Tja SGP.quote:
quote:
Als 80% van het Wikipedia artikel van een gemiddeld dorp daar gaat over de kerkelijke samenstelling en eindigt met het aantal doopleden per jaar, dan weet je wel hoe laat het is.quote:
Amper verschuivingen dus.quote:
Daar is huisvesting meer dan genoeg voor, we zijn druk met het verjagen van Grutto s hierquote:Op woensdag 18 maart 2026 22:25 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
En huisvesting voor weidevogels?
quote:Het programmabureau Veenweiden Gouwe Wiericke meldt dat het gestopt is met het verjagen van grutto's en andere weidevogels met honden in het weidevogelgebied Bodegraven Noord.
De andere werkzaamheden die verstorend kunnen werken voor weidevogels zijn volgens woordvoerder Marinske Horstman afgeschaald.
In Bodegraven Noord ontwikkelt het programmabureau Veenweiden Gouwe Wiericke in opdracht van de provincie Zuid-Holland een verbindingszone tussen twee natuurgebieden voor onder andere weidevogels.
Maar er zitten al weidevogels en om de werkzaamheden in het gebied door te kunnen laten gaan, zette de projectorganisatie honden in om te voorkomen dat de vogels nesten gingen maken.
Zou dat gebeuren dan moeten de werkzaamheden per direct stil worden gelegd om verstoring te voorkomen.
Vaste achterban, altijd stemmen.quote:Op woensdag 18 maart 2026 22:32 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Als 80% van het Wikipedia artikel van een gemiddeld dorp daar gaat over de kerkelijke samenstelling en eindig met het aantal doopleden per jaar, dan weet je wel hoe laat het is.
Vooralsnog winnen ze nergens en verliezen ze wel links en rechts zetels.quote:Op woensdag 18 maart 2026 22:38 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben heel benieuwd of GL/PvdA nu weer een tikkie gaat krijgen, dat zou dan toch wel de zoveelste klap zijn in de wens/hoop dat Nederland op een meer links beleid zit te wachten, ook lokaal
Het lijkt wat magertjes tot nu toe.quote:Op woensdag 18 maart 2026 22:38 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben heel benieuwd of GL/PvdA nu weer een tikkie gaat krijgen, dat zou dan toch wel de zoveelste klap zijn in de wens/hoop dat Nederland op een meer links beleid zit te wachten, ook lokaal
Het is ook niet overal GL/PVDAquote:Op woensdag 18 maart 2026 22:38 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben heel benieuwd of GL/PvdA nu weer een tikkie gaat krijgen, dat zou dan toch wel de zoveelste klap zijn in de wens/hoop dat Nederland op een meer links beleid zit te wachten, ook lokaal
Klaver probeert het vooral recht te lullen.quote:Op woensdag 18 maart 2026 22:46 schreef TheVulture het volgende:
Klaver claimt ook een Pyrrusoverwinning geloof ik
Die maakt er gewoon een wokkel van hoor.quote:Op woensdag 18 maart 2026 22:56 schreef TweedeKlum het volgende:
Tering, daar is ook alle erotiek uit geramd.
Een echt cda hoofdquote:Op woensdag 18 maart 2026 22:56 schreef TweedeKlum het volgende:
Tering, daar is ook alle erotiek uit geramd.
God krijgt niet de schuld.quote:Op woensdag 18 maart 2026 23:00 schreef TheVulture het volgende:
ChristenUnie krijgt als je naar de totalen kijkt tot nu toe ook wel flinke tikken, in vergelijking met 2022 al 8 raadszetels kwijt
Na dat gedonder met die burgemeester geen verrassing.quote:Op woensdag 18 maart 2026 23:02 schreef Houtenbeen het volgende:
PVV 4 zetels erbij en nu de grootste in Terneuzen
De Bitterballenrevolutie!quote:Op woensdag 18 maart 2026 23:02 schreef KareldeStoute het volgende:
Minder belasting, meer bitterballen.
Wat een toppers
quote:Op woensdag 18 maart 2026 23:09 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Dat hoofdschudden is vrij irritant
Voordeel is dat ze bijna overal hun laatste zetel verloren, dus het kan vanaf nu alleen maar beter!quote:Op woensdag 18 maart 2026 23:18 schreef superniger het volgende:
En weer een verloren verkiezing voor de SP.
Jimmy halfdoodquote:Op woensdag 18 maart 2026 23:18 schreef superniger het volgende:
En weer een verloren verkiezing voor de SP.
De prognoses in een aantal grotere steden zijn gelukkig minder gunstig voor de VVDquote:Op woensdag 18 maart 2026 23:21 schreef TheVulture het volgende:
De VVD heeft toch best een goede avond zoals het zich nu aftekent, zeker in vergelijking met 2022 toen ze volgens mij ook al een aardige uitslag neer hadden gezet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |