Op wie denk je dat Gooise vrouwen geschreven is?quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:27 schreef kree het volgende:
[..]
oke ja sorry fok doet kut, maar wat zeg jij dan wel? ok ik vind Borsato schuldig deel wel. maargoed of dat nou helemaal misbruik was?
zie dat niet zo met wat ik lees nu, en mss moet er meer van die moeder nog komen, want voor nu zie ik die als manipulatief naar dochter wel.
Wil je nou tóch een strafrechtelijke beschouwing ('schuldig') of slechts een morele beschouwing ('smeerlap')? Of beide?quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:40 schreef Vliegbaard het volgende:
Nee maar dan is er alsnog dat app-verkeer waarin hij een niet-volwassen dame een “lekker wijf” of een vrouw met “alles erop en eraan” noemt en dat pleit dan niet voor zijn zaak
jah is dat zo? ik vind het heel ver gaan he? wat ze zeggen wel.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:41 schreef r_one het volgende:
[..]
Jammer dan, risico als je BN-er bent maar als hij werkelijk ontucht heeft gepleegd moet-ie gewoon zijn straf krijgen hoor.
Die ma staat niet terecht. Alleen Marco.quote:
dat alles hangt in die muziek industrie aan connecties zal ik niet ontkennen. daarom is het zo fucked up om er in te komen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:45 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Op wie denk je dat Gooise vrouwen geschreven is?
Marco was een geboren Flodder, kijk naar zijn ma.Hij won een wedstrijd en werd beroemd, denk jij dat Leontine hem moest zonder geld? Nee. Had Leontine zonder hem in het Gooi gewoond? Nee.
Regels in het Gooi:
Jij gaat zingen en ik ga klappen. Ik hou de kids en de hut, en post in social media hoe goed we het hebben.
Die hele serie is geschreven op mensen zoals Leontine en Marco.
Dit is echt Goois gezeik. Had Marco ¤20000 extra betaald per jaar aan Nathalie dan was er geen gezeik geweest.
Zo simpel is het.
Hij heeft die meid niet "geneukt" dus ajb niet van alles er nu bij halen, het is zo al diffuus genoeg.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:49 schreef kree het volgende:
Of je moet je erin "neuken". zie precies hier het probleem.
ik denk, hij deed helemaal niks. ja dat het mss verder ging als mss moest. ja dat wel/quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:51 schreef r_one het volgende:
[..]
Hij heeft die meid niet "geneukt" dus ajb niet van alles er nu bij halen, het is zo al diffuus genoeg.
Waarom zou het zwart wit moeten?quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:45 schreef r_one het volgende:
[..]
Wil je nou tóch een strafrechtelijke beschouwing ('schuldig') of slechts een morele beschouwing ('smeerlap')? Of beide?
Zelf als die ma 'm zou hebben aangemoedigd van "Toe maar Marco, van mij mag je haar misbruiken, lekker joh, grijp je kans, 'k heb over een halfuur de koffie klaar" (wat overigens NIET gebeurd is), dan nog:quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:52 schreef kree het volgende:
zeker met die ma die er wel heel veel mee te maken had en pushen van doe dit en dat. zie het zo voor me.
Omdat het strafrecht zo zwart wit IS.quote:
Ik geloof niet dat de dochter ergens ambities had om zich omhoog te neuken, in het Gooi te willen wonen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:49 schreef kree het volgende:
[..]
dat alles hangt in die muziek industrie aan connecties zal ik niet ontkennen. daarom is het zo fucked up om er in te komen.
Of je moet je erin "neuken". zie precies hier het probleem.
En die had die ma mss eerder door als haar eigen dochter.
ik ken het Gooi nier he?quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:58 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat de dochter ergens ambities had om zich omhoog te neuken, in het Gooi te willen wonen.
Nathalie ook niet, die had het ff leuk voor elkaar. Leuke baan, leuke contacten en mogelijk voor haar kinderen.
En dat is niet alleen de muziekindustrie, das ook de Zuidas en het Gooi.
Nogmaals, iemand een smeerlap noemen is niet gebonden aan justitiële definities of uitspraken.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 01:57 schreef r_one het volgende:
[..]
Omdat het strafrecht zo zwart wit IS.
En als je het daar niet over wilt hebben maar over de mores, prima, maar dan hebben we een andere discussie.
Nee en je hebt helemaal gelijk dat die meid misbruikt is, en een kutjeugd heeft gehad.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 02:00 schreef kree het volgende:
[..]
ik ken het Gooi nier he?
Maar wat ik hier een probleem in heb, is dat die dochter die talent heeft, misbruikt is. en dat is niet door Borsato alleen.
Maar mss terwijl ze het zelf niet door had, door familie, is dit raar he en zeg het eerlijk
als ik dit zo denk?
idd dat is het wel. iquote:Op woensdag 29 oktober 2025 02:04 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Nee en je hebt helemaal gelijk dat die meid misbruikt is, en een kutjeugd heeft gehad.
Daar is iedereen het hier wel over eens.
Maar deze zaak is zo moeilijk door alle omstandigheden.
ik denk he en zal me door sommigen niet in dank worden afgenomen, dat ze of iig door invloed van ma wel ff haar lichaam in de strijd heeft gegooid ermee,quote:Op woensdag 29 oktober 2025 02:04 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Nee en je hebt helemaal gelijk dat die meid misbruikt is, en een kutjeugd heeft gehad.
Daar is iedereen het hier wel over eens.
Maar deze zaak is zo moeilijk door alle omstandigheden.
Prima, een morele beschouwing dus. Dan kan ik alleen maar herhalen wat ik eerder al postte: in sommige milieus is je 15-jarige dochter een "lekkah wèèfie" noemen gemeengoed. Ze bestaan. En ze zullen er nóóit overheen gaan hoor. Alleen zooo jammer dat Marco daarin verzeild is geraakt en is gebleven.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 02:03 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Nogmaals, iemand een smeerlap noemen is niet gebonden aan justitiële definities of uitspraken.
Welk verschil zie jij tussen 'het strafrecht' en 'de wet'?quote:En daarbij is strafrecht helemaal niet zwart wit, allesbehalve zelfs. Dat is juist heel het punt. De wet is zwart-wit. Procedures zijn zwart-wit.
Dan heb je daar duidelijk geen ervaring mee. Geen 'recht' is zo rigide en protocollair als het strafrecht, van wetboek tot aan veroordeling aan toe.quote:De totstandkoming van een veroordeling en strafmaat is alles behalve zwart-wit.
Prima dat dat in bepaalde milieus gezegd wordt. Mijn indruk is niet dat Borsato doorgaans tot milieu behoort waar het normaal is om een 15-jarig meisje een “lekker wèfie” te noemen. En als dat wel zo is dan nog heeft iedereen het volste recht om hem een smeerlap te noemen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 02:22 schreef r_one het volgende:
[..]
Prima, een morele beschouwing dus. Dan kan ik alleen maar herhalen wat ik eerder al postte: in sommige milieus is je 15-jarige dochter een "lekkah wèèfie" noemen gemeengoed. Ze bestaan. En ze zullen er nóóit overheen gaan hoor. Alleen zooo jammer dat Marco daarin verzeild is geraakt en is gebleven.
[..]
Welk verschil zie jij tussen 'het strafrecht' en 'de wet'?
[..]
Dan heb je daar duidelijk geen ervaring mee. Geen 'recht' is zo rigide en protocollair als het strafrecht, van wetboek tot aan veroordeling aan toe.
Klopt. Die nummers zijn voor het merendeel vertalingen van Italiaanse nummers, zeker de grote hits. Met name in het repertoire van Riccardo Cocciante hebben John Ewbank en hij flink zitten graaien en als het niet je eigen composities zijn dan verdien je daar niet zoveel aan hoor. BUMA-STEMRA heb ik het dan over. Denk sowieso dat hij vooral ontzettend veel geld heeft verdiend aan z'n concerten en platencontracten en juist die inkomsten kan hij voortaan wel op z'n buik schrijven. Daar is trouwens plek zat tegenwoordig.quote:Op dinsdag 28 oktober 2025 23:56 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Heb die post ook gezien maar volgens mij klopt dat niet helemaal.
Om meerdere redenen maar vooral omdat spotify zelfs met 1 miljoen luisteraars per maand gen bal oplevert. En naarnaast is Marco niet eens de schrijver van die liedjes en het lijkt me sterk dat die royalty’s voor een groot gedeelte bij Marco terecht komen.
Ik snap niet dat hij Veilig Thuis niet heeft gebeld.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 07:06 schreef Kim-Holland het volgende:
Een incestueuze familie Thielen. Geen wonder dat pa Thielen depressief was en zichzelf uiteindelijk verwijderd heeft. Je zal maar zo 'n vader hebben die naar je zit te kijken terwijl je je klaarvingert.![]()
Dan moeder Thielen, misschien nog wel erger dan pa. Weet het wel zeker..
Geen wonder dat ze haar lelijke tronie niet durft te laten zien in de rechtbank. Laf maar niet onverwacht.
En dan Marco, ongelooflijke lamlul! Hoe fucking triest ben je dan dat je je letterlijk laat meezuigen in een incestueuze en geestezieke familie, aangestuurd door moeder Thielen?
Iemand vroeg of Asmara zelf er nog bovenop zal komen..dat denk ik niet nu heel Nederland weet hoe het eraan toe ging in deze verknipte familie. Ze had in de anonimiteit nog wel een kans gehad maar die is nu verkeken. Haar hele leven zal dit haar blijven achtervolgen. Dankzij haar geestezieke moeder.
Altijd al gezegd dat die vrouw gestoord is, en het is nog veel erger dan dat ik al dacht. Wat een walgelijk wijf.![]()
En heel Nederland weet het nu.![]()
Wat mensen al niet over hebben voor een publieke bekentenis en erkenning.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |