Wierd weet echt wat er speelt in NLquote:Op vrijdag 1 mei 2026 16:55 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik moet hem dus nog luisteren. Wat vond je van deze uitzending? Moeite waard?
Hij heeft wel feeling bij een groot deel van de zaken die spelen in ons land.
Afhameren van Wouter de Winther (ook Telegraaf) en NRC Haagse Zaken luister je die ook?
Wierd is een toppertje hè. Als je wil weten wat er in den landen speelt, moet je hem luisteren.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:52 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Wierd weet echt wat er speelt in NL
Afhameren zo nu en dan.
Ja, die zie ik ook wel eens. Radio1. Maar als Marianne aan het woord is komt Rick er haast niet meer tussen!quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:48 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Met Maurice de Hond (ook één met Rick van Velthuizen van Powned) en is daarnaast regelmatig gast bij anderen. Waaronder DNW.
Begin dan maar niet aan Betrouwbare Bronnen. Die hebben soms uitzendingen van tweeënhalve uur.quote:
Soms kun je de afspeelsnelheid verhogen.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:55 schreef capricia het volgende:
[..]
Begin dan maar niet aan Betrouwbare Bronnen. Die hebben soms uitzendingen van tweeënhalve uur.
quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:57 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Soms kun je de afspeelsnelheid verhogen.
Deed ik bij Jensen ook altijd. 1,25 Daar merkte je niets van bij hem.
quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:00 schreef capricia het volgende:
[..]
Als ik iemand mis, dan zijn het Jensen en Ischa Meijer. Twee vergelijkbare grootheden.
Afhameren met Wouter de Winther en Pim Sedee is erg goed.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:06 schreef capricia het volgende:
En wat luisteren jullie nog meer graag? Op politiek gebied aan podcasts.
'The rest is politics' vind ik vaak wel goed. En ook de 'The rest is politics US'.
Ja. Dacht eerst dat het een beetje minnetjes zou zijn, telegraaf en zulks, maar valt me niet tegen. Vind het zelfs intellectueel beter dan de VK met De kamer van Klok. Die vallen vaak zo tegen.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:07 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Afhameren met Wouter de Winther en Pim Sedee is erg goed.
Theo van Gogh met zijn 'Prettig gesprek'.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:00 schreef capricia het volgende:
[..]![]()
Als ik iemand mis, dan zijn het Jensen en Ischa Meijer. Twee vergelijkbare grootheden.
Pas als ze wegvallen, weet je welke kwaliteiten ons ontvallen zijn.
Ok. Niet in geïnteresseerd. In die podcast van Wierd Duk ook niet overigens.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:48 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Met Maurice de Hond (ook één met Rick van Velthuizen van Powned) en is daarnaast regelmatig gast bij anderen. Waaronder DNW.
En ook nog op gelijke hoogte stellen met Ischa Meijer en Louis Tas.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:12 schreef KoosVogels het volgende:
Ja joh, lekker Robert Jensen luisteren. Voor al uw politieke inzichten.
Gaat ie goed, beste mod?
Heel erg intellectueel en creatief inderdaad. Met termen als 'de antisemitische GroenLinks jugend' uit de mond van Wouter. Afgelopen maand.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:09 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Dacht eerst dat het een beetje minnetjes zou zijn, telegraaf en zulks, maar valt me niet tegen. Vind het zelfs intellectueel beter dan de VK met De kamer van Klok. Die vallen vaak zo tegen.
Wanneer de Amerikanen ons komen bevrijden van het bruine VVD-avontuur dan wacht hem het lot van Max Blokzijl.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:28 schreef Ringo het volgende:
Ik ken mensen die in Duk een serieuze journalist van hoog kaliber zien.
Die mensen kan ik niet anders dan verachten, hoe aardig ik ze eerder ook vond.
Dat is wel een heerlijke podcast overigens.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 17:55 schreef capricia het volgende:
[..]
Begin dan maar niet aan Betrouwbare Bronnen. Die hebben soms uitzendingen van tweeënhalve uur.
Ja. Dan kun je een onderwerp eens helemaal uitdiepen.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:38 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dat is wel een heerlijke podcast overigens.
Ach, mensen verachten omdat ze een andere mening hebben 👌 . Dat zegt meer over je eigen beperkte denkwereld dan over diegenen die je veracht.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:28 schreef Ringo het volgende:
Ik ken mensen die in Duk een serieuze journalist van hoog kaliber zien.
Die mensen kan ik niet anders dan verachten, hoe aardig ik ze eerder ook vond.
De aflevering deze week was ook briljant, niet in het minst omdat ze Eelco Heinen als de Nederlandse Varoufaki neerzetten @nostraquote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:42 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Dan kun je een onderwerp eens helemaal uitdiepen.
Ze hadden een keer een podcast over de Humboldt universiteit. Iemand politiek uit NL gaf daar een lezing, dus maakten zij een podcast daarover. Nou, dat begon natuurlijk met Humboldt zelf. Duurde vrij lang, weet ik nog. Maar wel genieten.
Verachten is niet een woord dat ik niet snel zal gebruiken, maar ik onderschrijf wel dat wat Duk doet geen ene reet met journalistiek heeft te maken.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:44 schreef matspontius het volgende:
[..]
Ach, mensen verachten omdat ze een andere mening hebben 👌 . Dat zegt meer over je eigen beperkte denkwereld dan over diegenen die je veracht.
Het is Dag van de Arbeid vandaag, dus zoals je zal begrijpen heb ik een druk programma, maar ik zal van het weekend eens luisteren. Alleen die stemmen staan me niet zo aan, wat vrij vervelend is bij een podcast.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:48 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
De aflevering deze week was ook briljant, niet in het minst omdat ze Eelco Heinen als de Nederlandse Varoufaki neerzetten @:nostra
Helaas geldt dit ook voor journalistiek in het algemeen...quote:Op vrijdag 1 mei 2026 19:23 schreef KoosVogels het volgende:
Verachten is niet een woord dat ik niet snel zal gebruiken, maar ik onderschrijf wel dat wat Duk doet geen ene reet met journalistiek heeft te maken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |