Ik ken ze niet. En dacht dat links wel erg in de buurt kwam van een vernieuwde Trijntje Oosterhuis.quote:Op dinsdag 7 april 2026 23:14 schreef Shii het volgende:
[ afbeelding ]
Reünie i.v.m. 50 jaar Charlies Angels. Jaclyn Smith (de middelste) valt nog mee, maar Cheryl Ladd en Kate Jackson zijn wel wat strak getrokken.
Jaclyn Smith heeft duidelijk de beste plastisch chirurg.quote:Op woensdag 8 april 2026 11:37 schreef Soury het volgende:
Die middelste ziet er nog wel ok uit omdat die andere twee nog erger zijn toegetakeld.
Al een tijdje, ze is niet heel oud geworden, volgens mij.quote:Op woensdag 8 april 2026 18:03 schreef bloodymary1 het volgende:
Eigenlijk moet Farah Fawcett er bij, die speelde langer dan Cheryl Ladd volgens mij. Of is die dood?
Zelfde dag overleden als Michael Jackson roep ik zo uit mijn hoofd en dat is dus voor of in 2010 geweest denk ik (want toen was ik met mijn ex op vakantie en daarna niet meer).quote:Op woensdag 8 april 2026 18:09 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Al een tijdje, ze is niet heel oud geworden, volgens mij.
Dat soort dingen vergeet je niet meer.quote:Op woensdag 8 april 2026 18:18 schreef Troel het volgende:
[..]
Zelfde dag overleden als Michael Jackson roep ik zo uit mijn hoofd en dat is dus voor of in 2010 geweest denk ik (want toen was ik met mijn ex op vakantie en daarna niet meer).
En ik weet dus nog dat het alleen maar over MJ ging, terwijl zij het in mijn ogen ook verdiende om genoemd te worden.
25 juni 2009 dus
Ziet er wat mij betreft nog steeds ontzéttend onnatuurlijk uit. Dat de anderen nóg erger verspookt zijn, maakt haar niet ineens niet minder verspookt.quote:Op woensdag 8 april 2026 17:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Jaclyn Smith heeft duidelijk de beste plastisch chirurg.
Ze is 80 overigens, dus een hele goede plastisch chirurg en goede genen.
quote:Op dinsdag 7 april 2026 23:14 schreef Shii het volgende:
[ afbeelding ]
Reünie i.v.m. 50 jaar Charlies Angels. Jaclyn Smith (de middelste) valt nog mee, maar Cheryl Ladd en Kate Jackson zijn wel wat strak getrokken.
quote:De 44-jarige Fajah Lourens heeft een boven- en onderooglidcorrectie én een tempellift ondergaan en ziet er nu uit als een soort Jocelyn Wildenstein die openbarst als ze gekieteld wordt. "We mogen geen foto’s van je maken vandaag, begreep ik, toch?", vraagt Wilfred Genee haar in de studio van zijn BNR-programma The Friday Move.
Fajah, die wel wordt gefilmd door de studiocam, beaamt dat ze geen foto’s van zichzelf wil terugzien. "Nee, liever niet, nee. Ik zie alweer een fotograaf zitten hier."
Wilfred: "Ja, Edwin, geen foto’s maken! Vandaag even verboden foto’s te maken. Het moet nog een half jaar indalen toch?"
Fajah: "Ja, voordat er weer allerlei verhalen online komen. Wat zie jij als je naar me kijkt?"
Wilfred laat blijken dat hij Fajah nu veel te strakgetrokken vindt. "Nou, je bent er wel iets anders uit gaan zien. Ik vind het wel mooi, daar niet van hoor, maar je ziet er niet meer uit zoals ik je kende, zeg maar."
Fajah: "Nee, maar het is ook niet zoals je hebt gezien in die video’s, toch?"
Wilfred: "Nee, dat was wat overdreven. Maar ik las dus dat het een half jaar duurt voordat het helemaal weer..."
Het duurt volgens Fajah helemaal geen half jaar. "Een jaar."
Wilfred: "Een jaar, echt waar? Jeetje."
Fajah besluit: "Maar het is al 80 procent gedaald."
Ik hoop dat Fajah Lourens af en toe even probeert stil te staan bij wat haar ijdelheid haar nou eigenlijk allemaal gebracht heeft aan goeds.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 14:11 schreef Eightyone het volgende:
Geen foto's van Fajah Lourens a.u.b., de komende tijd.
https://www.mediacourant.(...)aar-lang-geen-fotos/
[ afbeelding ]
[..]
quote:
Tja...quote:Fajah Lourens: 'Dat vele trainen bleek een vlucht'
"Gelukkig maar, want ik was toch nooit tevreden."
Fajah Lourens staat bekend om haar gezonde en fitte levensstijl. Maar daar is afgelopen jaar verandering in gekomen. Ze sport nu op een andere manier én staat anders in het leven, vertelt ze aan Beau Monde.
Nooit tevreden
De fitness goeroe is het afgelopen jaar rustiger én gelukkiger geworden. "Ik kwam erachter dat ik een enorme onrust in me had. Door die onrust gaan mensen bijvoorbeeld drinken, gokken of op mannenjacht. Ik ging trainen, en zoomde met hyper perfectie in op mijn lichaam", legt ze uit. "Dat vele trainen bleek een vlucht, zo ontdekte ik een jaar geleden toen ik actief naar mijn jeugd en mijn trauma’s keek. Ik heb die troep uit mijn verleden opgeruimd. En nu ik helemaal content ben met mezelf, vervalt de druk of de noodzaak om er perfect uit te zien. Gelukkig maar, want ik was toch nooit tevreden."
Confrontatie
Maar goed, daarvoor moest ze zichzelf wel durven aankijken. "Dat was niet makkelijk, en ik denk dat veel mensen daar voor weglopen, voor die confrontatie met zichzelf. Dat heb ik ook jarenlang gedaan. Om te overleven", vertelt Fajah. "Dat heeft me ook veel opgeleverd hoor: ik denk dat ik – juist omdat ik zo streng voor mezelf was – zo succesvol ben geworden."
Afgelopen jaar liet ze haar borstimplantaten verwijderen nadat ze meerdere keren lek waren gegaan en ze er ook nog een bacterie bovenop kreeg. "Ik denk dat ik er drie dagen verdrietig om ben geweest. Het is nu echt plat. Maar ik besefte ook dat ik voorheen borsten nodig had om gezien te worden. Nu zie ik mezelf, en zijn ze niet meer nodig."
Gelukkiger
Het nieuwe jaar ziet er voor Fajah anders uit. Ze is gelukkiger en minder streng voor zichzelf. Ze geniet meer. Ze sport heus nog wel, maar op een andere manier. "Voorheen kon ik echt in de stress raken als ik een week op vakantie was en het hotel geen gym bleek te hebben. En successen vierde ik met drie wortels en een watertje", biecht ze op. "Als ik nu met mijn vriendin sport en ze moet haar ei kwijt, fiets ik iets langzamer om te kunnen luisteren. Dat is voor mij belangrijker dan calorieën verbranden."
https://happyinshape.nl/a(...)nen-bleek-een-vlucht
Misschien denkt haar nieuwe liefde daar anders over?quote:
https://www.nu.nl/achterk(...)en-perfect-lijf.htmlquote:"De key tot een gelukkig leven zit uiteindelijk niet in dat perfecte lijf", vertelt de auteur van fitnessboeken in een interview met Grazia. "Wij vrouwen zouden meer moeten focussen op wat we mooi vinden aan onszelf en niet op alles wat minder goed is, want daar word je doodongelukkig van."
"Ik zit nu in een fase van mijn leven dat ik niet altijd maar een strikt dieet wil volgen", gaat Lourens verder. "Of al mijn wijntjes wil laten staan. Geluk zit niet in die billen zonder putjes."
quote:
Yepquote:Op zaterdag 16 mei 2026 17:51 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik gok dat stuk huid aan de zijkant van je ogen naar boven getrokken.
Fajah ben jij dat ?quote:Op zaterdag 16 mei 2026 22:03 schreef -Spring het volgende:
Ik denk dat het uiteindelijk erg mooi wordt.
quote:Op zaterdag 16 mei 2026 22:03 schreef -Spring het volgende:
Ik denk dat het uiteindelijk erg mooi wordt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |