Jouw probleem.quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:15 schreef Lenny77 het volgende:
Klote weer
Klote duisternis
Klote regen
Klote koude
Klote herfst
Nog kloterige winter
Ik kan er niet tegen.. ik voel mij elke dag dieper wegzinken in de duistere negatieve donkere krochten van mijn gemoed en ziel.
Ik moet dringend gaan verhuizen of overwinteren.
En dood aan de mensen die deze seizoenen heeeeerrllijkkk vinden![]()
![]()
![]()
RT?quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:17 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Jouw probleem.
Plus doodverwensing
RT !!!!
Kan niet.. moet teveel werkenquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:21 schreef dikkedaniel het volgende:
Ga lekker een paar weekjes op vakantie en zeur niet zo joh
TR!!!quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:21 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Oei, dan doet hij dus een doodverwensing
precies !quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:21 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Oei, dan doet hij dus een doodverwensing
Misschien moeten we de mod van hier even aan zijn mouwen (of capuchon) trekkenquote:
Ik snap je ik vind dit ook een vervelende tijd waarin ik in het verleden ook vaak down was:, gelukkig gaat het de laatste jaren wat gemakkelijker tijdens deze periodequote:Op dinsdag 25 november 2025 20:15 schreef Lenny77 het volgende:
Klote weer
Klote duisternis
Klote regen
Klote koude
Klote herfst
Nog kloterige winter
Ik kan er niet tegen.. ik voel mij elke dag dieper wegzinken in de duistere negatieve donkere krochten van mijn gemoed en ziel.
Ik moet dringend gaan verhuizen of overwinteren.
En dood aan de mensen die deze seizoenen heeeeerrllijkkk vinden![]()
![]()
![]()
Geef mij de gouden tip aubquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:25 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik snap je ik vind dit ook een vervelende tijd waarin ik in het verleden ook vaak down was:, gelukkig gaat het de laatste jaren wat gemakkelijker tijdens deze periode
Benidorm , net als al die andere bejaardenquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:25 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Geef mij de gouden tip aub
Want ik merk enkel het tegenovergestelde.. elk jaar erger.
Ik heb ook liever zonnige dagen dan dat donkere natte gure weer. Maar, ik omarm het. Ik weet dat het zo is, je kunt er niet voor weglopen, het komt elk jaar weer, maar weet je wat er ook elk jaar weer komt? Lente & zomer.quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:25 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Geef mij de gouden tip aub
Want ik merk enkel het tegenovergestelde.. elk jaar erger.
Kon het maar..quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:28 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Benidorm , net als al die andere bejaarden
Het is vanzelf gegaan, maak me wat minder druk om wat te doen met de feestdagen bijvoorbeeld,, vier mijn verjaardag niet waar ik me ook druk om maakte, en het is de laatste jaren ook gelukkig minder koud.quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:25 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Geef mij de gouden tip aub
Want ik merk enkel het tegenovergestelde.. elk jaar erger.
Ja maar das zo... logisch..quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:28 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik heb ook liever zonnige dagen dan dat donkere natte gure weer. Maar, ik omarm het. Ik weet dat het zo is, je kunt er niet voor weglopen, het komt elk jaar weer, maar weet je wat er ook elk jaar weer komt? Lente & zomer.
In de zomer is dat toch makkelijker te dragen.. Lekker zonnetje op het gezicht, vogeltjes, een vlinder hier en daar, mensen zijn vrolijk, muziek,..quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:29 schreef SebbeSwensje het volgende:
Het is wat lastiger om flink te drinken van die koude kletsen en ook motorrijden heeft toch wat minder charme, maar voor de rest merk ik er weinig van. Die drukte op de A9 maakt me gewoon elke dag chagrijnig of het nou zomer of winter is.
Dat is waar. Ik hou toevallig van Kerst, dus allemaal die Kerstfilms vind ik geweldig. En bij Kerst hoort kou en sneeuw en en en. Dus ik vind het niet zo heel erg. Ik heb wel moeite met januari en februari. Want dan zijn alle feestdagen voorbij, en dan is het puur wachten tot de lente weer begint.quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:31 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ja maar das zo... logisch..
Mijn gevoel is nu niet logisch.. Lente duurt nog maanden..
Alleen punt 5 klinkt nu hemelsquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:31 schreef Invisibli het volgende:
Ik dompel me onder in vrolijke zaken om geen DepriLennie te worden.
Hoe dan vraag je - niet
1. minimaal 1 maar beter 2x per week iets met sport doen. Geen Rittersport.
Twee. Exxtra goed eten, banaantjes, groentjes. Tis toch donker dus dan maar extra lekker koken.
3. Plan vooraf minimaal 1 uitje per maand. In de wintermaanden van nov tor feb. (een voorstelling, muziekstuk, standup comedy).
Lekker zitten het is toch donker buiten.
Cuatro. Leer een taal of nieuwe skill
5. Denk aan hittegolven, wespen, muggen, zweet en plak nachten.
Dit moet veel hoger worden uitgezocht, Yvonne en Danny op de hoogte gebrachtquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:24 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Misschien moeten we de mod van hier even aan zijn mouwen (of capuchon) trekken
Ik zie dat niet zo. Ik zie dezelfde strategieën en tactieken in de zomer als in de winter, maar in de zomer zijn ze meestal wat meer gericht op het showen en daardoor juist in de veronderstelling dat je een (goed) gesprekje gaat aanknopen. De temperatuur is dan aangenaam en met airco op het werk helemaal perfect (bye bye kutyanks), maar ik zit niet meer zo met de winter. Mede dankzij mijn nieuwe uniformjas kan ik er goed op kleden.quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:32 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
In de zomer is dat toch makkelijker te dragen.. Lekker zonnetje op het gezicht, vogeltjes, een vlinder hier en daar, mensen zijn vrolijk, muziek,..
Kerst is wel ok, maar dat zijn natuurlijk ook maar 2 dagen in een rij van 120 duistere klote dagen..quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:33 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat is waar. Ik hou toevallig van Kerst, dus allemaal die Kerstfilms vind ik geweldig. En bij Kerst hoort kou en sneeuw en en en. Dus ik vind het niet zo heel erg. Ik heb wel moeite met januari en februari. Want dan zijn alle feestdagen voorbij, en dan is het puur wachten tot de lente weer begint.
au pair bij een aristocratisch gezinquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:30 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Kon het maar..
Misschien moet ik in de winter privé verpleegkundige worden van zo een paar van die rijke overwinteraars
Oei, daar gaan mijn modrechtenquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:35 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Dit moet veel hoger worden uitgezocht, Yvonne en Danny op de hoogte gebracht
Uniformjas??quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:36 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ik zie dat niet zo. Ik zie dezelfde strategieën en tactieken in de zomer als in de winter, maar in de zomer zijn ze meestal wat meer gericht op het showen en daardoor juist in de veronderstelling dat je een (goed) gesprekje gaat aanknopen. De temperatuur is dan aangenaam en met airco op het werk helemaal perfect (bye bye kutyanks), maar ik zit niet meer zo met de winter. Mede dankzij mijn nieuwe uniformjas kan ik er goed op kleden.
Bwoh ja, mijn werkjas. Voel eeen bepaalde trots als ik 't draag.quote:
Dan misschien toch liever de ouwe lui, die zijn makkelijker.quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:37 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
au pair bij een aristocratisch gezin
Vertel? Leger? Politie??quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:39 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Bwoh ja, mijn werkjas. Voel eeen bepaalde trots als ik 't draag.
Mag ik van de AIVD niet vertellen, true story.quote:
Ah oefquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:39 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Nee hoor het onderzoek richt zich volledig op die bak vla
quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:40 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Mag ik van de AIVD niet vertellen, true story.
Dan zou het niet hoeven uitmaken.quote:
Ik weet niet wat dat isquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:44 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dan zou het niet hoeven uitmaken.
Ik werk voor Asito!!!
Oh, zomaar de hoofdsponsor van Heracles en de naamgever van diens stadion.quote:
Ik zeg maar 1 ding:quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:44 schreef Mikeytt het volgende:
Haten op de winterhet beste seizoen van het jaar, zonder die oneindige zon heel de dag.
De gelukkigste mensen leven in de koudste landen.
En jouw functie daar is??quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:46 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Oh, zomaar de hoofdsponsor van Heracles en de naamgever van diens stadion.
Dat komt er nog achteraan dit keer jaquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:54 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Heb je ook nog de OS er bij. Bofkont
Vroeger toen ik een jonge Lenny was ging ik eens per week schaatsen. Dat was een echt leuke baan met zo een snelle buitenring, heerlijk 2 uur enkel rondjes maken op mijn hockey schaatsen, zo snel mogelijk. Dat was wel leuk.quote:
Knus joh. Kaarsje aan, alvast kerstmuziek op, sociale contacten wat meer aanhalen, verwarming omhoog of haard aan, stoofpotje maken. Hoe kun je hier nou een hekel aan hebben?quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:15 schreef Lenny77 het volgende:
Klote weer
Klote duisternis
Klote regen
Klote koude
Klote herfst
Nog kloterige winter
Ik kan er niet tegen.. ik voel mij elke dag dieper wegzinken in de duistere negatieve donkere krochten van mijn gemoed en ziel.
Ik moet dringend gaan verhuizen of overwinteren.
En dood aan de mensen die deze seizoenen heeeeerrllijkkk vinden![]()
![]()
![]()
Indirecte partner en ja, dat is goed gegokt.quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:49 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
En jouw functie daar is??
Ik weet ook niet wat Heracles isDurf ik te gokken voetbal?
Ik vind het niet knusquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:58 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Knus joh. Kaarsje aan, alvast kerstmuziek op, sociale contacten wat meer aanhalen, verwarming omhoog of haard aan, stoofpotje maken. Hoe kun je hier nou een hekel aan hebben?
Hm.. is het een beetje een mooi uniform?quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:59 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Indirecte partner en ja, dat is goed gegokt.
Ik heb 11 dekens op mijn bed, kruip daar maar onderquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:00 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik vind het niet knus![]()
Ik ben gewoon doodop en wil alleen nog maar in een hol kruipen en slapen tot mei.
Ik ben zeker een ochtend mensquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:07 schreef Lenny77 het volgende:
Zijn de mensen die deze tijd fijn vinden per toeval ook ochtendmensen?
[poll=9455]
Aaaww lieve meid, wat ik voel is onbeduidend en zeer onbelangrijk als ik dat moet vergelijken met waar jij doorheen gaat.quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:09 schreef ChildoftheStars het volgende:
Wat ongelooflijk naar en rottig dat je je zo voelt
Heel erg veel sterkte en een dikke knuffel voor jou
Ja daar had ik dus een vermoeden naar, werd even nieuwsgierigquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:11 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik ben zeker een ochtend mensHet liefst kruip ik in de avond zo vroeg mogelijk in bed
quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:09 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Ik heb 11 dekens op mijn bed, kruip daar maar onder
Niet vergelijkenquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:12 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Aaaww lieve meid, wat ik voel is onbeduidend en zeer onbelangrijk als ik dat moet vergelijken met waar jij doorheen gaat.
En toch steek jij een hart onder de riem![]()
Ik moet mezelf maar gewoon wat bij elkaar schoppen
Ik heb zo een Ayo lichtbril en ben alle vitamines al de hoogte in aan het jagen.quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:14 schreef jcdragon het volgende:
Ik hoop dat je je snel beter voelt. Lichttherapie en misschien extra vitamine D een optie?
Dan kijk je maar naar de stream, doe ik ook als het regentquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:56 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Vroeger toen ik een jonge Lenny was ging ik eens per week schaatsen. Dat was een echt leuke baan met zo een snelle buitenring, heerlijk 2 uur enkel rondjes maken op mijn hockey schaatsen, zo snel mogelijk. Dat was wel leuk.
Nu zijn alle schaatsbanen al jaren gesloten.. alleen van die gare kapotte vierkantjes op van die gare stomme kerstmarktjes..
Ik heb geen ervaring maar ik heb wel dit gevonden:quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:17 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik heb zo een Ayo lichtbril en ben alle vitamines al de hoogte in aan het jagen.
Maar ik kreeg een lieve tip van een echte lamp, misschien is dat effectiever dan zo een bril.
Daar ben ik toch niets mee?quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:21 schreef sp3c het volgende:
[..]
Dan kijk je maar naar de stream, doe ik ook als het regent
TR ongegrond verklaardquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:17 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Jouw probleem.
Plus doodverwensing
RT !!!!
Niet?quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:23 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Daar ben ik toch niets mee?
Als iemand honger heeft dan zeg je toch ook niet: kijk maar naar plaatjes van eten?
Kittensquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:23 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Ik heb geen ervaring maar ik heb wel dit gevonden:
https://www.rtl.nl/lifest(...)erdepressies-dankzij
https://www.rtl.nl/nieuws(...)rapie-energie-somber
Kittens opvangen als therapie
Deze vrouw weet.quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:03 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik vind dit heerlijk. Lekker koud, vroeg donker. Heerlijk onder de warme wol kruipen.
Ik vind het vroege donker gezellig op de één of andere manier. Lekker binnen zitten met een dekentje op de bank. Kop warme thee, kaarsje aan. Ja, ik hou van de winter. Zomer daarentegen heb ik helemaal niks mee.
Een godsgeschenkquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:26 schreef Magica het volgende:
[..]
Deze vrouw weet.
Ben blij dat er überhaupt seizoenen zijn!
De ‘winters’ duren ook steeds korter. Paar weken geleden was het nog 18 graden
Inderdaad erg kut. Regen,grauw,donker al om 5 uur donkerquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:25 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Geef mij de gouden tip aub
Want ik merk enkel het tegenovergestelde.. elk jaar erger.
Aan de zee lijkt me dit nog erger. Daar is letterlijk alles grijs in de winter.. het strand, de zee, de lucht,...quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:27 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Inderdaad erg kut. Regen,grauw,donker al om 5 uur donker
Best om triestig van te worden.
Enige dat je jan doen is vitamine D slikken
Geen idee wat RT is. Maar sowieso jij bent een collega mod en landgenoot. Dus sowieso streepje voorquote:
quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:30 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Geen idee wat RT is. Maar sowieso jij bent een collega mod en landgenoot. Dus sowieso streepje voor![]()
Nee streepje door was de bedoelingquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:30 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Geen idee wat RT is. Maar sowieso jij bent een collega mod en landgenoot. Dus sowieso streepje voor![]()
Gewoon kerstmarkt Bruggequote:Op dinsdag 25 november 2025 21:29 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Aan de zee lijkt me dit nog erger. Daar is letterlijk alles grijs in de winter.. het strand, de zee, de lucht,...
quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:31 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Nee streepje door was de bedoeling
Nee niet per se, ik sta wel vaak noodgedwongen vroeg opquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:27 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Een godsgeschenk![]()
Ben jij een ochtendmens?
Ik helaas ookquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:34 schreef Magica het volgende:
[..]
Nee niet per se, ik sta wel vaak noodgedwongen vroeg op
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:39 schreef ChildoftheStars het volgende:
Misschien een stomme tip (zit even te denken aan je)
Kun je niet een soort (en het klinkt heel zwaar) zelfcareplan maken?Mja wie weet. Ik zal er eens over nadenkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Horum omnium fortissimi sunt Belgae
quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:36 schreef Cockwhale het volgende:
Geen last van. Vind het wel gezellig met al die lichtjes en lampjes.
Knuffelquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:40 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Mja wie weet. Ik zal er eens over nadenken
Zullen wij samen in Spanje gaan wonen?quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:15 schreef Lenny77 het volgende:
Ik moet dringend gaan verhuizen of overwinteren.
Lamp werkt wel, jaren gebruikt.quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:17 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik heb zo een Ayo lichtbril en ben alle vitamines al de hoogte in aan het jagen.
Maar ik kreeg een lieve tip van een echte lamp, misschien is dat effectiever dan zo een bril.
Graagquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:57 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Zullen wij samen in Spanje gaan wonen?
Maar als ik straks weer de mensen dood wil wensen die lopen te zeiken dat je moet genieten van de hitte en ochtenden waarop het om 9 uur al vies warm is, dan mag dat weer nietquote:Op dinsdag 25 november 2025 20:15 schreef Lenny77 het volgende:
En dood aan de mensen die deze seizoenen heeeeerrllijkkk vinden![]()
![]()
![]()
Ik ben zelf bijna jarig, het is bijna kerst en nieuwjaar enz enzquote:Op dinsdag 25 november 2025 22:00 schreef roos94 het volgende:
Mijn dochter is jarig
Het is feest
Geen tijd voor depri
Nuja je mag dat wel hoor?quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:05 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar als ik straks weer de mensen dood wil wensen die lopen te zeiken dat je moet genieten van de hitte en ochtenden waarop het om 9 uur al vies warm is, dan mag dat weer niet
Lekker wat warms aantrekken: weg kou. In de zomer geheel naakt lopen: je wordt raar aangekeken én het is nog steeds tyfuswarm, geen ontsnappen mogelijk.quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:07 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nuja je mag dat wel hoor?
Alleen is dat een beetje raar. Wie houdt daar nu niet van
Ik ben ochtend en avondmens. Om 1 uur naar bed en om 4:30 opquote:Op dinsdag 25 november 2025 21:07 schreef Lenny77 het volgende:
Zijn de mensen die deze tijd fijn vinden per toeval ook ochtendmensen?
[poll=9455]
Anti-depressiva zegt niet zoveel. Hele arme landen hebben natuurlijk ook lager medicijngebruik.quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:48 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik zeg maar 1 ding:
laatste zin in de OP
![]()
![]()
En nee man, die zijn heul niet gelukkig daar:
In IJsland slikken 101 op 1.000 inwoner anti-depressiva in Denemarken 84 op 1.000, in Zweden 76 op 1.000, in Finland 69 op 1.000 en in Noorwegen 56 op 1.000. In België is dat 69 op 1.000, in Nederland 41 op 1.000. Bron: OECD
Probeer iedere dag een uurtje buiten in het licht te lopen. Bijvoorbeeld in je lunchpauze. Dat zal een merkbaar verschil maken.quote:Op dinsdag 25 november 2025 20:25 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Geef mij de gouden tip aub
Want ik merk enkel het tegenovergestelde.. elk jaar erger.
Nee, ze nemen ze in omdat ze zo lekker naar aardbei smakenquote:Op dinsdag 25 november 2025 22:36 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Anti-depressiva zegt niet zoveel. Hele arme landen hebben natuurlijk ook lager medicijngebruik.
Ik heb geen pauzequote:Op dinsdag 25 november 2025 23:01 schreef LXIV het volgende:
[..]
Probeer iedere dag een uurtje buiten in het licht te lopen. Bijvoorbeeld in je lunchpauze. Dat zal een merkbaar verschil maken.
Verder natuurlijk niet roken, niet drinken, geen losse suikers.
In principe heeft iedereen toch recht op pauze bij een acht- urige werkdag. Of anders buiten werktijd. Maar wel in het lichtquote:Op dinsdag 25 november 2025 23:02 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik heb geen pauze![]()
En als er al even pauze is dan kan ik niet gaan rond wandelen
Is je werk/rust-balans wel oké?quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:02 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik heb geen pauze![]()
En als er al even pauze is dan kan ik niet gaan rond wandelen
In Scandinavië wordt depressie sneller medisch behandeld dan elders. Het is natuurlijk heel logisch dat rijke landen meer diagnoses stellen en dus meer medicijnen uitschrijven.quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:01 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nee, ze nemen ze in omdat ze zo lekker naar aardbei smaken
heeft lekker veel zin daar blijkbaarquote:Op dinsdag 25 november 2025 23:32 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
In Scandinavië wordt depressie sneller medisch behandeld dan elders.
Wat heeft dit er nou weer mee te maken?quote:Op dinsdag 25 november 2025 23:43 schreef Moonversion het volgende:
[..]
heeft lekker veel zin daar blijkbaar
Doe mij dan maar de nederlandse aanpak
[ afbeelding ]
Huhquote:Op woensdag 26 november 2025 00:03 schreef Fushia2 het volgende:
Je hebt het allemaal zelf in de hand. Niemand verplicht je om te blijven waar je nu bent.
Ik heb nooit een hekel aan de winterperiode gehad. Maar het begon een paar jaar geleden al te veranderen. Ten eerste zijn de winters niet meer zoals het hoort te zijn. Het is nat, koud, harde wind. Mijn lijf kan hier niet meer tegen. Geen sneeuw en schaatsen, dat is ook over. Verder staat dit jaar in het teken van dood, ziekte en ellende. Ook nu ligt er weer een naaste op sterven. Eigenlijk wilde ik in winterslaap met een grote kerstboom in huis. Maar die winterslaap gaat hem niet worden, en ik heb geen zin in een kerstboom.quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:06 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik ben zelf bijna jarig, het is bijna kerst en nieuwjaar enz enz
Toch depri
Dit.quote:Op dinsdag 25 november 2025 21:12 schreef Lenny77 het volgende:
Ik moet mezelf maar gewoon wat bij elkaar schoppen
Dit kun je niet maken. Onvergelijkbaar. Foei!quote:Op woensdag 26 november 2025 08:00 schreef vosss het volgende:
@:lenny77 lig wat te zeiken zeg. Ik heb 3 zware oogoperaties achter de rug en vooralsnog is het de komende maanden(!!) onduidelijk wat het eindresultaat gaat zijn qua zicht. If any.
Inmiddels sinds 2 september voelt het alsof er een schroevendraaier in mijn oogbol zit en iemand daarmee ronddraait.
Dus donderstraal goddomme een eind op met je huillie huillie ik ben zielig want het is winter en vroeg donker.
Gewoon weer aan het werk lamstraalquote:Op woensdag 26 november 2025 08:00 schreef vosss het volgende:
@:lenny77 lig wat te zeiken zeg. Ik heb 3 zware oogoperaties achter de rug en vooralsnog is het de komende maanden(!!) onduidelijk wat het eindresultaat gaat zijn qua zicht. If any.
Inmiddels sinds 2 september voelt het alsof er een schroevendraaier in mijn oogbol zit en iemand daarmee ronddraait.
Dus donderstraal goddomme een eind op met je huillie huillie ik ben zielig want het is winter en vroeg donker.
Het was bedoeld als reminder dat er altijd mensen zijn die het slechter treffen.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:06 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Dit kun je niet maken. Onvergelijkbaar. Foei!
Ik heb 8 hechtingen in mijn oogbol die gevuld is met olie waardoor ik geen klap zie en niet mag en kan autorijden. Ik kan niet werken al zou ik het willen. Laat ik het anders zeggen, ik wou dat ik weer kon werkenquote:
Maakt niet uit, gewoon pleister erop en werkenquote:Op woensdag 26 november 2025 08:10 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik heb 8 hechtingen in mijn oogbol die gevuld is met olie waardoor ik geen klap zie en niet mag en kan autorijden. Ik kan niet werken al zou ik het willen. Laat ik het anders zeggen, ik wou dat ik weer kon werken
Ik zou jou wel eens willen zien na zo'n zware ingrepen.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
Maakt niet uit, gewoon pleister erop en werken
Ow mijn burnout vegen we eventjes onder het tapijt? Ok ok.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:17 schreef Boca_Raton het volgende:
Voss, jij hebt hoofdzakelijk fysieke pijn, Lenny mentale pijn. Is dus niet vergelijkbaar.
Die noemde je zelf niet, smurfiequote:Op woensdag 26 november 2025 08:19 schreef vosss het volgende:
[..]
Ow mijn burnout vegen we eventjes onder het tapijt? Ok ok.
Mijn hernia, frozen shoulder, maagproblemen, knie, vermoedelijke slaapapneu etc ook niet.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:20 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Die noemde je zelf niet, smurfie
Het gaat niet om ‘winter niet zo’n fijne periode’ Ik heb er last van maar met medicijnen is het te doen.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:20 schreef vosss het volgende:
En omdat je de winter niet zon fijne periode vind is ook wat overdreven om het dan te betitelen als mentale pijn. Me dunkt.
Zo begreep ik het niet van de TS.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:23 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Het gaat niet om ‘winter niet zo’n fijne periode’. Het kan lijden zijn met een hoofdletter L. Ik heb er ook last van maar met fiks veel medicijnen is het te doen.
Ik nietquote:Op woensdag 26 november 2025 08:17 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik zou jou wel eens willen zien na zo'n zware ingrepen.
Ik snap waar je vandaan komt maar toch: laat anderen in hun waarde.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:23 schreef vosss het volgende:
[..]
Mijn hernia, frozen shoulder, maagproblemen, knie, vermoedelijke slaapapneu etc ook niet.
Er zijn nog wel meer dingen die ik buiten dit niet gezegd heb hier.
Omstandigheden helaas welquote:Op woensdag 26 november 2025 00:03 schreef Fushia2 het volgende:
Je hebt het allemaal zelf in de hand. Niemand verplicht je om te blijven waar je nu bent.
Nah.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:09 schreef vosss het volgende:
[..]
Het was bedoeld als reminder dat er altijd mensen zijn die het slechter treffen.
Dus eigenlijk zo van niet zeuren. Het stelt weinig voor.
quote:Op woensdag 26 november 2025 08:01 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Ik heb nooit een hekel aan de winterperiode gehad. Maar het begon een paar jaar geleden al te veranderen. Ten eerste zijn de winters niet meer zoals het hoort te zijn. Het is nat, koud, harde wind. Mijn lijf kan hier niet meer tegen. Geen sneeuw en schaatsen, dat is ook over. Verder staat dit jaar in het teken van dood, ziekte en ellende. Ook nu ligt er weer een naaste op sterven. Eigenlijk wilde ik in winterslaap met een grote kerstboom in huis. Maar die winterslaap gaat hem niet worden, en ik heb geen zin in een kerstboom.
Dankje.quote:Op woensdag 26 november 2025 09:24 schreef Lenny77 het volgende:
[..]![]()
Bah dit is inderdaad moeilijk..
Veel sterkte gewenst
Wat is Book Nook?quote:Op woensdag 26 november 2025 09:30 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Dankje.![]()
Ondertussen doen we leuke dingen. Wandelen, ergens in een knusse omgeving koffiedrinken of lunchen.
En ik heb een nieuwe hobby, Book Nook. De uren vliegen om.
quote:Op woensdag 26 november 2025 09:46 schreef Twiitch het volgende:
Ik neem 1 december altijd een heel pakje diazepam en dan kruip ik achter de kachel tot mid april ofzo
Absoluut nietquote:Op dinsdag 25 november 2025 23:05 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Is je werk/rust-balans wel oké?
quote:Op woensdag 26 november 2025 11:17 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Wat is Book Nook?
In een hoekje boeken lezen?
Oja dat ziet er wel leuk uitquote:Op woensdag 26 november 2025 11:59 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]Nee, een huisje bouwen die in je boekenkast past. Heel leuk, google maar eens.
Ja, het is ook leuk. Hoewel ik soms ook zin heb om de hele zooi met een bijl aan flarden te slaan, want het is gepriegel hoor. Maar het maakt je hoofd leeg. En voor 10 euro heb je al zo'n bouwpakketje bij de Action.quote:
Dit denk je. Of je moet kinderen hebben.quote:
Iets aan flarden slaan lijkt me ook wel prettigquote:Op woensdag 26 november 2025 13:07 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Ja, het is ook leuk. Hoewel ik soms ook zin heb om de hele zooi met een bijl aan flarden te slaan, want het is gepriegel hoor. Maar het maakt je hoofd leeg. En voor 10 euro heb je al zo'n bouwpakketje bij de Action.
Ik zou het zo doen als ik jonger was.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:14 schreef Fushia2 het volgende:
[..]
Dit denk je. Of je moet kinderen hebben.
Paar jaren geleden mijn vaste baan opgezegd en vertrokken.
Iedereen verklaarde mij gek, maar ondertussen voel ik mij hier helemaal thuis
Dit gooi je niet weg?quote:Op woensdag 26 november 2025 16:57 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik zou het zo doen als ik jonger was.
Nu denk ik: wat met pensioen enz? Mijn huis? Ben al bijna 30j aan het werk..
Dit allemaal weggooien doe je ook niet zomaar.
Ja!quote:Op woensdag 26 november 2025 16:55 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Iets aan flarden slaan lijkt me ook wel prettig
Jawel, komt die Sint en kerst, huis ou jaar en in februari komen de krokussen en narcissen alweer te voorschijn.quote:Op woensdag 26 november 2025 12:58 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Oh wijze Pharkus![]()
Het is nog niet eens december
Eerst dat en dan dood.quote:Op woensdag 26 november 2025 08:23 schreef vosss het volgende:
Mijn hernia, frozen shoulder, maagproblemen, knie, vermoedelijke slaapapneu etc ook niet.
Herseninfarct en dichtgeslibte halsslagaders links heb ik voor het gemak even achterwege gelaten. Dus op mn 48ste al aan de bloedverdunners. Top.quote:Op woensdag 26 november 2025 20:04 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Eerst dat en dan dood.Het komt wel allemaal bij elkaar de ellende Maestro.
Huis verkopen? Ik kan nooit meer een nieuw huis kopen he? Als je al wat ouder bent, dan krijg je geen lening meer. Verhuren zou mss kunnen..quote:Op woensdag 26 november 2025 17:24 schreef Fushia2 het volgende:
[..]
Dit gooi je niet weg?Ik zal later uit 3 landen pensioen ontvangen.
Huis kan je verkopen?
Ik was het zat om geleefd te worden en heb ooit eens een maand in Barcelona moeten doorbrengen voor het werk.
Toen ik terug was, was het eerste wat ik dacht: ik moet verhuizen.
Je kan duizenden excuses verzinnem waarom je het niet zou doen.quote:Op woensdag 26 november 2025 21:35 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Huis verkopen? Ik kan nooit meer een nieuw huis kopen he? Als je al wat ouder bent, dan krijg je geen lening meer. Verhuren zou mss kunnen..
Dat huis is mijn enige zekerheid naar iets na de pensioenleeftijd. Als er nog pensioen is tenminste... maar dan heb ik wel een dak boven mijn hoofd. Begin maar te huren dan?
Maar op zich heb je gewoon gelijk..
En het is al duizenden keren door mijn hoofd geschoten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |