Ik heb een schijnwerper en een daglichtlamp in m'n werkkamer, ik ben immuun nuquote:Op maandag 20 oktober 2025 16:43 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik er vrolijk van word?
Maar soit, als ik moet kiezen tussen grijs regenachtig weer en 15c of dit, dan ga ik 100% voor dit.
Ben toch gvd geen nihilist
Fijn temperatuurtje vanmiddag, ja. Mag wel lang zo blijvenquote:Op maandag 20 oktober 2025 16:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Kun je normaal toch ook?
Lekker zacht vandaag. Herfstgoden.
Hij trapt er niet in om hem 'later' naar bed te brengen. Als die nu een uur later dan normaal gaat slapen, is hij ook rond 5 uur wakker. Dus dat gaat gewoon 4 uur worden zondagmorgen.quote:Op maandag 20 oktober 2025 16:29 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Je kan de tijd ook in de middag al verzetten natuurlijk. 4 uur is midden in de nacht. Vet kut
En dan doe je geen poging om 'm meer naar bed te brengen? Dan moet je 'm toch bijbrengen dat het nog geen opstaan tijd isquote:Op maandag 20 oktober 2025 17:20 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Hij trapt er niet in om hem 'later' naar bed te brengen. Als die nu een uur later dan normaal gaat slapen, is hij ook rond 5 uur wakker. Dus dat gaat gewoon 4 uur worden zondagmorgen.
Bijna 3.5 jaar. Die is dan klaarwakker, krijg je nooit meer in slaap. Heeft hij van z'n vader en oma denk ik. Daar kan ik ook gewoon om 4 uur 's nachts op bezoek, die is altijd wakkerquote:Op maandag 20 oktober 2025 17:45 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
En dan doe je geen poging om 'm meer naar bed te brengen? Dan moet je 'm toch bijbrengen dat het nog geen opstaan tijd is. G'dumme midden in de nacht 4 uur.
Hoe jong is die nu?
Complete onzinquote:Op maandag 20 oktober 2025 19:06 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
1800000000000000000 @:haags
Alle kranen naar de knoppe! Tjees wat een geweld zeg!quote:
Code geel in aantocht. Hele dag zon @Nattekatquote:Op maandag 20 oktober 2025 19:06 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
1800000000000000000 @:haags
Ik hoorde net op de radio dat ze voor straks ook onweer verwachtenquote:Op maandag 20 oktober 2025 20:04 schreef Haags het volgende:
[..]
Code geel in aantocht. Hele dag zon @:nattekat
Het regent in ieder geval goed door.quote:Op maandag 20 oktober 2025 20:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik hoorde net op de radio dat ze voor straks ook onweer verwachten
Hier is het nog droog.quote:Op maandag 20 oktober 2025 20:19 schreef Haags het volgende:
[..]
Het regent in ieder geval goed door.
Die lui altijd met de benaming "hoos". Dit is gewoon een tornado. Is dat nou zo moeilijk om te benoemenquote:
Tornado is in Nederland nou éénmaal een groot woord, daarom noemen we het hier een hoos of windhoosquote:Op maandag 20 oktober 2025 21:15 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Die lui altijd met de benaming "hoos". Dit is gewoon een tornado. Is dat nou zo moeilijk om te benoemen
ja dat was een flinke rukwind net hequote:Op maandag 20 oktober 2025 21:30 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Tornado is in Nederland nou éénmaal een groot woord, daarom noemen we het hier een hoos of windhoos
Dit was een verdomme tornadoquote:Op maandag 20 oktober 2025 21:30 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Tornado is in Nederland nou éénmaal een groot woord, daarom noemen we het hier een hoos of windhoos
Nee gewoon een windhoosquote:
Als ie onder een supercel hangt is het gewoon een tornado, met je mand.quote:Op maandag 20 oktober 2025 22:04 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Nee gewoon een windhoos![]()
Als we nou echt een EF2/3/4/5/6/7/8/9/100000 hebben mag je het een tornado noemen. Dus mand!
https://x.com/Stormchaser(...)Gsj0GFHugniXb4Q&s=19quote:Op maandag 20 oktober 2025 22:04 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Nee gewoon een windhoos![]()
Als we nou echt een EF2/3/4/5/6/7/8/9/100000 hebben mag je het een tornado noemen. Dus mand!
Ik noem het nog altijd een windhoos, daarmee uit.quote:Op maandag 20 oktober 2025 22:06 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als ie onder een supercel hangt is het gewoon een tornado, met je mand.
Mand jijquote:Op maandag 20 oktober 2025 22:11 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Ik noem het nog altijd een windhoos, daarmee uit.
Nee dank je daarvoor ben ik nog te actief bezigquote:
Da's alleen lekker als je je op een vrije dag 's ochtends vroeg nog een keer om kunt draaien in bed.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 06:31 schreef SpeedyGJ het volgende:
Bok eens op met de regen in de ochtend!!!!
Diepe rotatie, onder de mesocycloon van een supercel = tornadoquote:Op maandag 20 oktober 2025 22:04 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Nee gewoon een windhoos![]()
Als we nou echt een EF2/3/4/5/6/7/8/9/100000 hebben mag je het een tornado noemen. Dus mand!
Ja dan is lekker indrrdaad, nu moest ik weeeeeer doorheenquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 06:37 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Da's alleen lekker als je je op een vrije dag 's ochtends vroeg nog een keer om kunt draaien in bed.
[..]
Diepe rotatie, onder de mesocycloon van een supercel = tornado
Ondiepe rotatie (de bui of wolk roteert zelf niet), in het Engels landspout = windhoos
Ja jij wel weer hequote:Op dinsdag 21 oktober 2025 06:51 schreef kree het volgende:
ff buitje hier ook nu
ik kan me ff omdraaien in bed trouwens
weekje vrij nog, had wel gebaald als ik nu moest werken eigenlijk.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 07:37 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Ja dan is lekker indrrdaad, nu moest ik weeeeeer doorheen
Ik norm het gewoon een windhoosje, deze dingen stellen niks voor in vergelijking met Amerika(
)
[..]
Ja jij wel weer he
Ja dan je net als mij gezetenquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 07:46 schreef kree het volgende:
[..]
weekje vrij nog, had wel gebaald als ik nu moest werken eigenlijk.
Heb je geen auto?quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 07:37 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Ja dan is lekker indrrdaad, nu moest ik weeeeeer doorheen
Ik norm het gewoon een windhoosje, deze dingen stellen niks voor in vergelijking met Amerika(
)
[..]
Ja jij wel weer he
winter kleding hier ook alweer aan het pakken hoor voor werk.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 07:54 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Ja dan je net als mij gezeten![]()
Geniet er maar van zolang het kan
Man, dat is lang geleden, de tijd dat ik van en naar kantoor moest iedere dagquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 08:13 schreef kree het volgende:
[..]
winter kleding hier ook alweer aan het pakken hoor voor werk.
LOl zal niet de eerste bui en koude zijn.
De pandemie is 1 van de beste dingen die me overkomen is.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 09:16 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Man, dat is lang geleden, de tijd dat ik van en naar kantoor moest iedere dag![]()
Dan praten we pre-covid tijd basically. Daarna eigenlijk voor 90% thuisgewerkt en sinds Spanje, nu al 3 jaar 100% remote werkend.
Terugkijkend had het soms ook wel wat. Ik had een directe buslijn van huis naar de uithof in Utrecht waar ik werkte. Die busrit van een halfuur was eigenlijk wel soort van 'zen' vaak. Beetje slaperig in de ochtend uit het raam staren naar de stad de die zich in alle drukte en haast buiten aan je voorbij trok. Vooral met slecht weer extra vermakelijk uiteraard heheh, fietsers met poncho's die hun best deden om elkaar niet aan te rijden in de chaos van de binnenstad. En smiddags, bomvolle bus meestal met studentjes die naar huis gingen, ook lachen.
Mis ik het? I mean, het is altijd erg makkelijk en verleidelijk om het verleden te romantiseren en te cherry picken. Dan kijk je alleen naar de aspecten die mooi waren of die je bij zijn gebleven.
Maar dan moet ik eerlijk zijn en ook weer realiseren dat het 9 vd 10 keer gewoon een doodsaaie rit was die vooral veel tijd kostte... en op kantoor zelf gebeurde ook geen ene fuck 99% van de tijd.
En hoe vaak heb ik wel niet staan vloeken en haten als de bus in de file stond - wat vaak gebeurde- waardoor die busrit met gemak van 30 minuten naar 45 minuten of meer ging, tijd die je gewoon kwijt was, of eigenlijk bij je werkdag kon rekenen.
Tot zover mijn offtopic flashback deze morgen vanuit het thuiskantoor
Vet irritant ja! En soms doen ze het ineens wel.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 09:27 schreef Frutsel het volgende:
ik word echt gek van al die linkjes op X die niet werken... gvd zeg...
Kan het 20 keer proberen om ze op fok in te voegen en dan lukt het na 21x...
Fok zegt ligt aan X
X zegt ligt niet aan ons
Ja precies... zag dat er al meerdere topics over waren, maar tis al meermaals voorgekomen dat ik dachtquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 10:14 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Vet irritant ja! En soms doen ze het ineens wel.
Soms plaats ik dan alleen de link. Het is wel verwarrend dat ze het soms wel ineens doen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 10:20 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ja precies... zag dat er al meerdere topics over waren, maar tis al meermaals voorgekomen dat ik dacht
'stik d'r in' en de post maar achterwege liet.
Hier nat, maar wel in het bos. Knake weer dusquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 10:30 schreef Geschiedkundige het volgende:
Tot half 8 uur wat regen gehad,daarna droog. Prima dus. Zo ff het bos in
Hahaquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 10:48 schreef Nattekat het volgende:
Nat, koud, donker, troosteloos, deprimerend, bleh.
Zeker wel alleen mijn vriendin heeft em nodig dus pak ik de fietsquote:
Laat je vriendin fietsen. Zeiknatte vrouwquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 12:40 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Zeker wel alleen mijn vriendin heeft em nodig dus pak ik de fiets
Dat is vlakbij waar mijn oom woont.quote:
Nein mann! Ich will noch nicht gehen! Ich will nog ein bisschen tanzen!quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 12:30 schreef INViCTuS het volgende:
Nach dem Super HD kommt es am Donnerstag zu einer Sturmlage! Im Süden sind mit der Kaltfront Sturmböen um & über 100 km/h zu erwarten! Örtlich sind auch Orkanböen um 120 km/h möglich. Aber auch im Westen sind Böen um 100 km/h dabei.
ADE wordt vanzelf kokend heet.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 10:54 schreef INViCTuS het volgende:
Het weekend ziet er ook wel triest uit qua weer. Koud en nat
Helemaal naar de bertverderriequote:
Valt het hoogwater ook samen met het hoogtepunt in de wind?quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 16:47 schreef INViCTuS het volgende:
Extra aandacht: springtij aan zee
Niet alleen de wind vormt tussen donderdagavond en vrijdagochtend een duidelijk aandachtspunt, maar het waterpeil langs onze kust kan dat ook worden. Vandaag is het namelijk nieuwe maan: zon, maan en aarde staan op praktisch een rechte lijn naast elkaar. Dit scenario zorgt ongeveer twee dagen later voor springtij en dat valt dus rond donderdagavond. Doordat de windrichting tijdens deze storm waarschijnlijk langere tijd uit een noordwestelijke richting waait, kan dit na verloop van tijd tot een stevige wateropzet leiden. Hoe hoog het water exact komt is onzeker, omdat hierbij de nodige factoren een rol spelen. En hoofdzakelijk de exacte koers van het lagedrukgebiedje. Zeker iets om extra in de gaten te houden.
Eindelijk een beetje verkoelingquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 16:47 schreef INViCTuS het volgende:
🥶🥶🥶🥶🥶🥶![]()
![]()
![]()
![]()
Komend weekend een stuk kouder
Na de potentiėle storm voor donderdagavond / nacht vrijdag, stroomt achter het lagedrukgebied veel koudere lucht over ons land (en Europa) uit. Daarmee gaan de temperaturen een behoorlijk stukje omlaag. Komend weekend wordt het niet veel warmer meer dan 10 graden en tijdens actieve buien is het zomaar mogelijk dat het kwik soms midden op de dag wegzakt naar 7-8 graden. Op het 850 hPa-vlak (dat is ongeveer anderhalve kilometer hoogte) koelt het namelijk af naar circa -3 graden. Dit scenario levert o.a. in de westelijke Alpen een bak verse sneeuw op; in Frankrijk en Zwitserland tussen donderdag en maandag misschien zelfs wel meer dan een meter op iets grotere hoogte. Bij ons krijgt het weer uiteraard nog geen winterse trekjes, al zal het tijdens neerslag of in de wind soms best wel een beetje guur gaan aanvoelen.
Mis je wat? Die verkoeling is weken geleden al gearriveerd. Nu wordt het koud en kansloos kutweer. Maar goed, hoort een beetje bij de trieste treurnis periode die zondag begint. Schamele lichtpuntjes daargelatenquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 19:35 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Eindelijk een beetje verkoeling
Wie houdt er nou van windquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 20:17 schreef SpeedyGJ het volgende:
Kijk dit nou eens, eerst gewoon wind stil en niks aan de hand, om vervolgens in de ochtend vol in te komen![]()
Alleen die 11m/s moet even veranderd worden naar 35m/s![]()
[ afbeelding ]
Zo komen de bomen wel snel in standje lelijk. Blad is er zo snel af. Vooral de berk en Amerikaanse eik is al vrij blad loos hierquote:
Ik natuurlijk, hoe sterker de storm hoe beterquote:
Eindelijk alle bomen die hun bladeren weer verliezen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 20:46 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Zo komen de bomen wel snel in standje lelijk. Blad is er zo snel af. Vooral de berk en Amerikaanse eik is al vrij blad loos hier
quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 19:35 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Eindelijk een beetje verkoeling
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |