Soort van Epstein-regime?quote:Op maandag 9 maart 2026 20:37 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Sowieso heel die berichtgeving wekt de indruk alsof het over normaal leiderschap van een willekeurig land gaat terwijl het gewoon een apocalyptische doodscultus is.
Hoe minder landen deze oorlog steunen, des te sneller is het voorbij.quote:
Dat heb ik nergens gelezenquote:Op maandag 9 maart 2026 20:30 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Overkill, aangezien die hele oorlog 4 dagen zou duren.
Dunno, las ook ergens dat het mogelijk een fout is, veroorzaakt door het blindelings vertrouwen op AI. Zou zomaar kunnen, want een maand geleden of zo werd door Hegseth aangekondigd dat het leger Grok in zou gaan zetten bij militaire operaties. Op AMV vroegen we ons gelijk af of dat nou wel zo verstandig is, als het gerucht waar is dan is het antwoord dus duidelijk NEE.quote:Op maandag 9 maart 2026 19:32 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Fair enough. Een behoorlijk vertrouwen in de skills en moraliteit van Israël.
Je gaat eraan voorbij dat de Amerikaanse militair met een goed/correct ethos, bij deze administratie en leiding al vanaf hun aantreden….afhaakt. Juist omdat van bovenaf instructies komen die niet te verenigen zijn met dat ethos. En ja, dat begint bij dat weet ik hoeveel vissersbootjes zijn platgegooid. En nog veel meer voorbeelden. Maar ook dat de militairen wordt verteld dat het een grote religieuze oorlog is en voor Jezus Christus, etc etc etc. En de moord op schoolkinderen/meisjes met twee cruise missiles de zoveelste morele lijn is die verschoven wordt. Hetzelfde zie je toch in Amerika op alle andere vlakken. Sommigen haken af, anderen willen zsm eruit wanneer dat kan, anderen nemen het voor wat het is en gaan door: andere prioriteiten. Die laatste club blijft over en zo is het leger dus qua ethos keihard aan erosie onderhevig.quote:Op maandag 9 maart 2026 20:12 schreef LXIV het volgende:
Niet dat ik dat als heldendaad bestempel, maar toch van een heel ander kaliber als die dubbele tap op de meisjesschool
Jij bent nog nooit on base in de VS geweest of niet? Of ben je in mijn afwezigheid een rabiate VS hater geworden?quote:Op maandag 9 maart 2026 18:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Oh my..
Waar kennen we die methodes van?
Gewoonweg geen woorden voor voor deze intense lafheid. Het is nog minder dan dat. Je militaire basis onder een ziekenhuis of naast een school bouwen.
Zieken en kinderen gebruiken als menselijk schild. Holy shit wat ben je dan laag. Echt maar een bepaald achtergrondje kan dit doen op dit moment.
Dan komt er weer een nieuwe Ayatollah. Die lijst zal wel oneindig zijn. Maar ja, Trump moet zijn goedkeur geven. Kan nog even duren.quote:Op maandag 9 maart 2026 20:43 schreef Durmada het volgende:
Pfoeh als Khameini Jr. ook omgekomen is, zal Iran vast met een allesverwoestende aanval komen als nooit tevoren. Net zoals toen zijn vader omkwam...
quote:Op maandag 9 maart 2026 19:50 schreef Perrin het volgende:
Het luchtverdedigings- en commandofregat Zr.Ms. Evertsen wordt vanaf deze week tot begin april ingezet in het oostelijk deel van de Middellandse Zee. Het fregat gaat daar een bijdrage leveren aan de verdediging van de Carrier Strike Group en de verdediging van Cyprus en het bondgenootschappelijk grondgebied. Dat melden de ministers Tom Berendsen (Buitenlandse Zaken) en Dilan Yeşilgöz-Zegerius (Defensie) vandaag aan de Eerste en Tweede Kamer.
[ x ]
Cyprus is natuurlijk niet de enige reden, de Fransen hebben specifiek om de Evertsen gevraagd omdat de LCF's gespecialiseerd zijn in het beschermen van een vloot tegen luchtdreigingen.quote:Op maandag 9 maart 2026 19:58 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Symbolisch. Cyprus heeft genoeg vliegvelden, daar vlieg je zo naartoe. Zo'n fregat heeft echt geen meerwaarde, ook gezien de omgeving.
Sowieso wel verbazingwekkend dat mensen denken dat elk militaire doelwit netjes in the middle of nowhere zou staan met een groot rood kruis op het dak ofzo.quote:Op maandag 9 maart 2026 20:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Jij bent nog nooit on base in de VS geweest of niet? Of ben je in mijn afwezigheid een rabiate VS hater geworden?
absoluut maar na 47x ga ik er vanuit dat iedereen het wel weet alquote:Op maandag 9 maart 2026 19:17 schreef kree het volgende:
[..]
iedereen mag zeggen wat ie wil hoor?
maar de meest schuldigen werpen de eerste steen.
Ik heb eigenlijk alleen vanaf het begin meegekregen dat hij zei zo'n 4 weken, of als het moet zolang als nodig.quote:
Als je primaire tegenstander Israel is, dan is dat juist een garantie op een double tap.quote:Op maandag 9 maart 2026 21:03 schreef Monolith het volgende:
[..]
Sowieso wel verbazingwekkend dat mensen denken dat elk militaire doelwit netjes in the middle of nowhere zou staan met een groot rood kruis op het dak ofzo.
Benieuwd of er nu weer een paar doorkomen, want gaat minder goed met luchtverdediging voor Israël.quote:
Ja, maar ik vind Cyprus niet echt bijzonder. Er zijn twee langsgekomen. Als dat het is...quote:Op maandag 9 maart 2026 20:55 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
[..]
Cyprus is natuurlijk niet de enige reden, de Fransen hebben specifiek om de Evertsen gevraagd omdat de LCF's gespecialiseerd zijn in het beschermen van een vloot tegen luchtdreigingen.
Het kan ballistische- en kruisraketten veel eerder detecteren dan veel andere Europese schepen en een luchtbeeld voor de hele taskforce opbouwen. Een LCF kan zelfs fungeren als een soort mini-Aegis sensor node binnen de vloot, dat is voor een Franse carrier group een enorme versterking (een ander schip detecteert een doel, APAR doet de vuurleiding).
En met de Evertsen erbij beschikt het huidige (zover bekende) vlootverband rond de Charles De Gaulle nu over 4 zware luchtverdedigingsschepen tegelijk (Chevalier Paul, Andrea Doria, Alsace, Evertsen). Dat is wat je graag wil hebben in dit scenario.
Dat zei hij ook in het begin van COVID maar een jaar later en een paar honderdduizend doden verder stond hij nog te raaskallen over het inspuiten van bleek. Dus...quote:
Hoeveel missiles en drones schieten ze nu nog per dag? Paar dagen gelee nog zo'n grafiek gezien met een duidelijk dalende trend.quote:
Eerder een gebrek aan gezond verstand.quote:Op maandag 9 maart 2026 20:15 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat lijkt me gewoon gezond verstand.
Verschrikkelijk! Hoe kan een land op een voormalige basisgebouw onderwijs doen en op het terrein ernaast militaire activiteiten erop na houden!quote:Op maandag 9 maart 2026 18:31 schreef theguyver het volgende:
[..]
De school lag naast een militaire basis.
Bekijk deze YouTube-video
Echt pal naast!
We krijgen 10 nieuwe steden dus genoeg plek.quote:Op maandag 9 maart 2026 21:23 schreef Glazenmaker het volgende:
Ik vind het wel grappig dat er in maanden niks is veranderd hier. Briljant rechtse jongens staan te juichen voor een nieuwe MO oorlog zonder duidelijk doel. Ging tenslotte geweldig de afgelopen 25 jaar. Er is vanuit rechts de grootste carbon domheid tax ooit op fossiele brandstof gekomen. Tenzij Trump morgen de overwinning claimt en stopt met deze misdadige oorlog zijn we verzekerd van een nieuwe vluchtelingengolf. Zowel vanuit het MO door oorlog en dorst als de ontziltingsinstallaties verder getroffen gaan worden, als Afrika waar mensen hongerig gaan worden zonder goedkope kunstmest.
Als jullie voortaan links stemmen kun je ook gewoon een groen en divers land krijgen zonder al die doden.
Vooralsnog blijkt uit niets dat de wereld veiliger wordt door deze aanvallen op Iran.quote:Op maandag 9 maart 2026 21:14 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Eerder een gebrek aan gezond verstand.
De wereld wordt namelijk geen betere en veiligere plek met het Iraanse regime aan de macht dat vrij het Midden-Oosten kan destabiliseren, terreur financieren, de eigen bevolking met de tienduizenden afslachten, ballistische raketten bouwen die straks overal ter wereld zouden kunnen komen en vervolgens ook nog doodleuk uranium verrijken tot bedenkelijk hoge percentages.
Alleen mensen die compleet verblind zijn door een diepe haat jegens Trump en/of Israël zien dit helaas niet meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |