Ach ja Divaatjequote:Op woensdag 21 januari 2026 18:51 schreef Candaasje het volgende:
En verder wilde ik gewoonmezelf nog even sterkte wensen![]()
Ik lees af en toe een beetje mee met al jullie verhalen. (En ik had het pas nog over Diva @:gewoonmezelf87) maar te onregelmatig om echt mee te schrijven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.S. 2014
J. 2016
Ik vind het vooral onduidelijk, het duurde even voor ik begreep wat de lipstick wasquote:Op woensdag 21 januari 2026 19:39 schreef Clubsoda het volgende:
Ik word toch een beetje onpasselijk van het leegscheppen van bloedende teven en bungelende lipstick-piemels
Castratie, vermoed ik, en ik kan het beeld van een schep in een hondenvagina ook niet uit mijn hoofd krijgen. Om over je lippen stiften met een hondenpenis nog maar te zwijgen. Ik kon ook zonder.quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:58 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Ik vind het vooral onduidelijk, het duurde even voor ik begreep wat de lipstick wasHet woord piemel is een stuk duidelijker.
En bij leegscheppen zie ik zo’n grote bak ijs voor me waar je met een ijsschep een bolletje uithaalt. Ik neem aan dat dat gewoon sterilisatie is?
Ik ben geen hondenmens, maar katersHoewel de poezen ook allemaal leuk waren, maar de katers waren toch grotere goedzakken/knuffelbeesten.
En dan Bulgarian split squatsquote:Op woensdag 21 januari 2026 12:14 schreef exode het volgende:
Over een paar weken ga jij lachend lunges doen (ik vind die pittiger dan squats).
Bulgarian split squatsquote:
Walking lunges hier.quote:Op woensdag 21 januari 2026 13:27 schreef vencodark het volgende:
Wat deed je (als beginner), als warming up?
Die heb ik nog nooit leeggeschept of lipstickjes van gezien. Toch anders.quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:44 schreef oh-oh het volgende:
Kinderen zijn altijd schoon en ruiken alleen maar naar bloemetjes natuurlijk 😂
Same here. Mijn trainer doet ze zelf niet omdat ie ze kut vindt, maar ik mag/moet wel.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:16 schreef vlindertje89 het volgende:
GMwat heftig..
[..]
Bulgarian split squatsop mijn sportschool vindt iedereen die blijkbaar de hel behalve ik
Eigenlijk doe ik verdomd weinig warming up omdat ik dat gewoon kut vind. Al mijn oefeningen is de eerste set vrij licht, dus in die zin doe ik overal warming up bij.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:30 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik fiets als warming up 10 min naar de sportschool. En dan of eerst een setje van de oefeningen waarmee ik begin maar dan zonder gewicht of met veel lager gewicht dan ik in de 'echte' sets doe, of bv walking lunges en push-ups op een box (kan ook tegen de muur, hoe hoger waar je het op doet hoe minder zwaar). Dan heb je met twee oefeningen groot deel van je spieren al klein beetje aan het werk gezet voor je echt gaat beginnen.
quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:44 schreef vencodark het volgende:
Ik wist ook gelijk wat er bedoeld werd met lipstick
Die reu van mijn ouders is al 14 jaar dood maar dat ding zie ik gelijk weer voor me.
Wil je dat hier weten of in een nieuw ouwe OUDers in de sportschool?quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:49 schreef vencodark het volgende:
[..]
[..]
Wie en wat?
Eens kijken of we een fitness topic hebben of kunnen openen.
Oeh!quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:57 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wil je dat hier weten of in een nieuw ouwe OUDers in de sportschool?
Maak maarquote:Op woensdag 21 januari 2026 22:15 schreef vencodark het volgende:
[..]
Oeh!
Ja, wat ik zeg: een apart topic ergens zou wel kek zijn.![]()
Ja, ik dus ook. Dat fietsen is vooral praktisch, want bus is onhandig qua timing en ook niet sneller, auto onhandig want geen parkeerplekken (centrum) en ook idioot voor die afstand, en lopend is een minuut of 20, dus ja, dan maar de fiets. En ik doe dus één lichte set van eerste twee oefeningen of één rondje met 10 walking lunges heen en 10 terug en 10-12 keer opdrukken. Dus echt een warming up is dat ook niet per se te noemen. Bij mn verdere supersets na de eerste geen lichte opstart helaasquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:49 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Eigenlijk doe ik verdomd weinig warming up omdat ik dat gewoon kut vind. Al mijn oefeningen is de eerste set vrij licht, dus in die zin doe ik overal warming up bij.
Dat is kut! Ik doe hem wel met minder gewicht dan jij denk ik (denk laatste keer met één dumbbel van 4kg). Hij zit ook onregelmatig in mn schema's (in deze en mn vorige bv niet). Ik vind fly's (in welke versie dan ook) dan weer verschrikkelijk want daar krijg ik zo nare spierpijn van.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:47 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Same here. Mijn trainer doet ze zelf niet omdat ie ze kut vindt, maar ik mag/moet wel.
Had eind november wel weer een blessurewaardoor ik 6 weken niet mocht dus nu moest ik weer opnieuw beginnen met 4 kg kettlebells en was dat nog zwaar ook
![]()
![]()
Morgen! Euh het topic dus.quote:Op woensdag 21 januari 2026 22:22 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Maak maar
Moet je wel blijven gaan natuurlijk
Hoe kan dat?quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:53 schreef F_r het volgende:
Al weer jaren geleden zat onze huidige kat als Al Bundy op de bank en riep mijn dochter verhard m verbaasd. Mam er steekt een potlood uit de kat. Dat was dus ook een roze/rood puntje.
Ja, mijn max was 6 reps met 16 kilo per hand. Maar dan doe ik maar 3 setjes, opwarmen met 10x0kg, setje 10x8 per hand en eindigen met die 2x16.quote:Op woensdag 21 januari 2026 22:41 schreef vlindertje89 het volgende:
Dat is kut! Ik doe hem wel met minder gewicht dan jij denk ik (denk laatste keer met één dumbbel van 4kg). Hij zit ook onregelmatig in mn schema's (in deze en mn vorige bv niet). Ik vind fly's (in welke versie dan ook) dan weer verschrikkelijk want daar krijg ik zo nare spierpijn van.
Reps per been of in totaal? Ik doe 3 setjes van 10-12 reps per been, maar 2x 16kgquote:Op donderdag 22 januari 2026 09:06 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ja, mijn max was 6 reps met 16 kilo per hand. Maar dan doe ik maar 3 setjes, opwarmen met 10x0kg, setje 10x8 per hand en eindigen met die 2x16.
Per been! Totaal tellen mag niet van de baas.quote:Op donderdag 22 januari 2026 09:18 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Reps per been of in totaal? Ik doe 3 setjes van 10-12 reps per been, maar 2x 16kg![]()
dat is wel ff wat anders dan 1x4'
Haha nou je bent nu gestart op al het dubbele gewicht van wat ik doe, dus je bent nog steeds sterkquote:Op donderdag 22 januari 2026 09:39 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Per been! Totaal tellen mag niet van de baas.
Ik vond mezelf ook vet sterk toen, lekker is dat, maar blijkbaar toch iets te enthousiast dus nu kan ik weer van voor af aan beginnen. Zo voelt het tenminste, maar is natuurlijk niet zo. Oorspronkelijk vond ik het zonder gewicht ook om te janken.
Trouwens fly's
Dikke stretch op de littekensDaar zit best wel wat vast wat ik vrij moeilijk kan stretchen dus ik jubel over alles waarmee het wel lukt
Groot!!quote:Op donderdag 22 januari 2026 11:54 schreef exode het volgende:
Ik ben vandaag in de ellenlange rij van de kaasboer op de markt gaan staan, ben naar de apotheek geweest voor medicatie van B en moest in de rij staan bij het DHL pakketpunt.
Op al die plekken had ik last van hyperventilatie en nu...niet!
Ik stond er niet heel relaxt maar er gebeurde niets.
Klein, maar zo fijn
Nou dat dus. gore gesprekken negeer ikik zie meer op tegen poep, poep en poep! Al was ik met de katten ook chef poep en die zagen onze tuin als 1 grote kattenbak dus ik ben wel wat gewend maar een Golden heeft vast grote drollen.
Poep dus.
Voor een ander misschien klein maar als je dealt met die zaken is het heel groot. Toen ik midden in mijn paniekstoornis zat en ik voor de 1e keer zonder paniek weer in de bus kon gaf dat een geweldig gevoel dus dikke hoera voor jou!! Fijn dat het zo ging.quote:Op donderdag 22 januari 2026 11:54 schreef exode het volgende:
Ik ben vandaag in de ellenlange rij van de kaasboer op de markt gaan staan, ben naar de apotheek geweest voor medicatie van B en moest in de rij staan bij het DHL pakketpunt.
Op al die plekken had ik last van hyperventilatie en nu...niet!
Ik stond er niet heel relaxt maar er gebeurde niets.
Klein, maar zo fijn
Nou dat dus. gore gesprekken negeer ikik zie meer op tegen poep, poep en poep! Al was ik met de katten ook chef poep en die zagen onze tuin als 1 grote kattenbak dus ik ben wel wat gewend maar een Golden heeft vast grote drollen.
Poep dus.
Zo heeft deze millenial/genZ-er het geleerd op de basisschoolquote:Op donderdag 22 januari 2026 17:45 schreef oh-oh het volgende:
Smurfen is wel het vreemdste werkwoord om te gebruiken voor een ezelsbruggetje...
Ik kende die ook niet.
Nou, dat dus.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:01 schreef oh-oh het volgende:
Wij leerden gewoon jij als voorwerp achter het werkwoord:t. Check het met een ww dat niet op een d eindigt bij twijfel.
Jij hebt zeker nooit de smurfen gesmurft? Daar werd van alles gesmurft. En soms gingen ze smurfen, en een andere keer had Gargamel ze gesmurft. En Azrael kon ook heel goed smurfen, dat smurften de smurfen ook.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:45 schreef oh-oh het volgende:
Smurfen is wel het vreemdste werkwoord om te gebruiken voor een ezelsbruggetje...
Ik kende die ook niet.
Juul leest de Smurfen boeken, ze vindt ze hilarisch, vooral moppersmurf.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:14 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Jij hebt zeker nooit de smurfen gesmurft? Daar werd van alles gesmurft. En soms gingen ze smurfen, en een andere keer had Gargamel ze gesmurft. En Azrael kon ook heel goed smurfen, dat smurften de smurfen ook.
Ik vond ontleden en begrijpend lezen hel, daarom weet ik het nogquote:Op donderdag 22 januari 2026 19:14 schreef oh-oh het volgende:
Zinsontleden vond ik altijd leuk, grammatica en lezen ook.
Maar niet leuk genoeg om nog te weten hoe vaak we dat deden op de basisschool en ik welke klas
Volgens mij gebruik jij normaal Juul toch? Je hebt in je post de echte naam van je dochter gebruikt…quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:37 schreef exode het volgende:
[..]
Juul leest de Smurfen boeken, ze vindt ze hilarisch, vooral moppersmurf.
Gezellig, goed voor de groepsdynamiekquote:Op donderdag 22 januari 2026 09:08 schreef Clubsoda het volgende:
Waarom moeten we eigenlijk in een bakje, @:Phaidra?
Ja, sorry, iets te snel getyptquote:Op donderdag 22 januari 2026 14:22 schreef Pinnenmutske het volgende:
Bakje?
Geen bankje of is de titel juist?
Ik vind het juist ontzettend interessant om bij oude talen dit soort dingen uit te pluizenquote:Op donderdag 22 januari 2026 20:12 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Volgens mij gebruik jij normaal Juul toch? Je hebt in je post de echte naam van je dochter gebruikt…
En ik vind ontleden enzo echt allemaal prima, interessant en totaal niet moeilijk. Maar Nederlands op mijn gymnasium heeft alle lol die ik daar ooit in had er wel uitgeramd. Samen met Latijn, waar we dan moesten gaan bedenken of iets een dativus van richting zou kunnen zijn. Ja daaaag.
Na de 3e klas heb ik Latijn gráág laten vallen. Grieks is veel eenduidiger, dat paste beter bij mij.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 09:03 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik vind het juist ontzettend interessant om bij oude talen dit soort dingen uit te pluizen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo, vol met paracetamol 2 werkdagen voor de klas doorgekomen. Ik voelde het wel toen ik in een fysiek incident moest ingrijpen. Maar deze 'k*tjuf' () heeft nu mooi weekend.
Op alle administratie na die dus nog moet gebeuren. Maar nu crash ik eerst in bed. De rest komt later.
Er is vast wel ergens iets te sporten om die tijd.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:00 schreef F_r het volgende:
Ik heb vanmorgen ook gesport al jaren op zaterdagochtend van 09:00 tot 10:00 waarschijnlijk gaat de les stoppen en daar baal ik wel van
Ik ben door mijn schouder wel beperkt. In de 8 jaar dat ik er nu kom zijn er al veel lessen die ik volgde gestopt helaas.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 18:49 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Er is vast wel ergens iets te sporten om die tijd.
Komt goed.
Ik vond hier vandaag bij het opruimen het geboortekaartjes van jouw oudste!
En ook een gehaakt kerstkaartje van @:Ynske
Te grappig dat ik die nog had!
Met elkaar bedoel je? Of algemeen of je veel vrienden hebt buiten het forum?quote:Op zondag 25 januari 2026 10:49 schreef amaranta het volgende:
Hebben jullie (veel) contact buiten het fórum om?
Dat vraag je denk ik nav de post van @oh-oh waarin ze het heeft over kaartjes?quote:Op zondag 25 januari 2026 10:49 schreef amaranta het volgende:
Hebben jullie (veel) contact buiten het fórum om?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat klinkt gewoon als nog ziek hoorquote:Op zondag 25 januari 2026 08:51 schreef Hupje het volgende:
Pff ik heb een behoorlijk nasty griep te pakken deze week. Ik ben eigenlijk beter, maar mijn holtes doen nog zo'n zeer dat ik er hoofdpijn, oorpijn en kiespijn van heb. En het vervelendste is dat ik vriend ook aangestoken heb![]()
Maar die verslagen voor het werk moeten nog. Dus eerst maar stomen onder de douche en dan toch maar de laptop open.
Met elkaar jaquote:Op zondag 25 januari 2026 10:53 schreef livelink het volgende:
[..]
Met elkaar bedoel je? Of algemeen of je veel vrienden hebt buiten het forum?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |