Samson Optie is Israëlische doomerij inderdaad.quote:Op maandag 23 maart 2026 09:34 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Damn, na 3 jaar lang NOEKS! doomerij van mensen door de oorlog in Rusland beginnen we nu opnieuw met Iran?
Ze zeiden ook dat Iraanse raketten een bereik van 2000km hadden.quote:
Het is ook altijd de schuld van een ander hè? Maar hier geldt hetzelfde. Hezbollah en Israel vechten, dus heel Libanon moet eronder lijden. Tegelijkertijd even zootje huizen vernietigen hier en daar, want we zijn er nu toch.quote:Op maandag 23 maart 2026 09:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Israël heeft simpelweg nergens gezegd dat het Iran wil vernietigen. Dat is dus gewoon een leugen. En Israël escaleert niet in Libanon, het was Hezbollah die begon met Israël aan te vallen. Waarom draai je dit om?
Dat zegt niemand.quote:Op maandag 23 maart 2026 09:36 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Right. Ook hier de vraag: er is dus helemaal geen reden voor militair ingrijpen in Iran?
Er zijn namelijk nogal wat landen een behoorlijke puinhoop geworden (mede) door het Iraanse regime, denk aan Jemen, Libanon en Syrië. Om nog maar te zwijgen over het aansturen van terreurgroeperingen om Israël te terroriseren en de eigen burgerbevolking die als het moet met de tienduizenden tegelijk worden afgeslacht.
Wat heeft het een met het ander te maken?quote:Op maandag 23 maart 2026 09:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Zullen we dat Oekraïne anders ook even laten doen of gaan er dan weer ineens andere regels op? Je kunt ook gewoon in beide gevallen erkennen dat ondersteuning noodzakelijk is.
De Libanezen kotsen op de Palestijnen.quote:Op maandag 23 maart 2026 09:41 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Het is ook altijd de schuld van een ander hè? Maar hier geldt hetzelfde. Hezbollah en Israel vechten, dus heel Libanon moet eronder lijden. Tegelijkertijd even zootje huizen vernietigen hier en daar, want we zijn er nu toch.
Dus nog een geode reden om ons niet in dit domme conflict te mengen.quote:Op maandag 23 maart 2026 09:40 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Ze zeiden ook dat Iraanse raketten een bereik van 2000km hadden.
Dat blijkt niet te kloppen want ze komen verder.
En als Iran en Rusland op het gebied van raketten samen werken kan het nog wel eens goed fout gaan voor de USA.
Weet dat je reageert op een user die het Israëlische kolonistenbeleid omschrijft als "wat huizen en dorpjes bouwen".quote:Op maandag 23 maart 2026 09:41 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Het is ook altijd de schuld van een ander hè? Maar hier geldt hetzelfde. Hezbollah en Israel vechten, dus heel Libanon moet eronder lijden. Tegelijkertijd even zootje huizen vernietigen hier en daar, want we zijn er nu toch.
Misschien moeten we wat paracetamol die kant op sturen dan?quote:Op maandag 23 maart 2026 09:43 schreef UitStraling het volgende:
[..]
De Libanezen kotsen op de Palestijnen.
Dat sowieso, laat ze het maar lekker uitzoeken.quote:Op maandag 23 maart 2026 09:45 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dus nog een geode reden om ons niet in dit domme conflict te mengen.
Wie is hier begonnen? Hezbollah natuurlijk. Jij wijst naar Israël en stelt dat zij escaleren. Waarom doe je dat?quote:Op maandag 23 maart 2026 09:41 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Het is ook altijd de schuld van een ander hè? Maar hier geldt hetzelfde. Hezbollah en Israel vechten, dus heel Libanon moet eronder lijden. Tegelijkertijd even zootje huizen vernietigen hier en daar, want we zijn er nu toch.
Je hebt nog altijd niet kunnen onderbouwen op welke manier dit anders zou liggen. Er worden namelijk ook dorpen gebouwd op de Westelijke Jordaanoever door Israël, dat is het proces dat men omschrijft als 'koloniseren'. Waarom zouden er geen Joden mogen wonen daar?quote:Op maandag 23 maart 2026 09:45 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Weet dat je reageert op een user die het Israëlische kolonistenbeleid omschrijft als "wat huizen en dorpjes bouwen".
Dat staat er niet.quote:Op maandag 23 maart 2026 09:16 schreef alternatif het volgende:
https://www.independent.c(...)arning-b2941153.html
Omg trump gaat nukes gebruiken !! Armageddon is hier !!!
Niemand die hier ontkent dat Hezbollah een terroristische groep is.quote:Op maandag 23 maart 2026 09:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Wie is hier begonnen? Hezbollah natuurlijk.
Makkelijk discussiëren hè? Pak één stukje, trek het uit zijn verband en doe daar verongelijkt over.quote:Op maandag 23 maart 2026 09:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Wie is hier begonnen? Hezbollah natuurlijk. Jij wijst naar Israël en stelt dat zij escaleren. Waarom doe je dat?
[..]
Je hebt nog altijd niet kunnen onderbouwen op welke manier dit anders zou liggen. Er worden namelijk ook dorpen gebouwd op de Westelijke Jordaanoever door Israël, dat is het proces dat men omschrijft als 'koloniseren'. Waarom zouden er geen Joden mogen wonen daar?
Op welke manier zou het buitensporig zijn? Israël trekt Libanon binnen om te partij aan te pakken die Israël weer eens aanvalt. En dat doet het natuurlijk uit steun voor Iran, Hezbollah is een terreurgroepering die juist door de financiering van Iran, Libanon in de grip heeft kunnen krijgen en een militair tak heeft kunnen ontwikkelen sterker dan het Libanese leger.quote:Op maandag 23 maart 2026 09:57 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Niemand die hier ontkent dat Hezbollah een terroristische groep is.
Maar wat Israël nu doet is buitensporig.
Ze stellen simpelweg dat (vrijwel ongewapende) burgers maar moeten opstaan tegen Hezbollah en als ze dat niet doen, "dan zijn ze ook terroristen en mag je ze verdrijven, de woningen vernietigen en het land inpikken".
Israël komt momenteel overal mee weg, helaas.
"Aan te pakken"? Dat is wel heel simplistisch gesteld. Ze gaan letterlijk met bulldozers door de straten daar, alles wordt geëgaliseerd. Honderdduizenden vluchtelingen die hun woning kwijt zijn.quote:Op maandag 23 maart 2026 10:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Op welke manier zou het buitensporig zijn? Israël trekt Libanon binnen om te partij aan te pakken die Israël weer eens aanvalt.
Je hebt nieuws gemist. Tegen betaling mogen bepaalde vriendelijke partijen wel doorvaren momenteel.quote:Op maandag 23 maart 2026 10:05 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Hormuz is toch gesloten voor alle vrachtverkeer, whats different?
Ze kunnen het semi permanent maken met heel veel zeemijnen.quote:Op maandag 23 maart 2026 10:05 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Hormuz is toch gesloten voor alle vrachtverkeer, whats different?
Momenteel bombardeert Israël vooral en gaat niet op grote schaal met bulldozers door de straten.quote:Op maandag 23 maart 2026 10:03 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
"Aan te pakken"? Dat is wel heel simplistisch gesteld. Ze gaan letterlijk met bulldozers door de straten daar, alles wordt geëgaliseerd. Honderdduizenden vluchtelingen die hun woning kwijt zijn.
Moet je eens voorstellen dat dat hier gebeurt, een land dat even jouw huis aan de kant schuift omdat je niet bent opgestaan tegen "insert random iets".
Dit inderdaad.quote:Op maandag 23 maart 2026 10:07 schreef Lospedrosa het volgende:
Gisteravond op zo’n talkshow zat een journalist met familie in Iran.
En ook Michiel de ADHD Vos zat er.
Die journalist zei, ja dan hebben ze geen stroom voor een tijdje en komen er miljoenen naar de EU.
Alsof dat vanzelfsprekend is..je kunt gewoon je grenzen gesloten houden hoor.
Niet voor (al het) uitgaande verkeer. Sommige landen mogen in elk geval de straat uit. Dus helemaal gesloten is het nog niet. Dit kan dus wel veranderen.quote:Op maandag 23 maart 2026 10:05 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Hormuz is toch gesloten voor alle vrachtverkeer, whats different?
Ja dat brengt ons en de VS niks, want we zitten er niet bij.quote:Op maandag 23 maart 2026 10:06 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Je hebt nieuws gemist. Tegen betaling mogen bepaalde vriendelijke partijen wel doorvaren momenteel.
Is maar ~10% van wat er ligt geloof ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |