Wierd weet echt wat er speelt in NLquote:Op vrijdag 1 mei 2026 16:55 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik moet hem dus nog luisteren. Wat vond je van deze uitzending? Moeite waard?
Hij heeft wel feeling bij een groot deel van de zaken die spelen in ons land.
Afhameren van Wouter de Winther (ook Telegraaf) en NRC Haagse Zaken luister je die ook?
Wierd is een toppertje hè. Als je wil weten wat er in den landen speelt, moet je hem luisteren.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:52 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Wierd weet echt wat er speelt in NL
Afhameren zo nu en dan.
Ja, die zie ik ook wel eens. Radio1. Maar als Marianne aan het woord is komt Rick er haast niet meer tussen!quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:48 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Met Maurice de Hond (ook één met Rick van Velthuizen van Powned) en is daarnaast regelmatig gast bij anderen. Waaronder DNW.
Begin dan maar niet aan Betrouwbare Bronnen. Die hebben soms uitzendingen van tweeënhalve uur.quote:
Soms kun je de afspeelsnelheid verhogen.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:55 schreef capricia het volgende:
[..]
Begin dan maar niet aan Betrouwbare Bronnen. Die hebben soms uitzendingen van tweeënhalve uur.
quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:57 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Soms kun je de afspeelsnelheid verhogen.
Deed ik bij Jensen ook altijd. 1,25 Daar merkte je niets van bij hem.
quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:00 schreef capricia het volgende:
[..]
Als ik iemand mis, dan zijn het Jensen en Ischa Meijer. Twee vergelijkbare grootheden.
Afhameren met Wouter de Winther en Pim Sedee is erg goed.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:06 schreef capricia het volgende:
En wat luisteren jullie nog meer graag? Op politiek gebied aan podcasts.
'The rest is politics' vind ik vaak wel goed. En ook de 'The rest is politics US'.
Ja. Dacht eerst dat het een beetje minnetjes zou zijn, telegraaf en zulks, maar valt me niet tegen. Vind het zelfs intellectueel beter dan de VK met De kamer van Klok. Die vallen vaak zo tegen.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:07 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Afhameren met Wouter de Winther en Pim Sedee is erg goed.
Theo van Gogh met zijn 'Prettig gesprek'.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:00 schreef capricia het volgende:
[..]![]()
Als ik iemand mis, dan zijn het Jensen en Ischa Meijer. Twee vergelijkbare grootheden.
Pas als ze wegvallen, weet je welke kwaliteiten ons ontvallen zijn.
Ok. Niet in geïnteresseerd. In die podcast van Wierd Duk ook niet overigens.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:48 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Met Maurice de Hond (ook één met Rick van Velthuizen van Powned) en is daarnaast regelmatig gast bij anderen. Waaronder DNW.
En ook nog op gelijke hoogte stellen met Ischa Meijer en Louis Tas.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:12 schreef KoosVogels het volgende:
Ja joh, lekker Robert Jensen luisteren. Voor al uw politieke inzichten.
Gaat ie goed, beste mod?
Heel erg intellectueel en creatief inderdaad. Met termen als 'de antisemitische GroenLinks jugend' uit de mond van Wouter. Afgelopen maand.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:09 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Dacht eerst dat het een beetje minnetjes zou zijn, telegraaf en zulks, maar valt me niet tegen. Vind het zelfs intellectueel beter dan de VK met De kamer van Klok. Die vallen vaak zo tegen.
Wanneer de Amerikanen ons komen bevrijden van het bruine VVD-avontuur dan wacht hem het lot van Max Blokzijl.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:28 schreef Ringo het volgende:
Ik ken mensen die in Duk een serieuze journalist van hoog kaliber zien.
Die mensen kan ik niet anders dan verachten, hoe aardig ik ze eerder ook vond.
Dat is wel een heerlijke podcast overigens.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:55 schreef capricia het volgende:
[..]
Begin dan maar niet aan Betrouwbare Bronnen. Die hebben soms uitzendingen van tweeënhalve uur.
Ja. Dan kun je een onderwerp eens helemaal uitdiepen.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:38 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dat is wel een heerlijke podcast overigens.
Ach, mensen verachten omdat ze een andere mening hebben 👌 . Dat zegt meer over je eigen beperkte denkwereld dan over diegenen die je veracht.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:28 schreef Ringo het volgende:
Ik ken mensen die in Duk een serieuze journalist van hoog kaliber zien.
Die mensen kan ik niet anders dan verachten, hoe aardig ik ze eerder ook vond.
De aflevering deze week was ook briljant, niet in het minst omdat ze Eelco Heinen als de Nederlandse Varoufaki neerzetten @nostraquote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:42 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Dan kun je een onderwerp eens helemaal uitdiepen.
Ze hadden een keer een podcast over de Humboldt universiteit. Iemand politiek uit NL gaf daar een lezing, dus maakten zij een podcast daarover. Nou, dat begon natuurlijk met Humboldt zelf. Duurde vrij lang, weet ik nog. Maar wel genieten.
Verachten is niet een woord dat ik niet snel zal gebruiken, maar ik onderschrijf wel dat wat Duk doet geen ene reet met journalistiek heeft te maken.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:44 schreef matspontius het volgende:
[..]
Ach, mensen verachten omdat ze een andere mening hebben 👌 . Dat zegt meer over je eigen beperkte denkwereld dan over diegenen die je veracht.
Het is Dag van de Arbeid vandaag, dus zoals je zal begrijpen heb ik een druk programma, maar ik zal van het weekend eens luisteren. Alleen die stemmen staan me niet zo aan, wat vrij vervelend is bij een podcast.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:48 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
De aflevering deze week was ook briljant, niet in het minst omdat ze Eelco Heinen als de Nederlandse Varoufaki neerzetten @:nostra
Helaas geldt dit ook voor journalistiek in het algemeen...quote:Op vrijdag 1 mei 2026 19:23 schreef KoosVogels het volgende:
Verachten is niet een woord dat ik niet snel zal gebruiken, maar ik onderschrijf wel dat wat Duk doet geen ene reet met journalistiek heeft te maken.
Dat vind ik een betere insteek en dat mag je uiteraard vinden 👍quote:Op vrijdag 1 mei 2026 19:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Verachten is niet een woord dat ik niet snel zal gebruiken, maar ik onderschrijf wel dat wat Duk doet geen ene reet met journalistiek heeft te maken.
Snap ik. Het voornaamste argument was dat Heinen net als Varoufakis eigenlijk alle keuzes uitstelt.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 19:26 schreef nostra het volgende:
[..]
Het is Dag van de Arbeid vandaag, dus zoals je zal begrijpen heb ik een druk programma, maar ik zal van het weekend eens luisteren. Alleen die stemmen staan me niet zo aan, wat vrij vervelend is bij een podcast.
Mwah, hij heeft juist maar voor een paar issues oog die slechts onder een beperkt deel van de bevolking speelt. Maar wel de groep die het hardste schreeuwt.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 16:55 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik moet hem dus nog luisteren. Wat vond je van deze uitzending? Moeite waard?
Hij heeft wel feeling bij een groot deel van de zaken die spelen in ons land.
Afhameren van Wouter de Winther (ook Telegraaf) en NRC Haagse Zaken luister je die ook?
Ik luister naar Kieft, Egmond, Gijp en Jansen, maar meestal Engelstalige podcasts. Leo Kearse, Landeur en Victor Davis Hansen. Als Rogan of Theo Vonn een leuke gast hebben, dan luister ik ook.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:06 schreef capricia het volgende:
En wat luisteren jullie nog meer graag? Op politiek gebied aan podcasts.
'The rest is politics' vind ik vaak wel goed. En ook de 'The rest is politics US'.
quote:Op vrijdag 1 mei 2026 22:49 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik luister naar Kieft, Egmond, Gijp en Jansen, maar meestal Engelstalige podcasts. Leo Kearse, Landeur en Victor Davis Hansen.
Echt een frisse vent ja! Origineel!quote:
Heb je een lijstje met mensen die wel door jou goedgekeurd zijn?quote:Op zaterdag 2 mei 2026 09:27 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Echt een frisse vent ja! Origineel!
https://en.wikipedia.org/wiki/Victor_Davis_Hanson#Political_views
Doe even niet zo bijdehand, mevrouw de populistencharmeur. Ik heb hierboven al genoeg prima podcasts genoemd. O.a. BNR Den Haag, Betrouwbare Bronnen, The Rest is History (n.b. gemaakt door twee Tories).quote:Op zaterdag 2 mei 2026 09:28 schreef capricia het volgende:
[..]
Heb je een lijstje met mensen die wel door jou goedgekeurd zijn?
Mooi. Dan hebben we wat dat betreft dezelfde smaak. Want die luisterde ik al.quote:Op zaterdag 2 mei 2026 09:31 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Doe even niet zo bijdehand, mevrouw de populistencharmeur. Ik heb hierboven al genoeg prima podcasts genoemd. O.a. BNR Den Haag, Betrouwbare Bronnen, The Rest is History.
Een goede ietwat centrum-linkse is het Britse 'Past Present Future'.quote:Op zaterdag 2 mei 2026 09:35 schreef capricia het volgende:
[..]
Mooi. Dan hebben we wat dat betreft dezelfde smaak. Want die luisterde ik al.
Al ben ik nooit te beroerd om andere interessante mensen aan te horen.
Standaard reactionair conservatief, haatdragend en voorspelbaar MAGA gepruttel lijkt me niet zo interessant (of "origineel" zoals ik zei).quote:Op zaterdag 2 mei 2026 09:35 schreef capricia het volgende:
Al ben ik nooit te beroerd om andere interessante mensen aan te horen.
Als ik van die figuren eens iets lees of hoor, is het meestal hetzelfde boze rechtse gepruttel en haatzaaien.quote:Op zaterdag 2 mei 2026 09:35 schreef capricia het volgende:
[..]
Mooi. Dan hebben we wat dat betreft dezelfde smaak. Want die luisterde ik al.
Al ben ik nooit te beroerd om andere interessante mensen aan te horen.
Wierd Duk haalt vandaag weer eens de Nexit van stal (net als Jan van de Beek)quote:Op vrijdag 1 mei 2026 23:07 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Duk doet het allemaal vooral omdat het hem een verdienmodel oplevert, niet omdat hij zo'n bezorgde burger is.
Dat is iig wat ik voor zover ik zijn drek meekrijg denk.Altijd een beetje tegen de extremen aanschuren, maar net niet té dicht dat het een gevaar voor zijn werk voor de Telegraaf wordt.
Maar hij heeft zo’n interessante meningquote:Op zaterdag 2 mei 2026 11:37 schreef Cyan9 het volgende:
Je bent wel behoorlijk af als je nu nog voor een Nexit gaat prediken. Man man.
Kan me niet voorstellen dat dat nog veel stemmen gaat halen, een Nexit.quote:Op zaterdag 2 mei 2026 11:37 schreef Cyan9 het volgende:
Je bent wel behoorlijk af als je nu nog voor een Nexit gaat prediken. Man man.
Er is inderdaad altijd wel een externe factor te bedenken om zelf maar geen verantwoordelijkheid te hoeven nemen.quote:Op zaterdag 2 mei 2026 11:57 schreef capricia het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen dat dat nog veel stemmen gaat halen, een Nexit.
De meeste partijen die daar ooit luidkeels voorstander van waren, zijn daar redelijk stil over geworden.
Het aanpassen van vluchtelingen- (en andere) verdragen daarentegen hoor je wel steeds vaker. Lijkt de nieuwe Nexit te zijn geworden.
Hij is zeker origineel. En fris. Uit jouw link:quote:Op zaterdag 2 mei 2026 09:27 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Echt een frisse vent ja! Origineel!
https://en.wikipedia.org/wiki/Victor_Davis_Hanson#Political_views
quote:In an era of the greatest affluence and security in the history of civilization, the real question before us remains whether the United States – indeed any Western democracy – still possesses the moral clarity to identify evil as evil, and then the uncontested will to marshal every available resource to fight and eradicate it.
Uiteraard laat je dit deel weg:quote:Op zaterdag 2 mei 2026 15:20 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Hij is zeker origineel. En fris. Uit jouw link:
[..]
De VS hebben met hun arrogante nation building volledig gefaald in Irak en Afghanistan. De Nanny maatschappij in de hoogste versnelling.quote:Op zaterdag 2 mei 2026 15:45 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Uiteraard laat je het volgende weg:
"In the context of the Iraq war"
Een miljoen doden. Boos ambtenarenapparaat, burgeroorlog, Assad langer aan de macht (vriendje van Wilders en Orban), een sterker Iran en ISIS als erfenis.
Nog zo'n idee wat meer kost dan het oplevert, maar het leuk doet bij mensen die graag zondebokken zoeken voor wat er mis gaat in hun leven of in Nederland.quote:Op zaterdag 2 mei 2026 11:57 schreef capricia het volgende:
[..]
Het aanpassen van vluchtelingen- (en andere) verdragen daarentegen hoor je wel steeds vaker. Lijkt de nieuwe Nexit te zijn geworden.
Wanneer je zelf achter Trump en MAGA staat, na al die vele jaren, en lekker xenofobe projectjes propageert, dan ben je niet zo heel goed in het herkennen van het Kwaad.quote:Op zaterdag 2 mei 2026 15:58 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
De VS hebben met hun arrogante nation building volledig gefaald in Irak en Afghanistan. De Nanny maatschappij in de hoogste versnelling.
“In de context of the Iraq war” is niet relevant als het gaat om het herkennen van evil, en ondanks alle luxe en voorspoed die je zelf hebt als VS nog steeds bereid zijn om er iets tegen te doen.
Hij deed het op Twitter maar ook op TVquote:Op zaterdag 2 mei 2026 11:37 schreef Cyan9 het volgende:
Je bent wel behoorlijk af als je nu nog voor een Nexit gaat prediken. Man man.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |