SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
Hmm.. tja.quote:Op vrijdag 5 december 2025 15:08 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Er moeten eerst nog heel veel Russische soldaten dood van deze sterke leider. Alles voor het moederland. Die Russische wijven neuken de gesneuvelde aantallen wel weer terug, dus laat maar gaan. Lang leven de Sovjet mentaliteit.
Probleem is vooral dat Rusland tot geen enkel compromis bereid is en heeft aangegeven zijn doelen desnoods militair te willen bereiken. Tel daarbij op dat inmiddels hardop wordt gezegd dat Rusland niet mag verliezen en je kan wel raden welke kant het op gaat.quote:Op vrijdag 5 december 2025 17:39 schreef LXIV het volgende:
Goede TT, want dit lijkt inderdaad zo. Probleem is ook dat Oekraïne en Rusland allebei al veel te veel verloren hebben om nog gemakkelijk tot een overeenkomst te komen. Sunk cost, maar zo werkt de menselijke psyche nu eenmaal.
Wat we daarentegen zien is een sluipende maar gestaag voortgaande escalatie. Die m.i. op zeker moment wel gestopt en omgedraaid moet worden. Maar dit wordt ook iedere dag moeilijker.
Sja die Global South moet toch niks van ons hebben.quote:
Liefde moet inderdaad wel van 2 kanten komen.quote:Op vrijdag 5 december 2025 20:12 schreef Perrin het volgende:
[..]
Sja die Global South moet toch niks van ons hebben.
SAS Survival handboekquote:
Klopt, en zo rollen we steeds verderquote:Op vrijdag 5 december 2025 17:39 schreef LXIV het volgende:
Goede TT, want dit lijkt inderdaad zo. Probleem is ook dat Oekraïne en Rusland allebei al veel te veel verloren hebben om nog gemakkelijk tot een overeenkomst te komen. Sunk cost, maar zo werkt de menselijke psyche nu eenmaal.
Wat we daarentegen zien is een sluipende maar gestaag voortgaande escalatie. Die m.i. op zeker moment wel gestopt en omgedraaid moet worden. Maar dit wordt ook iedere dag moeilijker.
Zinnigere besteding van geld idd.quote:
Maar gelukkig hebben we Tunesië nog.quote:Op vrijdag 5 december 2025 21:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Zinnigere besteding van geld idd.
Al wordt dat geld over het algemeen ook gebruikt om ze daar te houden.
Afwachten!quote:Op vrijdag 5 december 2025 18:24 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hmm.. tja.
Wanneer de balans opgemaakt wordt valt er inderdaad te spreken van een trieste balans en opoffering van levens.
Achteraf gezien misschien totaal onnodig geweest voor beide landen in een bijna vier jaar durende oorlog!
Hopen nu maar dat het allemaal spoedig stopt bij een compromis en goede intenties, wat geheel naar goeddunken van alle partijen gestalte krijgt, waar uiteraard ook Poetins Rusland belangrijk deel van uitmaakt.
Nog even voor de goede orde: hoop zelf uiteraard ook met de meeste mensen mee op dit resultaat!
Dan kunnen Westerse centjes idd beter besteed worden.quote:
Ik zie het nog dagelijks in de krant, maar minder op de voorpagina. Dat ligt ook aan de consumenten, dat zie je ook op FOK!. De topics over onzin als het Songfestival en Zwarte Piet gaan als een trein.quote:Op vrijdag 5 december 2025 11:29 schreef LXIV het volgende:
Maar om terug te komen op mijn oorspronkelijke vraag; bij jullie leeft dit thema ook, maar in de kranten lees ik vooral over de hoofdpiet, Marco Borsato en het songfestival. Maar niks hierover!
Waarom?
Inderdaad. Geef maar aan China.quote:Op vrijdag 5 december 2025 20:12 schreef Perrin het volgende:
[..]
Sja die Global South moet toch niks van ons hebben.
Alleen wij denken nog steeds dat we Rusland kunnen verslaan. De VS weet dat dat niet het geval is.quote:Op vrijdag 5 december 2025 17:39 schreef LXIV het volgende:
Goede TT, want dit lijkt inderdaad zo. Probleem is ook dat Oekraïne en Rusland allebei al veel te veel verloren hebben om nog gemakkelijk tot een overeenkomst te komen. Sunk cost, maar zo werkt de menselijke psyche nu eenmaal.
Wat we daarentegen zien is een sluipende maar gestaag voortgaande escalatie. Die m.i. op zeker moment wel gestopt en omgedraaid moet worden. Maar dit wordt ook iedere dag moeilijker.
De VS weet niets, die heeft gewoon een corrupte president die naar de pijpen van Poetin danst.quote:Op zaterdag 6 december 2025 09:34 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Alleen wij denken nog steeds dat we Rusland kunnen verslaan. De VS weet dat dat niet het geval is.
Enige optie is boots on the ground, maar dat gaan we nooit doen.
Ik weet niet of we dat nooit gaan doen..quote:Op zaterdag 6 december 2025 09:34 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Alleen wij denken nog steeds dat we Rusland kunnen verslaan. De VS weet dat dat niet het geval is.
Enige optie is boots on the ground, maar dat gaan we nooit doen.
Niger pleasequote:Op vrijdag 5 december 2025 22:29 schreef Perrin het volgende:
[..]
Dan kunnen Westerse centjes idd beter besteed worden.
[ x ]
Ik denk dat Poetin gek genoeg is om dan tegen alles in nukes te gebruiken. Als ik moet verliezen, dan verliest iedereen is het voor type. Zijn leven hangt al van dit conflict af.quote:Op zaterdag 6 december 2025 10:29 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik weet niet of we dat nooit gaan doen..
Rusland als zodanig verslaan (onvoorwaardelijke capitulatie) gaat nooit gebeuren, maar in de Oekraïne verslaan kan wel met aanwezigheid van troepen
Daarom is een uitputtingsslag de enige optie.quote:Op zaterdag 6 december 2025 10:50 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik denk dat Poetin gek genoeg is om dan tegen alles in nukes te gebruiken. Als ik moet verliezen, dan verliest iedereen is het voor type. Zijn leven hangt al van dit conflict af.
Fearporn of niet, niemand weet het.
Handboek Soldaat, 1000liter water, 100g goud en wat afschietgerei voor divers vuurwerk.quote:
Iedereen weet intussen dat er momenteel altijd met uiterst kritische toon naar Poetin verwezen wordt, terwijl de omstandigheden en geschiedenis van Rusland velen malen complexer ligt dan het Westen doet voorkomen.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:26 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het is grappig hoe de complotverhaaltjes nou nooit eens over Russen/Moskou/Poetin gaan en dat complottertjes zich nou nooit eens afvragen waarom dat zo is.
Ja, bizar he?quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:37 schreef Scjvb het volgende:
Iedereen weet intussen dat er momenteel altijd met uiterst kritische toon naar Poetin verwezen wordt,
Wat is er complex aan het simpele feit dat Rusland zijn buurlanden al eeuwenlang door middel van bruut geweld probeert te onderwerpen? En dat vrijwel al die buurlanden hard wegrenden toen ze de kans kregen? En dat alle landen die dat niet deden sindsdien de lul zijn?quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:37 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Iedereen weet intussen dat er momenteel altijd met uiterst kritische toon naar Poetin verwezen wordt, terwijl de omstandigheden en geschiedenis van Rusland velen malen complexer ligt dan het Westen doet voorkomen.
Verder weinig nieuws onder de zon.
Nou ja, dat valt in het licht van alles wat zich afspeelt heus nog wel te begrijpen.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:39 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, bizar he?
Onbegrijpelijk dat iedereen kritisch is richting putin.
quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:41 schreef Spablauw214 het volgende:
Wat is er complex aan het simpele feit dat Rusland zijn buurlanden al eeuwenlang door middel van bruut geweld probeert te onderwerpen?
Hoewel intussen erg lang geleden; laten we i.i.g. niet vergeten dat ooit de russen samen met Amerika (geallieerden) ons bevrijd hebben van Nazi-Duitsland 40-45.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:41 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Wat is er complex aan het simpele feit dat Rusland zijn buurlanden al eeuwenlang door middel van bruut geweld probeert te onderwerpen? En dat vrijwel al die buurlanden hard wegrenden toen ze de kans kregen? En dat alle landen die dat niet deden sindsdien de lul zijn?
Zou het misschien ook gewoon aan Rusland kunnen liggen denk je?
Ik stel alleen maar vragen.
Als je daarmee op de proppen moet komen ben je idd wel helemaal uitgeluld.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:46 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hoewel intussen erg lang geleden; laten we i.i.g. niet vergeten dat ooit de russen samen met Amerika (geallieerden) ons bevrijd hebben van Nazi-Duitsland 40-45.
Om tegelijkertijd oost Europa over te nemen....quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:46 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hoewel intussen erg lang geleden; laten we i.i.g. niet vergeten dat ooit de russen samen met Amerika (geallieerden) ons bevrijd hebben van Nazi-Duitsland 40-45.
Rusland heeft Nederland helemaal niet bevrijd. De landen die ze wel “bevrijd” hebben, wat overigens een relatief begrip is aangezien ze destijds ook al moordend, verkrachtend en plunderend rondtrokken (hé, dat klinkt bekend!) hebben ze vervolgens ruim 40 jaar bezet. Vraag eens aan een Pool hoe ze daar tegen die periode aan kijken. Zoek eens op wat er gebeurde toen Tsjechoslowakije wel tabak had van de sovjetbezetting.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:46 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hoewel intussen erg lang geleden; laten we niet vergeten dat toentertijd de russen samen met Amerika ons bevrijd hebben van NAZI-Duitsland 40-45.
Deze review al langsgekomen?quote:This lack of self-confidence is most evident in Europe’s relationship with Russia.European allies enjoy a significant hard power advantage over Russia by almostevery measure, save nuclear weapons. As a result of Russia’s war in Ukraine,European relations with Russia are now deeply attenuated, and many Europeansregard Russia as an existential threat. Managing European relations with Russiawill require significant U.S. diplomatic engagement, both to reestablish conditionsof strategic stability across the Eurasian landmass, and to mitigate the risk ofconflict between Russia and European states.It is a core interest of the United States to negotiate an expeditious cessation ofhostilities in Ukraine, in order to stabilize European economies, preventunintended escalation or expansion of the war, and reestablish strategic stabilitywith Russia, as well as to enable the post-hostilities reconstruction of Ukraine toenable its survival as a viable state.
Tijden zijn zeker veranderd! Zal niet durven beweren dat het lievertjes zijn. Maar dat is de VS en Trump ook niet bepaald.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:49 schreef ExTec het volgende:
[..]
Als je daarmee op de proppen moet komen ben je idd wel helemaal uitgeluld.
quote:
Whataboutism.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:51 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Tijden zijn zeker veranderd! Zal niet durven beweren dat het lievertjes zijn. Maar dat is de VS en Trump ook niet bepaald.
Heel oligargisch VS wil Europa graag knechten. Gehoorzame vazalstaatjes die netjes in pas lopen en luisteren naar 'daddy', dat zien ze graag. Een zelfverzekerd, democratisch Europa is hun grootste angst.quote:Op zaterdag 6 december 2025 14:02 schreef CruzerXtreme het volgende:
elon is aan zijn kruistocht tegen de eu bezig
Dit topic gaat over de oorlog in oekraine.quote:Op zaterdag 6 december 2025 14:02 schreef CruzerXtreme het volgende:
elon is aan zijn kruistocht tegen de eu bezig
Hou nou eens op met dat whataboutisme gewauwel steeds. Het blijft maar heen en weer gaan. Jij ook.quote:
Nee.quote:Op zaterdag 6 december 2025 14:24 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Hou nou eens op met dat whataboutisme gewauwel steeds. Het blijft maar heen en weer gaan. Jij ook.
Nederland is momenteel zo'n vazalstaat van de VS.quote:Op zaterdag 6 december 2025 14:07 schreef Perrin het volgende:
[..]
Heel oligargisch VS wil Europa graag knechten. Gehoorzame vazalstaatjes die netjes in pas lopen en luisteren naar 'daddy', dat zien ze graag. Een zelfverzekerd, democratisch Europa is hun grootste angst.
Hoezo, omdat we lid zijn van de NAVO? Wat een gelul weer.quote:Op zaterdag 6 december 2025 14:48 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Nederland is momenteel zo'n vazalstaat van de VS.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |