Alweer een anti-buitenlanders samenscholing...... maar verbloemd gepresenteerdquote:Op zaterdag 29 november 2025 11:46 schreef Astro_boy het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me ook af. Maar dat is waar de ‘Mars voor Veilig Nederland’ voor staat.
En ik moet iets rectificeren. ‘Ras’ is niet onderdeel van het credo. Ben te goed in tussen de regels doorlezen. Excuses. Zie hier hun FB account: https://www.facebook.com/(...)es/1341982207607521/
Zal geen stormlopen vermoed ik.quote:Op zaterdag 29 november 2025 11:46 schreef Astro_boy het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me ook af. Maar dat is waar de ‘Mars voor Veilig Nederland’ voor staat.
En ik moet iets rectificeren. ‘Ras’ is niet onderdeel van het credo. Ben te goed in tussen de regels doorlezen. Excuses. Zie hier hun FB account: https://www.facebook.com/(...)es/1341982207607521/
Uit de reconstructie leek dat mee te vallen. Maar wellicht heeft hij zich vooral goed laten verkopen.quote:Op zaterdag 29 november 2025 11:43 schreef nostra het volgende:
[..]
Niet eens een besloten groep; een privéapp die Sijthoff het wel waard vond om te forwarden naar een groepsapp. Sowieso al een naaistreek natuurlijk. Maar goed, het is inmiddels wel water under the bridge, maar die Sijthoff speelt een zeer bijzondere rol.
Neefjesquote:Op zaterdag 29 november 2025 11:54 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Uit de reconstructie leek dat mee te vallen. Maar wellicht heeft hij zich vooral goed laten verkopen.
Netjes komt er minder netjes vanaf.
Ik noteer: nooit controversiele dingen zeggen in groepsapps als je bezig bent met een klus met risico op afbreuk.quote:Op zaterdag 29 november 2025 11:43 schreef nostra het volgende:
[..]
Niet eens een besloten groep; een privéapp die Sijthoff het wel waard vond om te forwarden naar een groepsapp. Sowieso al een naaistreek natuurlijk. Maar goed, het is inmiddels wel water under the bridge, maar die Sijthoff speelt een zeer bijzondere rol.
Dat deed hij ook niet. Niet in een groepsapp én niet toen hij informateur was.quote:Op zaterdag 29 november 2025 11:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik noteer: nooit controversiele dingen zeggen in groepsapps als je bezig bent met een klus met risico op afbreuk.
We laten maar even in het midden of een en ander enkele in prive-app is gezegd, of naar meerdere personen in een prive app, of in een groepsapp. Feit is dat hij zich ook publiekelijk heeft geuit waar meer mensen erbij stonden.quote:Op zaterdag 29 november 2025 11:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat deed hij ook niet. Niet in een groepsapp én niet toen hij informateur was.
Je bent weer eens buitengewoon goed ingelicht..
/s
quote:0:37
Wijers stapt op om verstuurde appjes: 'Zou je weloverwogen nooit doen'
Hans Wijers (D66) stopt als informateur. In een verklaring aan de pers zei hij dat hij door NRC is geconfronteerd met een privéappje waarin hij "spontaan uitspraken heeft gedaan die je weloverwogen nooit zou doen". Hij zou zich onder meer beledigend hebben uitgelaten over VVD-leider Yesilgöz.
Wijers zei niets over de inhoud van de uitspraken of aan wie ze waren gericht. Hij wilde geen vragen van de pers beantwoorden. D66-leider Jetten heeft inmiddels gehoord wat er in het appje staat maar wilde de tekst niet uitspreken. Hij zegt dat het "geen prettig taalgebruik" is. Van wanneer het appje is, weet Jetten niet.
Volgens NRC gaat het om een appje aan onder anderen mediaondernemer Willem Sijthoff, die een campagne voor een bepaald kabinet startte in aanloop naar de verkiezingen. Wijers zou hebben geschreven: "We moeten juist de deur openzetten naar Timmermans, dan doe ik mee. We moeten hem naar het centrum trekken en ook die feeks van de VVD", waarmee hij Yesilgöz omschreef als een boosaardige vrouw.
https://nos.nl/artikel/25(...)e-buma-alleen-verderquote:Sijthoff, de initiatiefnemer van de campagne 'Stem voor stabiliteit', heeft inmiddels op LinkedIn gereageerd op het lek uit de app-groep en de bijeenkomst van zijn initiatief. Hij betreurt deze gang van zaken ten zeerste en zegt dat die hem persoonlijk raakt.
Gut..... vaderlandslievenden die het geweld van 20 september niks anti-vaderlands vinden.quote:Demonstranten beginnen aan hun mars door de stad. Ze hebben een spandoeken en Nederlandse vlaggen bij zich. Er lopen enkele mensen verkleed als Zwarte Piet mee. Sinterklaas is er ook bij. Op de Laan van Reagan en Gorbatsjov, waar de mars begint, is veel politie aanwezig.
'Als 20 september moet, dan hebben we daar geen probleem mee’, wordt er geroepen
https://x.com/pjvanerp/status/1994724394988359926quote:Tsjemig,
@wierdduk
zegt het echt letterlijk : 'Net als dat we tegenwoordig in het 4 5 mei comité mensen hebben die een ontzettende schurfthekel hebben aan joden." 😳 >>
Ik juich die demonstratie toe want Nederland is niet van de asielzoekers maar van de Nederlanders. Nederland moet zo snel mogelijk stoppen met asielmigratie.quote:Op zaterdag 29 november 2025 11:52 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Alweer een anti-buitenlanders samenscholing...... maar verbloemd gepresenteerd
https://nos.nl/artikel/25(...)vanwege-demonstratie
Mensen die vluchten voor oorlogsgeweld hebben recht op onderdak. Wat jij wil ...is die vluchtelingen wegjagen, dumpen bij andere landen Nogal egoistisch en hardvochtig.quote:Op zaterdag 29 november 2025 15:00 schreef Meningbastion het volgende:
[..]
Ik juich die demonstratie toe want Nederland is niet van de asielzoekers maar van de Nederlanders. Nederland moet zo snel mogelijk stoppen met asielmigratie.
Ik dacht dat de demonstratie tegen hoge boodschappenprijzen was. Blijkbaar zijn asielzoekers ook al schuldig aan de prijsstijgingen in de lokale Jumbo.quote:Op zaterdag 29 november 2025 15:00 schreef Meningbastion het volgende:
[..]
Ik juich die demonstratie toe want Nederland is niet van de asielzoekers maar van de Nederlanders. Nederland moet zo snel mogelijk stoppen met asielmigratie.
Links en rechts zijn natuurlijk relatief. Als je Nederland vergelijkt met de VS zijn we super links.quote:Op vrijdag 28 november 2025 09:14 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Onzin.
Dat jij dit soort lijstjes presenteert als "kun je na gaan hoe links het beleid eigenlijk is geweest" geeft weg hoe jij er zelf in staat.
Wat een sneu volk toch. Er is een verbod op gezichtsbedekking tijdens die demonstratie, vandaar de geschminkte Pieten. White trash!quote:Op zaterdag 29 november 2025 16:12 schreef aquawoman het volgende:
De laatste verslaggeving van de Telegraaf over die mars vandaag:
"Beetje bij beetje druipen demonstranten af. Pieten delen de laatste pepernoten uit. Groepjes duiken de Spar in om bier te kopen en red bull."
De treurigheid straalt er vanaf
Het verbod op gezichtsbedekking was voor de rechtsen natuurlijk helemaal prima als het om krakers en Marokkanen ging, maar als het om "bezorgde burgers" gaat hoeft het niet nageleefd te worden.quote:Op zaterdag 29 november 2025 16:24 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Wat een sneu volk toch. Er is een verbod op gezichtsbedekking tijdens die demonstratie, vandaar de geschminkte Pieten. White trash!
Rob de Wijk neem ik niet meer serieus sinds zijn Bin Laden verzinsels.quote:
Hand in eigen boezem steken misschien dan ook wel, de linkse partijen hebben de boel net zo goed laten versloffen.quote:Op zaterdag 29 november 2025 18:08 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Rob de Wijk neem ik niet meer serieus sinds zijn Bin Laden verzinsels.
Ik ben het er wel mee eens dat Nederland een land is in verval - op vele vlakken - maar dat is al een paar decennia aan de hand. En niet alleen in cijfers uit te drukken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |