Ik heb al sinds de uitslag zo'n gevoel dat er inderdaad een boel mensen zijn geweest die "dan maar d66" hebben gedacht. Geen bash richting d66 overigens.quote:Op vrijdag 12 december 2025 15:09 schreef Kowloon het volgende:
Al die potentiële PvdA/GL kiezers die in de laatste campagneweek zijn overgestapt naar D66 vanwege de optimistische boodschap zijn echt heel dom geweest.
Al vaker geschreven, bij mij dus net andersom. 'Normaal' stem ik D66, dit keer GLPvdA, heeft helaas niet geholpen.quote:Op vrijdag 12 december 2025 15:49 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik heb al sinds de uitslag zo'n gevoel dat er inderdaad een boel mensen zijn geweest die "dan maar d66" hebben gedacht. Geen bash richting d66 overigens.
Dat is collectief in het geheugen verdwenen..quote:Op vrijdag 12 december 2025 15:48 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En dat terwijl Cohen meer heeft gedaan aan het buitenhouden van die duivelse buut'nlanders dan Faber. of Wilders
In 2019 werd Timmermans met de PvdA wel de grootste tijdens de Europese Parlementsverkiezingen. Zo’n verkiezing is niet direct te vergelijken met een nationale verkiezing natuurlijk maar ik begrijp wel dat ze ooit voor Timmermans kozen.quote:Op vrijdag 12 december 2025 16:21 schreef Leandra het volgende:
Overigens vind ik Timmermans een intens vervelende vent, ik ontken niet dat hij kundig is, maar hij was echt een onhandige keuze voor het samengestelde GL/PvdA.
Atje Kuiken en Jesse Klaver hebben die combinatie voor elkaar gekregen en dan moet er even zo'n "mastodont" uit Brussel worden gehaald om het zaakje te runnen? Nah....
Te oud (1961) voor dit jonge frisse geluid (Klaver (1986), Jetten (1987), Bontenbal (1982)), en een totaal gebrek aan charisma.
Vroeger kon je het nog redden op je kennis en kunde, tegenwoordig moet je charisma hebben bij je verhaal, uitzonderingen daargelaten.
En de oudere generatie kent hem wellicht nog wel van zijn tijd voor Brussel, het is niet de eerste keer dat hij in de tweede kamer zit, maar de generatie van Klaver, Jetten en Bontenbal kent Timmermans helemaal niet, en ziet alleen maar een oude man die even komt vertellen hoe het moet, nog even een paar jaar tot zijn pensioen.
Niet dus, dat werkt niet.
Superkundige man die het dan echt over de inhoud had. Vind het ook wat ver gaan hem nog even een trap na te geven.quote:Op vrijdag 12 december 2025 16:48 schreef Raw85 het volgende:
[..]
In 2019 werd Timmermans met de PvdA wel de grootste tijdens de Europese Parlementsverkiezingen. Zo’n verkiezing is niet direct te vergelijken met een nationale verkiezing natuurlijk maar ik begrijp wel dat ze ooit voor Timmermans kozen.
In zoverre dat hij het halverwege de campagne zelf niet door leek te krijgen.quote:Op vrijdag 12 december 2025 16:50 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Superkundige man die het dan echt over de inhoud had. Vind het ook wat ver gaan hem nog even een trap na te geven.
Diegene die ook al in het nieuwe leiderschap waren getrapt beleven nu een deja-vu XL.quote:Op vrijdag 12 december 2025 15:09 schreef Kowloon het volgende:
Al die potentiële PvdA/GL kiezers die in de laatste campagneweek zijn overgestapt naar D66 vanwege de optimistische boodschap zijn echt heel dom geweest.
Ja, haha, heb indertijd op Kaag gestemd..quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:05 schreef De_Verschoppeling het volgende:
[..]
Diegene die ook al in het nieuwe leiderschap waren getrapt beleven nu een deja-vu XL.
Een ezel stoot zich in het gemeen, niet driemaal aan dezelfde steen. Hopen we dan maar.
Tja, ik zat al te denken aan D66, een goede campagne of gevoel had me naar GL/PvdA kunnen trekken maar die bakten er niks vanquote:Op vrijdag 12 december 2025 15:49 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik heb al sinds de uitslag zo'n gevoel dat er inderdaad een boel mensen zijn geweest die "dan maar d66" hebben gedacht. Geen bash richting d66 overigens.
Wat werd dat gevoel uiteindelijk dan?quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:21 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, ik zat al te denken aan D66, een goede campagne of gevoel had me naar GL/PvdA kunnen trekken maar die bakten er niks van.
Dat was inderdaad dramatisch en dat heeft zich ook direct vertaald in het aantal zetels.quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:21 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, ik zat al te denken aan D66, een goede campagne of gevoel had me naar GL/PvdA kunnen trekken maar die bakten er niks van.
Die moeten eens een keer een nieuw gezicht naar voren schuiven. Iets fris. Nieuw elan.quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:21 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, ik zat al te denken aan D66, een goede campagne of gevoel had me naar GL/PvdA kunnen trekken maar die bakten er niks van.
Timmermans werd wel gepresenteerd als de premier kandidaat.quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:25 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat was inderdaad dramatisch en dat heeft zich ook direct vertaald in het aantal zetels.
Timmermans heeft nooit het imago van EU bobo van zich kunnen afschudden.quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:30 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Timmermans werd wel gepresenteerd als de premier kandidaat.
En dan dat idiote filmpje van Timmermans en Klaver.
Iemand laag op de lijst van D66quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:23 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Wat werd dat gevoel uiteindelijk dan?
Eens hoor. Ze hebben tot nu toe de fusie heel onnozel aangepakt.quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:27 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Die moeten eens een keer een nieuw gezicht naar voren schuiven. Iets fris. Nieuw elan.
Timmermans was een beetje een saaie duffe oude man. En dito campagne.
En die nummer twee op de lijst was ook niet veel soeps en zagen we nooit.
Klaver is trouwens ook mè.
Vraag me trouwens af of ze met Klaver wel opeens heel veel stemmen gaan trekken de komende verkiezingen.
Ik ook, Phlippen, al stond Ollongren er ook weer bij, maar was al lang van plan op ze te stemmen.quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:34 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Iemand laag op de lijst van D66
Een (Limburgse) man op leeftijd als lijsttrekker was dan ook geen briljante keuze. Twee jaar terug wel te rechtvaardigen maar was nu echt niet handig.quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:31 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Timmermans heeft nooit het imago van EU bobo van zich kunnen afschudden.
ja precies ter vervanging van de toeslagenquote:Op vrijdag 12 december 2025 07:07 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Je geeft niet echt antwoord, wil je door middel van de arbeidskorting iedereen geld geven?
Oftewel een soort basisinkomen voor werkende?
nee werken loont absoluut nietquote:Op vrijdag 12 december 2025 07:10 schreef Hanca het volgende:
Werken loont al en de arbeidskorting voor AOW en niet AOW gelijk trekken maakt de belasting nog schever dan het nu al is.
Dat was niet het enige, volgens mij. Hij had een soort betweter houding over zich en dat stoot af.quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:31 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Timmermans heeft nooit het imago van EU bobo van zich kunnen afschudden.
Timmermans is een oude Pvda bobo en die zat echt voor joker met die lahlah naast zich als nummer 2quote:Op vrijdag 12 december 2025 17:31 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Timmermans heeft nooit het imago van EU bobo van zich kunnen afschudden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |