Hoezo niet? Iedereen weet dat al. RBR incluis. En ze geven dat ook gewoon toe.quote:Op zondag 7 december 2025 17:19 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Omdat Verstappen aangegeven had al lang en breed wereldkampioen te zijn in de McLaren.
Dat is geen goede reclame voor het team en de auto op dit moment
Ik denk echt dat Norris dat allang weet, maar hij papegaait Zak na met stoere, rare praat af en toe. Dit is geen excuus overigens, want hij kan er ook voor kiezen om dat niet te doen.quote:Op zondag 7 december 2025 17:14 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Denk dat Norris er dan achter komt dat de RBR een tricky auto is en dat Max de McLando-coureurs het snot voor de ogen rijdt.
Die man is dan ook 82. Sowieso bizar dat-ie er nog bij is elk weekend.quote:Op zondag 7 december 2025 17:20 schreef Peterselieman het volgende:
Helmut Marko zinspeelt op een mogelijk afscheid. Hij zegt dat hij nog niet weet of hij er volgend jaar weer bij is
Als "Red Bull reclame event" lijkt me dat niet goed te scoren.quote:Op zondag 7 december 2025 17:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hoezo niet? Iedereen weet dat al. RBR incluis. En ze geven dat ook gewoon toe.
Ben heel benieuwd hoe volgend seizoen eruit gaat zien met audi en caddilac en eventuele rijder wissels + de nieuwe auto's. Heel bizar hoe alles weer op zijn kop komt te staan.quote:Op zondag 7 december 2025 17:20 schreef Peterselieman het volgende:
Helmut Marko zinspeelt op een mogelijk afscheid. Hij zegt dat hij nog niet weet of hij er volgend jaar weer bij is
ach ja, Bernie was het tot op hoge leeftijd ookquote:Op zondag 7 december 2025 17:21 schreef Tijn het volgende:
[..]
Die man is dan ook 82. Sowieso bizar dat-ie er nog bij is elk weekend.
Soms vergeet ik dat die man nog leeft.quote:Op zondag 7 december 2025 17:23 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ach ja, Bernie was het tot op hoge leeftijd ook
Als ze laten zien dat Max veruit sneller is dan de McLaren coureurs laten ze juist zien hoe knap het is dat ze alsnog tweede zijn geëindigd in het kampioenschap.quote:Op zondag 7 december 2025 17:22 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Als "Red Bull reclame event" lijkt me dat niet goed te scoren.
Bernie is een geval apartquote:Op zondag 7 december 2025 17:23 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ach ja, Bernie was het tot op hoge leeftijd ook
Er kon bijna een hele auto tussen Norris en Yuki en rechts van Yuki kon een hele vrachtschip langs, dus Norris koos zelf bewust om buiten de baan in te halen. In iedere andere race had Norris hier een straf gekregen.quote:Op zondag 7 december 2025 17:12 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
In F1TV post race show liet men het zien en had men het erover. Yuki deed iets wat niet helemaal mag, maar normaal doet men daar niet zo moeilijk over. Echter op moment dat Lando inhaalt is hij al gestopt daarmee en kiest Lando er zelf voor buiten de baan in te halen. Van een bijna botsing was geen sprake volgens mij. De herhalingsbeelden zijn iig in dat stukje goed te zien.
Dit ja.quote:Op zondag 7 december 2025 17:18 schreef Haags het volgende:
[..]
Stel je voor als Horner eerder in het seizoen ontslagen was...
Geen plankquote:
De ingrediënten waren al aanwezig, maar Mekies heeft echt zijn stempel weten te drukken. Al blijft hij daar erg bescheiden overquote:Op zondag 7 december 2025 17:27 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dit ja.
Die wissel was echt de sleutel tot de terugkeer.
Als hij dat zelf gaat vergeten wordt het pas vervelend, maar de paar keer dat ik hem dit jaar gezien heb (op tv dan), lijkt het daar niet op.quote:Op zondag 7 december 2025 17:25 schreef Jane het volgende:
[..]
Soms vergeet ik dat die man nog leeft.
Deze sla ik even over.quote:
Die heeft de dood gewoon omgekocht, zo rolt Bernie.quote:Op zondag 7 december 2025 17:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Bernie is een geval apart![]()
Weinigen die hem dat nadoen
Goed puntquote:Op zondag 7 december 2025 17:30 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Die heeft de dood gewoon omgekocht, zo rolt Bernie.
Idd, die was in de tijd van Jos Verstappen al bejaardquote:Op zondag 7 december 2025 17:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Bernie is een geval apart![]()
Weinigen die hem dat nadoen
Uiteindelijk weet je niet of dat een beslissend moment was. McLaren had dan een ander tactisch pad gekozen als die laatste pitstop 5 seconde langer had moeten geen duren.quote:Op zondag 7 december 2025 17:26 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Er kon bijna een hele auto tussen Norris en Yuki en rechts van Yuki kon een hele vrachtschip langs, dus Norris koos zelf bewust om buiten de baan in te halen. In iedere andere race had Norris hier een straf gekregen.
.. maar goed, dat heeft Max geen WK gekost en het zou ook jammer zijn geweest als dat zo was gelopen, maar wel weer voor de zoveelste keer een vage beslissing van de stewards, maar met diegenen die daar vandaag zaten was het ook geen enkele twijfel bij mij dat er een straf zou komen.
Dat Tsunoda er één kreeg was ook puur om goed te praten waarom Norris niks kreeg.
Max pakt denk ik uiteindelijk sowieso 10.quote:Op zondag 7 december 2025 17:33 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Max pakt gewoon 5 op een rij nu en 9 totaal
daarvan is maar één ding van Ford: het stickertje van de Blue Oval. rest doet Red Bull zelf. nou ja misschien een beetje normaal voor de accupakketten die ze uit de wrc hebben opgedaan bij M sport maar dan houdt het ook wel opquote:Op zondag 7 december 2025 15:56 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Ik ben nog niet gerust op die Ford-motor.
Eens hoor, ik vind het prima zo, maar gewoon lam dat het toch weer niet logisch is wat ze doen en de regels gewoon uitgelegd worden zoals hun humeur er bij hangt .... Daar val ik vooral over, verder weinig te zeurenquote:Op zondag 7 december 2025 17:32 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Uiteindelijk weet je niet of dat een beslissend moment was. McLaren had dan een ander tactisch pad gekozen als die laatste pitstop 5 seconde langer had moeten geen duren.
Los van dat alles is dat ook niet de manier waarop Verstappen hem wil winnen, zeker niet tegen Norris.
Ik heb vrede met de uitslag. Red Bull heeft zichzelf dit jaar (of eigenlijk al vorig jaar) onnodig in de problemen gebracht. McLaren profiteert daarvan, ook al zijn hun coureurs eigenlijk niet eens top 3 materiaal.
In een veilige auto is Hadjar een topper, Australië pas kijken of die ook in een pointy auto een topper kan zijn. Zal wel moeilijk worden.quote:Op zondag 7 december 2025 17:33 schreef spapaars het volgende:
En nu maar hopen voor Max dat hij een teamgenoot krijgt die hem een beetje kan ondersteunen, het was voor hem 1 tegen 2.
Mag het?quote:Op zondag 7 december 2025 17:20 schreef Peterselieman het volgende:
Helmut Marko zinspeelt op een mogelijk afscheid. Hij zegt dat hij nog niet weet of hij er volgend jaar weer bij is
En met een kuthok WDC worden en het volgende jaar 2de.quote:Op zondag 7 december 2025 17:36 schreef TweedeKlum het volgende:
RBR heeft Verstappen nu twee jaar op rij een kuthok gegeven, dat moet geen derde keer gebeuren vermoed ik.
Hopelijk is het een teamplayer, heb echter een voorgevoel dat Hadjar al gauw voor zijn eigen kansen gaat.quote:Op zondag 7 december 2025 17:33 schreef spapaars het volgende:
En nu maar hopen voor Max dat hij een teamgenoot krijgt die hem een beetje kan ondersteunen, het was voor hem 1 tegen 2.
De generatie Alonso, Hamilton, Vettel stak er gewoon niet zo ver bovenuit zeg ik als Vettel fan. Daarom hebben ze het ook zo moeilijk met de alsmaar sterker wordende grid. We hebben nu Verstappen, maar anders zou je gewoon een top 3,5 hebben met Leclerc, Norris en Russell. Ook allemaal niet foutloos, ook niet buitenaards snel, allemaal weleens last van druk, allemaal weleens een mindere start.quote:Op zondag 7 december 2025 17:07 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Mwah, ik heb hem echt nog nooit wat bijzonders zien doen. Echt nog nooit. Alleen wins die je mag verwachten en zelfs dat lukt lang niet altijd. Wat dat betreft heeft Button nog meer voor elkaar gekregen. Hij is wel snel, sneller dan Piastri. Maar geen Alonso, Schumacher, Hamilton of Vettel.
Scorebordjournalistiek, ik denk dat Verstappen het geworstel met de auto ieder weekend wel zat is.quote:Op zondag 7 december 2025 17:38 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En met een kuthok WDC worden en het volgende jaar 2de.
Koekkoek.
Ben echt benieuwd naar de auto's van volgend jaar, vond deze generatie met uitzondering van het eerste jaar niet geweldig.quote:Op zondag 7 december 2025 17:33 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Max pakt gewoon 5 op een rij nu en 9 totaal
Dat maakt het toch niet minder knap?quote:Op zondag 7 december 2025 17:40 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Scorebordjournalistiek, ik denk dat Verstappen het geworstel met de auto ieder weekend wel zat is.
Als hij maar mee kan doen om de overwinningen.quote:Op zondag 7 december 2025 17:40 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Scorebordjournalistiek, ik denk dat Verstappen het geworstel met de auto ieder weekend wel zat is.
Ik mis Piastri wel in dit rijtje.quote:Op zondag 7 december 2025 17:39 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
De generatie Alonso, Hamilton, Vettel stak er gewoon niet zo ver bovenuit zeg ik als Vettel fan. Daarom hebben ze het ook zo moeilijk met de alsmaar sterker wordende grid. We hebben nu Verstappen, maar anders zou je gewoon een top 3,5 hebben met Leclerc, Norris en Russell. Ook allemaal niet foutloos, ook niet buitenaards snel, allemaal weleens last van druk, allemaal weleens een mindere start.
We moeten Norris niet kleineren omdat hij Verstappen niet is, net zoals we ook Hakkinen niet moeten afkraken omdat hij geen Schumacher was, die overigens aanzienlijk minder foutloos dan Verstappen was.
Ik kleineer hem ook niet. Nogmaals, ik vind hem een rottende Rosberg, Button of Hill. Gewoon op het goede moment op de juiste plek. Maar niet iemand die in staat is een race te winnen als de auto daar eigenlijk niet toe in staat is. Ik had hem graag een keer vanaf plek 14 een race zien winnen. Of naar een podium rijden van achteruit met een aantal gedecideerde inhaalacties. Dat heeft hij nog nooit laten zien. Dat maakt een voor mij een wereldkampioen echt iets speciaals. Dat heeft hij vooralsnog nooit laten zien.quote:Op zondag 7 december 2025 17:39 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
De generatie Alonso, Hamilton, Vettel stak er gewoon niet zo ver bovenuit zeg ik als Vettel fan. Daarom hebben ze het ook zo moeilijk met de alsmaar sterker wordende grid. We hebben nu Verstappen, maar anders zou je gewoon een top 3,5 hebben met Leclerc, Norris en Russell. Ook allemaal niet foutloos, ook niet buitenaards snel, allemaal weleens last van druk, allemaal weleens een mindere start.
We moeten Norris niet kleineren omdat hij Verstappen niet is, net zoals we ook Hakkinen niet moeten afkraken omdat hij geen Schumacher was, die overigens aanzienlijk minder foutloos dan Verstappen was.
Die vind ik ook een divisie daaronder hoor. Helemaal door het eis gezakt dit jaar. En nee, dat komt niet door McLaren.quote:
Hij stopt nog niet he. gassie is best jong nog.quote:Op zondag 7 december 2025 17:47 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ik kleineer hem ook niet. Nogmaals, ik vind hem een rottende Rosberg, Button of Hill. Gewoon op het goede moment op de juiste plek. Maar niet iemand die in staat is een race te winnen als de auto daar eigenlijk niet toe in staat is. Ik had hem graag een keer vanaf plek 14 een race zien winnen. Of naar een podium rijden van achteruit met een aantal gedecideerde inhaalacties. Dat heeft hij nog nooit laten zien. Dat maakt een voor mij een wereldkampioen echt iets speciaals. Dat heeft hij vooralsnog nooit laten zien.
Verstappen, Schumacher en ja, ook Lewis Hamilton waren voor mij al kampioenen nog voordat ze het daadwerkelijk waren. Vettel werd dat eigenlijk erna pas. Senna, Prost zijn duidelijk. Hakkinen vind ik ook van een hoger niveau dan Norris. Maargoed, het zal hem natuurlijk helemaal een zorg zijn wat wij ervan vinden:D
quote:Op zondag 7 december 2025 17:47 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ik kleineer hem ook niet. Nogmaals, ik vind hem een rottende Rosberg, Button of Hill. Gewoon op het goede moment op de juiste plek. Maar niet iemand die in staat is een race te winnen als de auto daar eigenlijk niet toe in staat is. Ik had hem graag een keer vanaf plek 14 een race zien winnen. Of naar een podium rijden van achteruit met een aantal gedecideerde inhaalacties. Dat heeft hij nog nooit laten zien. Dat maakt een voor mij een wereldkampioen echt iets speciaals. Dat heeft hij vooralsnog nooit laten zien.
Verstappen, Schumacher en ja, ook Lewis Hamilton waren voor mij al kampioenen nog voordat ze het daadwerkelijk waren. Vettel werd dat eigenlijk erna pas. Senna, Prost zijn duidelijk. Hakkinen vind ik ook van een hoger niveau dan Norris. Maargoed, het zal hem natuurlijk helemaal een zorg zijn wat wij ervan vinden:D
Ben jij Duitstalig?quote:Op zondag 7 december 2025 17:48 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Die vind ik ook een divisie daaronder hoor. Helemaal door het eis gezakt dit jaar. En nee, dat komt niet door McLaren.
Ik verwacht echt helemaal niks van volgend jaar. Vooral die RBR PowerTrains-motor, echt 0,0 vertrouwen in dat project.quote:Op zondag 7 december 2025 17:36 schreef TweedeKlum het volgende:
RBR heeft Verstappen nu twee jaar op rij een kuthok gegeven, dat moet geen derde keer gebeuren vermoed ik.
Krijgen we weer Prost Senna praktijkenquote:Op zondag 7 december 2025 17:38 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Hopelijk is het een teamplayer, heb echter een voorgevoel dat Hadjar al gauw voor zijn eigen kansen gaat.
We gaan het meemaken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
Het maakt het alleen maar knapper maar ook dat het verre van prettig werken is.quote:Op zondag 7 december 2025 17:45 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat maakt het toch niet minder knap?
Wat eigenlijk een voortzetting van de Honda motor is met alle mensen die zijn overgestapt van Honda naar RBPT.quote:Op zondag 7 december 2025 17:51 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik verwacht echt helemaal niks van volgend jaar. Vooral die RBR PowerTrains-motor, echt 0,0 vertrouwen in dat project.
quote:Op zondag 7 december 2025 17:52 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Krijgen we weer Prost Senna praktijkenVond het wel grappig dat hij zichzelf een maand geeft om erbij te zitten, dat is vrij ambitieus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
plus veel van Mercedesquote:Op zondag 7 december 2025 17:54 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Wat eigenlijk een voortzetting van de Honda motor is met alle mensen die zijn overgestapt van Honda naar RBPT.
Over één rondje is het wel redelijk naar elkaar toe gegroeid door de jaren heen, maar op de baan had ik toch meer spectakel verwacht zeker dit en vorig jaar. Helaas hebben Ferrari en Mercedes het volledig af laten weten in de doorontwikkeling. En Mercedes natuurlijk vooral bij de start van dit tijdperk.quote:Op zondag 7 december 2025 17:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ben echt benieuwd naar de auto's van volgend jaar, vond deze generatie met uitzondering van het eerste jaar niet geweldig.
Dat is wel zo, maar dan nog is er geen enkel off the shelf onderdeel, dat langdurig getest is onder zware omstandigheden, die ervaring (en tijd) ontbreekt er gewoon.quote:
Dat wordt weer oh en ah in Q1!quote:Op zondag 7 december 2025 17:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vond het wel grappig dat hij zichzelf een maand geeft om erbij te zitten, dat is vrij ambitieus.
klopt. Ze zijn tot voor kort bezig geweest met het ontwikkelen van alle onderdelen en beperkten zich tot de monocilinder testen. Pas sinds kort ligt er een volledig blok op de testbank. De andere merken zijn daar een stuk verder mee.quote:Op zondag 7 december 2025 17:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is wel zo, maar dan nog is er geen enkel off the shelf onderdeel, dat langdurig getest is onder zware omstandigheden, die ervaring (en tijd) ontbreekt er gewoon.
Het is niet echt een voortzetting, want het is een totaal ander soort motor. Aan de andere kant heeft Ford nu natuurlijk ook wat expertise in te brengen en die weten ook wel waar een racemotor aan moet voldoen.quote:Op zondag 7 december 2025 17:54 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Wat eigenlijk een voortzetting van de Honda motor is met alle mensen die zijn overgestapt van Honda naar RBPT.
Ik schat hem wel hoger in dan Yuki, maar dat zegt helaas ook niet heel veel.quote:Op zondag 7 december 2025 17:59 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Dat wordt weer oh en ah in Q1!
Hadjar gaf in zijn tweede kwali Yuki al aan de broek met 6 tienden.quote:Op zondag 7 december 2025 18:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik schat hem wel hoger in dan Yuki, maar dat zegt helaas ook niet heel veel.
Mooi na de winterspelenquote:Op zondag 7 december 2025 18:04 schreef Nizno het volgende:
ook het laatste stukje hoop is weg
The plank and skid wear was checked on car numbers 81, 04, 16, 01, 18, 14, 31, 87, 27 and 05.
dus op naar volgend jaar
4 januari beginnen we?
hmmm... nee niet eens... 6 maart pas.
Duurt veel te lang
Lawson heeft een kut begin van het seizoen gehad en zijn eerste races terug bij de Bulls waren niet goed. Maar als je de tweede seizoenshelft kijkt, dan heeft Hajdar het toch niet veel beter gedaan dan Lawson?quote:Op zondag 7 december 2025 18:05 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Hadjar gaf in zijn tweede kwali Yuki al aan de broek met 6 tienden.![]()
![]()
Ja zit wel echt grootheid-potentie in Hadjar.
Al had ik ook heel veel zin in dat Lawson naar RBR zou komen vorig jaar.
Ik kijk nu al uit naar de lente ...uhm 6 Maartquote:Op zondag 7 december 2025 18:04 schreef Nizno het volgende:
ook het laatste stukje hoop is weg
The plank and skid wear was checked on car numbers 81, 04, 16, 01, 18, 14, 31, 87, 27 and 05.
dus op naar volgend jaar
4 januari beginnen we?
hmmm... nee niet eens... 6 maart pas.
Duurt veel te lang
Dat is in de meteorologische lentequote:Op zondag 7 december 2025 18:12 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Ik kijk nu al uit naar de lente ...uhm 6 Maart
Tuurlijk.. Piastri rijdt een nagenoeg vergelijkbaar seizoen met zijn teamgenoot die wereldkampioen wordt op slechts 13 punten achterstand in pas z'n derde seizoen. Dichterbij een kampioenschap dan dat Leclerc of Russell ooit zijn geweest! Ook nog eens in een seizoen waarin een beetje geluk en wat discutabele beslissingen uiteindelijk de doorslag hebben gegeven. Dat kwartje had ook maar zo zijn kant op kunnen vallen en dan was hij nu al wereldkampioen geweest.quote:Op zondag 7 december 2025 17:48 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Die vind ik ook een divisie daaronder hoor. Helemaal door het eis gezakt dit jaar. En nee, dat komt niet door McLaren.
Zak: hold my beer.quote:Op zondag 7 december 2025 18:19 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Tuurlijk.. Piastri rijdt een nagenoeg vergelijkbaar seizoen met zijn teamgenoot die wereldkampioen wordt op slechts 13 punten achterstand in pas z'n derde seizoen. Dichterbij een kampioenschap dan dat Leclerc of Russell ooit zijn geweest! Ook nog eens in een seizoen waarin een beetje geluk en wat discutabele beslissingen uiteindelijk de doorslag hebben gegeven. Dat kwartje had ook maar zo zijn kant op kunnen vallen en dan was hij nu al wereldkampioen geweest.
Maar hij wordt derde in het WDC terwijl hij het hele seizoen (op een enkele race na) in de snelste auto zat.quote:Op zondag 7 december 2025 18:19 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Tuurlijk.. Piastri rijdt een nagenoeg vergelijkbaar seizoen met zijn teamgenoot die wereldkampioen wordt op slechts 13 punten achterstand in pas z'n derde seizoen. Dichterbij een kampioenschap dan dat Leclerc of Russell ooit zijn geweest! Ook nog eens in een seizoen waarin een beetje geluk en wat discutabele beslissingen uiteindelijk de doorslag hebben gegeven. Dat kwartje had ook maar zo zijn kant op kunnen vallen en dan was hij nu al wereldkampioen geweest.
Volgens mij heb ik Rosberg twee keer getypt ofzo, irritante spellingscorrectiequote:
In de hele tweede seizoenshelft is hij verslagen door Norris, waarbij die ook nog eens uitviel in Zandvoort buiten zijn schuld en 6 punten verliest in las Vegas buiten zijn schuld. Ik vind hem van alle next gen coureurs het minst overtuigend, terwijl hij het meest gehyped wordt.quote:Op zondag 7 december 2025 18:19 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Tuurlijk.. Piastri rijdt een nagenoeg vergelijkbaar seizoen met zijn teamgenoot die wereldkampioen wordt op slechts 13 punten achterstand in pas z'n derde seizoen. Dichterbij een kampioenschap dan dat Leclerc of Russell ooit zijn geweest! Ook nog eens in een seizoen waarin een beetje geluk en wat discutabele beslissingen uiteindelijk de doorslag hebben gegeven. Dat kwartje had ook maar zo zijn kant op kunnen vallen en dan was hij nu al wereldkampioen geweest.
Rosberg heeft nog steeds nachtmerries van Maxquote:Op zondag 7 december 2025 18:29 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik Rosberg twee keer getypt ofzo, irritante spellingscorrectieik vind ze niet rottend
Van Rosberg, Button en Hill was altijd al duidelijk dat ze een superieure auto nodig zouden hebben want die waren nooit heel snel, Norris wel, die zie ik Leclerc of Russell wel verslaan als de auto's aan elkaar gewaagd zijn. Norris heeft echt wel ijzersterke inhaalacties gehad dit jaar en deed het vandaag ook weer prima.quote:Op zondag 7 december 2025 17:47 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ik kleineer hem ook niet. Nogmaals, ik vind hem een rottende Rosberg, Button of Hill. Gewoon op het goede moment op de juiste plek. Maar niet iemand die in staat is een race te winnen als de auto daar eigenlijk niet toe in staat is. Ik had hem graag een keer vanaf plek 14 een race zien winnen. Of naar een podium rijden van achteruit met een aantal gedecideerde inhaalacties. Dat heeft hij nog nooit laten zien. Dat maakt een voor mij een wereldkampioen echt iets speciaals. Dat heeft hij vooralsnog nooit laten zien.
Hamilton reken ik daar niet toe, uiteindelijk was Vettel gewoon iets beter. Wat ik een beetje mis is het besef dat het ten eerste F1 coureurs zijn, dat is al heel wat, en als je dan ook titelkandidaat bent dan moeten we daar eerder tegen opkijken dan op neerkijken omdat hij geen Verstappen is.quote:Verstappen, Schumacher en ja, ook Lewis Hamilton waren voor mij al kampioenen nog voordat ze het daadwerkelijk waren. Vettel werd dat eigenlijk erna pas. Senna, Prost zijn duidelijk. Hakkinen vind ik ook van een hoger niveau dan Norris. Maargoed, het zal hem natuurlijk helemaal een zorg zijn wat wij ervan vinden:D
3,5 zei ik ipv 3. Zo'n enorme en lange vormdip kan gewoon niet voor een absolute topcoureur.quote:
Puntgewijs stond Hadjar er maar 13 voor uiteindelijk, echter 16-6 voor Hadjar in kwali. 10-7 in de race. Hadjar heeft de absolute overhand op Lawson.quote:Op zondag 7 december 2025 18:08 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Lawson heeft een kut begin van het seizoen gehad en zijn eerste races terug bij de Bulls waren niet goed. Maar als je de tweede seizoenshelft kijkt, dan heeft Hajdar het toch niet veel beter gedaan dan Lawson?
Ik verwacht dan ook niet zo heel veel van Hadjar. Of eigenlijk gewoon niks.
10 sec, leaving the track and gaining an advantagequote:Op zondag 7 december 2025 17:15 schreef vosss het volgende:
[..]
Norris gaat zelf op de penaltystip liggen door binnendoor te sturen bij iemand die al aangeeft ik ga de binnenkant verdedigen.
Dan haalt hij daardoor in buiten de baan en krijgt yuki straf.
Norris had hier positie terug moeten geven of 5 seconden aan z'n broek.
Dit dusquote:Op zondag 7 december 2025 17:26 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Er kon bijna een hele auto tussen Norris en Yuki en rechts van Yuki kon een hele vrachtschip langs, dus Norris koos zelf bewust om buiten de baan in te halen. In iedere andere race had Norris hier een straf gekregen.
.. maar goed, dat heeft Max geen WK gekost en het zou ook jammer zijn geweest als dat zo was gelopen, maar wel weer voor de zoveelste keer een vage beslissing van de stewards, maar met diegenen die daar vandaag zaten was het ook geen enkele twijfel bij mij dat er een straf zou komen.
Dat Tsunoda er één kreeg was ook puur om goed te praten waarom Norris niks kreeg.
Jepquote:Op zondag 7 december 2025 19:12 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Zijn de vloeren al gecontroleerd?
Wel opletten hè Lando.quote:Op zondag 7 december 2025 19:12 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Zijn de vloeren al gecontroleerd?
Ja. Er zit een gat in op de plek waar Zak sprongquote:Op zondag 7 december 2025 19:12 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Zijn de vloeren al gecontroleerd?
Ja, begon heel veelbelovend, maar daar was weinig meer van over na een jaar.quote:Op zondag 7 december 2025 17:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ben echt benieuwd naar de auto's van volgend jaar, vond deze generatie met uitzondering van het eerste jaar niet geweldig.
Ik weet het ook nog niet met Hadjar. Hij heeft het zeker niet slecht gedaan, maar of het echt een nieuwe Prost is...?quote:Op zondag 7 december 2025 18:08 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Lawson heeft een kut begin van het seizoen gehad en zijn eerste races terug bij de Bulls waren niet goed. Maar als je de tweede seizoenshelft kijkt, dan heeft Hajdar het toch niet veel beter gedaan dan Lawson?
Ik verwacht dan ook niet zo heel veel van Hadjar. Of eigenlijk gewoon niks.
Het gekke van Antonelli vond ik dat hij het vaak lastig had op banen die hij al kende en goed ging op banen die hij niet kendequote:Op zondag 7 december 2025 19:19 schreef Jane het volgende:
[..]
Ik weet het ook nog niet met Hadjar. Hij heeft het zeker niet slecht gedaan, maar of het echt een nieuwe Prost is...?
De jonge coureur waar ik het meest in zie qua toekomstige kampioen is toch Antonelli. Die is vooral nog heel inconsistent, maar dat komt met de jaren vanzelf wel. Hij heeft iig al een paar keer dingen laten zien dat hij heel veel potentie heeft. Hoop dat hij het volgend seizoen Russell al een beetje moeilijk kan maken, maar wrs is het nog wel iets te vroeg daarvoor.
Tenzij George niet met de nieuwe auto kan omgaan of zo.Niet dat ik dat verwacht, maar daarmee zou de geschiedenis zich een beetje herhalen bij Mercedes, toen Lewis veel meer moeite had met die knakenbak van 2022 dan George.
Leclerc of Russell waren in de MCL39 in Mexico al kampioen geweest, joh.quote:Op zondag 7 december 2025 18:19 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Dichterbij een kampioenschap dan dat Leclerc of Russell ooit zijn geweest!
Ja en zo heeft Norris het laten liggen in de eerste helft van het seizoen.. uiteindelijk gaat het over een geheel seizoen. En nogmaals daarin eindigt hij in zijn 3e (!) seizoen op slechts 13 punten van de wereldkampioen. Dat is echt een enorm goede prestatie. Heeft dit seizoen ook gewoon 6x pole gepakt en 7 GP's gewonnen. Door dan te zeggen dat iemand door het ijs zakt is echt van de zotte, dan heb je het niet begrepen.quote:Op zondag 7 december 2025 18:37 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
In de hele tweede seizoenshelft is hij verslagen door Norris, waarbij die ook nog eens uitviel in Zandvoort buiten zijn schuld en 6 punten verliest in las Vegas buiten zijn schuld. Ik vind hem van alle next gen coureurs het minst overtuigend, terwijl hij het meest gehyped wordt.
Het lijkt er bijna op dat je in 25 races direct en indirect verschillende coureurs meerdere keren tegenkomt in een competitie.quote:Op zondag 7 december 2025 19:22 schreef Evenstar het volgende:
Uiteindelijk kan je wel zeggen dat Kimi een flink aandeel heeft gehad in dat Max WK heeft verloren met vorige week + Oostenrijk.Aan de andere kant was het ook vooral onkunde van McLaren dat hij nog een kans maakt, dus tsja.
Is het al maart .....
Verstappen had trouwens ook echt een groot aandeel in zijn comeback.quote:Op zondag 7 december 2025 19:22 schreef Evenstar het volgende:
Uiteindelijk kan je wel zeggen dat Kimi een flink aandeel heeft gehad in dat Max WK heeft verloren met vorige week + Oostenrijk.Aan de andere kant was het ook vooral onkunde van McLaren dat hij nog een kans maakt, dus tsja.
Is het al maart .....
Eerst lekker testdagen.quote:Op zondag 7 december 2025 19:22 schreef Evenstar het volgende:
Uiteindelijk kan je wel zeggen dat Kimi een flink aandeel heeft gehad in dat Max WK heeft verloren met vorige week + Oostenrijk.Aan de andere kant was het ook vooral onkunde van McLaren dat hij nog een kans maakt, dus tsja.
Is het al maart .....
Dit soort dingen kunnen nu eenmaal gebeuren.quote:Op zondag 7 december 2025 19:22 schreef Evenstar het volgende:
Uiteindelijk kan je wel zeggen dat Kimi een flink aandeel heeft gehad in dat Max WK heeft verloren met vorige week + Oostenrijk.
Eind januari al in Barcelona.quote:Op zondag 7 december 2025 19:28 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Eerst lekker testdagen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
Tuurlijk, maar hij kreeg ook veel cadeau. Dat bedoelde hij vandaag ook toen hij boos werd bij de vraag over Spanje. Hij heeft goede dingen gedaan, McLaren heeft domme dingen gedaan en dan blijven menzen zeuren over Spanje.quote:Op zondag 7 december 2025 19:26 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Verstappen had trouwens ook echt een groot aandeel in zijn comeback.
Moeten we niet vergeten.
quote:Op zondag 7 december 2025 19:30 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Eind januari al in Barcelona.![]()
![]()
laat ze die deuren gewoon openen. veel boeiender dan al die sprints tussendoorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
Blaas die deuren gewoon open.quote:Op zondag 7 december 2025 19:31 schreef Nizno het volgende:
[..]
laat ze die deuren gewoon openen. veel boeiender dan al die sprints tussendoor
be my guest...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |