Ik vind verbouwen één ding, want dat moet gewoon gebeuren, maar als er nog bouwvakkers zijn die een radio aanzetten met dat ding ook op standje stereo.quote:Op maandag 10 november 2025 10:37 schreef Evangelion het volgende:
Dat er anno 2025 nog geen geluidsstille boren bestaan.
Om 7u 's ochtends.quote:Op maandag 10 november 2025 14:04 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind verbouwen één ding, want dat moet gewoon gebeuren, maar als er nog bouwvakkers zijn die een radio aanzetten met dat ding ook op standje stereo.
Gewoon een vacuüm creërenquote:Op maandag 10 november 2025 10:37 schreef Evangelion het volgende:
Dat er anno 2025 nog geen geluidsstille boren bestaan.
In onze straat hebben we anderhalve maand stratenmakers en gravers gehad, die begonnen ook gewoon om 07:00 met Skyradio en harde gesprekkenquote:Op maandag 10 november 2025 14:04 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind verbouwen één ding, want dat moet gewoon gebeuren, maar als er nog bouwvakkers zijn die een radio aanzetten met dat ding ook op standje stereo.
En dan om 7 uur "beginnen" maar dus vanaf half 7 op straat goedemorgen staan te schreeuwen en hekken open rammelen en met planken gooien....quote:Op maandag 10 november 2025 14:04 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind verbouwen één ding, want dat moet gewoon gebeuren, maar als er nog bouwvakkers zijn die een radio aanzetten met dat ding ook op standje stereo.
Mijn spamfilter laat ook weer van alles door. Ook een tijdje vier keer per dag imitatie UPS mailtjes die ik inmiddels op de blocklist heb weten te zetten. Ik zag helaas dat ik weer gevonden ben op een recente 'HaveIbeenpwned' list, dus het zal wel blijven. Ik doe het niet slecht voor een e-mailadres wat al bijna 25 jaar bestaat.quote:Op maandag 10 november 2025 10:41 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Casino en McAfee spam dat weer helemaal terug isZie elke dag weer 7-10 zulke mailtjes in de spamfolder staan. Hartstikke leuk dat ze niet in de Inbox terchtkomen, maar ik heb toch godnondeju regels opgesteld dat spam met "Free Spins", "McAfee", "100% Bonus" etc etc direct verwijderd worden
[ afbeelding ]
Als je uit Azie terugkomt en dan ineens weer in Nederland boodschappen moet doen, is dat zo'n enorm ontnuchterende ervaringquote:Op vrijdag 7 november 2025 17:28 schreef Pisces29 het volgende:
De vrouw bij de Lidl schreeuwt bij de zelfscan na het omroepen van een beschikbare kassa tegenwoordig heel hard “DOORLOPEN!!!”.
Ik moet er altijd om lachen en daarna schrik ik er gewoon weer van, want ze doet het 4 keer achter elkaar.
“Kassa 4, DOORLOPEN, kassa 7 DOORLOPEN!!!”![]()
En de kassa’s staan in een U-vorm en met de rug soms naar je toe dus weten wij veel waar die kassa 7 dan is.
Ja ik kan moeilijk klagen dat ze niet mogen boren/klussen als:quote:Op maandag 10 november 2025 14:04 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind verbouwen één ding, want dat moet gewoon gebeuren, maar als er nog bouwvakkers zijn die een radio aanzetten met dat ding ook op standje stereo.
Ik ben best netjes in het verkeer denk ik.quote:Op maandag 10 november 2025 15:27 schreef Pisces29 het volgende:
Fietsers die geen hand uitsteken. En dan zie je bijna de auto voor je op de fietser klappen, omdat ze eigenlijk niet op de rotonde zouden komen, want ze steken geen hand uit.
Het lijkt wel of elke fietser tegenwoordig het egoïsme van een wielrenner heeft.
Ik ben een hele nette, lieve, geduldige fietser die de regels volgt, richting aangeeft, geduldig wacht, mensen niet opjaagt als ik zelf sneller wil, plaats maakt indien nodig. Rijd niet door rood, minder vaart bij oudjes of kleine kindjes.quote:
Als fietser door rood rijden, je bent al zo kwetsbaar op een fiets.quote:Op maandag 10 november 2025 15:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik ben best netjes in het verkeer denk ik.
Veel fietsers fietsen door rood valt me op. Iedereen is blijkbaar zo gehaast dat ze niet even het geduld hebben om op een groen licht te wachten.
Op de fiets ben ik echt een klootzak.quote:Op maandag 10 november 2025 15:38 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik ben een hele nette, lieve, geduldige fietser die de regels volgt, richting aangeeft, geduldig wacht, mensen niet opjaagt als ik zelf sneller wil, plaats maakt indien nodig. Rijd niet door rood, minder vaart bij oudjes of kleine kindjes.
Maar helaas zitten er een hoop eikels op de fiets, ja.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Huilen dan.
Ik zag laatst een kerel met een fietshelm door rood fietsenquote:Op maandag 10 november 2025 15:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als fietser door rood rijden, je bent al zo kwetsbaar op een fiets.
Dat is wel super suf dan.quote:Op maandag 10 november 2025 15:41 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik zag laatst een kerel met een fietshelm door rood fietsen
Bescherm je je goed met een helm, ga je alsnog door rood fietsen
Hij is goed beschermd, dus er kan niks gebeurenquote:Op maandag 10 november 2025 15:41 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik zag laatst een kerel met een fietshelm door rood fietsen
Bescherm je je goed met een helm, ga je alsnog door rood fietsen
Ja die straat legt zichzelf er niet in.quote:Op maandag 10 november 2025 14:31 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
In onze straat hebben we anderhalve maand stratenmakers en gravers gehad, die begonnen ook gewoon om 07:00 met Skyradio en harde gesprekken.
Zonder Skyradio krijg je die straat er ook in.quote:Op maandag 10 november 2025 20:36 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Ja die straat legt zichzelf er niet in.
Sowieso kut, maar nog liever Skyradio dan gierende radio-dj's.quote:Op maandag 10 november 2025 14:31 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
In onze straat hebben we anderhalve maand stratenmakers en gravers gehad, die begonnen ook gewoon om 07:00 met Skyradio en harde gesprekken.
Hier gingen ze vijf jaar geleden ons hele appartement renoveren: nieuwe ramen, nieuw toilet, nieuwe keuken. Ze stonden ook elke dag om 7 uur al bij je deur en dat een paar maanden lang.quote:Op maandag 10 november 2025 14:31 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
In onze straat hebben we anderhalve maand stratenmakers en gravers gehad, die begonnen ook gewoon om 07:00 met Skyradio en harde gesprekken.
Sky Radio is inderdaad de minst irritante, alleen maar muziek. Al is het nog steeds wel met veel te vaak reclames. Radio Joe was vroeger ook goed, weinig gepraat en veel muziek. Geen idee of die nog steeds goed is. Ik luister tegenwoordig alleen nog maar naar mijn eigen gedownloade muziek in de auto, verder zet ik nooit de radio of tv aan.quote:Op maandag 10 november 2025 21:11 schreef Evangelion het volgende:
[..]
Sowieso kut, maar nog liever Skyradio dan gierende radio-dj's.
Dus toevoeging voor dit topic: Luidruchtige infantiele radio-dj's.
Dan is het gewoon een keer die gasten aanspreken. Je werkt in een woonwijk. Doe je het niet, bel ik je directeur.quote:Op maandag 10 november 2025 14:31 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
In onze straat hebben we anderhalve maand stratenmakers en gravers gehad, die begonnen ook gewoon om 07:00 met Skyradio en harde gesprekken.
Kink is top. Voor NL begrippen.quote:Op maandag 10 november 2025 21:33 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Sky Radio is inderdaad de minst irritante, alleen maar muziek. Al is het nog steeds wel met veel te vaak reclames. Radio Joe was vroeger ook goed, weinig gepraat en veel muziek. Geen idee of die nog steeds goed is. Ik luister tegenwoordig alleen nog maar naar mijn eigen gedownloade muziek in de auto, verder zet ik nooit de radio of tv aan.
Dit is als kiezen of je liever door de hond of de kat gebeten wordt. Maar dan nog liever het tweede.quote:Op maandag 10 november 2025 21:11 schreef Evangelion het volgende:
[..]
Sowieso kut, maar nog liever Skyradio dan gierende radio-dj's.
Dus toevoeging voor dit topic: Luidruchtige infantiele radio-dj's.
Dat zijn arbeidsvitaminen.quote:Op maandag 10 november 2025 20:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Zonder Skyradio krijg je die straat er ook in.
Ga je daar geen hele verkeerde patronen van leggen?quote:Op dinsdag 11 november 2025 10:25 schreef StateOfMind het volgende:
Wij hebben betere arbeidsvitaminen
Eerste gratis.
Gr gr Mo & Samir
quote:Op dinsdag 11 november 2025 19:43 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ga je daar geen hele verkeerde patronen van leggen?
Wel zonder Skyradio, ey.quote:Op dinsdag 11 november 2025 19:45 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Wel hele kunstzinnige patronen, wollah
Skyrim is vandaag alweer 14 jaar geworden, damn.quote:
Voelt als 5 jaar als je oud bent, net als GTA5.quote:Op dinsdag 11 november 2025 20:11 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Skyrim is vandaag alweer 14 jaar geworden, damn.
quote:Op dinsdag 11 november 2025 20:11 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Skyrim is vandaag alweer 14 jaar geworden, damn.
Starfield is niet zo geweldig, toch? Het spel heeft 1000 planeten of zo maar de meeste zijn letterlijk copy/paste en bevatten amper content.quote:Op dinsdag 11 november 2025 20:55 schreef StateOfMind het volgende:
Gelukkig hebben ze ons in de tussentijd verwend met 2 absolute topproducten, te weten Fallout 76 en Starfield
Wide as an oceaan, deep as a puddle, werd al gauw gezegd.quote:Op dinsdag 11 november 2025 22:40 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Starfield is niet zo geweldig, toch? Het spel heeft 1000 planeten of zo maar de meeste zijn letterlijk copy/paste en bevatten amper content.
Soms is verandering ook goed hoor. Ik heb uiteindelijk een foundation gevonden die veel dichter bij mijn huidskleur ligt omdat de kleuren gewoon steeds beter worden.quote:Op woensdag 12 november 2025 10:21 schreef Pisces29 het volgende:
Dat je favoriete foundation om de zoveel jaar uit de schappen verdwijnt. Wat een werk om de passende kleur te vinden en dan ook nog de dekking die je wenst. Bijna onmogelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |