Dus je ben meteen pro-Ayatollah als je denkt dat de VS hier wellicht inschattingsfouten maakt?quote:Op maandag 2 maart 2026 16:00 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Ze zullen wel wat filmpjes zien van iraanse raketten die in Israel en buurlanden burgerdoelen raken en dat verwarren met Iran die keihard terugslaat. Mede door de internet blackout zullen ze er totaal geen beeld bij hebben hoe zwaar Iran geraakt wordt.
Nieuws dat ze bijvoorbeeld 3 van hun 16000+ gevechtsvliegtuigen zijn verloren is natuurlijk ook een zware mokerslag voor Amerika. Begin van het einde.
Dus vanuit de vrije landen zie je alles, vanuit Iran zie je propaganda en links en rechts wat beelden die Iran ontsnappen. Vul dat aan met een stukje wensdenken en haat aan het westen en je hebt de gemiddelde pro-mullah FOK!er wel goed in beeld.
Ik doelde op Israël.quote:Op maandag 2 maart 2026 15:56 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Mja, het Iraanse regime heeft vooral aangetoond erg goed te zijn in het neermaaien van de eigen burgers.
Geen idee, opgepikt uit de communicatie van Epstein en vriendjes.quote:
Mwah, ik geloof dat weinigen echt voor het Iraanse regime zijn, ik denk verreweg de meesten hier wel tegen.quote:Op maandag 2 maart 2026 16:00 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Ze zullen wel wat filmpjes zien van iraanse raketten die in Israel en buurlanden burgerdoelen raken en dat verwarren met Iran die keihard terugslaat. Mede door de internet blackout zullen ze er totaal geen beeld bij hebben hoe zwaar Iran geraakt wordt.
Nieuws dat ze bijvoorbeeld 3 van hun 1600+ gevechtsvliegtuigen zijn verloren is natuurlijk ook een zware mokerslag voor Amerika. Begin van het einde.
Dus vanuit de vrije landen zie je alles, vanuit Iran zie je propaganda en links en rechts wat beelden die Iran ontsnappen. Vul dat aan met een stukje wensdenken en haat aan het westen en je hebt de gemiddelde pro-mullah FOK!er wel goed in beeld.
quote:Op maandag 2 maart 2026 16:04 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Geen idee, opgepikt uit de communicatie van Epstein en vriendjes.
Je ziet het frame direct helder worden: Trump zegt dat het Iraanse volk nu de straat op moet om regime change te forceren, want wij geven jullie nu de kans. Hegseth zeg dat het niet hun doel is.quote:Op maandag 2 maart 2026 15:27 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
[..]
Echt wtf. Je stort een regio die groter is dan Europa in oorlog en chaos maar je doelen zijn onduidelijk en wat het plan is ook.
Ja, hoe staan de zaken er daar nu voor? Ik hoor er letterlijk helemaal niets meer over, wie trekt daar nu aan de touwtjes?quote:Op maandag 2 maart 2026 15:57 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Net als met Venezuela. Zou een chaos worden, burgeroorlog, complete anarchie blablabla.
Niks van uitgekomen natuurlijk.
Verkiezingen daar gaan ook leuk worden. Wat als er iemand wint die de VS en hun inmenging weg wil hebben uit Venezuela? Wat gaat Washington dan doen?quote:Op maandag 2 maart 2026 16:09 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ja, hoe staan de zaken er daar nu voor? Ik hoor er letterlijk helemaal niets meer over, wie trekt daar nu aan de touwtjes?
De vraag is of er iemand staat te trappelen om de nieuwe supreme leader te worden nu is gebleken hoe kwetsbaar ze zijn en de Amerikanen en Israeli's al hun bewegingen zeer nauwkeurig kunnen volgen.quote:Op maandag 2 maart 2026 16:00 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat zal hier dan ook wel de uitkomst gaan zijn.
Ik blijf dat niet quoten.quote:Op maandag 2 maart 2026 16:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Wat zei hij dan precies waaruit dit blijkt?
Dat geldt voor elke leider in de wereld.quote:Op maandag 2 maart 2026 16:11 schreef Hathor het volgende:
[..]
De vraag is of er iemand staat te trappelen om de nieuwe supreme leader te worden nu is gebleken hoe kwetsbaar ze zijn en de Amerikanen en Israeli's al hun bewegingen zeer nauwkeurig kunnen volgen.
Ik denk helemaal niet dat ze een inschattingsfout maken, ik denk denk alleen dat hun werkelijke inschatting niet de invulling is die men er online voor verzint. Niet dat die reactie daarover ging.quote:Op maandag 2 maart 2026 16:03 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dus je ben meteen pro-Ayatollah als je denkt dat de VS hier wellicht inschattingsfouten maakt?
Rodríguez heeft de leiding en dat gaat blijkbaar prima.quote:Op maandag 2 maart 2026 16:09 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ja, hoe staan de zaken er daar nu voor? Ik hoor er letterlijk helemaal niets meer over, wie trekt daar nu aan de touwtjes?
Indekken waarschijnlijk.quote:Op maandag 2 maart 2026 15:57 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ja dat gaat geweldig vooralsnog.![]()
.
Ik laat geen traan om de regering van Iran en zou ook een omwenteling willen maar zijn uitspraken gaan helemaal nergens over. Hoezo is het doel niet regime change.
Wij, de anti Trump brigade gunnen Trump alle succes van de wereld in deze specifieke oorlog. Ons vertrouwen in dat succes is alleen vrij laag door de behaalde successen in onder andere Venezuela. Trump is goed in erge shit erger maken. Anders heeft hij nog niet laten zienquote:Op maandag 2 maart 2026 16:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Mwah, ik geloof dat weinigen echt voor het Iraanse regime zijn, ik denk verreweg de meesten hier wel tegen.
Maar daarnaast speelt een énorme antipathie jegens de regering Trump natuurlijk een grote rol waardoor men in een soort spagaat zit: aan de ene kant hopen ze dat het Iraanse regime valt, maar tegelijkertijd gunt men Trump dat succes niet.
In die quote die jij deelt staat niet dat de VS het niet meer weet, dat lees jij er zelf in. Men laat het simpelweg niet alles over het doel van de oorlog los. Dat is niet meer dan logisch, waarom zouden ze dat doen?quote:Op maandag 2 maart 2026 16:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
je leert maar lezen het stond in mijn vorige post.
Nou dat ze steeds het verhaal aanpassen duidt niet op een duidelijk plan.quote:Op maandag 2 maart 2026 16:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
In die quote die jij deelt staat niet dat de VS het niet meer weet, dat lees jij er zelf in. Men laat het simpelweg niet alles over het doel van de oorlog los. Dat is niet meer dan logisch, waarom zouden ze dat doen?
Maar er is geen einddoel. Met het doden van een aantal leiders heb je niet in de hand wie de nieuwe leiders worden. En hoe die tegen het nucleaire programma aankijken. En ik lees ook weinig over aanvallen op die nucleaire faciliteiten op dit moment. Ik zou denken dat de VS en Israel die met troepen op de grond zouden willen decimeren, ipv met alleen raketten. Ook omdat dat vorige keer dus niet gelukt is. Maar zo'n nucleair programma heeft verschillende componenten: Fysiek - die kun je kapot maken met bommen en rakketten. Kennis - je kunt mensen met de juiste kennis doden, al zullen dat er vele honderden zijn. En drive - een regime wilt zo'n programma. En hoe meer doden en raketten, hoe groter de drive wordt om een allesvernietigend wapen te hebben wat tegen de VS ingezet kan worden.quote:Op maandag 2 maart 2026 15:47 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Het voornaamste doel was/is dat Iran geen beschikking krijgt over een kernwapen en de regio niet terroriseert plus wat vergelding voor Amerikaanse slachtoffers en die bij bondgenoten door de jaren heen. Dat heb ik wel meegekregen op CNN.
Het enige doel lijkt daarmee reuring veroorzaken (afleiden?) want Khamenei doden is hooguit dan de weg vrijmaken voor de volgende gestoorde gids (die zich wel beter zal weten in te graven).quote:bron: nos.nl
De Amerikaanse minister van Defensie Hegseth heeft gezegd dat de aanvallen in Iran niet bedoeld zijn om een machtswisseling te bewerkstelligen. "Dit is geen zogenoemde regime change-oorlog", zegt Hegseth op een persconferentie. Tegelijkertijd zei hij: "Maar er is wel degelijk wat veranderd en de wereld is daar beter van geworden." Wat dan wel het doel is, werd tijdens de persconferentie niet helemaal duidelijk.
Ja zet dan door anders kan men over 2 jaar weer Iran aanvallen.quote:Op maandag 2 maart 2026 16:26 schreef Vallon het volgende:
Ik vrees net als voor de Venezolanen voor de Iraniërs ....
[..]
Het enige doel lijkt daarmee reuring veroorzaken (afleiden?) want Khamenei doden is hooguit dan de weg vrijmaken voor de volgende gestoorde gids (die zich wel beter zal weten in te graven).
Nee hij spreekt het doel tegen welke zijn opperbaas aan het publiek heeft laten weten 2 dagen eerder.quote:Op maandag 2 maart 2026 16:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
In die quote die jij deelt staat niet dat de VS het niet meer weet, dat lees jij er zelf in. Men laat het simpelweg niet alles over het doel van de oorlog los. Dat is niet meer dan logisch, waarom zouden ze dat doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |