Het is nog te vroeg voor een “broekhoestbericht” zeker?quote:Op woensdag 26 november 2025 18:13 schreef BillDauterive het volgende:
Van de week had iemand van mijn plein-app een 1,5 minuut spraakbericht opgenomen, daar was niets op te horen. Een volgende neemt ook een spraakbericht op met: "wat is dit?" en verwijdert dat weer snel. Een ander begrijpt het ook niet en dan blijkt het te gaan om een "broekspraakbericht".
Wat was dat toch een mooie avond.
Ik wist niet eens dat er die VVE-app was, totdat ik rechtstreeks contact had met één van de bestuurders.quote:Op woensdag 26 november 2025 17:56 schreef Meke het volgende:
[..]
Ohh ja die zijn meestal wel bron van ergernis![]()
Zolang ik geen eigenaar van dit huis ben, vind ik dat ik ook niet in de VVE-app hoef en heb ik dat gedeelte mooi uitbesteed hier thuis
Ik had nog nooit van dat woord gehoord. Gekke Belgenquote:Op woensdag 26 november 2025 18:15 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het is nog te vroeg voor een “broekhoestbericht” zeker?
Ze hadden het laatst op de VRT over een facteur. Volgens mij bij "Het Huis"quote:Op woensdag 26 november 2025 18:23 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ik had nog nooit van dat woord gehoord. Gekke Belgen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Life is what happens to you while you're busy making other plans
quote:Op woensdag 26 november 2025 18:36 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Ze hadden het laatst op de VRT over een facteur. Volgens mij bij "Het Huis"
Ik moest dat ook even opzoeken.Broekhoest kende ik wel, facteur nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 26 november 2025 18:36 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Ze hadden het laatst op de VRT over een facteur. Volgens mij bij "Het Huis"
Ik moest dat ook even opzoeken.Ze zeggen ook een tasse koffie in plaats van een kopje koffieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar dat zeggen Duitsers ook dus dat begrijp ik primaquote:Op woensdag 26 november 2025 19:05 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ze zeggen ook een tasse koffie in plaats van een kopje koffie
quote:Op woensdag 26 november 2025 17:52 schreef Arizona het volgende:
[..]
Hier is de buurtapp vooral: heeft er iemand een pakketje in ontvangst genomen voor nummer X?
Misschien kan je even in de buurtapp vragen of iemand dat boekje in ontvangst genomen heeft voor jullie nummer?quote:Op woensdag 26 november 2025 17:55 schreef Arizona het volgende:
[..]
Bij andere buren hier ook al wel vandaag (uiteraard werd dat uitgebreid gedeeld in de buurtapp vanwege de Noodsituatie), maar wij hebben hem nog niet ontvangen.
Maar goed, ze weten natuurlijk wel, dat ik die instructies niet het hardst nodig heb
Misschien bij 75?quote:Op woensdag 26 november 2025 18:08 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik niet!
Ik ook niet!
Nee, ik niet!
Ik zal straks even aan Gerard vragen of hij vanmiddag thuis was!
Niet hier!
Nee, ik ook niet!
Ja de leider is het gezeur zat...quote:Op woensdag 26 november 2025 15:32 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat topic is gelukkig dicht, dus het zal allemaal wel goedkomen.
Idem hier. Ook sinds ik het abonnement cadeau kreeg van @TheFreshPrincequote:Op woensdag 26 november 2025 12:36 schreef Arizona het volgende:
Is het zo erg ja met de ads? Ik heb al sinds een paar jaar een abo (nadat onze gulle gever @:thefreshprince er ooit eentje kado gaf
, altijd verlengd).
Ik snap best dat Fok op een of andere manier inkomsten moet genereren, van de lucht kun je niet leven, maar als mensen al weggejaagd worden voor ze überhaupt een abo overwegen, dan ben je niet op de goede weg.
Goedemiddag trouwens. Ik ben heerlijk aan het genieten van de Evergreenlijst. En verder druk met Sinterkerst-voorbereidingen. En straks nog naar de kapper, alwaar ik níet naar de Evergreenlijst kan luisteren
FOK! mag @TheFreshPrince wel heel dankbaar zijn.quote:Op woensdag 26 november 2025 19:51 schreef Redefine het volgende:
[..]
Idem hier. Ook sinds ik het abonnement cadeau kreeg van @:TheFreshPrinceNa aflopen van dat abonnement gezien hoeveel slechter de ervaring was zonder abonnement, waarna ik er zelf een genomen heb en steeds verlengd. Het is ook geen enorm bedrag, dus prima te doen. Maar eigenlijk zou ik het uit principe niet willen doen, omdat het niet de gebruikerservaring verbeterd maar minder slecht is dan het alternatief...
Nieuwe users zijn zo binnen no time weer weg ja. Al helemaal als ze de reacties op de problemen vanuit FOK! zelf zien...quote:Op woensdag 26 november 2025 19:55 schreef usagi414 het volgende:
[..]
FOK! mag @:TheFreshPrince wel heel dankbaar zijn.
Ook mijn abonnement kwam van hem en daarna steeds verlengd.
Maar voor nieuwe users is dit niet de manier waarop het zou moeten gaan.
Nee. En toch vergeet ik elke keer weer om iets van voorraden aan te leggen voor het geval datquote:Op woensdag 26 november 2025 20:01 schreef Momo het volgende:
Dit soort storingen doet je wel denken wat als dat allemaal (water, warm water/verwarming, stroom, internet wegvalt). Is allemaal niet zo makkelijk.
Is intussen het huis overstroomd nadat om 20:00 uur exact al het achterstallige water naar binnen werd gepompt?quote:Op woensdag 26 november 2025 19:58 schreef Arizona het volgende:
Nog steeds geen water. Volgens de site is de verwachte eindtijd nog steeds 20:00 uur, nou, dan mogen ze wel opschieten
Daarom dus dat boekje.quote:Op woensdag 26 november 2025 20:07 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nee. En toch vergeet ik elke keer weer om iets van voorraden aan te leggen voor het geval dat
Nee hoor, er is nog steeds geen waterquote:Op woensdag 26 november 2025 20:16 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Is intussen het huis overstroomd nadat om 20:00 uur exact al het achterstallige water naar binnen werd gepompt?
Dat laatste is wel heel erg, dan zou ik nog liever geen kruik gebruiken.quote:Op woensdag 26 november 2025 20:32 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee hoor, er is nog steeds geen water![]()
Ik vrees dat ik mijn kruikwater moet hergebruiken, dus vanuit de kruik opnieuw in de waterkoker gooien straks.
De horror, tweedehands kruikwater
Of ik moet bronwater in de kruik gaan doenquote:Op woensdag 26 november 2025 20:34 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat laatste is wel heel erg, dan zou ik nog liever geen kruik gebruiken.
Doe ik dan ook nooit, gewoon voor de zekerheid.
Dat kan ook, maar dat is dan weer duur.quote:Op woensdag 26 november 2025 20:36 schreef Arizona het volgende:
[..]
Of ik moet bronwater in de kruik gaan doen
Met koude voeten naar bed is ook geen optiequote:Op woensdag 26 november 2025 20:39 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat kan ook, maar dat is dan weer duur.
Het is allemaal maar moeilijk.
quote:Op woensdag 26 november 2025 20:32 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee hoor, er is nog steeds geen water![]()
Ik vrees dat ik mijn kruikwater moet hergebruiken, dus vanuit de kruik opnieuw in de waterkoker gooien straks.
De horror, tweedehands kruikwater
Zal inmiddels ook wel behoorlijk stinken.quote:Op woensdag 26 november 2025 20:55 schreef Arizona het volgende:
Wat beelden uit mijn straat:
[ afbeelding ]
Om de paar wedstrijden heeft die tegenwoordig dit soort foutenquote:Op woensdag 26 november 2025 21:06 schreef sportfreak het volgende:
Bedankt Virgil, maar dit volgend jaar op het WK niet doen hé.
Op 30-11quote:Op woensdag 26 november 2025 21:08 schreef Arizona het volgende:
De verwachte eindtijd is aangepast naar 23:00 uur
Virgil is het een beetje kwijt momenteel. Hopelijk kan hij nog één keer pieken komende zomer.quote:Op woensdag 26 november 2025 21:13 schreef Redefine het volgende:
[..]
Om de paar wedstrijden heeft die tegenwoordig dit soort fouten
Hopelijk wel ja. In de juiste vorm is het een van de beste verdedigers ter wereld. Maar de laatste paar jaar wisselt hij goede wedstrijden te vaak af met slordige wedstrijden.quote:Op woensdag 26 november 2025 21:18 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Virgil is het een beetje kwijt momenteel. Hopelijk kan hij nog één keer pieken komende zomer.
We hebben hier net dat foldertje ontvangen. 18 liter water moeten we inslaan.quote:Op woensdag 26 november 2025 20:01 schreef Momo het volgende:
Dit soort storingen doet je wel denken wat als dat allemaal (water, warm water/verwarming, stroom, internet wegvalt). Is allemaal niet zo makkelijk.
3 liter per persoon per dag? Dan moeten wij 27 liter inslaan, voor als dochter thuis isquote:Op woensdag 26 november 2025 21:36 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
We hebben hier net dat foldertje ontvangen. 18 liter water moeten we inslaan.
Jep. Veel toch.quote:Op woensdag 26 november 2025 21:45 schreef Arizona het volgende:
[..]
3 liter per persoon per dag? Dan moeten wij 27 liter inslaan, voor als dochter thuis is![]()
En dan ook maar wat extra’s voor de katten. 30 liter
Vertel!quote:Op woensdag 26 november 2025 21:50 schreef AgnesGru het volgende:
Ik heb vandaag een boomer boos gemaakt
Ik haalde het in mijn hoofd om af te remmen, terwijl ik met de mini voorop fietste. Reed een fietsbrug af, er kwam een auto van links. Maar aangezien je op dat punt nooit zeker bent of een auto stopt, remde ik af.quote:
Dus pakketjes-updates zijn een ook buiten dit topic een bekend verschijnsel op social mediaquote:Op woensdag 26 november 2025 17:52 schreef Arizona het volgende:
[..]
Hier is de buurtapp vooral: heeft er iemand een pakketje in ontvangst genomen voor nummer X?
Het idee is ook een beetje dat er net een of andere ramp gebeurd is, dus denk aan geen water uit de kraan en geen elektriciteit en binnen no time niks houdbaars meer in de supermarkt (of geen toiletpapier natuurlijkquote:Op woensdag 26 november 2025 21:49 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ja best wel. Gaan ze er denk ik vanuit dat je alleen water drinkt en geen melk of fris ofzo?
Ja maar juist bij een ramp wil je ook lekker cola drinken toch? Wat is een ramp nou zonder cola en popcornquote:Op woensdag 26 november 2025 22:11 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Het idee is ook een beetje dat er net een of andere ramp gebeurd is, dus denk aan geen water uit de kraan en geen elektriciteit en binnen no time niks houdbaars meer in de supermarkt (of geen toiletpapier natuurlijk)
Dan sla je 30 liter cola in, ook goed.quote:Op woensdag 26 november 2025 22:12 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ja maar juist bij een ramp wil je ook lekker cola drinken toch? Wat is een ramp nou zonder cola en popcorn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |