Dit ja, van Wilfred zou je nog wel enige intelligentie mogen verwachten, maar die was misschien nog wel de ergste van de drie.quote:Op dinsdag 4 november 2025 18:32 schreef BobW het volgende:
Van Johan verwacht ik niet veel, maar wel triest dat Wilfred ook begon dat het belachelijk zou zijn en dat we straks 80% belasting gaan betalen.
Genee wordt betaald om dit soort onderbuik geneuzel op tafel te krijgen. Nu leek het gisteren net een circle jerk doordat na Gijp en Derksen, Valentijn er nog een schepje boven op deed, daarna oerdomme Woerts nog met een simpele one liner kwam en Ja21 stemmer Joling er nog een kut grap over kon maken.quote:Op dinsdag 4 november 2025 19:30 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Dit ja, van Wilfred zou je nog wel enige intelligentie mogen verwachten, maar die was misschien nog wel de ergste van de drie.
Dat die kijkers alsook veel arbeiders dat niet snappen en er tegen zijn, is omdat ze denken dat je zoals de top van rechts wordt als je rechts stemt.quote:Op dinsdag 4 november 2025 18:50 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
je krijgt ook sterk de indruk dat het gehaat en gehak vooral gaat om de angst voor hun eigen portemonnee. Hun kijkers gaan daarin mee, terwijl een belangrijk deel van hun kijkers juist zeer geholpen zou zijn met meer links beleid.
Dat geldt voor al zijn analyses welquote:Op dinsdag 4 november 2025 21:24 schreef Breekfast het volgende:
Vooral de politieke analyses van Chris Woerts zijn altijd zeer verfijnd en goed doordacht. Echt een genot om naar te luisteren.
Chanant? Dat is een meneer in India maar geen Nederlands woord.quote:Op maandag 3 november 2025 21:42 schreef NY_Giant het volgende:
Chanant hoe vaak Chris Woerts er zit tegenwoordig...
Ach Battlecruiser...quote:Op dinsdag 4 november 2025 22:12 schreef Battlecruiser het volgende:
[..]
Chanant? Dat is een meneer in India maar geen Nederlands woord.
Of bedoel je genant (afkomstig van gêne = beschaamd)?
Derksen doet tenminste z'n huiswerk en levert gespreksstof af (preek over de Biblebelt of ontbijt op scholen bijv.) zodat je überhaupt een programma hebt. Gijp regelt een vrije dag voor zichzelf en de overige dagen staart ie voor zich uit om zo nu en dan een scheet te laten. De onderlinge frustraties spatten van het scherm als je goed kijkt. En steeds dezelfde tafelgasten...quote:Op maandag 3 november 2025 21:47 schreef Zipportal het volgende:
Van die plaatsnamen zei Johan vanmiddag in de podcast ook al.
Ja is t vrijdag al over gegaan. Johan vond dat Wilders uit zn nek kletste.quote:Op woensdag 5 november 2025 18:38 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Heeft Johán iets gezegd over Wilders zijn Tweet waarin hij zich een slecht verliezer toont? Vorige verkiezingen vond hij dat die linkse partijtjes zich positief moesten opstellen. Benieuwd of die regel nu ook op gaat.
Daarbij is iedereen misbaar hoor. Die mensen gaan ook wel eens op vakantie toch of worden eens ziek.quote:Op donderdag 6 november 2025 13:13 schreef ChevyCaprice het volgende:
Thomas van Groningen ook met die geforceerde verbazing over Koolmees
"Ja dat moet een supermarktmanager eens doen, dat kan toch ook niet??"![]()
Nou dit dus wel. Wat maak je je druk om man. Alsof hij in die 2 weken tijd die 140 miljoen verlies van ze ongedaan maakt.
Frappant, want veel rechtse kiezers hebben juist het gevoel dat Geneetje een linkse agenda door aan het drukken is.quote:Op donderdag 6 november 2025 14:52 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Ik trek Genee officieel niet meer. Man man man, wat is die gozer irritant geworden. Zit inmiddels schaamteloos zijn politieke agenda te verdedigen. Klaver zegt gewoon iets heel normaals, glimlachende Dilan blijft blokkades opwerpen en Genee ergert zich aan Klaver. Tjongejongejonge.
Het zijn allemaal miljonairtjes die bang zijn dat er iemand aan hun centen komt. Dat geldt voor de mensen aan tafel, maar ook voor types als Joling en Woerts aan de bar. Hoe meer geld ze hebben, hoe banger ze zijn dat iemand het afpakt.quote:Op donderdag 6 november 2025 14:52 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Ik trek Genee officieel niet meer. Man man man, wat is die gozer irritant geworden. Zit inmiddels schaamteloos zijn politieke agenda te verdedigen. Klaver zegt gewoon iets heel normaals, glimlachende Dilan blijft blokkades opwerpen en Genee ergert zich aan Klaver. Tjongejongejonge.
Je ziet ook aan hem dat hij Johans onderwerpen hartstikke bagger vindt.quote:Op woensdag 5 november 2025 12:35 schreef Kakadylo het volgende:
Gijp regelt een vrije dag voor zichzelf en de overige dagen staart ie voor zich uit om zo nu en dan een scheet te laten.
Economisch links maar toch chronisch VVD stemmen, wat een grap.quote:Op dinsdag 4 november 2025 19:56 schreef DrDentz het volgende:
Johan staat al de helft van zijn salaris af aan goede doelen, economisch is hij links, heeft het altijd over de arme bijstandsmoeders bij de voedselbank.
Geldt dat niet voor jou? Mooi! Geef op die poet dan!quote:Op donderdag 6 november 2025 17:49 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Het zijn allemaal miljonairtjes die bang zijn dat er iemand aan hun centen komt. Dat geldt voor de mensen aan tafel, maar ook voor types als Joling en Woerts aan de bar. Hoe meer geld ze hebben, hoe banger ze zijn dat iemand het afpakt.
Als ik zo rijk was, zou ik me niet druk maken over meer of minder belasting.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:38 schreef Battlecruiser het volgende:
[..]
Geldt dat niet voor jou? Mooi! Geef op die poet dan!
op de één of andere manier lijkt dat dus toch niet zo te werken. Als je de wanhoop, haast op het agressieve af van Genee ziet dan vraag je je echt af waar het mis gegaan is. Ook altijd het argument dat men hard werkt er dus recht op heeft. En altijd de 1 op 1 link leggen naar uitkeringen en asielzoekers waar het geld dan heen zou gaan. Zo vermoeiend. Intussen is de overheid volledig uitgekleed, kan men vrijwel niks meer zelf. Geen ICT, voor technische kennis hoef je niet bij de overheid te zijn, de belastingdienst is een chaos. En bij elke bezuiniging loopt de kennis weg en kan de overheid nog minder zelf. Gevolg: consultancy bedrijfjes schieten als paddestoelen uit de lucht en die voeren het werk voor een veelvoud aan geld tegen slechtere kwaliteit en tegen een langere doorlooptijd uit en lopen met de kennis de deur uit zodat ze een volgende keer weer nodig zijn.quote:Op vrijdag 7 november 2025 00:06 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Als ik zo rijk was, zou ik me niet druk maken over meer of minder belasting.
Misschien als het om vermogensbelasting aankomt, maar je wilt toch wel beloont worden voor je werk en niet het gevoel hebben voor een ander te werken ongeacht hoeveel geld je hebt.quote:Op vrijdag 7 november 2025 00:06 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Als ik zo rijk was, zou ik me niet druk maken over meer of minder belasting.
En vervolgens allemaal ja en amen knikken bij het treurige verhaal van Renske Leijten gisteren. Maar datzelfde afbraakbeleid wel al jarenlang promoten via de grote VVD-show.quote:Op vrijdag 7 november 2025 10:41 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
op de één of andere manier lijkt dat dus toch niet zo te werken. Als je de wanhoop, haast op het agressieve af van Genee ziet dan vraag je je echt af waar het mis gegaan is. Ook altijd het argument dat men hard werkt er dus recht op heeft. En altijd de 1 op 1 link leggen naar uitkeringen en asielzoekers waar het geld dan heen zou gaan. Zo vermoeiend. Intussen is de overheid volledig uitgekleed, kan men vrijwel niks meer zelf. Geen ICT, voor technische kennis hoef je niet bij de overheid te zijn, de belastingdienst is een chaos. En bij elke bezuiniging loopt de kennis weg en kan de overheid nog minder zelf. Gevolg: consultancy bedrijfjes schieten als paddestoelen uit de lucht en die voeren het werk voor een veelvoud aan geld tegen slechtere kwaliteit en tegen een langere doorlooptijd uit en lopen met de kennis de deur uit zodat ze een volgende keer weer nodig zijn.
Voegt inhoudelijk niets toe en levert ook geen (grappige) onderwerpen afquote:Op donderdag 6 november 2025 18:26 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Je ziet ook aan hem dat hij Johans onderwerpen hartstikke bagger vindt.
Hij heeft het liefste wat entertainment onderwerpen waar hij kan schaterlachen om flauwe homo grappen.
Dat was gisteren ook. Toen was er een serieus onderwerp over de toeslagenaffaire met Renske, best dramatische shit, en dan nog geen seconde later krijgt Gijp een voetbalvraagje.quote:Op vrijdag 7 november 2025 12:54 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Voegt inhoudelijk niets toe en levert ook geen (grappige) onderwerpen af
Moet je maar eens opletten hoe vaak Genee geforceerd een voetbalvraagje aan Gijp stelt
'Heb je City nog gekeken?' 'Wat een wedstrijd hoor, wat kan die voetballen'. En dan stokt het al.
Ondanks dit alles merk je wel het (grote) verschil als die veelte-overdreven-neppe-bulderlach ontbreektquote:Op vrijdag 7 november 2025 15:31 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat was gisteren ook. Toen was er een serieus onderwerp over de toeslagenaffaire met Renske, best dramatische shit, en dan nog geen seconde later krijgt Gijp een voetbalvraagje.
'Manolev staat in de belangstelling van... AC Milan...'quote:
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 7 november 2025 19:07 schreef ikweethetookniet het volgende:
De eu is het allerleukst
spreekt uit als euh
En boos na correctie
Dat zal wel, want als ik het zo zie is het ook niet van Inside?quote:Op vrijdag 7 november 2025 22:40 schreef Remco het volgende:
Zou VI daar nu goed voor betaald krijgen om dat boekje van Marit Bouwmeester te promoten. Voor de vrijdag is het echt een enorme non-gast.
Aangezien de dochter van Johan een uitgeefster is, ga ik er standaard van uit dat elk boek dat in een uitzending dat voorbij komt wel een connectie te vinden is.quote:Op vrijdag 7 november 2025 22:40 schreef Remco het volgende:
Zou VI daar nu goed voor betaald krijgen om dat boekje van Marit Bouwmeester te promoten. Voor de vrijdag is het echt een enorme non-gast.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |