Klopt, maar zo is Maga he.quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:13 schreef
jigggy het volgende:
[..]
Altijd dat gejank over de meest dementerende incapabele president die de usa ooit gehad heeft
Dat is kennelijk tegen je zere been.quote:MAAR ORANGE MAN BAD
Waar presteert trump slechter dan joe?quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:18 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, maar zo is Maga he.
Met Trump voorop.
Die jankt ook nog steeds over Biden.
Ik snap dat wel, Trump presteert tot nu toe nog slechter.
Dat komt hard aan natuurlijk.
[..]
Dat is kennelijk tegen je zere been.
Het is maar de president van een ver land.
Niet je peetoom of zoiets.
Daarom moet er ook een vrede gesloten worden.quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:11 schreef Wantie het volgende:
De kans is groter dat Oekraïne uiteindelijk in elkaar stort en Rusland de overwinning krijgt.
En ik durf te wedden dat jij dan loopt te juichen dat Trump de oorlog heeft beëindigd...
Dan hebben we wo2 voor niks gedaan!quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Daarom moet er ook een vrede gesloten worden.
West-Oekraïne > Polen.
Nieuw Rusland > Rusland
Wat stukjes naar Roemenië en Hongarije
Kaliningrad terug naar Duitsland.
Moldavië bij Roemenië.
Iedereen gelukkig.
Komt beetje in de buurt van zijn ideequote:Op dinsdag 25 november 2025 23:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Daarom moet er ook een vrede gesloten worden.
West-Oekraïne > Polen.
Nieuw Rusland > Rusland
Wat stukjes naar Roemenië en Hongarije
Kaliningrad terug naar Duitsland.
Moldavië bij Roemenië.
Iedereen gelukkig.
Nee, want daar staat Rusland Kaliningrad natuurlijk niet af. We moeten echt af van dat stukje Rusland binnen de EU.quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:32 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Komt beetje in de buurt van zijn idee
[ afbeelding ]
Kaliningrad blijft Russisch. Sowieso gaat Rusland geen consessies waar dan ook doen zonder dat ze weer ieder en alles met haar kernwapens gaan bedreigen (waar we toch wel gevoelig voor zijn).quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:33 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Nee, want daar staat Rusland Kaliningrad natuurlijk niet af. We moeten echt af van dat stukje Rusland binnen de EU.
Als Kaliningrad Russisch blijft, blijft het veiligheidsprobleem voortduren. We kunnen geen vijandelijke enclave tolereren en ik denk dat Rusland best bereid is tot een compromis als we Kaliningrad ruilen voor Oekraïns grondgebied.quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:36 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Kaliningrad blijft Russisch. Sowieso gaat Rusland geen consessies waar dan ook doen zonder dat ze weer ieder en alles met haar kernwapens gaan bedreigen (waar we toch wel gevoelig voor zijn).
excuseer me voor mijn historische kennisquote:Op dinsdag 25 november 2025 23:41 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Als Kaliningrad Russisch blijft, blijft het veiligheidsprobleem voortduren. We kunnen geen vijandelijke enclave tolereren en ik denk dat Rusland best bereid is tot een compromis als we Kaliningrad ruilen voor Oekraïns grondgebied.
Ja, Königsberg. Dit is grondgebied dat werd afgepakt van Duitsland na de 2e wereldoorlog.quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:43 schreef jigggy het volgende:
[..]
excuseer me voor mijn historische kennis
Maar die stad was toch ooit van de Pruissen en zwaar bevochten door de Russen? Hoe zit dat nu?
Was dit op de russische tv?quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:32 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Komt beetje in de buurt van zijn idee
[ afbeelding ]
Yup.quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:19 schreef jigggy het volgende:
[..]
Waar presteert trump slechter dan joe?
Dat doet Iran al decennialang.quote:Joe regelde dat Iran lekker proxy oorlogen tegen Israël kan voeren
Mede dankzij de steun Biden wist Oekraïne zich aardig te verweren tegen Rusland.quote:en greep niet in bij inval Oekraïne
Jij inderdaad ja.quote:Op het stukje wereldvrede sla je de plank goed mis
In 1991 heeft Rusland Kaliningrad nog aangeboden aan Duitsland, maar die wilden het niet (wijs besluit)quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:41 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Als Kaliningrad Russisch blijft, blijft het veiligheidsprobleem voortduren. We kunnen geen vijandelijke enclave tolereren en ik denk dat Rusland best bereid is tot een compromis als we Kaliningrad ruilen voor Oekraïns grondgebied.
Het is beide. Rusland wil met bruut geweld Oekraïne onderwerpen. En het bij Rusland voegen ofwel er een vazalstaat van maken met een ruslandgezind puppetregime. Dat is zuiver kolonialisme.quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:17 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Qua macht, de daarbij behorende ethiek is niet erg relevant.
Dit is een invloedssfeerconflict niet een coloniale oorlog.
Welnee.quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:09 schreef jigggy het volgende:
[..]
Dit word de eerste van de 2 oorlogen die trump god in zijn termijn gaat fixen
Dat klopt in onze ogen maar als je nu niet verhard wordt je vertrapt.quote:Op woensdag 26 november 2025 07:25 schreef sp3c het volgende:
De wereld heeft al teveel Trumps als je het mij vraagt
We hebben zeker daadkrachtige leiders nodig. Trump past niet bij die beschrijving. De man is wispelturig met een te grote bek.quote:Op woensdag 26 november 2025 07:42 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat klopt in onze ogen maar als je nu niet verhard wordt je vertrapt.
We hebben veel hardere leiders nodig.
De tijden zijn wel een beetje veranderd, Dzjengis Khan verkrachtte tienduizenden vrouwen en staat te boek als een historische grootheid en een sterke leider, Prinsje Andrew wipt er eentje en men beziet hem als een wandelende tumor.quote:Op woensdag 26 november 2025 07:42 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat klopt in onze ogen maar als je nu niet verhard wordt je vertrapt.
We hebben veel hardere leiders nodig.
Als je kijkt naar Bureau Utrecht en eerdere series kan je in ieder geval de conclusie trekken dat de de-escalerende aanpak die in Nederland gemeengoed is, niet op elke doelgroep even goed werkt.quote:Op woensdag 26 november 2025 07:48 schreef Lospedrosa het volgende:
En sommige punten van trump vind ik gewoon oké.
Zou het prima vinden dat steden als Brussel Antwerpen Parijs Hamburg worden schoongeveegd met brute kracht. Opruimen die bendes!
Wat een onzinquote:Op woensdag 26 november 2025 07:42 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat klopt in onze ogen maar als je nu niet verhard wordt je vertrapt.
We hebben veel hardere leiders nodig.
Oh heel veel. Maar dat moet door het hele systeem heen veranderen, justitie, politie, hof van mensenrechten enz. Zodat er echt opgetreden kan worden. En dan gewoon keiharde maatregelen nemen. De enige taal op straat die begrepen wordtquote:Op woensdag 26 november 2025 07:57 schreef sp3c het volgende:
[..]
Wat een onzin
Wat wil je dat we anders doen op dit moment war alleen keiharde leiders voor elkaar kunnen krijgen denk je?
Watte dan?quote:Op woensdag 26 november 2025 08:02 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Oh heel veel. Maar dat moet door het hele systeem heen veranderen, justitie, politie, hof van mensenrechten enz. Zodat er echt opgetreden kan worden. En dan gewoon keiharde maatregelen nemen. De enige taal op straat die begrepen wordt
Er is bijna nergens in de Westerse wereld zoveel geweld als in de VS. Dus of je met al die triggerhappy sheriffjes en straffen van 300 jaar echt iets opschiet valt nog te bezien.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:02 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Oh heel veel. Maar dat moet door het hele systeem heen veranderen, justitie, politie, hof van mensenrechten enz. Zodat er echt opgetreden kan worden. En dan gewoon keiharde maatregelen nemen. De enige taal op straat die begrepen wordt
Heeft natuurlijk niks met diens president te maken. Geweld was er ook voor trump.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:10 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er is bijna nergens in de Westerse wereld zoveel geweld als in de VS. Dus of je met al die triggerhappy sheriffjes en straffen van 300 jaar echt iets opschiet valt nog te bezien.
Er werd hier gesteld dat we de Amerikaanse aanpak wellicht zouden moeten importeren om af te rekenen met (straat)criminaliteit en bendegeweld. Ik betwijfel ten zeerste of dat ook maar op enige manier zoden aan de dijk zet.quote:Op woensdag 26 november 2025 09:14 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Heeft natuurlijk niks met diens president te maken. Geweld was er ook voor trump.
Ik heb een tijdje geleden toch maar een abbo genomen. Wel fijn zonder advertenties, zeker als je vaak op FOK! zit. En je kunt mensen blokken, wat nog fijner isquote:Op woensdag 26 november 2025 09:35 schreef Spablauw214 het volgende:
En wat zijn die advertentiefilmpjes die sinds kort steeds in beeld schuiven tergend kut zeg.
Yup en ook uit solidariteit.quote:Op woensdag 26 november 2025 09:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik heb een tijdje geleden toch maar een abbo genomen. Wel fijn zonder advertenties, zeker als je vaak op FOK! zit. En je kunt mensen blokken, wat nog fijner is
Wellicht dat zonder harde aanpak de criminaliteit hoger was geweest. Maar ik voorsta niet perse de usa aanpak.quote:Op woensdag 26 november 2025 09:33 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er werd hier gesteld dat we de Amerikaanse aanpak wellicht zouden moeten importeren om af te rekenen met (straat)criminaliteit en bendegeweld. Ik betwijfel ten zeerste of dat ook maar op enige manier zoden aan de dijk zet.
Het second amendment, inzet van excessief politiegeweld en torenhoge straffen zijn overigens allemaal zaken die in de VS niet ter discussie staan en die breed gesteund worden door de Amerikaanse bevolking. Zelfs als een uitgesproken progressieve figuur als AOC het tot POTUS weet te schoppen gaat daar niets aan veranderen.
Die gasten in de USA zijn gewoon gestoord.quote:Op woensdag 26 november 2025 10:30 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wellicht dat zonder harde aanpak de criminaliteit hoger was geweest. Maar ik voorsta niet perse de usa aanpak.
Maar zij hebben ook een demografie die soms nog problematischer is als de onze.
Een van de problemen is dat het een keiharde en extreem individualistische samenleving is. Er is ook amper sprake van een vangnet, en werknemersrechten zijn zo goed als non-existent. Kosten voor het levensonderhoud zijn erg hoog vergeleken met Europa. Een Europees uitgangspunt als solidariteit krijg je aan de gemiddelde Amerikaan met geen mogelijkheid uitgelegd.quote:Op woensdag 26 november 2025 10:34 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Die gasten in de USA zijn gewoon gestoord.
Andere landen waar ze wapens hebben en/of harde straffen werkt het prima.
Maar daar slaan ze helemaal door.
Misschien vanwege het extreme kapitalistische systeem daar.
Ondanks dat er minder nivellering is, is het gemiddelde welvaartsniveau in de VS gewoon erg hoog. Kijk eens wat ze allemaal met die voedselbonnen kunnen halen! Of in wat voor huizen ze wonen en auto's te rijden. Dat ze het niet onderhouden is hun eigen schuld.Neem nu bijvoorbeeld foto's van het 'ghetto'. Als daar Nederlanders zouden wonen die op zaterdag de handen uit de mouwen zouden steken zou het er prima uitzien. Genoeg potentie!quote:Op woensdag 26 november 2025 10:55 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Een van de problemen is dat het een keiharde en extreem individualistische samenleving is. Er is ook amper sprake van een vangnet, en werknemersrechten zijn zo goed als non-existent. Kosten voor het levensonderhoud zijn erg hoog vergeleken met Europa. Een Europees uitgangspunt als solidariteit krijg je aan de gemiddelde Amerikaan met geen mogelijkheid uitgelegd.
Het voordeel is dat als je de wind mee hebt, je veel geld kunt verdienen en daarvan ook een aanzienlijk deel mag houden. Het nadeel is dat als je pech hebt, je uit de vuilnisbak kan vreten of doodgaan omdat je de doktersrekening niet kunt betalen, en iedereen van mening is dat dat je eigen schuld is.
Een van de uitwassen hiervan is helaas dat er veel mensen met allerlei problematiek rondlopen die nergens terecht kunnen. En daar komt gelazer van.
Het geslijm en onderdanige gedrag. Je zou bijna denken dat Poetin kompromat heeft van Trump.quote:Witkoff laat verder weten dat hij diep respect heeft voor Poetin en dat hij ervan overtuigd is dat Rusland altijd al een vredesakkoord wilde.
Dat gerucht gaat al langer, verbaast me helemaal niets.quote:Op woensdag 26 november 2025 12:23 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het geslijm en onderdanige gedrag. Je zou bijna denken dat Poetin kompromat heeft van Trump.
Ik denk dat het wat simpeler is. Trump ziet Poetin als ideologisch voorbeeld en kijkt erg tegen hem op.quote:Op woensdag 26 november 2025 12:23 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het geslijm en onderdanige gedrag. Je zou bijna denken dat Poetin kompromat heeft van Trump.
Zijn die auto's en huizen niet voornamelijk van de bank?quote:Op woensdag 26 november 2025 11:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ondanks dat er minder nivellering is, is het gemiddelde welvaartsniveau in de VS gewoon erg hoog. Kijk eens wat ze allemaal met die voedselbonnen kunnen halen! Of in wat voor huizen ze wonen en auto's te rijden. Dat ze het niet onderhouden is hun eigen schuld.Neem nu bijvoorbeeld foto's van het 'ghetto'. Als daar Nederlanders zouden wonen die op zaterdag de handen uit de mouwen zouden steken zou het er prima uitzien. Genoeg potentie!
Je moet de problemen die inherent met de bewoners verbonden zijn niet toeschuiven aan de staat..
mijn beste vriend heet witlofquote:Op woensdag 26 november 2025 12:06 schreef phpmystyle het volgende:
Naamsverbasteringen…
We leren het nooit.
Ten dele geestverwanten. En vergeet niet dat Trump hard is aangepakt door de liberale wereld.quote:Op woensdag 26 november 2025 12:45 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik denk dat het wat simpeler is. Trump ziet Poetin als ideologisch voorbeeld en kijkt erg tegen hem op.
Wat niet meer dan terecht is. Wat wel vreemd is is dat de conservatieve wereld Trump ook niet hard aanpakt maar in plaats daarvan zijn aars kust. Want Trump is immers zo min conservatief als dat hij liberaal is.quote:Op woensdag 26 november 2025 12:57 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ten dele geestverwanten. En vergeet niet dat Trump hard is aangepakt door de liberale wereld.
Is dat wel zo? Als je kijkt naar hoe Biden en Trump met deze oorlog omgaan, dan doen we het nog niet zo slecht. Het is zelfs mogelijk dat Biden nog slapper tegen was rusland dan Trump. Zie ook de terugtrekking uit Afghanistan, over knurften gesproken.quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:46 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik kan me daar eindeloos over opwinden~30 jaar geleden lag de wereld aan onze voeten in Europa. Nu zijn we de onderdanige knurftjes. Hoe de fuck krijgen we dat voor elkaar man.
Trump zorgt dat het conservatieve denken vleugels krijgt en meer geaccepteerd wordt. Daarnaast maakt hij het soms te wild waardoor andere conservatieve die normaler doen meer speelruimte hebben.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:01 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wat niet meer dan terecht is. Wat wel vreemd is is dat de conservatieve wereld Trump ook niet hard aanpakt maar in plaats daarvan zijn aars kust. Want Trump is immers zo min conservatief als dat hij liberaal is.
Volgens mij verwar je Witkoff met Rutte.quote:Op woensdag 26 november 2025 11:56 schreef TLC het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)-benaderen-van-trump
Witlof heeft 'diep respect voor putin'
Wat n smerig mannetje is die witlof toch
Andere landen binnenvallen waar je niks te zoeken hebtquote:Op woensdag 26 november 2025 12:06 schreef phpmystyle het volgende:
Naamsverbasteringen…
We leren het nooit.
Als je kijkt naar behaalde voordelen of doelstellingen dan vind ik dat de VS het beter doet dan de EU:quote:Op woensdag 26 november 2025 13:04 schreef oheng het volgende:
[..]
Is dat wel zo? Als je kijkt naar hoe Biden en Trump met deze oorlog omgaan, dan doen we het nog niet zo slecht. Het is zelfs mogelijk dat Biden nog slapper tegen was rusland dan Trump. Zie ook de terugtrekking uit Afghanistan, over knurften gesproken.
En rusland kan niet eens een landoorlog winnen met de kleine buren, ondanks de gigantische financiele en materiele reserves. En het gigantische inkomen. En de hulp van andere landen.
De EU doet het relatief nog niet zo slecht, vergeleken met de US. Waarmee ik absoluut niet wil zeggen dat ik blij ben met de EU.
Dar zoekt de CIA wel goed uit.quote:
Hier mogen '- populisten die zand in de raderen strooien en die helemaal geen sterk Europa willen' ook wel bij imho.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:19 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als je kijkt naar behaalde voordelen of doelstellingen dan vind ik dat de VS het beter doet dan de EU:
- Opblazen Nordstream en veel minder Russisch gas was een belangrijke doelstelling van de VS, is behaald
- Verkoop overtollig LNG aan Europa zijn veel inkomsten
- Verkoop wapens aan Europa is werkgelegenheid en export
- Rusland wordt precies klein genoeg gehouden. Niet te groot als dreiging maar ook niet te klein om weg te vallen
Europa:
- Heeft veel last van hoge energieprijzen, industrie loopt terug
- Is afhankeljker van één aanbieder van energie dan voorheen
- Moet schulden maken om US-wapens aan te schaffen voor Oekraine
- Toont geen eenheid, de scheuren in de EU worden zichtbaar
- Moet ook nog opvang vluchtelingen betalen
- Is niet in staat bijna 4 jaar oorlog op eigen continent te containen
- Is regie verloren op een conflict op haar eigen continent. Dat hebben Rusland en de VS nu.
- Verder verlies aan vertrouwen door eigen bevolking door zwabberend narratief
Oekraïne ligt niet in Europa?quote:Op woensdag 26 november 2025 13:27 schreef fietsie het volgende:
Ik begin toch langzaam het gevoel te krijgen dat 'onze' politici in Europa het echt niet begrijpen; 'de bevolking van de EU' zit echt niet te wachten op een niet-europees land als lid van de EU, en ook niet als NAVO lid waardoor wij nog meer verplichtingen krijgen dan die we al hadden.
Hoezo, dat moet toch resoneren bij jou. In het kremlin doen ze niet anders.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:28 schreef phpmystyle het volgende:
Probleem is ook dat media en politici niet vam narratief veranderen. Het gaat altijd goed, nooit verloren.
Omdat zijn definitie van vrede anders is dan die in Europa. Zijn definitie van vrede is 'gehoorzamend aan de Russische overheid'.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:01 schreef Spablauw214 het volgende:
“Poetin wilde altijd al vrede”. Waarom start hij dan een oorlog? Wat is dit voor fucking for virginity-logica
Joh, laat deze user, die nog nooit eerder in dit topic is geweest, toch even z'n Ruslandpropaganda droppen. Altijd meteen maar weer met echte argumenten ertegenin gaan.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:30 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Oekraïne ligt niet in Europa?![]()
![]()
[ afbeelding ]
De Europa-definitie van Aardrijkskunde zegt niets over de volksaard.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:30 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Oekraïne ligt niet in Europa?![]()
![]()
[ afbeelding ]
Vreemd criteria. Zelfs belgen zijn qua volksaard al radicaal anders dan wij NL'ers.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:35 schreef fietsie het volgende:
[..]
De Europa-definitie van Aardrijkskunde zegt niets over de volksaard.
Ach erm, Ruslandpropaganda ja ? We hebben het over een land met een eeuwenlange interne stammenstrijd die na de koude oorlog nooit gestopt zijn met intern bakkeleien.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:32 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Joh, laat deze user, die nog nooit eerder in dit topic is geweest, toch even z'n Ruslandpropaganda droppen. Altijd meteen maar weer met echte argumenten ertegenin gaan.
Moskou mag best vragen of ze lid mogen worden van de EU.quote:
Ja daarom is dat geografische gelul over Europa ook onzin. Dat wordt alleen toegepast als het uitkomt.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:52 schreef ExTec het volgende:
[..]
Moskou mag best vragen of ze lid mogen worden van de EU.
Dan horen we hier in NL ze in brussel lachen.
Europees zijn is een voorwaarde. Zie: marokko.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:53 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja daarom is dat geografische gelul over Europa ook onzin. Dat wordt alleen toegepast als het uitkomt.
Jeltsin wilde dat toch?quote:Op woensdag 26 november 2025 13:52 schreef ExTec het volgende:
[..]
Moskou mag best vragen of ze lid mogen worden van de EU.
Dan horen we hier in NL ze in brussel lachen.
quote:Boris Yeltsin did not want to join the EU, but rather expressed a desire for a Russia that was a partner in a new pan-European security structure. While he privately seemed to accept gradual NATO expansion, he publicly felt betrayed by the eastward expansion of NATO, which he viewed as a threat to Russia. However, there is some evidence he was open to or even welcomed the idea of EU membership for some Eastern European nations.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |