Voorronde CLquote:Op zondag 15 maart 2026 12:23 schreef Cupfighter het volgende:
Stel je blijft derde en je wint de beter, speel je dan voorronde CL of gs je dan naar de EL
Tegenstander ook nietquote:Op zondag 15 maart 2026 14:11 schreef TyVole het volgende:
Mooi! Nieuw topic, nieuwe topictitel.
Geweldige avond gisteren, en dan te bedenken dat je niet eens met je sterkste elftal speelde.
Voorronde CL.quote:Op zondag 15 maart 2026 12:23 schreef Cupfighter het volgende:
Stel je blijft derde en je wint de beter, speel je dan voorronde CL of gs je dan naar de EL
Klopt maar de reservebank van PSV zou meer kwaliteit moeten hebben dan die van NECquote:
Ja eens hoor. Ongelooflijk knap wat NEC doet.quote:Op maandag 16 maart 2026 19:16 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Klopt maar de reservebank van PSV zou meer kwaliteit moeten hebben dan die van NEC
Bosz gaf netjes de complimenten aan NEC
Al vond ik deze wel meer op het conto van een slecht spelend PSV en een Kovar die absoluut zijn dag niet had. NEC speelde echt niet zo goed als in de beker, maar was uiterst effectief.quote:Op maandag 16 maart 2026 19:16 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Klopt maar de reservebank van PSV zou meer kwaliteit moeten hebben dan die van NEC
Bosz gaf netjes de complimenten aan NEC
Ik denk niet dat de KNVB een halve speelronde gaat laten overspelen.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 20:24 schreef raptorix het volgende:
Het is heel simpel, als je spelers opstelt die niet speelgerechtigt zijn dan is de wedstrijd ongeldig, genoeg jurispredentie uit het verleden.
Deze soap kent alleen maar verliezers, maar vooral het Nederlands voetbal. Het hebben van (jeugd) internationals levert de clubs geld op. De wat kleinere clubs moeten het hebben van spelers die uitkomen voor Indonesië, Suriname, etc. Wanneer ze hierdoor een buiten EU speler worden, zullen ze niet meer voor de kleine clubs kunnen spelen want dan worden ze te duur. Gevolg, de kleinere clubs hebben minder keuze in kwaliteit of spelers durven niet meer voor een andere nationaliteit te kiezen, waardoor de club inkomsten misloopt.quote:
Lijkt mij dat Chery daar zo goed als op zit qua salaris maar zal alsnog tijd kosten.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:12 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Deze soap kent alleen maar verliezers, maar vooral het Nederlands voetbal. Het hebben van (jeugd) internationals levert de clubs geld op. De wat kleinere clubs moeten het hebben van spelers die uitkomen voor Indonesië, Suriname, etc. Wanneer ze hierdoor een buiten EU speler worden, zullen ze niet meer voor de kleine clubs kunnen spelen want dan worden ze te duur. Gevolg, de kleinere clubs hebben minder keuze in kwaliteit of spelers durven niet meer voor een andere nationaliteit te kiezen, waardoor de club inkomsten misloopt.
In het geval van NEC hoop ik dat ze niet deze week pas een werkvergunning hebben aangevraagd.
Qua salaris zit Chery wel goed idd. Dat geeft eigenlijk al aan dat NEC niet op de hoogte was van deze regel/wetgeving.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:17 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Lijkt mij dat Chery daar zo goed als op zit qua salaris maar zal alsnog tijd kosten.
Heel apart dat Ajax er wel tijdig op heeft ingespeeld als enige met Paes. Wellicht toch het verschil met een fulltime jurist in dienst hebben.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:27 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Qua salaris zit Chery wel goed idd. Dat geeft eigenlijk al aan dat NEC niet op de hoogte was van deze regel/wetgeving.
Dat laatste denk ik inderdaad. Al is de situatie tussen Indonesië en Suriname wel anders. Dat maakt deze hele kwestie zo lastig. Sommige landen mogen wel een dubbel paspoort hebben, sommige landen ligt de keuzen in Nederland en sommige landen (zoals Inodnesië) eisen om het NL paspoort op te zeggen. Vanwege dit laatste was het duidelijker voor Ajax denk ik.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:58 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Heel apart dat Ajax er wel tijdig op heeft ingespeeld als enige met Paes. Wellicht toch het verschil met een fulltime jurist in dienst hebben.
Ik denk dat als een benadeelde club naar het CAS gaat die een keiharde zaak heeft, ja het is allemaal heel ververelend en omslachtig, maar als de KNVB in eerdere zaken oordeelde dat een wedstrijd overgespeelt moet worden als er sprake is van het opstellen van een niet speelgerechtigde speler dan kun je niet zomaar zeggen: Ja nee nu doen we dat niet, want dat maakt het allemaal maar lastig. Daarnaast krijg je nu ook nog het gedoe dat de KNVB niet kan zeggen dat men het niet wist met het verhaal van Paes erbij.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 20:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik denk niet dat de KNVB een halve speelronde gaat laten overspelen.
We gaan het zien.quote:Op woensdag 1 april 2026 02:49 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik denk dat als een benadeelde club naar het CAS gaat die een keiharde zaak heeft, ja het is allemaal heel ververelend en omslachtig, maar als de KNVB in eerdere zaken oordeelde dat een wedstrijd overgespeelt moet worden als er sprake is van het opstellen van een niet speelgerechtigde speler dan kun je niet zomaar zeggen: Ja nee nu doen we dat niet, want dat maakt het allemaal maar lastig. Daarnaast krijg je nu ook nog het gedoe dat de KNVB niet kan zeggen dat men het niet wist met het verhaal van Paes erbij.
Jij moet wat minder denken en meer weten.quote:Op woensdag 1 april 2026 02:49 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik denk dat als een benadeelde club naar het CAS gaat die een keiharde zaak heeft, ja het is allemaal heel ververelend en omslachtig, maar als de KNVB in eerdere zaken oordeelde dat een wedstrijd overgespeelt moet worden als er sprake is van het opstellen van een niet speelgerechtigde speler dan kun je niet zomaar zeggen: Ja nee nu doen we dat niet, want dat maakt het allemaal maar lastig. Daarnaast krijg je nu ook nog het gedoe dat de KNVB niet kan zeggen dat men het niet wist met het verhaal van Paes erbij.
Hoor mijnheertje zuur, als je hier komt om andermans spelling te gaan afzeiken kan je beter naar Tweakers gaan, zijn ze bijna allemaal net zo autistisch hierop.quote:Op woensdag 1 april 2026 13:09 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Jij moet wat minder denken en meer weten.
Zelf ben je geen jurist, de jurisprudentie heb je nooit gelezen maar je denkt het wel te weten.
Het is trouwens *vervelend en *overgespeeld
Wat is dit voor een accent?quote:Op donderdag 2 april 2026 09:39 schreef BasNijmegen het volgende:
Dit wordt het warming-up shirt voor de finale.
Bekijk deze YouTube-video
Historisch gezien super gaaf, maar ik skip 'm
Nimweegs Jonguh!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |