Hele opzichtige fraude met belastinggeld.quote:
Firm Tied to Kristi Noem Secretly Got Money From $220 Million DHS Ad Contractsquote:Op donderdag 5 maart 2026 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hele opzichtige fraude met belastinggeld.
Maar echt niks aan de hand hoor.quote:The company is run by the husband of Noem’s chief DHS spokesperson and has personal and business ties to Noem and her aides. DHS invoked the “emergency” at the border to skirt competitive bidding rules for the taxpayer-funded campaign.
Maar pas nadat ze Japan 'per ongeluk' met wat raketten hebben bestookt.quote:Op woensdag 4 maart 2026 23:57 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Trumps zijn grote vriend kim van noord Korea zou dat ook moeten doen.
Holy puppy murdering guacamolequote:
maga talking point mode aan.quote:Op donderdag 5 maart 2026 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hele opzichtige fraude met belastinggeld.
De Somaliërs waar je al tijden niks meer over hoort, ondanks dat het volgens magaisten zo ongeveer het grootste fraude schandaal ooit zou moeten zijn geweest?quote:Op donderdag 5 maart 2026 13:34 schreef Basp1 het volgende:
[..]
maga talking point mode aan.
Ja maar die Somaliërs.....
Is Tim Walz niet formeel aangeklaagd ondertussen? Ik dacht zoiets gelezen te hebben.quote:Op donderdag 5 maart 2026 13:34 schreef Basp1 het volgende:
[..]
maga talking point mode aan.
Ja maar die Somaliërs.....
quote:Op woensdag 4 maart 2026 22:14 schreef Kijkertje het volgende:
Video
[ afbeelding ]
Leugens, leugens, leugens ....
quote:Op donderdag 5 maart 2026 06:56 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Gelukkig hebben ze ook hegseth nog die voor goed geïndoctrineerde magacisten nog een extra talking point voor de aanval op iran de ether in gooit.![]()
Hegseth Says U.S. Strike Killed an Iranian Who Plotted to Assassinate Trump
Het wil niet erg lukken met de meeste rechtszaken die DOJ probeert te starten tegen political opponents, momenteel.quote:Op donderdag 5 maart 2026 13:53 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Is Tim Walz niet formeel aangeklaagd ondertussen? Ik dacht zoiets gelezen te hebben.
Nou ben ik geen jurist, maar het aantal aanklachten dat door zogenaamde 'grand juries' wordt afgewezen schijnt de lucht in geschoten te zijn van nog geen 1% naar ruim 20% wat volgens de experts echt ongekend is.quote:Op donderdag 5 maart 2026 15:03 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Het wil niet erg lukken met de meeste rechtszaken die DOJ probeert te starten tegen political opponents, momenteel.
Die verontwaardiging was (en is) er ook. Wat je deed was het direct linken aan waarom bepaalde gouverneurs bloed aan hun handen hebben. Dat is waar veel van het weerwoord vandaan komt.quote:Op donderdag 5 maart 2026 17:07 schreef Chivaz het volgende:
Waarom doet dat ertoe? Twee activisten zijn kapot geschoten en dat was reden voor een hoop verontwaardiging compleet met nazi vergelijkingen etc. Zodra ik post dat er een onschuldige moeder is vermoord door een criminele illegaal die notabene door Spanbergers idiote EO op vrije voeten is gesteld ipv gedeporteerd te worden toen bleef het muisstil. Nou ja het bleef niet stil, men was vooral erg boos dat ik de moord linkte aan Spanbergers EO maar geen woord over het feit dat zo’n figuur niet in het land hoort te zijn.
Kortom je wilt mij betichten van selectieve verontwaardiging terwijl jij en je medeposters hier geen haar beter zijn.
Met alle respect, als je via een EO besluit om niet meer mee te werken aan federaal beleid en dus toestaat dat criminele illegalen gewoon los worden gelaten op straat dan ben je medeverantwoordelijk als zo’n illegaal een onschuldige moeder vermoord.quote:Op donderdag 5 maart 2026 17:20 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Die verontwaardiging was (en is) er ook. Wat je deed was het direct linken aan waarom bepaalde gouverneurs bloed aan hun handen hebben. Dat is waar veel van het weerwoord vandaan komt.
Vervelend hè als je hypocrisie weer eens word aangetoond. Ben je al bereid om toe te geven dat het een idiote EO is dat geen enkel doel dient behalve het frustreren van federaal beleid ten koste van de veiligheid van de belastingbetaler of is dat nog steeds een brug te ver?quote:Op donderdag 5 maart 2026 17:18 schreef Basp1 het volgende:
Ah daar hebben we de emotie weer want blijkbaar moet alles aangegrepen worden om maar een reden te hebben om een hele groep immigranten zwart te maken...
Volgens diezelfde logica is Noem medeverantwoordelijk voor de dood van Alex Pretti en Renee Goode.quote:Op donderdag 5 maart 2026 17:30 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Met alle respect, als je via een EO besluit om niet meer mee te werken aan federaal beleid en dus toestaat dat criminele illegalen gewoon los worden gelaten op straat dan ben je medeverantwoordelijk als zo’n illegaal een onschuldige moeder vermoord.
Er is echt geen enkele rationele reden om criminele illegalen weer los te laten in de samenleving. Dat soort beleid is puur gericht om voor de bühne tegenstand te bieden aan het beleid van Trump.
Dat is natuurlijk een slechte vergelijking. Goode en Pretti waren beiden bezig om agenten te belemmeren wat op zich al illegaal is en ook nog eens gevaarlijk. Daarmee zeg ik niet dat ze dan maar moesten sterven maar je vraagt wel om problemen als je op zo’n manier gaat “protesteren”. Vooral Pretti was behoorlijk tragisch omdat het blijkbaar fout ging in de communicatie.quote:Op donderdag 5 maart 2026 17:37 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Volgens diezelfde logica is Noem medeverantwoordelijk voor de dood van Alex Pretti en Renee Goode.
Dat is toch een totaal waanzinnige redenering, in plaats van dat zo’n crimineel in een veilige omgeving ingerekend kan worden laat je zo’n figuur op vrije voeten met als gevolg dat ICE dan de straat op moet om die illegaal op te sporen.quote:Die EO zei niet dat die crimineel weer de straat op moest, die EO zei dat de staat niet zou meewerken aan ICE activitieiten. Natuurlijk is het nog steeds schande dat hij ineens op vrije voeten stond.
Dat soort beleid is overigens niet voor de bühne, het is noodzakelijk om de inmiddels duidelijk zichtbare corruptie bij ICE tegen te gaan.
quote:Op donderdag 5 maart 2026 17:07 schreef Chivaz het volgende:
Waarom doet dat ertoe? Twee activisten zijn kapot geschoten en dat was reden voor een hoop verontwaardiging compleet met nazi vergelijkingen etc. Zodra ik post dat er een onschuldige moeder is vermoord door een criminele illegaal die notabene door Spanbergers idiote EO op vrije voeten is gesteld ipv gedeporteerd te worden toen bleef het muisstil. Nou ja het bleef niet stil, men was vooral erg boos dat ik de moord linkte aan Spanbergers EO maar geen woord over het feit dat zo’n figuur niet in het land hoort te zijn.
Kortom je wilt mij betichten van selectieve verontwaardiging terwijl jij en je medeposters hier geen haar beter zijn.
quote:The homicide conviction rate for illegal immigrants was 2.4 per 100,000 illegal immigrants in 2015, which is lower than the homicide conviction rate of 2.8 per 100,000 for native-born Americans.bron
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |