Hier al geweest?quote:Op woensdag 31 december 2025 17:02 schreef derLudolf het volgende:
Even bij broertje wezen kijken die aan het carbid schieten is. Wel fascinerend, ze hadden er een XXL tuinhaard (stalen tank van ca. 1000L) staan. Als ze de carbidbussen die 20m verder stonden lieten knallen, werden de vlammen er zeker 30cm uitgezogen
Ik vond deze ook leuk gevondenquote:Op woensdag 31 december 2025 17:24 schreef flipsen het volgende:
[..]
Hier al geweest?![]()
https://www.nu.nl/322804/(...)ar-uit-in-emmen.html
Hier hangt een Tork rol voor kleine stukjes keukenrol. En normaal formaat voor het grotere werk.quote:Op woensdag 31 december 2025 16:56 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik pak eigenlijk nooit minder dan 2 velletjes (heel)
quote:Op woensdag 31 december 2025 16:09 schreef Anthraxx het volgende:
Mis ik iets in mijn leven als ik geen half bladig keukenpapier gebruik?
Daar kom je alleen achter door te proberen. Ik vind van wel dusquote:Op woensdag 31 december 2025 16:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Vraag ik me ook af inderdaad
Ik post ze straks nog wel een keer.quote:Op woensdag 31 december 2025 16:58 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ze zijn al wat eerder verdwenen. Was de smaak beter dan eerdere keren?
En bij de Jumbo?quote:Op woensdag 31 december 2025 17:35 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
[..]
Daar kom je alleen achter door te proberen. Ik vind van wel dus
@:sarabi, jouw rollen zijn 2 keer zo groot maar wel met normaal formaat vellen toch?
Ik zal nog eens bij Ikea kijken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lekker bezig ook @Anthraxx 👍🏼
Van boven dus een prachtig zicht op al het siervuurwerk.
Voor Culemborg kunnen we beter achter het huis gaan kijken.
quote:Op woensdag 31 december 2025 16:17 schreef borisz het volgende:
Gefeliciteerd L_S!
Tasavontuur van CAT
[..]
Ben vanmorgen ook onderuit gegaan op de fiets... Gelukkig zonder schade...
quote:Op woensdag 31 december 2025 18:00 schreef Blues het volgende:
[..]![]()
De SEH op werk is megadruk. Eerst de gladheid nu druppelen de vuurwerk slachtoffers binnen, die van de BG meteen door kunnen naar 4 (Brandwondencentrum)
quote:Op woensdag 31 december 2025 15:39 schreef Anthraxx het volgende:
[..]Geen diadeemfoto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Yesquote:Op woensdag 31 december 2025 17:35 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
[..]
Daar kom je alleen achter door te proberen. Ik vind van wel dus
@:sarabi, jouw rollen zijn 2 keer zo groot maar wel met normaal formaat vellen toch?
Ik zal nog eens bij Ikea kijken.
Dit is toch je grootste angst dat er iets zo mis gaat met vuurwerkquote:Op woensdag 31 december 2025 18:00 schreef Blues het volgende:
[..]![]()
De SEH op werk is megadruk. Eerst de gladheid nu druppelen de vuurwerk slachtoffers binnen, die van de BG meteen door kunnen naar 4 (Brandwondencentrum)
Weinig! Er was geen leuk gebouwtje met lichtjes en bewegertjes of zoquote:Op woensdag 31 december 2025 18:02 schreef vlindertje89 het volgende:
En @Cat-astrophe gelukkig kwam alles goed. En leuk dat jij en @Dr_Flash het weer gezellig hebben gehad! Nog kerstmarkt aankopen gedaan?
Kan mij voorstellen, dat je er angstig voor bent. Vooral de vriendjes dan.quote:Op woensdag 31 december 2025 18:44 schreef Goitske het volgende:
[..]
Dit is toch je grootste angst dat er iets zo mis gaat met vuurwerk
Ben nooit een fan geweest maar nu mijn kinderen 11 en 13 zijn en die echt al 100 waarschuwingen hebben gehad afgelopen dagen van geen geknoei met vuurwerk, het categorie 1 spul van hun ligt netjes in huis en ze hebben er niet om gevraagd maar hun vriendje zit te knutselen met allerlei vuurwerk samen binden en afsteken...
Jammer!quote:Op woensdag 31 december 2025 19:06 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Weinig! Er was geen leuk gebouwtje met lichtjes en bewegertjes of zoEn geen wax melts. Dus een zakje Aachener Printen, een flesje bierlikeur, een Glühweinglas en wat kleinigheidjes. En twee kerstballen in de vorm van een airfryer en een dartbord. Beetje aan mijn imago denken
Of jah toch het begin van een legendarische collectie kerstballen misschien?
Van wie mag je niet nu naar bed?quote:Op woensdag 31 december 2025 19:24 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik haal altijd de kliko's binnen. Behalve die van het restafval, daar zit een slot op. En ik heb een klem op de brievenbus zodat ze daar niks door naar binnen kunnen gooien.
Verder ben ik ook gewoon blij als ik naar bed mag hoor![]()
Voor het knalverbod in Nederland was er wel geknal uit die richting. Maar nu lijkt het meer op een oorlogsgebied.quote:Op woensdag 31 december 2025 19:22 schreef vlindertje89 het volgende:
Oh en vuurwerk, doodeng. Ik spoel graag door naar 02u ofzo. Vooral die enorme knallen schrik ik elke keer weer van. Ik heb er meer last van dan de kattendie liggen lekker op mn schoot te slapen. Ik heb vooral doemscenario's in mn hoofd waarbij er een auto hier voor de deur in de fik gaat, of mijn huis of die van buren, en ik dan het huis uit moet en mn katten mee moet zien te krijgen. En dat ik die dan niet (op tijd) in hun mandje krijg (mandje is prima om in te slapen maar zodra ik ze er in wil, terrifying en verstoppen onder de bank) en ze doodgaan enzo.
Zal vast niet gebeuren. Maakt wel dat ik het een wat minder leuke avond vind.
Toen vroeger astronauten te koop waren liepen er al genoeg met zwaarder vuurwerk rond. Hoe gaat Den Haag dat voorkomen? De omringende landen zouden net zo goed een vuurwerk verbod moeten hebben of de gehele EU.quote:Op woensdag 31 december 2025 19:33 schreef z80 het volgende:
[..]
Voor het knalverbod in Nederland was er wel geknal uit die richting. Maar nu lijkt het meer op een oorlogsgebied.
De kiloknaller, het ouderwetse rotje, was en een paar straten verder nauwelijks te horen. Maar die is niet meer te koop. Dat wat er nu voorhanden is, is veel zwaarder. Is dus weer goed over nagedacht in Den Haag.
Eens kijken hoe laat ik het maak. Maar waarschijnlijk lig ik op 00:00 uur al op 1 oor.
Plus daar leerde je van je fouten zonder dat je zwaar letsel op liep. Ja paar brandblaren op je vingerquote:Op woensdag 31 december 2025 19:33 schreef z80 het volgende:
[..]
Voor het knalverbod in Nederland was er wel geknal uit die richting. Maar nu lijkt het meer op een oorlogsgebied.
De kiloknaller, het ouderwetse rotje, was en een paar straten verder nauwelijks te horen. Maar die is niet meer te koop. Dat wat er nu voorhanden is, is veel zwaarder. Is dus weer goed over nagedacht in Den Haag.
Eens kijken hoe laat ik het maak. Maar waarschijnlijk lig ik op 00:00 uur al op 1 oor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.uitgegeven![]()
Nu zitten daar ook alle vakanties bij. En heb ik bij voorbeeld dit jaar nooit een gezamenlijk uitje hoeven te betalen nadat ik (in overleg) de betaling van onze cruise erin had gegooid.
Vorige maand stond de teller op 0 en inmiddels heb ik een schuld(je).
Dus had ik gisteren de sauna willen betalen maja... tas en pas-gedoe
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Fijn dat de katjes het goed doenquote:Op woensdag 31 december 2025 20:33 schreef vlindertje89 het volgende:
De katjes hier doen het ook hartstikke goed. Ik heb de jaloezieën voor dicht gedaan en de gordijnen achter dicht. Ben ik net één kat kwijt.. zit die doodleuk achter de gordijnen in het hangmatje naar buiten te kijken
. Inmiddels ligt hij weer op schoot te slapen en de ander naast me.
Heb ze sinds maandag op 1x per dag Zylkene en vandaag zowel in ochtend als avond gegeven. Vorig jaar deden ze het zonder ook prima, maar een beetje meer relax is nooit erg.
Ik ben sinds de terugweg van de fysio beetje misselijk. De vier oliebollen en een appelbeignet die ik tussen 11 en 15 at waren blijkbaar iets teveel (ondanks wel heel lekker). Ik had nog kipvleugeltjes gehaald om in de airfryer te bakken, maar die eet ik dan maar morgenochtend. Net een halve komkommer gegeten, voorlopig wel genoeg..
Dit laatste snap ik niet helemaal?quote:Op woensdag 31 december 2025 19:40 schreef Kaatje1 het volgende:
T valt hier nog wel mee met knallen, alleen vanmiddag een paar keihard knallen, alles trilde binnen en Elin sprong van de hoge krabpaal zo naar de slaapkamer. Nu ligt ze in diepe slaap en omdat ze wat dovig is, lijkt ze nu rustiger.
Ik zei dat het meevalt? Edit, geen idee wat ze nu afvuren maar het is heftig
De kattentansportmand heb ik wel naar voren gehaald, had ik paar jaar geleden ook toen hier heel veel autobanden waren.
Oh wat naar!quote:Op woensdag 31 december 2025 20:58 schreef Blues het volgende:
[..]
Fijn dat de katjes het goed doen
En boks qua misselijk (en voor g meer dan + vandaar uit vloeiend pijnlijke stoma ellende![]()
De box met lekkers blijkt niet alleen niet zo lekker gewoon, maar na het eten van iets met makreel ging het bij ons beiden niet goed🤢
We laten het ook maar verder, mss morgen nog wat happen eruit.
Zonde, was nog best prijzig ook.
Ja doen we zeker!quote:Op woensdag 31 december 2025 20:59 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Oh wat naar!sterkte, ook voor g! En ik zou zeker even contact opnemen wel met waar jullie de box vandaan hebben..
Autobanden moest autobranden zijn gok ikquote:Op woensdag 31 december 2025 20:59 schreef Blues het volgende:
[..]
Dit laatste snap ik niet helemaal?
Hier in Bdaal is een vuurwerk verbod.
Ha Ha
Balen van de boxquote:
Bedoel je dan echt een appelflap of eigenlijk gewoon een appelbeignet? Zoals imo alle 'flappen' totnogtoe op de foto.quote:Op woensdag 31 december 2025 20:19 schreef Cat-astrophe het volgende:
Eerste appelflap op. Met warme chocolademelk uit een kerstmokje.
De knallen nemen toe. Maar buiten wat verstoord opkijken vinden de katten er gelukkig (nog) weinig van. Die lijken vooral erg blij dat ik weer eens een avond thuis ben.
Shared Dining Borrelbox|Happy Newyear, van een restaurant in Eindhoven.quote:Op woensdag 31 december 2025 20:59 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Oh wat naar!sterkte, ook voor g! En ik zou zeker even contact opnemen wel met waar jullie de box vandaan hebben..
Kijk zo moet het. Ik voel me ineens langzaam, net aan de 4e bol en 1 beignet op.quote:Op woensdag 31 december 2025 20:33 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik ben sinds de terugweg van de fysio beetje misselijk. De vier oliebollen en een appelbeignet die ik tussen 11 en 15 at waren blijkbaar iets teveel (ondanks wel heel lekker
1 voordeel, de badkamer is dan wel weer blinkend schoonquote:Op woensdag 31 december 2025 21:10 schreef Kaatje1 het volgende:
Ach wat vervelend voor jullie @:blues dat jullie je zo beroerd voelen.
Ja of niet, want ik kan geen eten meer zien nuquote:Op woensdag 31 december 2025 21:08 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Kijk zo moet het. Ik voel me ineens langzaam, net aan de 4e bol en 1 beignet op.
Ik heb toch die oliebol die me aan lag te staren warm naar binnen gewerktquote:Op woensdag 31 december 2025 21:32 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ja of niet, want ik kan geen eten meer zien nuik heb ook nog steeds een vettige smaak in mn mond. En ik had zoveel zin in mn kippenvleugeltjes
Leuk woord voor je studente, 1 moeilijk woord en 2 betekenissenquote:Op woensdag 31 december 2025 21:31 schreef AnneX het volgende:
…de Conference …dat is een peer Kaatje1![]()
Leuk soms autocorrect.
Misschien lag je tempo iets hoger dan je aankon.quote:Op woensdag 31 december 2025 21:32 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ja of niet, want ik kan geen eten meer zien nuik heb ook nog steeds een vettige smaak in mn mond. En ik had zoveel zin in mn kippenvleugeltjes
Ja, duidelijk.quote:Op woensdag 31 december 2025 22:04 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Misschien lag je tempo iets hoger dan je aankon.
Ik heb echt geen idee hoeveel oliebollen ik heb gehad. Meeste gewoon in de ochtend, tijdens het bakken. Vanavond nog eentje gepakt en nu hoef ik niets meer.quote:Op woensdag 31 december 2025 21:08 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Kijk zo moet het. Ik voel me ineens langzaam, net aan de 4e bol en 1 beignet op.
Hahaha, ik kom een heel eind gelukkigquote:Op woensdag 31 december 2025 21:30 schreef sigme het volgende:
@:flipsen, versta je wat Gronings?
Bekijk deze YouTube-video
Wij ook!quote:Op donderdag 1 januari 2026 00:30 schreef Kaatje1 het volgende:
Kreeg net een nl alert binnen “ het is extreem druk alleen bellen bij levensgevaarlijke situaties “
In mijne nog geen zo te zien op p2000! Wel veel in de wijk aan de andere kant van het water ja..quote:Op donderdag 1 januari 2026 00:38 schreef Tele6 het volgende:
@:vlindertje89 wat is het, zes autobranden in jouw wijk nu?
Ah, dan zat ik er een wijk naast met waar jij woondequote:Op donderdag 1 januari 2026 00:42 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
In mijne nog geen zo te zien op p2000! Wel veel in de wijk aan de andere kant van het water ja..
Ja, ik moet zeggen dat het me meevaltquote:Op donderdag 1 januari 2026 00:44 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ah, dan zat ik er een wijk naast met waar jij woonde
Maar beter dan in jouw wijk! Netjes
Van hetzelfde voor iedereen. Met hopelijk een stuk meer lief dan leedquote:Op donderdag 1 januari 2026 00:20 schreef Blues het volgende:
Lieve SC-vriendjes, dat we er maar een waardevol lief en leed jaar van mogen maken hier, met wie weet een leuke meet ergens![]()
Correctie, 610x auto inmiddels!quote:Op donderdag 1 januari 2026 00:46 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ja, ik moet zeggen dat het me meevalt. Als in, wel heel veel vuurwerk hoor, nog steeds enorm aan het knallen nu. Maar sinds 23.45 ongeveer wel voor 90% sier nu, alleen eerder op de avond ook wel echt bizar harde knallen. Dus wel fijn.
Sinds 21.10 5x auto, 2x huis en nog een aantal keer buiten brand in de wijk aan andere kant water
Ik keek voor het eerst in jaren binnenquote:Op donderdag 1 januari 2026 00:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik heb net een half uur buiten gestaan. We zijn in een nieuwbouwwijk waar men enorm veel siervuurwerk afsteekt. Ik ben zeker 20 jaar niet meer buiten geweest om deze tijd.
Nou echt he, dat je daar even niet over na hoeft te denken, is echt een goed begin van het nieuwe jaar.quote:Op donderdag 1 januari 2026 08:41 schreef Vanyel het volgende:
Ontbijtbuffet, dat klinkt goed nu!
Ik vrees dat ik zelf de oliebollen in de airfryer moet gooien zo. Of in de paninigrill prakken, misschien is dat ook wel lekker.
Daar zijn meestal twee oplossingen voor: de tv of naar buiten. Sterkte!quote:Op donderdag 1 januari 2026 08:43 schreef Anthraxx het volgende:
Wij hebben Marijn wakker gemaakt. En die wilde verder slapen. Dus we zijn voor niets opgebleven..
Om 07:00 kwamen ze er uit. Ze zitten elkaar al 2 uur in de haren. Ik ben de dag inmiddels wel weer zat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |