Dat ook, dat is gewoon niet passend in het kader van zorgplicht naar de investeerders!quote:Op maandag 15 december 2025 20:12 schreef obligataire het volgende:
Wat mij stoort bij CRE, iets heel anders, is dat ze continu dezelfde projecten aanbieden maar dan vaak onder een afwijkende naam zodat je, als je niet goed oplet, dubbel investeert, wat je niet wil in verband de spreiding in de porto.
Zo is Hotel Ludwig meen ik al vier keer voorbij gekomen. Bij de laatste werd alleen vermeld dat het een hotel was ergens in het zuidoosten of -westen van dat stadje.
Dat heb ik ze al een keer duidelijk verteld aan de telefoon, dat ik dit nogal sneaky vind.
Of losse verdiepingen van een hotel. Ik ben niet echt thuis in de hotelwereld maar ik kan me toch niet voorstellen dat er laagjes hotel op de markt worden verkocht.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij dat project was het dus blijkbaar mogelijk om uit te stappen als je geen 12 maanden verlenging wilde, wat enkele investeerders dus ook hebben gedaan. Ik ben eigenlijk wel benieuwd hoe dit nu weer verder gaat, weer 12 maanden extra, of gaan ze daar wel harder aansturen op aflossen?
Er is letterlijk nog niets gedaan (ook geen vergunningsaanvraag) sinds het bord daar zo'n twee jaar geleden is geplaatst. Er staat daar in de buurt al meer dan een jaar zo'n soortgelijk plan (ook nog te bouwen, ongeveer de helft in omvang) ter overname waar geen interesse is en er is deze maand een vergunning aangevraagd voor nog zo'n complex maar dan bijna 2x zo groot. Ik begin een beetje het gevoel te krijgen dat H. gaten met gaten moet gaan vullen als bij dit soort projecten nu alles niet meer zo soepeltjes loopt en de duitse vastgoed markt ook al weer even is gestagneerd en niet meer zoveel oplevert.
Platform:quote:Wat is de marktwaarde van de woning?
Ik heb de woning en wat daarbij hoort getaxeerd. De waarde hieronder is de marktwaarde op 30 september 2025.
Marktwaarde: ¤ 750.000,-
quote:De financiering van 730.000 is 83% van de getaxeerde waarde; een gezond uitgangspunt voor financiering
quote:Hoewel in het taxatierapport een waarde van ¤ 750.000,- is opgenomen, is de uiteindelijke vraagprijs vastgesteld op ¤ 875.000,- Deze prijs geldt derhalve als de nieuwe waarde van het pand.
Welk platform?quote:Op dinsdag 16 december 2025 09:33 schreef KrekelJapie het volgende:
Aparte waardering van een hypothecaire zekerheid van een crowdfundproject![]()
Taxateur:
[..]
Platform:
[..]
[..]
Er komt nog een serieus bedrag, voor de volledige afwikkeling.quote:Op dinsdag 16 december 2025 10:18 schreef NaRegenDeZon het volgende:
Beleggingspand Valkenswaard GVE afgelost.
Zou zomaar kunnen, onderstaand stukje kvk info:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is nog eens een taxatiebeoordeling, de vraagprijs is gewoon bepalend en niet wat een deskundig als waarde heeft vastgesteld.quote:Op dinsdag 16 december 2025 09:33 schreef KrekelJapie het volgende:
is de uiteindelijke vraagprijs vastgesteld op ¤ x,- Deze prijs geldt derhalve als de nieuwe waarde van het pand.
Die gaan echt nog eens een keer keihard onderuit als ze zo doorgaan. Ze hebben volgens mij een grote gunfactor bij veel van hun investeerders, maar als er een keer echt duidelijke financiėle schade is door verwijtbaar gedrag van het platform dan moet ik nog maar zien hoe het afloopt.quote:
Dat zal alles meevallen, hoeveel schadevergoeding is er door het platform betaalt toen ineens de kosten (ook bij oud projecten) omhoog gingen omdat de belastingdienst aan de deur stond? (juist, die methode dus)quote:Op dinsdag 16 december 2025 11:11 schreef escortmk2 het volgende:
dan moet ik nog maar zien hoe het afloopt.
Mwah, dat ging om relatief kleine bedragen en je kunt erover twisten wiens schuld dit was.quote:Op dinsdag 16 december 2025 11:26 schreef tnhb het volgende:
[..]
Dat zal alles meevallen, hoeveel schadevergoeding is er door het platform betaalt toen ineens de kosten (ook bij oud projecten) omhoog gingen omdat de belastingdienst aan de deur stond? (juist, die methode dus)
Bij die kosten (wat inderdaad vaak om relatief kleine bedragen ging) is er ook aan (een deel van de) investeerders compensatie betaald. Aan de andere kant is er een (ik verwacht een best wel grote) groep die altijd barmhartig zal zijn richting het platform, ook al kost het (veel) geld.quote:Op dinsdag 16 december 2025 12:04 schreef escortmk2 het volgende:
[..]
Mwah, dat ging om relatief kleine bedragen en je kunt erover twisten wiens schuld dit was.
Als je heel “creatief” gaat zijn met LTV’s, investeerders verzoekt een hypotheekrecht op te geven, na funding van een project besluit de rentebetalingen jaarlijks te doen i.p.v. maandelijks, een project laat verlengen met de belofte van dubbele rente-uitkeringen en dat het project dan een paar maanden later failliet gaat…
Dat kan dan om duizenden euro’s gaan en dan worden investeerders misschien wat zakelijker.
Wat een verrassing.quote:
Ik dacht meer aan het hotel. Die durf ik wel aan.quote:Op dinsdag 16 december 2025 14:00 schreef Fredericm het volgende:
Wat vinden jullie van ABIZZ vastgoed bij Collin? 7% 4 jaar. Eerste hypotheek van 525K op bedrijfswoning van 860K in Emmen Compascuum. Goedlopend transport bemiddelingsbureau
Wel slechte reviews op Tripadvisor. Ik weet niet hoeveel de nieuwe eigenaar kan verbeterenquote:Op dinsdag 16 december 2025 18:39 schreef Zonnigetoekomst62 het volgende:
[..]
Ik dacht meer aan het hotel. Die durf ik wel aan.
quote:Op woensdag 17 december 2025 12:34 schreef quepos het volgende:
Nieuwe Sig van Yllias. 10 winkels Högvliet-Rotterdam. Ik krijg alleen het adres niet gevonden op Google map.
Heb het probleem al gevonden. Adres op Sig klopt niet. Tellstraat moet tellplaats zijn.
Het vervolgproject is gisteren "actief" geworden alleszinsquote:Op woensdag 17 december 2025 13:06 schreef escortmk2 het volgende:
Weet iemand waarom het Bed & Breakfast de Sch*ppe niet is afgelost bij Collin?
Deze was bij hetzelfde platform herfinancierd voor het laatste stukje lening en stond tot gisteren ook gewoon bij de te verwachten aflossingen voor gisteren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn conclusie is+
=
![]()
of het nu een capaciteitsprobleem is of incompetentie laat ik in het midden maar ik vind het onbehoorlijk hoe Collin in deze dossiers met de investeerders om gaat.
Niet alleen van hem:quote:Op woensdag 17 december 2025 12:34 schreef quepos het volgende:
Nieuwe Sig van Yllias. 10 winkels Högvliet-Rotterdam. Ik krijg alleen het adres niet gevonden op Google map.
quote:Op woensdag 17 december 2025 13:53 schreef Faraday01 het volgende:
Mijn conclusie is+
=
![]()
of het nu een capaciteitsprobleem is of incompetentie laat ik in het midden maar ik vind het onbehoorlijk hoe Collin in deze dossiers met de investeerders om gaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 17 december 2025 14:05 schreef Lezer8857 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik snap alleen niet zo goed waarom hij dit samen doet met een onervaren iemand dan 21. Lijkt me verder wel interessant.quote:Op woensdag 17 december 2025 12:34 schreef quepos het volgende:wel
Nieuwe Sig van Yllias. 10 winkels Högvliet-Rotterdam. Ik krijg alleen het adres niet gevonden op Google map.
Op woensdag 17 december 2025 14:28 schreef KrekelJapie het volgende:
quote:Op woensdag 17 december 2025 14:05 schreef Lezer8857 het volgende:
[..]Misschien is het mogelijk om nog even door te vragen waarom de rente over de afgelopen periode nog niet is bijgeschreven terwijl dit wel is toegezegd in de update van 28 oktober j.l.?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Hypotheekfonds I
Bent u op zoek naar een stabiele, goed renderende belegging met vastgoedzekerheid? Het Geldvoorelkaar Hypotheekfonds I biedt u de mogelijkheid om vanaf ¤ 100.000 te investeren in een zorgvuldig gespreide portefeuille van vastgoedfinancieringen. Elke lening is gedekt door het recht van eerste hypotheek. Zo combineert u rendement met zekerheid.
- Deelname vanaf ¤ 100.000,-
- 7,5% beoogd bruto rendement
- Altijd recht van 1e hypotheek
- Maandelijkse rente uitkering
- Looptijd van 5 jaar
- Geen emissie- of uitstapkosten
https://www.geldvoorelkaa(...)financieel-voordeel/quote:Vanaf 1 januari 2026 wordt het eenvoudiger om rente te berekenen op nieuwe investeringskansen. Voor deze nieuwe projecten wordt voortaan gewerkt met de nominale rente in plaats van de effectieve rente. Deze wijziging zorgt voor meer transparantie en eenvoud in de berekening en heeft bovendien een financieel voordeel voor investeerders: u ontvangt meer rente. In dit artikel leggen we uit wat dit betekent en hoe dit in de praktijk uitpakt.
Linkje 4Dquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat klinkt mooi, maar als ze gelijktijdig de bruto rentes verlagen dan kopen we er weinig voor natuurlijk.quote:Op woensdag 17 december 2025 20:40 schreef KrekelJapie het volgende:
Nominale rente bij GvE
[..]
https://www.geldvoorelkaa(...)financieel-voordeel/
Ziet er bij mij normaal uit, alle achterstallige rente perioden en aflossing zijn bijgeschreven, en saldo klopt.quote:Op donderdag 18 december 2025 10:05 schreef lykkefund het volgende:
Het succes bij CCF met afwikkelen van LT Bouw is misschien met wat bubbels gevierd, want mijn wallet saldo muteert wat ongewoon... op de regel waar de bijschrijving van de aflossing staat, springt het bedrag met dubbele aflossing+nog maar een keertje rente ook, omhoog....
Foutje bedankt? Ik wacht wel even met door naar start (of de gevangenis) gaan, voor ik mijn administratie ga bijwerken.
Inmiddels een mail ontvangen en het geld staat in de wallet.quote:Op woensdag 17 december 2025 13:06 schreef escortmk2 het volgende:
Weet iemand waarom het Bed & Breakfast de Sch*ppe niet is afgelost bij Collin?
Deze was bij hetzelfde platform herfinancierd voor het laatste stukje lening en stond tot gisteren ook gewoon bij de te verwachten aflossingen voor gisteren.
Net voor 1 januari, dat is niet zo handig. In 18 maanden krijg je 13,5% (9%x1,5) rente - 2x36%x6% (VRH)- 1,5x 1,2%x0,6 (kosten bij diamant) = 8,1% netto rente over 18 maanden of 5,4% per jaar. Als ze het over 2 weken doen is het - inclusief 0,5% VRH over spaargeld - 9,8% per 18 maanden of 6,5% per jaar.quote:Op donderdag 18 december 2025 11:41 schreef Lezer8857 het volgende:
CCF
Globe Bearings Investments B.V. 5
¤ 2.860.000 | 9,0 % rente | 18 maanden
https://www.collincrowdfu(...)eb292dc3f2181e684e3c
Gemakzucht en ze hebben er geen belang bij.quote:Op donderdag 18 december 2025 16:12 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Net voor 1 januari, dat is niet zo handig. In 18 maanden krijg je 13,5% (9%x1,5) rente - 2x36%x6% (VRH)- 1,5x 1,2%x0,6 (kosten bij diamant) = 8,1% netto rente over 18 maanden of 5,4% per jaar. Als ze het over 2 weken doen is het - inclusief 0,5% VRH over spaargeld - 9,8% per 18 maanden of 6,5% per jaar.
Scheelt dus ruim een procent rendement. Daar zouden platform of leningnemer toch even over na kunnen denken....
13 maanden rente + de restschuld ontvangen.quote:Op donderdag 18 december 2025 15:40 schreef zeeland6 het volgende:
er stromen betalingen van Brickfield binnen in de wallet bij CCF
Dit geldt niet voor iedereen. Iemand die alleen of met partner qua vermogen onder het vrijstellingsbedrag zit, betaalt geen VRH. Zelf betaal ik ook in 2026 geen VRH nu het verhoogde fictief rendement niet doorgaat. Het enige jammere voor mij is dat de stemming hierover in de 2e kamer niet eerder was, als dat eerder was geweest had ik in september, oktober en november gewoon doorgegaan met investeren in nieuwe projecten ipv in die periode slechts 2 projecten te hebben meegenomen.quote:Op donderdag 18 december 2025 16:12 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Net voor 1 januari, dat is niet zo handig. In 18 maanden krijg je 13,5% (9%x1,5) rente - 2x36%x6% (VRH)- 1,5x 1,2%x0,6 (kosten bij diamant) = 8,1% netto rente over 18 maanden of 5,4% per jaar. Als ze het over 2 weken doen is het - inclusief 0,5% VRH over spaargeld - 9,8% per 18 maanden of 6,5% per jaar.
Scheelt dus ruim een procent rendement. Daar zouden platform of leningnemer toch even over na kunnen denken....
Ze zullen het geld nu nodig hebben? En voor de box 3 leningnemers in het af te lossen project is het prima nieuws natuurlijk.quote:Op donderdag 18 december 2025 16:12 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Net voor 1 januari, dat is niet zo handig. In 18 maanden krijg je 13,5% (9%x1,5) rente - 2x36%x6% (VRH)- 1,5x 1,2%x0,6 (kosten bij diamant) = 8,1% netto rente over 18 maanden of 5,4% per jaar. Als ze het over 2 weken doen is het - inclusief 0,5% VRH over spaargeld - 9,8% per 18 maanden of 6,5% per jaar.
Scheelt dus ruim een procent rendement. Daar zouden platform of leningnemer toch even over na kunnen denken....
Ze zijn af en toe wel van de bravourequote:Op donderdag 18 december 2025 16:50 schreef zeeland6 het volgende:
[..]
13 maanden rente + de restschuld ontvangen.
dossier Brickfield gesloten.
quote:Vastberadenheid, constructieve samenwerking en een geduldige klantstrategie, vormgegeven door ons Team Beheer, hebben ertoe geleid dat het volledige openstaande leenbedrag, inclusief achterstallige rente, is voldaan.
De bouw is nu gestart, dus moet de bouwer betaald worden.quote:Op donderdag 18 december 2025 17:40 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
[..]
Ze zullen het geld nu nodig hebben? natuurlijk.
quote:Op donderdag 18 december 2025 17:57 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Ze zijn af en toe wel van de bravoure
[..]
Risicospreiding (voor Yllias en/of SiG)? Als het mis gaat hebben ze een extra deur om aan te kloppen.quote:Op woensdag 17 december 2025 14:28 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Ik snap alleen niet zo goed waarom hij dit samen doet met een onervaren iemand dan 21. Lijkt me verder wel interessant.
Yep, als ze echt zijn begonnen met bouwen met hooguit 40% verkocht nemen ze wel wat risico. Ik kwam al googlend deze concurrent tegen die de prijzen al heeft verlaagd: https://businessparkwijchen.nl/quote:Op donderdag 18 december 2025 17:58 schreef Soulfreak het volgende:
[..]
De bouw is nu gestart, dus moet de bouwer betaald worden.
De Funda advertentie geeft als startdatum bouw 1 november 2025.
https://www.fundainbusine(...)jsterhuizen-1148-g5/
Ik stap ook niet meer opnieuw in, maar dat heeft er dan meer mee te maken dat er flink wat kavels zijn verkocht de afgelopen vier weken en in dit tempo alles binnen 2 maanden verkocht zal zijn. De opbrengsten wegens dan niet echt meer op tegen de VRH.quote:Op donderdag 18 december 2025 19:00 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
[..]
Yep, als ze echt zijn begonnen met bouwen met hooguit 40% verkocht nemen ze wel wat risico. Ik kwam al googlend deze concurrent tegen die de prijzen al heeft verlaagd: https://businessparkwijchen.nl/
Ik zit in de af te lossen lening en laat het hierbij.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hierbij wordt dan niet vermeld dat het behaalde rendement 1% is geweest, en dan heb ik het nog niet over de gederfde inkomsten van anderhalf jaar, de inflatiecorrectie en de VRH waardoor je toch minimaal 10% - 15% moet afboeken op de lening. Geeft toch een iets andere conclusie dan de kort-door-de-bocht variant van hierboven. Jammer dat ze niet wat eerlijker zijn in dit soort conclusie, ook richting investeerders die simpelweg alleen de tekst lezen en geen idee hebben over het werkelijke rendement.
Of Donja heeft deze kans gevonden, vond het toch wat te groot en heeft Ilyas gevraagd om mee te doen.quote:Op donderdag 18 december 2025 18:15 schreef Zomaarevenkijken het volgende:
[..]
Risicospreiding (voor Yllias en/of SiG)? Als het mis gaat hebben ze een extra deur om aan te kloppen.
Ja hier ook, fijn dat afdeling beheer ook nog zulke successen weet te behalen.quote:Op donderdag 18 december 2025 15:40 schreef zeeland6 het volgende:
er stromen betalingen van Brickfield binnen in de wallet bij CCF
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En nog aan het eind van dit jaar is ook wel fijn toch? Scheelt weer wat box3.quote:Op vrijdag 19 december 2025 09:51 schreef geritz81 het volgende:
[..]
Ja hier ook, fijn dat afdeling beheer ook nog zulke successen weet te behalen.
Duurt allemaal even maar de zekerheden worden uitgewonnen en achterstallige rentes voldaan, dus credits voor Collin.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook vier ik hierdoor vandaag 10k netto rendement op mijn crowdfunding portefeuille![]()
[ Bericht 16% gewijzigd door ShowMeTheMoney op 19-12-2025 11:30:13 ]
Het kan weer!quote:Op vrijdag 19 december 2025 12:01 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Te laat voor schijf 1 bij de nieuwe SIG. Die liep binnen 10 seconden al over 1,5 miljoen terwijl er maar 6,6 ton werd gevraagd
Je toezegging van de investering is succesvolquote:Op vrijdag 19 december 2025 12:01 schreef KrekelJapie het volgende:
Iets teveel belangstelling voor project Illyas
[ afbeelding ]
Ik zou het niet aandurven om voor de grap een paar ton te investeren die ik niet heb. Kan een dure grap zijn.quote:Op vrijdag 19 december 2025 12:02 schreef KrekelJapie het volgende:
inschrijven kan weer. Blijkbaar was er een grapmaker die een groot bedrag heeft gereserveerd
Het ging in een paar stappen terug naar het werkelijke bedrag, dus het waren meerdere bedragen. Aangezien het volgens mij niet mogelijk is om een hoger bedrag in te leggen dan wat nog openstaat moeten dit wel inleggen vanuit SIG zijn geweest, die niet via de normale website lopen...quote:Op vrijdag 19 december 2025 12:02 schreef KrekelJapie het volgende:
inschrijven kan weer. Blijkbaar was er een grapmaker die een groot bedrag heeft gereserveerd
En dat kan eigenlijk ook niet volgens hun richtlijnquote:Op vrijdag 19 december 2025 12:12 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
Aangezien het volgens mij niet mogelijk is om een hoger bedrag in te leggen dan wat nog openstaat moeten dit wel inleggen vanuit SIG zijn geweest, die niet via de normale website lopen...
quote:Persoonlijke transacties: Werknemers, directieleden, gelieerde personen en aandeelhouders van SamenInGeld kunnen investeren in de projecten die worden aangeboden. Om alle klanten een eerlijke kans te geven en de schijn van ongelijke behandeling van investeerders te voorkomen bij inschrijving, hanteert SamenInGeld een aantal regels voor werknemers, directieleden en gelieerde personen:
- Werknemers, directieleden en gelieerde personen mogen maximaal EUR 10.000,- investeren per project.
- Er mag altijd slechts één van beide directieleden investeren in een project.
- Werknemers, directieleden en gelieerde personen mogen pas 24-uur na de live-gang van een project inschrijven.
quote:Op vrijdag 19 december 2025 11:21 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
Ja kwam hier ook om even te posten over L* Bo*wmanagement van CCF. Goed werk moet natuurlijk ook af en toe benoemd worden!Meerdere positieve berichten van CCF deze week:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook vier ik hierdoor vandaag 10k netto rendement op mijn crowdfunding portefeuille![]()
![]()
- Karel Pater, 2 jaar na geplande einddatum afgewikkeld met klein plusje
- Brickfield B.V. 2, 2 jaar na geplande einddatum afgewikkeld inclusief volledige achterstallige rente
![]()
quote:Op vrijdag 19 december 2025 02:44 schreef Lezer8857 het volgende:
K. P*ter is eindelijk afgewikkeld bij CCF. Een "mooie" conclusie aan het einde van de email:Daar heb je in principe gelijk in, echter 10-15% afboeken in 2 jaar tijd is wel erg veel lijkt mij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hierbij wordt dan niet vermeld dat het behaalde rendement 1% is geweest, en dan heb ik het nog niet over de gederfde inkomsten van anderhalf jaar, de inflatiecorrectie en de VRH waardoor je toch minimaal 10% - 15% moet afboeken op de lening. Geeft toch een iets andere conclusie dan de kort-door-de-bocht variant van hierboven. Jammer dat ze niet wat eerlijker zijn in dit soort conclusie, ook richting investeerders die simpelweg alleen de tekst lezen en geen idee hebben over het werkelijke rendement.
Bas heeft zich laten inspireren door Trump. En hij wil zijn bonus zeker stellen.quote:Op donderdag 18 december 2025 17:57 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Ze zijn af en toe wel van de bravoure
[..]
Ik verdenk eerder iemand met een bot of script (om handmatige investeerders voor te zijn) dat misschien onbedoeld op hol sloeg plus wat vertraging tussen het goedkeuren van een investering en het updaten van het nog openstaande bedrag.quote:Op vrijdag 19 december 2025 12:12 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
[..]
Het ging in een paar stappen terug naar het werkelijke bedrag, dus het waren meerdere bedragen. Aangezien het volgens mij niet mogelijk is om een hoger bedrag in te leggen dan wat nog openstaat moeten dit wel inleggen vanuit SIG zijn geweest, die niet via de normale website lopen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 19 december 2025 21:03 schreef tnhb het volgende:
Het laatste bezoek van MCF in Duitsland betreffende de projecten van A*ci*ci lijkt nu wel voor wat beweging te zorgen, er zou op korte termijn toch een (eerste) uitkering plaats moeten vinden:Fysieke druk?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Pecunia non olet
Deze:quote:Op zaterdag 20 december 2025 09:53 schreef Tjalala het volgende:
Dit was een CCF Lenferink project, weet niet of die nog loopt of niet:
Asielzoekers verlaten Expo Hal in Assen: 'Eind dit jaar echt leeg'
Ze lopen allebei nog. In september aflossing dat zal wel eerder worden.quote:Op zaterdag 20 december 2025 10:13 schreef obligataire het volgende:
[..]
Deze:
https://www.collincrowdfu(...)nferink-wijhe-b-v-7/
1e hypotheek
https://www.collincrowdfu(...)57cdb4dfb600b738a42a
2e hypotheek
Ik zit er zelf niet in, dus weet niet wat de status nu is. Kijkend naar de looptijden, lopen ze nu nog?
Ik heb er geen bezwaar tegen als ze even een paar 'zware jongens' langs sturen om duidelijk te maken dat het nu toch echt uit moet zijn met de voortdurende stroom van leugens en valse beloftes.quote:
https://www.fundainbusine(...)28345-theereheide-6/quote:Op vrijdag 19 december 2025 16:28 schreef Jaco078 het volgende:
Linkje RA Zorgt
https://www.collincrowdfu(...)a18f7e67f5a034a0359a
Denk er wel over deze mee te nemen. Goede zekerheden en ondernemers met ervaring in de branchequote:
Ga je jagen?quote:Op zaterdag 20 december 2025 19:06 schreef linkjesjager het volgende:
Van soest office support of cc lijkt mij goede zekerheden te bieden en een relatief goede rente. interessant locatie wel voor het onderpand met zwembad.
https://www.collincrowdfund.nl/van-soest-office-support/
quote:Op zaterdag 20 december 2025 19:06 schreef linkjesjager het volgende:
https://www.collincrowdfund.nl/van-soest-office-support/
Bijzonder dat de openstaande schuld groter is dan de hypothecaire inschrijving.quote:Deze is voorbelast met een eerste hypothecaire inschrijving van ¤ 505.000,- en een openstaande schuld van ¤ 505.036,29 per d.d. 19-09-2025.
ik vroeg mij ook af hoe dat mogelijk isquote:Op zaterdag 20 december 2025 19:28 schreef probablyunsure het volgende:
[..]
[..]
Bijzonder dat de openstaande schuld groter is dan de hypothecaire inschrijving.
Het is geen wereldbedrag 😉 misschien afronding of een achterstand in de betaling.quote:Op zaterdag 20 december 2025 19:28 schreef probablyunsure het volgende:
[..]
[..]
Bijzonder dat de openstaande schuld groter is dan de hypothecaire inschrijving.
Afronding is niet erg. Bij een evt. achterstand vraag ik mij af of Collin e.a. een BKR toetsing doen voordat de lening wordt gepubliceerd.quote:Op zondag 21 december 2025 09:04 schreef obligataire het volgende:
[..]
Het is geen wereldbedrag 😉 misschien afronding of een achterstand in de betaling.
Het zou een mooi fok! projectje kunnen worden indien spoedig beschikbaar.quote:Op zaterdag 20 december 2025 19:06 schreef linkjesjager het volgende:
Van soest office support of cc lijkt mij goede zekerheden te bieden en een relatief goede rente. interessant locatie wel voor het onderpand met zwembad.
https://www.collincrowdfund.nl/van-soest-office-support/
Net contact gehad. Volgt hopelijk nog op tijdquote:Op maandag 22 december 2025 10:19 schreef obligataire het volgende:
[..]
Het zou een mooi fok! projectje kunnen worden indien spoedig beschikbaar.
Openquote:Op maandag 22 december 2025 10:38 schreef Fredericm het volgende:
[..]
Net contact gehad. Volgt hopelijk nog op tijd
Hij is er al.quote:Op maandag 22 december 2025 10:38 schreef Fredericm het volgende:
[..]
Net contact gehad. Volgt hopelijk nog op tijd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |