Dat klinkt lekker zeg. Heb je een recept?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 10:00 schreef laziness het volgende:
Sourdough discard blueberry lemon loaf
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
https://youtube.com/shorts/5KISvoq34rA?is=DhYoVrk0bR_Q-zjHquote:Op zaterdag 6 juni 2026 18:12 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dat klinkt lekker zeg. Heb je een recept?
quote:Op zaterdag 6 juni 2026 19:07 schreef laziness het volgende:
[..]
https://youtube.com/shorts/5KISvoq34rA?is=DhYoVrk0bR_Q-zjH
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door AnneX op 09-06-2026 14:41:46 ]
Ik heb hier eentje die geen aardbeien lust dus is altijd compromisquote:Op donderdag 18 juni 2026 21:26 schreef AnneX het volgende:
Drie lagen! En té weinig aardbeien, sorry. 😉
😎 ja, ook weer rekening houden met…😉quote:Op donderdag 18 juni 2026 21:27 schreef Goitske het volgende:
[..]
Ik heb hier eentje die geen aardbeien lust dus is altijd compromis
Die pakken zijn het sowieso niet helemaalquote:Op zondag 5 juli 2026 16:09 schreef Hupje het volgende:
Ik had nog een (gekregen) pakje Koopmans kaneelbroodjes en dacht, laat ik die eens opmaken. Ik heb vegan boter gebruikt in plaats van de 'boter of margarine' op de verpakking, maar het werd een zacht, klef deegDit kan ik from scratch beter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Succes met de verhuizing! Als laatste erin en eerste eruit: beddengoed, handdoeken, ontbijtspul.quote:Op zaterdag 8 augustus 2026 23:01 schreef Hupje het volgende:
Mijn vriezer moet leeg ivm verhuizing, dus óók de restjes appeltaartdeeg moeten op. Dus maakte ik vandaag in een ovenschaaltje een simpel appeltaartje (de vormen zijn al ingepakt).
[ afbeelding ]
We gaan/hoeven gelukkig niet in 1 dag over. Dat scheelt. Maar structuur is belangrijk inderdaadquote:Op zondag 9 augustus 2026 12:17 schreef AnneX het volgende:
[..]
Succes met de verhuizing! Als laatste erin en eerste eruit: beddengoed, handdoeken, ontbijtspul.
Wat een leuk recept!quote:Op zondag 9 augustus 2026 12:15 schreef AnneX het volgende:
Een zondagmorgen croissantbrood!
[ link | afbeelding ]
Er zijn ook weer variaties te vinden.
Deze bijtijds afdekken met alufolie om zwarte bovenkant te voorkomen.
Advies met 20 minuten.
Très très simple![]()
https://www.ah.nl/allerhande/recept/R-R1201891/croissantbrood
[ link | afbeelding ]
Het is compacter en smaakt wat zoeter.quote:
Ik heb geen idee waarom ze het een cake noemen, het heeft echt niks cakigs.quote:
Omdat cake het Engelse woord voor taart is.quote:Op zondag 9 augustus 2026 19:59 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik heb geen idee waarom ze het een cake noemen, het heeft echt niks cakigs.
Thanx!quote:Op zondag 9 augustus 2026 21:49 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Omdat cake het Engelse voor voor taart is.
En wat betekent 'pie' eigenlijk?quote:Op zondag 9 augustus 2026 21:49 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Omdat cake het Engelse woord voor taart is.
Pie betekent pastei.😇quote:Op zondag 9 augustus 2026 23:20 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
En wat betekent 'pie' eigenlijk?
quote:Op zondag 9 augustus 2026 23:20 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
En wat betekent 'pie' eigenlijk?
In Brits Engels is een pie inderdaad meestal hartig. In Amerikaans Engels meestal wel zoet.quote:Op zondag 9 augustus 2026 23:20 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
En wat betekent 'pie' eigenlijk?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Recept: https://antonioufillo.com(...)7ZGil8BGWvE3-SYJeXvw
quote:Op zaterdag 22 augustus 2026 17:32 schreef AnneX het volgende:
Er lag al even filodeeg in de vriezer.
En blauwe bessen. En 2 Philadelphia bakjes.
Its a first om met filo te bakken.
Stom als een recept deels in twee maten is. Het is dus 60 gram poedersuiker. Precies wat bleek dat er nog in de strooibus zat.
Volgens recept met geklaarde boter. Duh. En laterlas ik op de verpakking, dat het ook met water kon.
Moest wachten met aansnijden volgens recept.
Nou…ikke dus niet.😎 dan ziet er zó uit.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]Oeh dat ziet er heerlijk uitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Recept: https://antonioufillo.com(...)7ZGil8BGWvE3-SYJeXvwWe have far more in common than that which devides us..
Trouwens als Toet is de spread vulling mèt/zonder bessen of ander fruit al bijzonder smakelijk.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |