abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219597848

[Afbeelding: @MadMaster]
[OP-tekst: @Fred_B]

De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.

Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carrière van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.

Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.

Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.

Radio 2 Top 2000: Editie 2025

Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?

Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.

Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.



Wat mag ik allemaal niet missen?

A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur).
B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur.
C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1.
D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis.
E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits.
F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.



Stemmen

Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.

Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:

- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik
- @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik




Staat ie in de top 2000?
Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl

Overzichtenlijstjes:
Op https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php staat de lijst van 2024, inclusief statistieken



Presentatie:

00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel
02.00 – 04.00 uur Daniël Lippens
04.00 – 06.00 uur Tim Op het Broek
06.00 – 08.00 uur Tannaz Hajeby
08.00 – 10.00 uur Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 – 12.00 uur Bart Arens
12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt
14.00 – 16.00 uur Paul Rabbering
16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 – 20.00 uur Emmely de Wilt
20.00 – 22.00 uur Morad El Ouakili
22.00 – 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen



Social media Radio 2:
NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook



Meeluisteren:
DAB+:
Op een DAB+-radio kun je NPO Radio 2 ontvangen via kanaal 12 C / 227,36 MHz.

FM-etherfrequenties
https://www.nporadio2.nl/frequenties

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

Terugluisteren kan via de site van Radio 2.



De Top 2000 in beeld

NPO 1 Extra:
Vanaf 24 december 23:00 uur kan er gekeken worden naar jolige mensen in het café.

NPO 3:
Diep in de nacht. Daar kijkt dus nog steeds niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000



Historie van de Radio 2 Top 2000

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino blijft een held! _O_

De Magie van 25x Top 2000:
https://npo.nl/start/seri(...)izoen-1/25x-top-2000

De eerste Top 2000 op Spotify:
Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( :')!), kun je vast wel ergens vinden.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

De lijst door de jaren heen:
(afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)

@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2025
@PippenScottie & @ok01 stelden samen: FOK!2000 2022
@Mexicanobakker gebruikte het jaar 2025 om alle 4851 platen die ooit in de Top 2000 stonden te reviewen. Van Johnny Reggae tot A Forest, allemaal kwamen ze aan de beurt. De eerste episode van deze monsterklus is hier te vinden.




Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Gretzl
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_219597849
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:40 schreef ok01 het volgende:

[..]
Is niet relevant
Dan kan ik ook zeggen dat ik dit niet zo'n boeiend liedje vind sinds ik op mezelf woon.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:41:56 #3
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219597851
quote:
Het kan allemaal in Den Helder de gekste :P
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:42:09 #4
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219597853
Die worden allemaal ons afgenomen! (TT)
pi_219597855
quote:
11s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:41 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dan kan ik ook zeggen dat ik dit niet zo'n boeiend liedje vind sinds ik op mezelf woon.
Dat kan zeker
pi_219597856
Wacht ff wacht ff..okkie deed het dus niet eens tijdens het douchen?
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_219597860
Lenny eigenlijk ook maar een Prince-imitator
pi_219597861
quote:
11s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:41 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dan kan ik ook zeggen dat ik dit niet zo'n boeiend liedje vind sinds ik op mezelf woon.
Dat kun jij inderdaad zeggen
pi_219597865
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:42 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Wacht ff wacht ff..okkie deed het dus niet eens tijdens het douchen?
Oh dat wel. Ik neem aan dat je het over plassen hebt dan
pi_219597866
Jaaaaaaa godenintro O+ O+ O+ O+
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:25 #11
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219597867
Voormalig stemplaat _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219597870
Stemplaatje uiteraard. Voelde deze zo hard in augustus
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:32 #13
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_219597871
Zo mooi dit.

Ook nog fan van Arsenal.
Where law ends, tyrrany begins.
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:33 #14
426493 crew  PippenScottie
pi_219597872
Het is kwart voor elf 's ochtends mensen :)
My friends all drive horses
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:38 #15
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219597873
Seksen in de douche, over onpraktische dingen gesproken.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219597874
Tido
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:43 #17
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219597875
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:43 schreef PippenScottie het volgende:
Het is kwart voor elf 's ochtends mensen :)
klopt
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_219597876
Doe mij maar gewoon Stan
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:46 #19
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219597877
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:43 schreef ok01 het volgende:

[..]
Oh dat wel. Ik neem aan dat je het over plassen hebt dan
Dus eerst uikleden en de douche aanzetten was makkelijker dan naar beneden lopen?
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:46 #20
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219597878
npo extra stopt er weer mee bij mij -O-
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:50 #21
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_219597881
Zodido!
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:55 #22
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219597882
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
Seksen in de douche, over onpraktische dingen gesproken.
nou zeg dat ja
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:57 #23
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219597883
Dido O+
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:43:57 #24
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219597884
Dido Florian Cloud De Bounevialle O'Malley Armstrong is gewoon een topnaam.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219597885
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:43 schreef Isorden het volgende:
Tido
Slimme Schemer genot
pi_219597886
Dildo w/
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:44:04 #27
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219597887
DIDO GODIN!!
*; *; *; *; *; *; *; *; *; *; *; *; *;
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
DIDO GODIN!!
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
*; *; *; *; *; *; *; *; *; *; *; *; *;


*O* *G* *O* *G*
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:44:04 #28
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219597888
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:43 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Doe mij maar gewoon Stan
Ridgeway?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 26 december 2025 @ 10:44:06 #29
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219597890
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:43 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
npo extra stopt er weer mee bij mij -O-
schande
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_219597891
Ben ik de enige die Here With Me beter vind?
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:44:14 #31
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219597893
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
Seksen in de douche, over onpraktische dingen gesproken.
Hear hear
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:44:15 #32
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_219597895
Middelbare school vibes.
pi_219597896
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:44:25 #34
426493 crew  PippenScottie
pi_219597897
Ik speel wel eens als de Carthagen in Civilization 6.
Het nummer komt wel dichtbij
My friends all drive horses
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:44:30 #35
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219597899
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
Seksen in de douche, over onpraktische dingen gesproken.
Ja, daarvoor heb je een ander persoon nodig. Erg onpraktisch.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:44:36 #36
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219597900
dit is wel prima
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:44:46 #37
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219597901
O+
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219597906
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Dus eerst uikleden en de douche aanzetten was makkelijker dan naar beneden lopen?
Meer wil ik er niet meer over kwijt
pi_219597907
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:44 schreef PippenScottie het volgende:
Ik speel wel eens als de Carthagen in Civilization 6.
Het nummer komt wel dichtbij
Civ 6 _O_

(Civ 7 schijnt wel echt ongeloofelijk ruk te zijn)
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 26 december 2025 @ 10:45:06 #40
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219597908
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:44 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ja, daarvoor heb je een ander persoon nodig. Erg onpraktisch.
ik las laatst dat Masturbatie porno is....
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_219597910
Ook één uit de categorie wie zou je doen:)
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:45:11 #42
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219597912
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:45:19 #43
38323 EDMAN-
Sinds 19-10-2002
pi_219597913
Goeiemorgen deze morgen
Is oud. Komt hier alleen nog voor de top 2000.
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:45:27 #44
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219597914
Kinderen die een rare, veel te lange roepnaam van hun ouders krijgen en dan gewoon er op jonge leeftijd een eigen draai aan geven. Heerlijk _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 26 december 2025 @ 10:45:36 #45
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219597916
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:45 schreef Perrin het volgende:
[ afbeelding ]
7up
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:45:45 #46
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219597918
Dido was gisteren jarig maar viert het ook op 25 juni.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:45:46 #47
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219597919
Dit is populairder hier dan ik dacht!
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:45:53 #48
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219597920
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:44 schreef Nizno het volgende:

[..]
schande
Dus maar weer geschakeld naar internetradio.
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
pi_219597922
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219597923
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
Seksen in de douche, over onpraktische dingen gesproken.
Wie zou dat nou doen inderdaad

:@
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 26 december 2025 @ 10:46:06 #51
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219597924
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:45 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]
Dus maar weer geschakeld naar internetradio.
ik luister FM
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:46:09 #52
426493 crew  PippenScottie
pi_219597925
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:45 schreef Isorden het volgende:

[..]
Civ 6 _O_

(Civ 7 schijnt wel echt ongeloofelijk ruk te zijn)
Ik hoor dat je halverwege je potje opnieuw moet beginnen als een nieuwe beschaving.

Wie de neuk bedenkt dit??
My friends all drive horses
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:46:26 #53
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219597927
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:45 schreef Dagoduck het volgende:
Dido was gisteren jarig maar viert het ook op 25 juni.
Zou ik ook doen denk ik.
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:46:35 #54
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_219597929
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:44 schreef Bugno3 het volgende:
Ben ik de enige die Here With Me beter vind?
Allebei gewoon goed.
Where law ends, tyrrany begins.
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:46:37 #55
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219597930
Wild dat dit debuteerde in 2004 op 57. :D
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:46:40 #56
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219597931
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:46 schreef Nizno het volgende:

[..]
ik luister FM
Ik Dido.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:46:47 #57
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219597932
quote:
Heimwee naar de tijd dat Dido GODIN nog met de grote jongens meedeed bij de bovenste 100 plekken
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:46:50 #58
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219597933
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:46 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Ik hoor dat je halverwege je potje opnieuw moet beginnen als een nieuwe beschaving.

Wie de neuk bedenkt dit??
De Romeinen, vermoed ik.
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:46:52 #59
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219597934
Episch nummertje dit
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219597935
Epic _O_ _O_ _O_ _O_
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:46:58 #61
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219597937
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:46 schreef Nizno het volgende:

[..]
ik luister FM
Ik kan eens kijken of dat hier ook nog werkt.
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
pi_219597939
JAAAA *O*
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:05 #63
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219597940
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:45 schreef Perrin het volgende:
[ afbeelding ]
Als je Dido associeert met Fido zegt dat wel iets over je leeftijd ;)
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:05 #64
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219597941
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_219597942
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:45 schreef Dagoduck het volgende:
Dido was gisteren jarig maar viert het ook op 25 juni.
Had ik ook moeten doen voor mijn verjaardag. Haat het om in december jarig te zijn
pi_219597943
Dit nummer is Episch
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:11 #67
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219597944
Dit nummer is epic
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:15 #68
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219597945
lekkere overgangggg
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_219597946
Goeiemorgen :O
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:20 #70
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_219597947
En nog maar een stemplaat, standje mafkees!
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:21 #71
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219597948
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:45 schreef Nizno het volgende:

[..]
ik las laatst dat Masturbatie porno is....
"Pornografie, ook wel afgekort tot porno, is het beschrijven, weergeven of suggereren van menselijke seksuele handelingen met het doel om seksuele opwinding op te wekken."
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:24 #72
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219597949
Lekker zo op de ochtend met een bakkie koffie.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:26 #73
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_219597952
_O_
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_219597953
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:47 schreef MTheBassman het volgende:
Goeiemorgen :O
Bassman! :W
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:30 #75
426493 crew  PippenScottie
pi_219597954
Wisten jullie dat de broer van Dido....
My friends all drive horses
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:30 #76
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219597955
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:44 schreef PippenScottie het volgende:
Ik speel wel eens als de Carthagen in Civilization 6.
Het nummer komt wel dichtbij
Ik heb hier nog het Civilization bordspel uit 2009 staan.

Goed voor 4 uur genot. En ergernis.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:36 #77
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219597957
King For A Day is het beste FNM album.
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:47:48 #78
426493 crew  PippenScottie
pi_219597959
Oeh, episch liedje
My friends all drive horses
pi_219597960
Mike Bordin, de drummer 2x live gezien in 2000 als drummer v KoRn

Komt wel weer dichtbij zo
pi_219597961
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219597962
Faith No More, ook zo'n band die in de excel staat
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:48:12 #82
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219597963
Vervingen Foo Fighters op Werchter 2015.


Edit this setlist | More Faith No More setlists
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219597964
What is it *O* *O*
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:48:18 #84
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219597966
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:47 schreef PippenScottie het volgende:
Wisten jullie dat de broer van Dido....
Maar wie is nou de zus van Rollo? Oh, Dido.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:48:22 #85
426493 crew  PippenScottie
pi_219597967
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:47 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik heb hier nog het Civilization bordspel uit 2009 staan.

Goed voor 4 uur genot. En ergernis.
Die had ik ook. Het werkt gewoon niet echt als bordspel. Zag er wel heel tof uit
My friends all drive horses
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:48:28 #86
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219597968
Faith no Mop *O*
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:48:31 #87
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219597970
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:44 schreef Bugno3 het volgende:
Ben ik de enige die Here With Me beter vind?
Ook een ultieme popplaat, maar Dido heeft er zovelen O+
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_219597971
Dit nummer is epi....

Oh al besproken
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:48:34 #89
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219597972
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:47 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik heb hier nog het Civilization bordspel uit 2009 staan.

Goed voor 4 uur genot. En ergernis.
Oh vet. Die moeten we eens spelen.
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:48:37 #90
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219597973
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:47 schreef SonicVolcano het volgende:
King For A Day is het beste FNM album.
Fijne ja, van Just a Man, tot Cuckoo for Caca
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:48:39 #91
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219597974
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:48 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Die had ik ook. Het werkt gewoon niet echt als bordspel. Zag er wel heel tof uit
Geen goed spel inderdaad, maar wel leuk voor de fans.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:48:52 #92
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_219597977
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:48 schreef Dagoduck het volgende:
Vervingen Foo Fighters op Werchter 2015.

[ link | afbeelding ]
Edit this setlist | More Faith No More setlists
Bedankt voor dit pupquiz-weetje
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_219597978
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:48 schreef Dagoduck het volgende:
Vervingen Foo Fighters op Werchter 2015.

[ link | afbeelding ]
Edit this setlist | More Faith No More setlists
Iets met Dave z'n onvrijwillige stage dive? :D
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:48:58 #94
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219597979
Uit de tijd dat ze Gitaar nog met hoofdletter G schreven.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:49:05 #95
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219597981
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:48 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Oh vet. Die moeten we eens spelen.
Verwacht niet een geniaal goed spel, maar voor de fan zeker leuk om eens gedaan te hebben.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219597983
Het eckte genotsgedeelte nu
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 10:49:23 #97
426493 crew  PippenScottie
pi_219597986
Wat is jullie favoriete Lord of The Rings film?
My friends all drive horses
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:49:31 #98
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219597988
Ik hou van mensen die "een epic" zeggen als ze het over een briljant liedje hebben _O_
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  vrijdag 26 december 2025 @ 10:49:37 #99
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219597990
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:48 schreef Dagoduck het volgende:
Vervingen Foo Fighters op Werchter 2015.

[ link | afbeelding ]
Edit this setlist | More Faith No More setlists
Foo no more ;(
pi_219597991
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:47 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik heb hier nog het Civilization bordspel uit 2009 staan.

Goed voor 4 uur genot. En ergernis.
Ik was vandaag jaar oud toen ik leerde dat er een boardgame van Civ bestaat.

Klinkt interessant.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')