Bizar dat ze om het woonprobleem op te lossen meer migranten willen. En migranten drukken netto op de zorg, die ga je ook niet verbeteren met nóg meer migranten. Idem voor de leefbaarheid c.q cohesie.quote:Op dinsdag 2 december 2025 21:54 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Omdat ze dat niet willen.
Autochtonen verwekken te weinig kinderen maar ze willen wel meer mensen in Nederland dus importeren ze die maar.
https://www.rijksoverheid(...)-ontwikkleingen-2050
[..]
Er worden gewoon partijen gemaakt. Zoals wel vaker voor een grote oorlog. Tot nu toe heeft Europa nog niet al te veel sterke allianties kunnen opzetten.quote:
De auteur wilde de grafiek nog wel laten passen op een 21 inch scherm.quote:
quote:Op dinsdag 2 december 2025 22:59 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De auteur wilde de grafiek nog wel laten passen op een 21 inch scherm.
Hoe vaak moet Poetin nog duidelijk maken dat al die Westerse flappies moeten opzouten met hun 'vredesplannen'?quote:Op dinsdag 2 december 2025 23:08 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nou. Wie had dat nou aan zien komen.
Over het algemeen zijn dit allemaal pogingen van oempa loempa en entourage hoor. Die dat ook nog eens puur doen vanuit ego (Ik ga wel ff vrede stichten) en gewoon schimmige business deals.quote:Op dinsdag 2 december 2025 23:11 schreef Perrin het volgende:
Je zet jezelf internationaal voor aap, het versterkt Poetin's positie en verzwakt de positie van Oekraïne en 'het Westen', of wat daar nog van over is.
Wel theater met averechtse gevolgen.quote:
Er wonen o.a. miljoenen Oekrainers in rusland met een russisch paspoort...quote:Op dinsdag 2 december 2025 19:16 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Kwaad met kwaad vergelden. De Russen willen de Oekraïnse identiteit vernietigen. NAZISME
Maar dat mag gewoon natuurlijk
Laat maar zien waar e loyaliteit ligt. Ambassadeur land uit flikkeren.
Enige taal die de Russen begrijpen
Het Westen is mokertje laf, daarom wint Rusland de oorlog ook gewoon. We kunnen gewoon niet op tegen de cojones van Poetin.quote:Op dinsdag 2 december 2025 23:30 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wel theater met averechtse gevolgen.
De relatie tussen de VS en Europa is in geen decennia zo slecht geweest, Oekraïne heeft het zwaar. Poetin voelt zich gesterkt.
'Het Westen' maakt er een potje van.
Hij stuurt anderen de dood in, daar heb je zelf geen ballen voor nodig.quote:Op woensdag 3 december 2025 00:22 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Het Westen is mokertje laf, daarom wint Rusland de oorlog ook gewoon. We kunnen gewoon niet op tegen de cojones van Poetin.
Merz ook: "Tot op de laatste Oekrainer."quote:Op woensdag 3 december 2025 00:25 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Hij stuurt anderen de dood in, daar heb je zelf geen ballen voor nodig.
We zijn niet in oorlog met Poetinquote:Op woensdag 3 december 2025 00:22 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Het Westen is mokertje laf, daarom wint Rusland de oorlog ook gewoon. We kunnen gewoon niet op tegen de cojones van Poetin.
Poetin wil geen tweede invasie. Hij wil de dingen zodanig geregeld hebben, dat hij geen tweede keer meer hoeft in te grijpen.quote:Op dinsdag 2 december 2025 21:35 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Dit gaat dus niets worden. Poetin wil graag een springplank voor een tweede invasie. Hiermee instemmen is zelfmoord.
Merz wil de Oekraïense mannen weer terugsturen. Terwijl dat de echte vluchtelingen zijn voor dood of levend.quote:Op woensdag 3 december 2025 00:32 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Merz ook: "Tot op de laatste Oekrainer."
Kun je daar garantie op geven?quote:Op woensdag 3 december 2025 05:00 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Poetin wil geen tweede invasie. Hij wil de dingen zodanig geregeld hebben, dat hij geen tweede keer meer hoeft in te grijpen.
Zeg dan tegen Zelensky: "Het is ons probleem niet en wij willen er koste wat kost buitenblijven dus ga lekker op je rug liggen, geef ze alles ten oosten van Melitopol-Dnipro-Tsjernihiv en we helpen jullie de rest naar Europees welvaartsniveau te trekken". Nu laten we ze namelijk doodvechten. Dan ben je namelijk eerlijk over het enige dat je daadwerkelijk te bieden hebt.quote:
Materiele en fysieke limieten loopt ie tegen aan. We moeten nou ook niet denken alsof Rusland alles maar kan. Die hele angstporno voor de Baltische staten is ook zoiets.quote:Op woensdag 3 december 2025 06:59 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Kun je daar garantie op geven?
Dat denk ik ook. Het verbaast me wel dat hij de mogelijkheid om hier nu goed weg te komen niet met beide handen aangrijpt. Wat maakt die extra paar km2 nu uit voor een gigantisch land als Rusland?quote:Op woensdag 3 december 2025 05:00 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Poetin wil geen tweede invasie. Hij wil de dingen zodanig geregeld hebben, dat hij geen tweede keer meer hoeft in te grijpen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |