abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_220070403
quote:
Wim woont buiten bebouwde kom en zit zonder snel internet: 'Je kan niet meer zonder'

Thuiswerken of gamen? Snel internet speelt een grote rol in ons dagelijks leven, maar wat als dat plotseling niet meer kan. Tientallen huishoudens buiten de bebouwde kom in Poortugaal en Rhoon zitten sinds kort zonder kabelinternet. Het netwerk is versleten en afgesloten.

Vanuit zijn werkkamer legt Wim Gé Warnaar het probleem uit van zo'n vierhonderd huizen in de gemeente Albrandswaard. "Hier zat ik normaal gesproken te werken. Met snel internet. Ik had een mooi modem op het coax-netwerk (internetnetwerk, red.) en het is nu afgekoppeld.”

Onderhoud
Op 27 januari sloot provider Delta de coaxkabel af, nadat dat kort daarvoor aan de gebruikers werd medegedeeld. "Zij hebben gezegd: het tv-signaal mag je houden, maar de internetverbinding is er van af gegaan. Zij gaven aan dat het onderhoud te duur werd."

Warnaar vertelt dat in 2011 iedereen in de gemeente Albrandswaard glasvezel heeft gekregen, behalve in het buitengebied. "Doordat we in de polder wonen is het tv-signaal gebrekkig en daarom hebben we een antenne op het huis staan. Internet via de kabel ging daarentegen altijd goed."

Muizen
Delta heeft volgens Warnaar de stekker eruit getrokken, omdat de netwerkkasten die in de polder staan slecht zijn onderhouden. "Er zitten soms zelfs muizen in", vertelt Warnaar als hij buiten staat bij een kastje. "Voor de muizen is het een mooie plek, maar daar is het niet voor bedoeld."

Internet is voor Warnaar een eerste levensbehoefte. "Je kan niet meer zonder. Je hebt het nodig bij het maken van een afspraak bij de gemeente, belastingaangifte of een doktersafspraak. Het is een noodzakelijke voorziening. Iedereen probeert zijn weg te vinden via alternatieven, je wil toch contact houden met de buitenwereld."

Zo is Wim zelf verhuisd van zijn werkkamer naar de woonkamer, waar hij nog internet heeft via een oude koperleiding van KPN. Dat gaat allemaal niet razendsnel.

Starlink
Buren hebben een Starlink satellietverbinding van Elon Musk aangeschaft, maar dat ziet Wim zeker niet zitten. “Ik ben niet zo’n fan van Musk. Voor hetzelfde geld schakelt hij alles uit of doet hij andere dingen. “
Inmiddels gesteund door 150 mensen blijft Warnaar proberen om glasvezel te regelen voor de huizen buiten de bebouwde kom. Al staat hij er wel nuchter in. "Wonen in de polder heeft heel veel voordelen, in dit geval is het een nadeel."

Woordvoerder Levi Bosselaar van Delta laat in een reactie weten: "In het buitengebied van Albrandswaard heeft het netwerk het einde van zijn technische levensduur bereikt en om het geschikt te houden voor internetdiensten zou ingrijpende vervanging van centrale apparatuur nodig zijn. Die investering is omvangrijk en staat niet in verhouding tot het zeer beperkte aantal klanten dat hier nog gebruik van maakte; het ging om enkele tientallen actieve internetaansluitingen."

DSL of 5G
Bosselaar benadrukt dat het stopzetten van coax-internet niet betekent dat honderden huishoudens hun internetverbinding zijn verloren. "Voor de helderheid: het buitengebied van Albrandswaard telt enkele honderden adressen, maar het overgrote deel daarvan maakte al gebruik van andere vormen van internet, zoals DSL (via de telefoonlijn) of mobiele oplossingen. Slechts een klein deel gebruikte nog coax-internet", besluit hij.

Mensen die gebruikmaken van coax-internet, zijn volgens de woordvoerder meerdere keren geïnformeerd sinds december 2024, "zodat zij tijd hadden om een alternatief te regelen". Zo kunnen mensen bijvoorbeeld gebruikmaken van internet via de vaste telefoonlijn, via het 5G-netwerk of via satellietinternet.
Z’n porno sites gaan zeker niet snel genoeg. En hij heeft ook niet door dat hij gewoon een UTP kabeltje kan doortrekken van de huiskamer naar zijn werkkamer. Kan hij lekker fappen zonder dat de hele straat het ziet.
pi_220070455
quote:
Ik ben niet zo’n fan van Musk.
Als moralistisch deugen zwaarder weegt dan een praktische oplossing moet je niet zeuren.
pi_220070528
adsl :')

en kopernetwerk gaat ook uit dus dat is ook eindig, goeie 5G dekking zal er ook wel niet zijn.

providers die alles te duur vinden :')
mentions en alerts staan uit, pm/dm mij
pi_220070546
why are you Gé
  donderdag 12 februari 2026 @ 05:19:16 #5
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220070550
quote:
18s.gif Op donderdag 12 februari 2026 00:40 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Z’n porno sites gaan zeker niet snel genoeg. En hij heeft ook niet door dat hij gewoon een UTP kabeltje kan doortrekken van de huiskamer naar zijn werkkamer. Kan hij lekker fappen zonder dat de hele straat het ziet.
ik zou dan toch een mini disk van starlink aanschaffen , wat een zeurkous

ik ben niet zo een fan van Delta , maar het was wel de makkelijkste glasvezel provider :W
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_220070572
Snap niet zo goed waarom random mensen 3 verschillende abonnementen met internet tegelijkertijd willen hebben. Gewoon Unlimited en het snelste internet op een degelijke telefoon en je hotspot gebruiken. Of USB tethering.

Ik neuk je ondanks je betere ping toch wel in je favoriete online game. :P
pi_220070655
Wim heeft gewoon groot gelijk en schandalig dat ie wordt afgesloten omdat er slecht onderhoud is geleverd. Wat is dat nou voor reden, daar betaalde men toch voor :')

[ Bericht 0% gewijzigd door Gehenna op 12-02-2026 06:58:26 ]
Robert Moog died for our synths
pi_220070666
Zo is Wim zelf verhuisd van zijn werkkamer naar de woonkamer, waar hij nog internet heeft via een oude koperleiding van KPN. Dat gaat allemaal niet razendsnel.
Vakman pur sang
  donderdag 12 februari 2026 @ 07:04:30 #9
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_220070676
quote:
"Warnaar vertelt dat in 2011 iedereen in de gemeente Albrandswaard glasvezel heeft gekregen, behalve in het buitengebied"
Op de Noordpool is ook geen glasvezelinternet.

Keuze die je gemaakt hebt door daar te gaan wonen, dat hoeft niet gesubsidieerd te worden door andere belastingbetalers.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
pi_220070687
Wim wil 4K porno kunnen kijken.

#teamWum
U MAD?
pi_220070702
Unlimited data telefoon abo als hotspot.

Opgelost.
"Pools are perfect for holding water"
  donderdag 12 februari 2026 @ 07:17:23 #12
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_220070707
Aan de foto te zien duurt het niet lang voor hij ook geen tv meer heeft :') Dat kastje :')



[ Bericht 10% gewijzigd door Starhopper op 12-02-2026 08:04:48 ]
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_220070775
quote:
10s.gif Op donderdag 12 februari 2026 07:17 schreef Starhopper het volgende:
Aan de foto te zien duurt het niet lang voor hij ook geen tv meer heeft :')

[ afbeelding ]
Wanneer jouw leven een live SBS6 ( :P ) aflevering is maakt dat ook niets meer uit
  donderdag 12 februari 2026 @ 07:50:13 #14
22565 asco
Los in deze tent
pi_220070833
Een zich ergende wappie NOS-kijker én tevens boomer.
Dit is een mooi begin van de dag.
pi_220070840
Neemt ie toch ISDN.
pi_220070848
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 07:50 schreef asco het volgende:
Een zich ergende wappie NOS-kijker én tevens boomer.
Dit is een mooi begin van de dag.
De wappies/gekkies kijken niet naar NOS hoor, maar op weet ik veel wat voor rare hoekjes van Feesboek en het internet.
pi_220070849
“Ik ben niet zo’n fan van Musk. Voor hetzelfde geld schakelt hij alles uit"

Nu ben je ook afgesloten, bloedlul!
pi_220070854
Tja, snap hem wel.
Je kunt niet als provider ineens zeggen alles af te kappen en geen alternatieven aan te bieden.
Als hij er zelf voor had gekozen om bv geen glasvezel te nemen dan sure, maar dit?
pi_220070859
quote:
1s.gif Op donderdag 12 februari 2026 01:18 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Als moralistisch deugen zwaarder weegt dan een praktische oplossing moet je niet zeuren.
We wisten ook van de 5000 doden in Qatar voor een voetbalspelletje en toch gingen wij daarheen.
Corporate translator
pi_220070874
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 07:54 schreef bianconeri het volgende:
Tja, snap hem wel.
Je kunt niet als provider ineens zeggen alles af te kappen en geen alternatieven aan te bieden.
Als hij er zelf voor had gekozen om bv geen glasvezel te nemen dan sure, maar dit?
Het blijft een commercieel bedrijf. Netjes is het echter idd niet.
De titel van "zeurkous" vind ik overigens niet erg netjes, behalve met z'n standpunt over Musk; op dit moment zou dat Starlink een redelijk alternatief zijn tot de verstandhoudingen met Amerika misschien echt extreem zouden verslechteren.
  Manager PR/Moderator donderdag 12 februari 2026 @ 08:01:47 #21
269689 crew  Viv
pi_220070888
quote:
9s.gif Op donderdag 12 februari 2026 07:04 schreef MichaelScott het volgende:

[..]
Op de Noordpool is ook geen glasvezelinternet.

Keuze die je gemaakt hebt door daar te gaan wonen, dat hoeft niet gesubsidieerd te worden door andere belastingbetalers.
Ik heb die gemeente opgezocht, het ligt onder de rook van Rotterdam, en de kern van Albrandswaard (waar ze wél glasvezel hebben) ligt op 5 minuten rijden van de huizen in het buitengebied.

Ik woon hier in Zweden veel verder van een grote stad of de bebouwde kom van de omliggende dorpen, en heb gewoon glasvezel. ^O^
pi_220070894
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 07:58 schreef ToT het volgende:

[..]
Het blijft een commercieel bedrijf. Netjes is het echter idd niet.
De titel van "zeurkous" vind ik overigens niet erg netjes, behalve met z'n standpunt over Musk; op dit moment zou dat Starlink een redelijk alternatief zijn tot de verstandhoudingen met Amerika misschien echt extreem zouden verslechteren.
Zeurkous is ook wel erg raar gekozen.
Als hij de bekende zeur van het dorp is en constant maar contact blijft zoeken bij elk probleem?
Dan sure. Maar niet als dit het is.

Het is idd een commercieel bedrijf, maar dan nog.
En niets met Musk te maken willen hebben daar staat hij niet alleen in.
pi_220070899
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 08:02 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Zeurkous is ook wel erg raar gekozen.
Als hij de bekende zeur van het dorp is en constant maar contact blijft zoeken bij elk probleem?
Dan sure. Maar niet als dit het is.

Het is idd een commercieel bedrijf, maar dan nog.
En niets met Musk te maken willen hebben daar staat hij niet alleen in.
En tja, ADSL....het is behoorlijk verouderd, maar ik denk dat het voor de meeste mensen eigenlijk best wel snel genoeg zal zijn.
pi_220070901
Niets met Musk te maken willen hebben snap ik ook wel, maar met Starlink heeft hij tenminste wel internet.
pi_220070933
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 08:03 schreef ToT het volgende:
Niets met Musk te maken willen hebben snap ik ook wel, maar met Starlink heeft hij tenminste wel internet.
Laat hij maar ouderwets satelliet internet nemen met een ping van 700ms, werkt nog steeds.
  donderdag 12 februari 2026 @ 08:11:52 #26
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220070943
Bij Joop zullen ze zijn comments wel missen
The End Times are wild
pi_220071015
Dure oplossingen voor buitengebieden zijn niet meer nodig vanwege alternatieven zoals Starlink.

Dat deze malloot daar uit principe geen gebruik van wil maken is zijn goed recht, maar denken dat een commerciële partij op basis daarvan met verlies gaat leveren wat jij wil is wel heel naïef.

Als hij en die 150 anderen de werkelijke kosten willen betalen, dan valt er misschien iets te regelen, maar ik vermoed dat men afhaakt als men de werkelijke kosten moeten ophoesten.

Net als die commerciële partij dus…
pi_220071036
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 08:01 schreef Viv het volgende:

[..]
Ik heb die gemeente opgezocht, het ligt onder de rook van Rotterdam, en de kern van Albrandswaard (waar ze wél glasvezel hebben) ligt op 5 minuten rijden van de huizen in het buitengebied.

Ik woon hier in Zweden veel verder van een grote stad of de bebouwde kom van de omliggende dorpen, en heb gewoon glasvezel. ^O^
providers hier zijn notoiare krenten
mentions en alerts staan uit, pm/dm mij
pi_220071114
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 08:24 schreef VEM2012 het volgende:
Dure oplossingen voor buitengebieden zijn niet meer nodig vanwege alternatieven zoals Starlink.

Dat deze malloot daar uit principe geen gebruik van wil maken is zijn goed recht, maar denken dat een commerciële partij op basis daarvan met verlies gaat leveren wat jij wil is wel heel naïef.

Als hij en die 150 anderen de werkelijke kosten willen betalen, dan valt er misschien iets te regelen, maar ik vermoed dat men afhaakt als men de werkelijke kosten moeten ophoesten.

Net als die commerciële partij dus…
Dit idd; bedrijven zijn niet gretig om verlies te gaan draaien.
pi_220071236
Is Wim een FOK!ker toevallig ?
Ook in moeilijke tijden.
pi_220071653
quote:
1s.gif Op donderdag 12 februari 2026 07:51 schreef Cockwhale het volgende:
Neemt ie toch ISDN.
Het ISDN tijdperk heeft veel te kort geduurd. Those were the days.
pi_220071814
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 08:01 schreef Viv het volgende:

[..]
Ik heb die gemeente opgezocht, het ligt onder de rook van Rotterdam, en de kern van Albrandswaard (waar ze wél glasvezel hebben) ligt op 5 minuten rijden van de huizen in het buitengebied.

Ik woon hier in Zweden veel verder van een grote stad of de bebouwde kom van de omliggende dorpen, en heb gewoon glasvezel. ^O^
Is er in Zweden niet meer concurrentie en een mix van staats- en commerciële providers?
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
  donderdag 12 februari 2026 @ 10:15:02 #33
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_220071963
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 08:01 schreef Viv het volgende:

[..]
Ik heb die gemeente opgezocht, het ligt onder de rook van Rotterdam, en de kern van Albrandswaard (waar ze wél glasvezel hebben) ligt op 5 minuten rijden van de huizen in het buitengebied.

Ik woon hier in Zweden veel verder van een grote stad of de bebouwde kom van de omliggende dorpen, en heb gewoon glasvezel. ^O^
Dan zullen ze in Zweden wel geld hebben om dat soort zaken te subsidiëren. Internetkabels leggen voor een tiental aansluitingen is nooit rendabel, dus als je het aan de markt overlaat gebeurt het niet.

De Nederlandse 50+-bevolking heeft de aardgasbaten verkwanseld dus hier hebben we dat niet.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
pi_220071965
quote:
9s.gif Op donderdag 12 februari 2026 07:04 schreef MichaelScott het volgende:

[..]
Op de Noordpool is ook geen glasvezelinternet.

Keuze die je gemaakt hebt door daar te gaan wonen, dat hoeft niet gesubsidieerd te worden door andere belastingbetalers.
NL is zo dichtbevolkt dat er nergens een probleem zou hoeven zijn qua dit.
En belasting is 'betalen' natuurlijk en geen voorzieningen er vior terug krijgen... toch?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 12 februari 2026 @ 10:26:17 #35
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220072091
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 10:15 schreef Red_85 het volgende:

[..]
NL is zo dichtbevolkt dat er nergens een probleem zou hoeven zijn qua dit.
En belasting is 'betalen' natuurlijk en geen voorzieningen er vior terug krijgen... toch?
Er is gewoon een efficiënte internetverbinding te realiseren via starlink. Geen reden om de belastingen nog verder te verhogen omdat deze man per se via de kabel wil blijven internetten omdat hij musk niet mag
The End Times are wild
pi_220072098
quote:
18s.gif Op donderdag 12 februari 2026 00:40 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Buren hebben een Starlink satellietverbinding van Elon Musk aangeschaft, maar dat ziet Wim zeker niet zitten. “Ik ben niet zo’n fan van Musk. Voor hetzelfde geld schakelt hij alles uit of doet hij andere dingen. “
_O-

Hij is net afgesloten door Delta en gebruikt dit als argument _O- :') ______!!!!!

Dan koop je toch een Odido 5g router voor 25euro per maand als je geen sneller internet wil :')
  donderdag 12 februari 2026 @ 10:58:42 #37
68091 borbit
Is dit het begin van een pr0n?
pi_220072429
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 05:19 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ik zou dan toch een mini disk van starlink aanschaffen , wat een zeurkous

ik ben niet zo een fan van Delta , maar het was wel de makkelijkste glasvezel provider :W
Musk is heel bekend als vervelend persoon de laatste tijd. Ik weet niet eens precies waarom, vooral omdat ie met Trump op MAGA campagne was denk?. Maar misschien is de hoogste chef van Ziggo ook wel een heel vervelende PVV'er. Maar niemand boeit het ene F wie de baas van Ziggo is.

Als je Starlink wil mijden kun je natuurlijk ook gewoon voor een andere aanbieder gaan als Eutelsat. Of als er wel mobiel bereik is iets als Klik en Klaar.

Ik vind wel dat je binnen Nederland gewoon de mogelijkheid moet krijgen om via de normale providers fatsoenlijk internet af te nemen tegen een normale prijs. Laten we zeggen minimaal 100/50 mbit/s met een normale ping en uptime. Voor die paar mensen achterin de polder moet de provider er dan maar een beetje op toeleggen. Dat is voor de post of een vervoersmaatschappij niet anders.
  donderdag 12 februari 2026 @ 11:00:30 #38
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220072442
quote:
7s.gif Op donderdag 12 februari 2026 10:58 schreef borbit het volgende:

[..]
Musk is heel bekend als vervelend persoon de laatste tijd. Ik weet niet eens precies waarom, vooral omdat ie met Trump op MAGA campagne was denk?. Maar misschien is de hoogste chef van Ziggo ook wel een heel vervelende PVV'er. Maar niemand boeit het ene F wie de baas van Ziggo is.

Als je Starlink wil mijden kun je natuurlijk ook gewoon voor een andere aanbieder gaan als Eutelsat. Of als er wel mobiel bereik is iets als Klik en Klaar.

Ik vind wel dat je binnen Nederland gewoon de mogelijkheid moet krijgen om via de normale providers fatsoenlijk internet af te nemen tegen een normale prijs. Laten we zeggen minimaal 100/50 mbit/s met een normale ping en uptime. Voor die paar mensen achterin de polder moet de provider er dan maar een beetje op toeleggen. Dat is voor de post of een vervoersmaatschappij niet anders.
Of je neemt unlimited en maakt van je telefoon een hotspot, wat een gezeur om maar Musk te kunnen lasteren
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_220072457
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 10:26 schreef LXIV het volgende:

[..]
Er is gewoon een efficiënte internetverbinding te realiseren via starlink. Geen reden om de belastingen nog verder te verhogen omdat deze man per se via de kabel wil blijven internetten omdat hij musk niet mag
Hoeft niet verhoogd te worden hoor. NL heeft al een van de hoogste belastingdrukken ter wereld. Ga maar besparen als overheid of halen bij bedrijven dan.
Voorzieningen in dit land hoeven niet achter te blijven. Ook niet voor een individueel persoon.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_220072463
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 10:15 schreef Red_85 het volgende:

[..]
NL is zo dichtbevolkt dat er nergens een probleem zou hoeven zijn qua dit.
En belasting is 'betalen' natuurlijk en geen voorzieningen er vior terug krijgen... toch?
Toen er geen alternatieven waren hebben gemeenten de aanleg van dit soort netwerken gesubsidieerd in het buitengebied. Prima.

Nu is daar geen noodzaak meer toe, aangezien er goede alternatieven beschikbaar zijn.

Zo simpel is het.
  donderdag 12 februari 2026 @ 11:03:21 #41
8252 mvdejong
Home is where the cat is.
pi_220072469
quote:
"Voor de helderheid: het buitengebied van Albrandswaard telt enkele honderden adressen, maar het overgrote deel daarvan maakte al gebruik van andere vormen van internet, zoals DSL (via de telefoonlijn) of mobiele oplossingen.
DSL kan je ook wel vergeten, de meeste leveranciers hebben daar ook de stekker al uitgetrokken. En de vraag is of 5G beschikbaar is in het soort afgelegen plaatsjes waar we het hier over hebben.
Sam the American Eagle : You, sir, are a demented, sick, degenerate, barbaric, naughty freako!
Alice Cooper : Why, thank you!
Sam the American Eagle : Freakos: One. Civilization: Zero.
  donderdag 12 februari 2026 @ 11:03:23 #42
68091 borbit
Is dit het begin van een pr0n?
pi_220072471
quote:
1s.gif Op donderdag 12 februari 2026 06:50 schreef Gehenna het volgende:
Wim heeft gewoon groot gelijk en schandalig dat ie wordt afgesloten omdat er slecht onderhoud is geleverd. Wat is dat nou voor reden, daar betaalde men toch voor :')
Ziggo/KPN zouden wel gewoon leveringsplicht moeten hebben. Misschien dat een straalverbinding of via satelliet bij losse huizen buitenaf acceptabel is. Maar dan wel gewoon tegen normaal tarief. Een postzegel is ook niet opeens duurder als je een brief naar een klein dorpje wil sturen.
pi_220072486
quote:
1s.gif Op donderdag 12 februari 2026 10:26 schreef Moonversion het volgende:

[..]
_O-

Hij is net afgesloten door Delta en gebruikt dit als argument _O- :') ______!!!!!

Dan koop je toch een Odido 5g router voor 25euro per maand als je geen sneller internet wil :')
Maar die sponsort Jutta. En Jutta neukt met Jake Paul. En Jake Paul is pro Trump. Dus... большие проблемы.
pi_220072592
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 08:09 schreef Managarm het volgende:

[..]
Laat hij maar ouderwets satelliet internet nemen met een ping van 700ms, werkt nog steeds.
Amazon komt ook met LEO satelliet internet, met enige jaren geduld kan hij daar gebruik van gaan maken ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_Leo
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_220073342
quote:
7s.gif Op donderdag 12 februari 2026 11:03 schreef borbit het volgende:

[..]
Ziggo/KPN zouden wel gewoon leveringsplicht moeten hebben. Misschien dat een straalverbinding of via satelliet bij losse huizen buitenaf acceptabel is. Maar dan wel gewoon tegen normaal tarief. Een postzegel is ook niet opeens duurder als je een brief naar een klein dorpje wil sturen.
Dat dus.
Robert Moog died for our synths
pi_220073359
quote:
7s.gif Op donderdag 12 februari 2026 11:03 schreef borbit het volgende:

[..]
Ziggo/KPN zouden wel gewoon leveringsplicht moeten hebben. Misschien dat een straalverbinding of via satelliet bij losse huizen buitenaf acceptabel is. Maar dan wel gewoon tegen normaal tarief. Een postzegel is ook niet opeens duurder als je een brief naar een klein dorpje wil sturen.
Leveringsplicht? Is dat echt zo?
pi_220073374
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 11:20 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Amazon komt ook met LEO satelliet internet, met enige jaren geduld kan hij daar gebruik van gaan maken ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_Leo
Zal ook geen fan zijn van Bezos waarschijnlijk.

Heb ooit wat in de telematica gedaan en buitengebieden zijn geen prioriteit. Basis voorzieningen leveren kost al meer dan het oplevert. Wat er ligt moet ook onderhouden worden. De muizen weten dat dit zo goed als nooit gebeurt.
pi_220073449
Straks zit Wim echt op Starlink en post hij iets anti-MAGA of anti-ICE, en dan krijgt hij dit op z'n scherm:



waarna de verbinding afgesloten wordt! :T
  donderdag 12 februari 2026 @ 12:48:39 #49
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220073510
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 12:34 schreef Ericr het volgende:

[..]
Zal ook geen fan zijn van Bezos waarschijnlijk.

Heb ooit wat in de telematica gedaan en buitengebieden zijn geen prioriteit. Basis voorzieningen leveren kost al meer dan het oplevert.

Wat er ligt moet ook onderhouden worden. De muizen weten dat dit zo goed als nooit gebeurt.
en we gaan toch naar mobile 6G toe ?/

unlimited 6G :{w ;) en dan op de hotspot , weg met al die dure abonnementen op glasvezel

quote:
1. Wat is 6G internet?
Volgende Generatie: 6G is de opvolger van 5G.
Snelheid: Verwachte snelheden liggen tot wel 100 keer hoger dan 5G, met potentie voor 1 Terabit per seconde (Tbps).
Beschikbaarheid: Verwacht rond 2030.
Doel: Het zal niet alleen sneller internet zijn, maar ook AI-native (geïntegreerde intelligentie) en ondersteuning bieden voor holografische communicatie en 3D-interacties.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  donderdag 12 februari 2026 @ 12:52:22 #50
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_220073583
Misschien even iemand uit het dichtstbijzijnde AZC langs sturen om te vragen of hij over wil stappen
Ik ben inmiddels overleden
  donderdag 12 februari 2026 @ 12:54:33 #51
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220073625
quote:
15s.gif Op donderdag 12 februari 2026 12:52 schreef Enchanter het volgende:
Misschien even iemand uit het dichtstbijzijnde AZC langs sturen om te vragen of hij over wil stappen
Bekijk deze YouTube-video
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_220073744
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 12:48 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
en we gaan toch naar mobile 6G toe ?/

unlimited 6G :{w ;) en dan op de hotspot , weg met al die dure abonnementen op glasvezel
[..]

Waarschijnlijk is het daar in de polder max 4g. Tussen Rhoon en Barendrecht staat amper wat net zomin als andere buitengebieden rond Rhoon.

[ Bericht 0% gewijzigd door Ericr op 12-02-2026 15:45:37 ]
  donderdag 12 februari 2026 @ 13:06:35 #53
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220073761
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 13:04 schreef Ericr het volgende:

[..]
Waarschijnlijk is het daar in de polder max 4g. Tussen Rhoon en Barendrecht staat amper wat net zomim als andere buitengebieden rond Rhoon.
ik heb 600 down en 540 up , maar kan me niks schelen

ik doe toch geen spelletjes

quote:
600.7

Mbps (downloaden)

540.8

Mbps (uploaden)

Latentie: 2 ms
Server:
Je internetverbinding is zeer snel.

Met deze internetverbinding kun je op meerdere apparaten tegelijk HD-video's streamen, videovergaderingen houden en gamen..
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_220073773
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 08:01 schreef Viv het volgende:

[..]
Ik heb die gemeente opgezocht, het ligt onder de rook van Rotterdam, en de kern van Albrandswaard (waar ze wél glasvezel hebben) ligt op 5 minuten rijden van de huizen in het buitengebied.

Ik woon hier in Zweden veel verder van een grote stad of de bebouwde kom van de omliggende dorpen, en heb gewoon glasvezel. ^O^
Weet je wel niet wat dat kost? Het moet wel flink opbrengen, natuurlijk. Misschien als ze allemaal 500 Euro per maand gaan betalen ...

Als we internet al als een eerste levensbehoefte zien, is er niemand die dat gaat handhaven.
  donderdag 12 februari 2026 @ 13:43:59 #55
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220074135
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 13:08 schreef SymbolicFrank het volgende:

[..]
Weet je wel niet wat dat kost? Het moet wel flink opbrengen, natuurlijk. Misschien als ze allemaal 500 Euro per maand gaan betalen ...

Als we internet al als een eerste levensbehoefte zien, is er niemand die dat gaat handhaven.
zelfs in Afrika heb je glasvezel tegenwoordig, wel heel ander prijzen , maar toch

iemand die een starlink dish heeft gekocht en iedereen in de buurt gaat aansluiten voor 500 dalassi per maand
_O- _O-
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  donderdag 12 februari 2026 @ 14:29:05 #56
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220074612
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 12:32 schreef ToT het volgende:

[..]
Leveringsplicht? Is dat echt zo?
Is per 1 oktober 2014 afgeschaft voor KPN. De leveringsplicht is een relikwie uit de tijd van voor de privatisering. Dat hij nog DSL heeft is nog te danken aan die tijd.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220074687
Mijn buurman heet ook Wim, komt wel dichtbij zo.
pi_220076206
Je kunt hem een zeurkous vinden, maar zijn huis is wel een stuk minder waard dan een vergelijkbaar huis met een glasvezelverbinding. Ik bedoel wie gaat er nou verhuizen naar een huis, waar alleen ADSL voor onbekende tijd nog beschikbaar is. Dat is alsof je niet op de riolering bent aangesloten.
pi_220076649
quote:
14s.gif Op donderdag 12 februari 2026 14:32 schreef Irritatie100 het volgende:
Mijn buurman heet ook Wim, komt wel dichtbij zo.
Ik ken een Wim, en die heet ook al Wim.
Vakman pur sang
  vrijdag 13 februari 2026 @ 09:52:13 #60
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220083717
quote:
1s.gif Op donderdag 12 februari 2026 17:26 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Ik ken een Wim, en die heet ook al Wim.
he ik heet ook Wim
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  vrijdag 13 februari 2026 @ 14:28:14 #61
68091 borbit
Is dit het begin van een pr0n?
pi_220085489
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 12:32 schreef ToT het volgende:

[..]
Leveringsplicht? Is dat echt zo?
Zover ik weet is dat voor internet nu niet zo. Maar dat zou wel zo moeten zijn vind ik. Voor water bijvoorbeeld is zo'n plicht er wel. Maar internet is tegenwoordig dusdanig belangrijk dat je eigenlijk niet echt meer zonder kan. Ik zou er niet eens echt op tegen zijn dat je ook zonder abonnement een soort basis internet krijgt en dan bij moet betalen voor een hogere snelheid. Of misschien genoeg data om te kunnen mailen, overheidszaken te regelen, bankieren e.d. Maar niet genoeg om de hele dag youtube te kijken.
  vrijdag 13 februari 2026 @ 15:58:20 #62
191317 Nobu
Nobutada Yakitori
pi_220086217
quote:
7s.gif Op vrijdag 13 februari 2026 14:28 schreef borbit het volgende:

[..]
Zover ik weet is dat voor internet nu niet zo. Maar dat zou wel zo moeten zijn vind ik. Voor water bijvoorbeeld is zo'n plicht er wel. Maar internet is tegenwoordig dusdanig belangrijk dat je eigenlijk niet echt meer zonder kan. Ik zou er niet eens echt op tegen zijn dat je ook zonder abonnement een soort basis internet krijgt en dan bij moet betalen voor een hogere snelheid. Of misschien genoeg data om te kunnen mailen, overheidszaken te regelen, bankieren e.d. Maar niet genoeg om de hele dag youtube te kijken.
Odido zou dat wel kunnen regelen in ruil voor toegang tot klantgegevens voor adverteerders.
  zaterdag 14 februari 2026 @ 00:06:13 #63
68091 borbit
Is dit het begin van een pr0n?
pi_220091632
quote:
7s.gif Op vrijdag 13 februari 2026 15:58 schreef Nobu het volgende:

[..]
Odido zou dat wel kunnen regelen in ruil voor toegang tot klantgegevens voor adverteerders.
Nee we moeten echt heel strak zijn op wat de ISP's mogen doen. En ze mogen wat mij betreft zeker niet bezig met adverteerders en data verkopen of bepalen wat voor services je mag gebruiken. Ik zou puur een gratis basis waar je gewoon in kan pluggen in je muur al dan niet met je eigen modem waar je gewoon basis service kan krijgen een goed idee vinden. Een datacap zou denk wel kunnen.
pi_220091639
quote:
7s.gif Op zaterdag 14 februari 2026 00:06 schreef borbit het volgende:

[..]
Nee we moeten echt heel strak zijn op wat de ISP's mogen doen. En ze mogen wat mij betreft zeker niet bezig met adverteerders en data verkopen of bepalen wat voor services je mag gebruiken. Ik zou puur een gratis basis waar je gewoon in kan pluggen in je muur al dan niet met je eigen modem waar je gewoon basis service kan krijgen een goed idee vinden. Een datacap zou denk wel kunnen.
Ben jij soms een linkse socialist? Dat zou verboden moeten worden! Waarom zou je wat doen als je er niet flink aan kunt verdienen? Als mensen dan buiten de boot vallen, hebben ze niet genoeg gespaard. Geen medelijden!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')