Daarom is een uitputtingsslag de enige optie.quote:Op zaterdag 6 december 2025 10:50 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik denk dat Poetin gek genoeg is om dan tegen alles in nukes te gebruiken. Als ik moet verliezen, dan verliest iedereen is het voor type. Zijn leven hangt al van dit conflict af.
Fearporn of niet, niemand weet het.
Handboek Soldaat, 1000liter water, 100g goud en wat afschietgerei voor divers vuurwerk.quote:
Iedereen weet intussen dat er momenteel altijd met uiterst kritische toon naar Poetin verwezen wordt, terwijl de omstandigheden en geschiedenis van Rusland velen malen complexer ligt dan het Westen doet voorkomen.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:26 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het is grappig hoe de complotverhaaltjes nou nooit eens over Russen/Moskou/Poetin gaan en dat complottertjes zich nou nooit eens afvragen waarom dat zo is.
Ja, bizar he?quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:37 schreef Scjvb het volgende:
Iedereen weet intussen dat er momenteel altijd met uiterst kritische toon naar Poetin verwezen wordt,
Wat is er complex aan het simpele feit dat Rusland zijn buurlanden al eeuwenlang door middel van bruut geweld probeert te onderwerpen? En dat vrijwel al die buurlanden hard wegrenden toen ze de kans kregen? En dat alle landen die dat niet deden sindsdien de lul zijn?quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:37 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Iedereen weet intussen dat er momenteel altijd met uiterst kritische toon naar Poetin verwezen wordt, terwijl de omstandigheden en geschiedenis van Rusland velen malen complexer ligt dan het Westen doet voorkomen.
Verder weinig nieuws onder de zon.
Nou ja, dat valt in het licht van alles wat zich afspeelt heus nog wel te begrijpen.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:39 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, bizar he?
Onbegrijpelijk dat iedereen kritisch is richting putin.
quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:41 schreef Spablauw214 het volgende:
Wat is er complex aan het simpele feit dat Rusland zijn buurlanden al eeuwenlang door middel van bruut geweld probeert te onderwerpen?
Hoewel intussen erg lang geleden; laten we i.i.g. niet vergeten dat ooit de russen samen met Amerika (geallieerden) ons bevrijd hebben van Nazi-Duitsland 40-45.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:41 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Wat is er complex aan het simpele feit dat Rusland zijn buurlanden al eeuwenlang door middel van bruut geweld probeert te onderwerpen? En dat vrijwel al die buurlanden hard wegrenden toen ze de kans kregen? En dat alle landen die dat niet deden sindsdien de lul zijn?
Zou het misschien ook gewoon aan Rusland kunnen liggen denk je?
Ik stel alleen maar vragen.
Als je daarmee op de proppen moet komen ben je idd wel helemaal uitgeluld.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:46 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hoewel intussen erg lang geleden; laten we i.i.g. niet vergeten dat ooit de russen samen met Amerika (geallieerden) ons bevrijd hebben van Nazi-Duitsland 40-45.
Om tegelijkertijd oost Europa over te nemen....quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:46 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hoewel intussen erg lang geleden; laten we i.i.g. niet vergeten dat ooit de russen samen met Amerika (geallieerden) ons bevrijd hebben van Nazi-Duitsland 40-45.
Rusland heeft Nederland helemaal niet bevrijd. De landen die ze wel “bevrijd” hebben, wat overigens een relatief begrip is aangezien ze destijds ook al moordend, verkrachtend en plunderend rondtrokken (hé, dat klinkt bekend!) hebben ze vervolgens ruim 40 jaar bezet. Vraag eens aan een Pool hoe ze daar tegen die periode aan kijken. Zoek eens op wat er gebeurde toen Tsjechoslowakije wel tabak had van de sovjetbezetting.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:46 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hoewel intussen erg lang geleden; laten we niet vergeten dat toentertijd de russen samen met Amerika ons bevrijd hebben van NAZI-Duitsland 40-45.
Deze review al langsgekomen?quote:This lack of self-confidence is most evident in Europe’s relationship with Russia.European allies enjoy a significant hard power advantage over Russia by almostevery measure, save nuclear weapons. As a result of Russia’s war in Ukraine,European relations with Russia are now deeply attenuated, and many Europeansregard Russia as an existential threat. Managing European relations with Russiawill require significant U.S. diplomatic engagement, both to reestablish conditionsof strategic stability across the Eurasian landmass, and to mitigate the risk ofconflict between Russia and European states.It is a core interest of the United States to negotiate an expeditious cessation ofhostilities in Ukraine, in order to stabilize European economies, preventunintended escalation or expansion of the war, and reestablish strategic stabilitywith Russia, as well as to enable the post-hostilities reconstruction of Ukraine toenable its survival as a viable state.
Tijden zijn zeker veranderd! Zal niet durven beweren dat het lievertjes zijn. Maar dat is de VS en Trump ook niet bepaald.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:49 schreef ExTec het volgende:
[..]
Als je daarmee op de proppen moet komen ben je idd wel helemaal uitgeluld.
quote:
Whataboutism.quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:51 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Tijden zijn zeker veranderd! Zal niet durven beweren dat het lievertjes zijn. Maar dat is de VS en Trump ook niet bepaald.
Heel oligargisch VS wil Europa graag knechten. Gehoorzame vazalstaatjes die netjes in pas lopen en luisteren naar 'daddy', dat zien ze graag. Een zelfverzekerd, democratisch Europa is hun grootste angst.quote:Op zaterdag 6 december 2025 14:02 schreef CruzerXtreme het volgende:
elon is aan zijn kruistocht tegen de eu bezig
Dit topic gaat over de oorlog in oekraine.quote:Op zaterdag 6 december 2025 14:02 schreef CruzerXtreme het volgende:
elon is aan zijn kruistocht tegen de eu bezig
Hou nou eens op met dat whataboutisme gewauwel steeds. Het blijft maar heen en weer gaan. Jij ook.quote:
Nee.quote:Op zaterdag 6 december 2025 14:24 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Hou nou eens op met dat whataboutisme gewauwel steeds. Het blijft maar heen en weer gaan. Jij ook.
Nederland is momenteel zo'n vazalstaat van de VS.quote:Op zaterdag 6 december 2025 14:07 schreef Perrin het volgende:
[..]
Heel oligargisch VS wil Europa graag knechten. Gehoorzame vazalstaatjes die netjes in pas lopen en luisteren naar 'daddy', dat zien ze graag. Een zelfverzekerd, democratisch Europa is hun grootste angst.
Hoezo, omdat we lid zijn van de NAVO? Wat een gelul weer.quote:Op zaterdag 6 december 2025 14:48 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Nederland is momenteel zo'n vazalstaat van de VS.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |