Ik ben benieuwd naar de drukte, veel plezier!quote:Op maandag 27 april 2026 09:04 schreef Sarabi het volgende:
Goedemorgen
Tijd voor nog een dagje Efteling, benieuwd wat Koningsdag met de drukte doet.
Gisteren was het bijzonder rustig voor een zondag in de vakantie.
Thanks!quote:Op maandag 27 april 2026 09:16 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd naar de drukte, veel plezier!
Vrijdag was het ook heel goed te doen voor inderdaad vakantie en het mooie weer.
De Deense niet ?quote:Op maandag 27 april 2026 11:32 schreef Barreltje het volgende:
ohja koningsdag. ik ging de gemeente bellen.. die namen natuurlijk niet op![]()
Nederlandse natuurlijk..quote:
Hier was de fietsenmaker geopendquote:Op maandag 27 april 2026 11:39 schreef fietsie het volgende:
Ik vind koningsdag maar stom want fiets is stuk, en de fietsenmaker dicht
quote:Op maandag 27 april 2026 11:15 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Thanks!
Vandaag is het wel erg druk.
Maar we vermaken ons wel
[ link | afbeelding ]
Verschrikkelijk.quote:Op zondag 26 april 2026 14:45 schreef Vanyel het volgende:
Ik dacht vooraf 'ach dat kaal, ik heb ook wel eens heel kort getondeust, hoe erg kan het zijn'. En ik had voor de eerste chemo ook al de tondeuse superkort eroverheen gehaald.
Maar behalve dat het uitvallen dus pijn doet en je hoofdhuid daarna ook raar gevoelig blijft, is het niet tondeuse of scheerkaal maar echt haarloos blinkend bijna spiegelend kaal. Viel me zo tegen, dat ik tegen mijn eigen verwachting in onder geen enkele voorwaarde buiten de deur zonder muts gezien wilde worden.
Wat kan er nou helemaal mis gaanquote:Op maandag 27 april 2026 11:22 schreef Cat-astrophe het volgende:
Mogguh!
Tv kijken, tussendoor sporten (OMG ik sport op een feestdag) wellicht even de markt over, (uitgestelde) administratie doen.
quote:Op maandag 27 april 2026 14:35 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Verschrikkelijk.
Mijn man had dat ook, na maandenlange chemo's, de een na de ander. Haar weg en een slordige 35 kilo afgevallen. Hij is er nu weer helemaal bovenop, helemaal schoon. Maar hij heeft nog wel gevolgen van de chemo, reuma en andere gewrichtsproblemen.
Staat nog op mijn lijstje, wandelen bij ingang de Zilk. De enige die ik nog niet 'gedaan' heb. Dank voor de reminderquote:Op maandag 27 april 2026 15:38 schreef borisz het volgende:
Enerzijds gedoken voor Koningsdag. 19km door de AWD van De Zilk..
Maar ik deed toeristische route terug naar huis. In de bus die naar Leiden ging. Kortom het werd een volle bus met mensen uit Noordwijkerhout die in Leiden Kdag gingen vieren. Ik kan wel weer een buslijn afvinken.
Op Leiden wel de rustige bus ipv trein naar Haarlem genomen. Toeristische route.. Op het station was het wel weer druk, maar kon zo de juiste bus naar Haarlem nemen.
Chemo is de Kunst alles dood te maken behalve de Patient, zei een vriend mij eens. Mijn man had een zeer nare variant van Leukemie, 6 maal zware chemo combi Met Experimentele medicijnen over een periode van 6 maanden. Iedere keer een week in het ziekenhuis op isolatie. Daarbuiten zo min mogelijk contact met andere mensen en zeer strikte hygiëne (immuunsysteem werd iedere keer gesloopt)quote:
quote:Op maandag 27 april 2026 16:03 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Chemo is de Kunst alles dood te maken behalve de Patient, zei een vriend mij eens. Mijn man had een zeer nare variant van Leukemie, 6 maal zware chemo combi Met Experimentele medicijnen over een periode van 6 maanden. Iedere keer een week in het ziekenhuis op isolatie. Daarbuiten zo min mogelijk contact met andere mensen en zeer strikte hygiëne (immuunsysteem werd iedere keer gesloopt)
We zijn nu een tien jaar verder, hij leeft. Het heeft mij veel emotie en mijn baan gekost. We gaan gewoon door. Opstaan en verder
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zoals je het beschrijft klinkt het als een vacuumpomp. Die creëert door negatieve druk betere wondgenezing. Maar dat lijkt me niet logisch bij iemand die net geopereerd is. Pomp zuigt actief af en is voor grote chronische wonden of wonden met infectie. Heb ik zelf nooit gezien.quote:Op maandag 27 april 2026 20:02 schreef AnneX het volgende:
Jeetje…het was loei druk overal in het grote kinderrijke dorp verderop en lokaal met kleedjes en spullen.
Met twee heerlijke verse belegde broodjes en 4 tompoucen naar de Biebcollega.
Samen naar de dag in Dokkum gekeken. Zij is een Friezin van oorsprong.
Om een uur of vijf afgelost.
Zij gaat wonderbaarlijk goed: vrijdag om 8 uur geopereerd. Zaterdag om 13 uur weer thuis. Dochter heeft een A4 uitgeschreven met medicatie schema.
Doet braaf haar loopjes ieder uur. Ook in de tuin. Heeft gedoucht.
@:Cat-astrophe op het litteken op de heup zit een wondpleister en een afdekking met een slangetje en een pompje om het wondvocht af te zuigen zodat de wond droog blijft. Ben jij dat al tegengekomen?
25 jaar geleden had mijn vader zo’n apparaat voor een doorligwond. Door diabetes genas die slecht. De IC had het speciaal voor mijn vader aangeschaft destijdsquote:Op maandag 27 april 2026 20:11 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Zoals je het beschrijft klinkt het als een vacuumpomp. Die creëert door negatieve druk betere wondgenezing. Maar dat lijkt me niet logisch bij iemand die net geopereerd is. Pomp zuigt actief af en is voor grote chronische wonden of wonden met infectie. Heb ik zelf nooit gezien.
Ook kut :/quote:Op maandag 27 april 2026 14:35 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Verschrikkelijk.
Mijn man had dat ook, na maandenlange chemo's, de een na de ander. Haar weg en een slordige 35 kilo afgevallen. Hij is er nu weer helemaal bovenop, helemaal schoon. Maar hij heeft nog wel gevolgen van de chemo, reuma en andere gewrichtsproblemen.
Mantelzorgerquote:Op maandag 27 april 2026 20:02 schreef AnneX het volgende:
Jeetje…het was loei druk overal in het grote kinderrijke dorp verderop en lokaal met kleedjes en spullen.
Met twee heerlijke verse belegde broodjes en 4 tompoucen naar de Biebcollega.
Samen naar de dag in Dokkum gekeken. Zij is een Friezin van oorsprong.
Om een uur of vijf afgelost.
Zij gaat wonderbaarlijk goed: vrijdag om 8 uur geopereerd. Zaterdag om 13 uur weer thuis. Dochter heeft een A4 uitgeschreven met medicatie schema.
Doet braaf haar loopjes ieder uur. Ook in de tuin. Heeft gedoucht.
@:Cat-astrophe op het litteken op de heup zit een wondpleister en een afdekking met een slangetje en een pompje om het wondvocht af te zuigen zodat de wond droog blijft. Ben jij dat al tegengekomen?
In Duiven?quote:Op maandag 27 april 2026 19:06 schreef z80 het volgende:
Amazing Oriental bezocht. Voor de leuke/scherpe sambals hoef je daar niet te zijn helaas.
Wel weer de voorraad kast kunnen aanvullen. Ze verkopen bijvoorbeeld gedroogde schijfjes knoflook. Makkelijk te bewaren en in de gerechten nemen ze snel vocht op.
Toch jammer dat er hier in Kleve geen toko zit. Soja en ketjap kennen ze hier niet. En iets dat scherp is al helemaal uitgesloten.
Duiven is een groothandel. En een klein beetje te ver om te fietsen.quote:Op maandag 27 april 2026 20:53 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
In Duiven?
Welke sambals zoek je?
…aan het uiteinde van het slangetje zat een apparaatje - eerst dacht ik dat zij een alarm droeg onder de trui -en dit was haar uitleg.quote:Op maandag 27 april 2026 20:11 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Zoals je het beschrijft klinkt het als een vacuumpomp. Die creëert door negatieve druk betere wondgenezing. Maar dat lijkt me niet logisch bij iemand die net geopereerd is. Pomp zuigt actief af en is voor grote chronische wonden of wonden met infectie. Heb ik zelf nooit gezien.
Logischer is een drain. Die zuigt niet actief af maar het vacuüm in het balletje zorgt ervoor dat het teveel aan wondvocht daarin wordt verzameld. Die ken ik wel. Wordt vaker gedaan vlak na een operatie, al heb ik ze bij heupen na thuiskomst ook nooit gezien.
Da's toch niet raar? Hier geven ouders kisten bier onder de noemer "het alcoholverbod geldt niet achter de voordeur" aan groepen met jongeren die echt niet ouder zijn dan dat.quote:Op maandag 27 april 2026 22:14 schreef Kaatje1 het volgende:
Jeezz uit interview met de burgemeester, 13 jaar
“De EHBO heeft het druk gehad met dronken jongeren, constateerde hij tijdens de Koningsnacht toen hij zelf een kijkje ging nemen. „Ik was daar om half negen en dan zag ik al eerste jongeren die in een andere wereld verkeerden. De jongste gisteren die door de EHBO geholpen moest worden was 13 jaar.”
Dus niet, bewust de wet overtreden is nou niet echt een goed voorbeeld. Maar op 13 jarige leeftijd door de ehbo geholpen moeten worden vind ik wel heel jong (zegt dit ouwe wijf)quote:Op maandag 27 april 2026 22:17 schreef fietsie het volgende:
[..]
Da's toch niet raar? Hier geven ouders kisten bier onder de noemer "het alcoholverbod geldt niet achter de voordeur" aan groepen met jongeren die echt niet ouder zijn dan dat.
"Want wij deden dat vroeger ook en kijk maar hoe goed we het doen."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |