Goed.quote:Op zaterdag 20 december 2025 16:03 schreef Straatcommando. het volgende:
Hoe vind je het zelf gaan @:phpmystyle?
Jij verdedigt mijn actie met je pennenvruchtenquote:Op zaterdag 20 december 2025 17:08 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Goed.
Ik heb mijn punt gemaakt. Voor eenieder die meeleest is het duidelijk. Ik ga hier ook niet over lopen mailen of wat. FOK! draait op vrijwilligers - die over het algemeen eerlijk zijn - en die heb je niet alrijd voor het uitkiezen.
De nogal summiere pennenvruchten van sp3c waarmee hij zijn actie verdedigt spreekt boekdelen.
Waarom zou ik er verder energie in stoppen?quote:Op zaterdag 20 december 2025 21:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
Jij verdedigt mijn actie met je pennenvruchten
Ga alstjeblieft verder
Wat een schrikbarend slecht begrip van hoe dit soort dingen in de praktijk werken.quote:Op zaterdag 20 december 2025 14:23 schreef phpmystyle het volgende:
Absoluut. De basis van een leger gaat over eenheid en LGBT gaat over diversiteit , dat zijn zaken die haaks staan op elkaar. Ik had - maar dat spreekt minder tot de verbeelding - een foto kunnen plaatsen van soldaten met metal/gothic kleding. Een FOK! leger plaats ik ook onder de categorie bont gezelschap maar geen eenheid
Die foto in combinatie met de tekst en je uitleg hierquote:Op zaterdag 20 december 2025 21:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Waarom zou ik er verder energie in stoppen?
Jij praat er maar om heen. Je kan toch gewoon dat deel van mijn post citeren waaruit homohaat/homofobie blijkt. Gewoon citeren.
https://en.wikipedia.org/wiki/32_Battalion_(South_Africa)quote:Op zaterdag 20 december 2025 21:18 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wat een schrikbarend slecht begrip van hoe dit soort dingen in de praktijk werken.
Legers zijn bij uitstek, zeker ten tijde van mobilisatie de meest diverse plekken die bestaan.
Mensen van alle rangen en standen in de maatschappij, mensen met alle denkbare achtergronden. Ik zat met TU Delft afgestudeerde rocket-scientists, letterlijk, tuinmannen, electro monteurs, barmannen. Als 010 tussen limburgers, brabanders, groningers.
Je hebt echt geen notie.
Citeer gewoon dat deel dat ik mijn afschuw uitspreek over die mensen.quote:Op zaterdag 20 december 2025 21:20 schreef sp3c het volgende:
[..]
Die foto in combinatie met de tekst en je uitleg hier
Ik heb niet gezegd dat je je afschuw uitsprakquote:Op zaterdag 20 december 2025 21:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Citeer gewoon dat deel dat ik mijn afschuw uitspreek over die mensen.
Maar die vind je niet omdat ik ook vanzelfsprekend geen homo's haat. Sterker nog. Ik haat niemand.
Get over it sp3c en fijne avond verder
Zal er zo naar kijken, nu een veegslotje.quote:Op zondag 21 december 2025 12:03 schreef Isdatzo het volgende:
Kan iemand misschien eens naar deze vuilnisbak in de vorm van een topic kijken: NWS / Duitse kerstmarktseizoen begonnen met meer betonblokken
Het begint al bij de fipo maar wordt daarna niet veel beter.
Is het echt nodig om overal over te gaan klikken?quote:Op zondag 21 december 2025 12:03 schreef Isdatzo het volgende:
Kan iemand misschien eens naar deze vuilnisbak in de vorm van een topic kijken: NWS / Duitse kerstmarktseizoen begonnen met meer betonblokken
Het begint al bij de fipo maar wordt daarna niet veel beter.
Ik heb'm in de blokkeerlijst gezet. Zou iedereen moeten doen.quote:Op zondag 21 december 2025 14:02 schreef Koortsdroom het volgende:
[..]
Is het echt nodig om overal over te gaan klikken?
Jouw wegkijk-kliekje heeft POL al stevig in handen, moet NWS ook kapot?
Gun andersdenkenden ook eens wat.
Iets met de Kerstgedachte ofzo.
Oh wacht, jullie noemen dat 'winterfeest'
quote:Op zondag 21 december 2025 14:02 schreef Koortsdroom het volgende:
[..]
Is het echt nodig om overal over te gaan klikken?
Jouw wegkijk-kliekje heeft POL al stevig in handen, moet NWS ook kapot?
Gun andersdenkenden ook eens wat.
Iets met de Kerstgedachte ofzo.
Oh wacht, jullie noemen dat 'winterfeest'
Hou jullie gekibbel ajb buiten Feedbackquote:Op zondag 21 december 2025 14:02 schreef Koortsdroom het volgende:
[..]
Is het echt nodig om overal over te gaan klikken?
Jouw wegkijk-kliekje heeft POL al stevig in handen, moet NWS ook kapot?
Gun andersdenkenden ook eens wat.
Iets met de Kerstgedachte ofzo.
Oh wacht, jullie noemen dat 'winterfeest'
Maar in de reguliere topics mag het toch ook niet?quote:Op zondag 21 december 2025 14:25 schreef Jippie het volgende:
Hou jullie gekibbel ajb buiten Feedback
Het is hier geen cirklejerk, iedereen mag hier zijn eigen mening ventileren (mits binnen policy).quote:Op zondag 21 december 2025 14:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik heb'm in de blokkeerlijst gezet. Zou iedereen moeten doen.
Onbegrijpelijk dat dit wordt toegelaten. En we hebben daar nog 5 van.
Geen persoonlijke aanvallen, dat klopt. Tussen gekibbel en persoonlijke aanvallen zit wel wat verschil.quote:Op zondag 21 december 2025 14:27 schreef Tengano het volgende:
[..]
Maar in de reguliere topics mag het toch ook niet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |