Bekijk deze YouTube-videoquote:Op donderdag 12 februari 2026 12:52 schreef Enchanter het volgende:
Misschien even iemand uit het dichtstbijzijnde AZC langs sturen om te vragen of hij over wil stappen
Waarschijnlijk is het daar in de polder max 4g. Tussen Rhoon en Barendrecht staat amper wat net zomin als andere buitengebieden rond Rhoon.quote:Op donderdag 12 februari 2026 12:48 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
en we gaan toch naar mobile 6G toe ?/
unlimited 6G![]()
en dan op de hotspot , weg met al die dure abonnementen op glasvezel
[..]
ik heb 600 down en 540 up , maar kan me niks schelenquote:Op donderdag 12 februari 2026 13:04 schreef Ericr het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is het daar in de polder max 4g. Tussen Rhoon en Barendrecht staat amper wat net zomim als andere buitengebieden rond Rhoon.
quote:600.7
Mbps (downloaden)
540.8
Mbps (uploaden)
Latentie: 2 ms
Server:
Je internetverbinding is zeer snel.
Met deze internetverbinding kun je op meerdere apparaten tegelijk HD-video's streamen, videovergaderingen houden en gamen..
Weet je wel niet wat dat kost? Het moet wel flink opbrengen, natuurlijk. Misschien als ze allemaal 500 Euro per maand gaan betalen ...quote:Op donderdag 12 februari 2026 08:01 schreef Viv het volgende:
[..]
Ik heb die gemeente opgezocht, het ligt onder de rook van Rotterdam, en de kern van Albrandswaard (waar ze wél glasvezel hebben) ligt op 5 minuten rijden van de huizen in het buitengebied.
Ik woon hier in Zweden veel verder van een grote stad of de bebouwde kom van de omliggende dorpen, en heb gewoon glasvezel.
zelfs in Afrika heb je glasvezel tegenwoordig, wel heel ander prijzen , maar tochquote:Op donderdag 12 februari 2026 13:08 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Weet je wel niet wat dat kost? Het moet wel flink opbrengen, natuurlijk. Misschien als ze allemaal 500 Euro per maand gaan betalen ...
Als we internet al als een eerste levensbehoefte zien, is er niemand die dat gaat handhaven.
Is per 1 oktober 2014 afgeschaft voor KPN. De leveringsplicht is een relikwie uit de tijd van voor de privatisering. Dat hij nog DSL heeft is nog te danken aan die tijd.quote:
Ik ken een Wim, en die heet ook al Wim.quote:Op donderdag 12 februari 2026 14:32 schreef Irritatie100 het volgende:
Mijn buurman heet ook Wim, komt wel dichtbij zo.
he ik heet ook Wimquote:Op donderdag 12 februari 2026 17:26 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik ken een Wim, en die heet ook al Wim.
Zover ik weet is dat voor internet nu niet zo. Maar dat zou wel zo moeten zijn vind ik. Voor water bijvoorbeeld is zo'n plicht er wel. Maar internet is tegenwoordig dusdanig belangrijk dat je eigenlijk niet echt meer zonder kan. Ik zou er niet eens echt op tegen zijn dat je ook zonder abonnement een soort basis internet krijgt en dan bij moet betalen voor een hogere snelheid. Of misschien genoeg data om te kunnen mailen, overheidszaken te regelen, bankieren e.d. Maar niet genoeg om de hele dag youtube te kijken.quote:
Odido zou dat wel kunnen regelen in ruil voor toegang tot klantgegevens voor adverteerders.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 14:28 schreef borbit het volgende:
[..]
Zover ik weet is dat voor internet nu niet zo. Maar dat zou wel zo moeten zijn vind ik. Voor water bijvoorbeeld is zo'n plicht er wel. Maar internet is tegenwoordig dusdanig belangrijk dat je eigenlijk niet echt meer zonder kan. Ik zou er niet eens echt op tegen zijn dat je ook zonder abonnement een soort basis internet krijgt en dan bij moet betalen voor een hogere snelheid. Of misschien genoeg data om te kunnen mailen, overheidszaken te regelen, bankieren e.d. Maar niet genoeg om de hele dag youtube te kijken.
Nee we moeten echt heel strak zijn op wat de ISP's mogen doen. En ze mogen wat mij betreft zeker niet bezig met adverteerders en data verkopen of bepalen wat voor services je mag gebruiken. Ik zou puur een gratis basis waar je gewoon in kan pluggen in je muur al dan niet met je eigen modem waar je gewoon basis service kan krijgen een goed idee vinden. Een datacap zou denk wel kunnen.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 15:58 schreef Nobu het volgende:
[..]
Odido zou dat wel kunnen regelen in ruil voor toegang tot klantgegevens voor adverteerders.
Ben jij soms een linkse socialist? Dat zou verboden moeten worden! Waarom zou je wat doen als je er niet flink aan kunt verdienen? Als mensen dan buiten de boot vallen, hebben ze niet genoeg gespaard. Geen medelijden!quote:Op zaterdag 14 februari 2026 00:06 schreef borbit het volgende:
[..]
Nee we moeten echt heel strak zijn op wat de ISP's mogen doen. En ze mogen wat mij betreft zeker niet bezig met adverteerders en data verkopen of bepalen wat voor services je mag gebruiken. Ik zou puur een gratis basis waar je gewoon in kan pluggen in je muur al dan niet met je eigen modem waar je gewoon basis service kan krijgen een goed idee vinden. Een datacap zou denk wel kunnen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |