abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219257166
quote:
1s.gif Op donderdag 13 november 2025 13:31 schreef laziness het volgende:

[..]
Wat mij betreft is je mening over deze specifieke podcast wel duidelijk genoeg inmiddels en mag de pile up in dit topic achterwege verder blijven.
Er staan ook wat tips in voor andere podcasts, lees maar.
anonieme razernist
pi_219257549
Ik ben begonnen aan Onaantastbaar. Wat een figuur die Frank William. 8)7 Bizar! 8)7
pi_219266068
quote:
Ik heb deze podcast inmiddels afgeluisterd, en ondanks het feit dat ik weinig meer met onderwijs te maken heb vond ik het een interessante podcast, ook omdat de maker de discussie koppelt aan zijn ouders, die beiden in het onderwijs werkzaam zijn (geweest). Dat maakt het ook een persoonlijke podcast, waarin de frustratie van de Geart (de maker) soms voelbaar is.
pi_219283650
Er is al weer een paar weken een nieuw seizoen van Redders op Zee.
De verhalen worden enorm goed verteld in deze podcast.
pi_219284125
Eindelijk begonnen aan de Stille Rebel.
Bijzonder en bizar spel.



quote:
In de erfgoedcollectie van Bibliotheek Rotterdam duikt een onbekend object op: een mysterieus bordspel uit 1945. Wat op het eerste gezicht een grappig tijdsdocument lijkt, blijkt al snel meer te zijn dan een ‘spelletje’. Het Ennesbeërtje. Wie heeft het gemaakt? En waarom? In deze podcast duiken we in een fascinerend historisch raadsel dat voert langs satire, verzet, symboliek en vergeten namen. Wat begon als een vondst in de collectie, mondt uit in een zoektocht in ons oorlogsverleden. Wie of wat maakte dit spel? Luister naar een verhaal dat begint met een bordspel – en eindigt in een intrigerend web van geschiedenis en mysterie.
pi_219291000
De laatste dagen van David Bowie O+


https://pca.st/podcast/9c917930-10b1-0139-41d1-0acc26574db2

Heerlijk luisteren!
  dinsdag 18 november 2025 @ 15:46:02 #109
19297 stinkie
Homo Tampeloeris Collosalus
pi_219291537
quote:
1s.gif Op maandag 17 november 2025 09:06 schreef Meridiaan het volgende:
Er is al weer een paar weken een nieuw seizoen van Redders op Zee.
De verhalen worden enorm goed verteld in deze podcast.
deze is idd erg goed!
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
  dinsdag 18 november 2025 @ 15:59:58 #110
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_219291611
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 november 2025 12:02 schreef Blues het volgende:
De laatste dagen van David Bowie O+

https://pca.st/podcast/9c917930-10b1-0139-41d1-0acc26574db2

Heerlijk luisteren!
Oh heerlijk! O+
***
pi_219291789
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 november 2025 12:02 schreef Blues het volgende:
De laatste dagen van David Bowie O+


https://pca.st/podcast/9c917930-10b1-0139-41d1-0acc26574db2

Heerlijk luisteren!
Ik had de eerste aflevering vanochtend opgezet. Net als bij die van Janis Joplin liep ik er in de eerste aflevering nogal tegenaan dat de hosts wel heel erg op zichzelf gericht zijn ook en het allemaal zo bijzonder vinden dat ze daar zijn en zo gek allemaal en dat regelmatig tegen elkaar uitspreken.
Ik heb ‘m daarom na een poos weer afgezet, hopelijk trek ik dat beter op een ander moment.
  dinsdag 18 november 2025 @ 17:28:12 #112
545 dop
:copyright: dop
pi_219292060
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 november 2025 16:38 schreef Meridiaan het volgende:

[..]
Ik had de eerste aflevering vanochtend opgezet. Net als bij die van Janis Joplin liep ik er in de eerste aflevering nogal tegenaan dat de hosts wel heel erg op zichzelf gericht zijn ook en het allemaal zo bijzonder vinden dat ze daar zijn en zo gek allemaal en dat regelmatig tegen elkaar uitspreken.
Ik heb ‘m daarom na een poos weer afgezet, hopelijk trek ik dat beter op een ander moment.
Het begint bij mij ook een beetje als een trucje te voelen.
Eerder had ik daar minder last van. Ook het gevoel dat ze eindelijk niet voldoende achtergrond kennen omdat Bowie nogal op zijn privacy was, maar dat ze toch graag hun serie voortzetten en dus een beetje uitsmeren wat ze wel weten.
Maar goed deel 1 pas we gaan zien of het nog wat wordt.
Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
pi_219319116
quote:
Het verraad van de familie Zilversmit

Journalist Judith Zilversmit krijgt een onverwacht berichtje op Instagram: Dag Judith, jij kent mij niet, maar het was mijn oma Betsy die jouw vader heeft verraden tijdens de oorlog. Het bericht katapulteert Judith rechtstreeks haar familiegeschiedenis in en laat haar niet meer los. Wat moet ze ermee? Samen met podcastmaker Annet Röst start ze een zoektocht naar vroeger, naar verraad én de vraag wie er eigenlijk zeggenschap heeft over het verleden. Nu de nationale oorlogsarchieven recent open zijn gegaan en meer verhalen van slachtoffers en daders boven tafel komen, rijzen er ook fundamentele vragen. Wat doe je als je informatie ontdekt over het oorlogsverleden van je familie? Of als anderen die ontdekken en je ermee confronteren? En hoe blijf je eigenaar van je eigen familiegeschiedenis? Je hoort het in 6 afleveringen van Het verraad van de familie Zilversmit.
https://www.parool.nl/pod(...)zilversmit~beea4b9f/

quote:
De Gelderse missdaadarchieven
Drie schilderijen van Van Gogh die tijdens een koude winternacht worden gestolen uit Museum Kröller-Müller. De schokkende ontvoering van en moord op miljonair Gerrit Jan Heijn. Maar ook: de laatste executie die plaatsvond in Nijmegen. Deze en nog zeven andere misdaadverhalen staan centraal in een nieuwe podcastserie van De Gelderlander.
https://www.gelderlander.(...)we-podcast~a5c65b41/

Ik heb er nog niets van gehoord, dus beluisteren op eigen risico. :)
pi_219319888
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 november 2025 20:04 schreef Jester65 het volgende:

[..]
https://www.parool.nl/pod(...)zilversmit~beea4b9f/
[..]
https://www.gelderlander.(...)we-podcast~a5c65b41/

Ik heb er nog niets van gehoord, dus beluisteren op eigen risico. :)
Gelderse pc erop gezet ^O^
pi_219319906
Bij "Uit de praktijk" begint die presentator met zijn domme vragen en het gegiechel vam Mare me te irriteren.
Moet dus meer afwisselen denk ik :D
pi_219337973
https://www.nu.nl/binnenl(...)arlotte-podcast.html

quote:
De populaire podcast Op zoek naar Marlotte heeft zeker één nieuwe aangifte opgeleverd, naast die van gedupeerde Annika. Dat blijkt uit navraag van NU.nl. Ook het Brandwondencentrum in Beverwijk overweegt aangifte. Verder hebben meerdere personen en instanties die slachtoffer zouden zijn van 'Marlotte' melding gedaan bij de politie.
De Zembla-podcast Op zoek naar Marlotte onderzoekt het verhaal van ex-vrijwilliger Annika over 'Marlotte'. Zij kwamen met elkaar in contact via de Kindertelefoon in 2020. De dertienjarige 'Marlotte' vertelde Annika dat ze met ernstige verwondingen in het Brandwondencentrum in Beverwijk lag en aan haar lot was overgelaten.

Annika had jarenlang contact met 'Marlotte' via WhatsApp, totdat ze het bericht kreeg dat het meisje was overleden. Ze zocht contact met journalisten van Zembla, die erachter kwamen dat 'Marlotte' nooit heeft bestaan. Een jonge vrouw, die zichzelf Roos noemt, had het hele verhaal verzonnen.

Annika heeft aangifte gedaan van psychische mishandeling. Er zijn tot nu toe twee personen die aangifte hebben gedaan, zegt een woordvoerder van de politie tegen NU.nl. Ze kan niet zeggen of Annika een van die twee personen is, of dat er naast haar nog twee personen aangifte hebben gedaan. De politie doet verder ook geen uitspraken over wat die aangiften precies inhouden.

Verder heeft een onbekend aantal mensen en maatschappelijke instanties zich bij de politie of bij Zembla gemeld. "Zij hebben te maken gehad met de vrouw in kwestie en zijn valse verhalen voorgehouden", zegt de politiewoordvoerder.

Brandwondencentrum denkt nog na over aangifte
Het Brandwondencentrum in Beverwijk heeft nog geen aangifte gedaan naar aanleiding van de onjuiste verhalen die door 'Roos' over het centrum zijn verteld. "Er wordt over nagedacht", zegt een woordvoerder van het ziekenhuis . Het is een lastige situatie "omdat we hier met kwetsbare mensen te maken hebben". Daarmee doelt ze op 'Roos', van wie nog niet duidelijk is waarom ze het verhaal over Marlotte heeft verzonnen.

'Roos' is eind september aangehouden door de politie en verhoord door een rechercheur die gespecialiseerd is in het verhoor van kwetsbare verdachten. Daarna mocht zij weer naar huis. De politie laat weten dat het onderzoek naar de zaak nog loopt. "Als het onderzoek klaar is, wordt de zaak ter beoordeling voorgelegd aan het Openbaar Ministerie", zegt de woordvoerder van de politie. "Daarbij zal ook worden bekeken in hoeverre het mogelijk is om de vrouw ('Roos', red.) in een hulpverleningstraject te krijgen."
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_219338967
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 november 2025 21:14 schreef Blues het volgende:

[..]
Gelderse pc erop gezet ^O^
De Gelderse Misdaadarchieven is wel interessant, ik heb nu drie afleveringen gehoord, die heel uiteenlopend van onderwerp waren. Van een Freule die in de 18e eeuw voor een vuurpeloton wordt gezet tot de roof van een aantal schilderijen uit het Kröller-Muller museum. De verhalen worden verteld, dus geen interactie of zo, maar goed gemaakt, geen sensatie of zo.
pi_219339776
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 november 2025 08:58 schreef Jester65 het volgende:

[..]
De Gelderse Misdaadarchieven is wel interessant, ik heb nu drie afleveringen gehoord, die heel uiteenlopend van onderwerp waren. Van een Freule die in de 18e eeuw voor een vuurpeloton wordt gezet tot de roof van een aantal schilderijen uit het Kröller-Muller museum. De verhalen worden verteld, dus geen interactie of zo, maar goed gemaakt, geen sensatie of zo.
Hanneke Hendrix / Lotte Lentis hebben ook samen die reeksen van moorden in de jaren 80 en 90 gemaakt. Prima pc's zijn dat ook ^O^
Ik merk wel dat mijn interesse in true crime zich wel wat gaat verleggen naar meer advocaat/rechters/artsen/digi podcasts. Misschien ben ik in al die jaren wel wat overvoerd :D
  dinsdag 25 november 2025 @ 12:35:36 #119
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_219340187
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 november 2025 11:08 schreef Blues het volgende:

[..]
Hanneke Hendrix / Lotte Lentis hebben ook samen die reeksen van moorden in de jaren 80 en 90 gemaakt. Prima pc's zijn dat ook ^O^
Ik merk wel dat mijn interesse in true crime zich wel wat gaat verleggen naar meer advocaat/rechters/artsen/digi podcasts. Misschien ben ik in al die jaren wel wat overvoerd :D
Dat heb ik idd ook. Iets dat in een aantal afleveringen uitgediept wordt vind ik nog wel aardig, maar die 1 case per aflevering dingen ben ik een beetje op uitgekeken.

quote:
1s.gif Op maandag 10 november 2025 12:36 schreef Lienekien het volgende:
*snip*

Dan word ik bijv. dat vele gebabbel wel eens zat (Aaf en Lies), vooral als ik het gevoel krijg dat ze zonder weinig inhoudelijke voorbereiding gewoon maar weer een uur volkletsen.

*snip*

Grappig, de afgelevering van afgelopen weekend begon weer heel hoog in de energie tegen elkaar tetterend en ik was er ineens klaar mee! :o Nav jouw opmerking realiseerde ik me dat je ook gewoon kunt stoppen met een podcast te volgen als je er even geen zin meer in hebt! :D
Met name Lies stoort me soms met haar zoveelste stemmetje of hypergrappige voorbeelden. Begint een beetje op een trucje te lijken.Terwijl ik haar in het begin echt heel grappig en ontwapenend vond.
***
  Moderator dinsdag 25 november 2025 @ 12:40:06 #120
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_219340204
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 november 2025 12:35 schreef BE het volgende:

[..]
[..]
Grappig, de afgelevering van afgelopen weekend begon weer heel hoog in de energie tegen elkaar tetterend en ik was er ineens klaar mee! :o Nav jouw opmerking realiseerde ik me dat je ook gewoon kunt stoppen met een podcast te volgen als je er even geen zin meer in hebt! :D
Met name Lies stoort me soms met haar zoveelste stemmetje of hypergrappige voorbeelden. Begint een beetje op een trucje te lijken.Terwijl ik haar in het begin echt heel grappig en ontwapenend vond.
Dit vind ik soms ook een heel rigoreus besluit _O- Maar ik kan soms veel te lang ergens blijven hangen.

Bijv bij Aaf en Lies heb ik nu nog twaalf ongeluisterde afleveringen, ik weet niet of ik die ooit nog ga luisteren. Misschien moet ik maar eens beginnen met die archiveren :P
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
  dinsdag 25 november 2025 @ 12:43:04 #121
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_219340220
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 november 2025 12:40 schreef Meke het volgende:

[..]
Dit vind ik soms ook een heel rigoreus besluit _O- Maar ik kan soms veel te lang ergens blijven hangen.

Bijv bij Aaf en Lies heb ik nu nog twaalf ongeluisterde afleveringen, ik weet niet of ik die ooit nog ga luisteren. Misschien moet ik maar eens beginnen met die archiveren :P
Ik had het ook met de Volksjury, ineens was ik er totaal klaar mee!
***
pi_219340371
Ik ook!
En Aaf en Lies 1x half geluisterd, maar tegen dat gebabbel kan ik dus echt niet :D
pi_219347810
Mino's Imperium vind ik een interessante en ondanks dat deze zich wat betreft hoorspel geluidjes op het randje begeeft een mooi gemaakte podcast. ^O^
pi_219347857
Groeten uit het Zuiden (Rob Kemps/Snollebollekes en Jordy Graat) is de enige kletscast die ik luister.
  woensdag 26 november 2025 @ 15:12:55 #125
80382 manny
30 is best veel
pi_219348467
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 november 2025 12:43 schreef BE het volgende:

[..]
Ik had het ook met de Volksjury, ineens was ik er totaal klaar mee!
Haha. Idem hier. Ineens klaar.
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
  woensdag 26 november 2025 @ 16:17:55 #126
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_219348822
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 november 2025 12:43 schreef BE het volgende:

[..]
Ik had het ook met de Volksjury, ineens was ik er totaal klaar mee!
Ja, die heb ik ook wel een beetje gehad. Aaf en Lies kan ik nog steeds goed hebben. Maar je kunt ook niet alles blijven volgen inderdaad. Zo ben ik een trouwe fan van 'Damn Honey', maar zet 'm de laatste tijd ook wel wat makkelijker uit als een gast of onderwerp me wat minder boeit.
in de haak.
pi_219369630
Heb er weer een paar voor jullie vanuit mijn 'alert-mail'.

De mannen van Michelangelo

quote:
In De mannen van Michelangelo onderzoekt Dide Vonk de obsessie van de grote kunstenaar met het mannelijk lichaam.

Michelangelo was bezeten van het mannenlichaam; overal in zijn oeuvre duiken naakte, gespierde torso’s op. Zelfs zijn vrouwen lijken op mannen met twee sinaasappels op hun borst geplakt. Hoe komt het dat een kunstenaar met de bijnaam il Divino, ‘de goddelijke,’ het vrouwelijk lichaam niet wist te vangen? Dat vroeg podcastmaker Dide Vonk (De eierwekker) zich af bij het zien van de originele tekeningen van Michelangelo in het Teylers Museum in Haarlem. In de driedelige podcast De mannen van Michelangelo, gemaakt in samenwerking met dat museum, gaat ze op zoek naar een antwoord. Hoofdconservator Terry van Druten is al sinds zijn tienertijd gefascineerd door Michelangelo.

De befaamde kunstenaar was een uitzonderlijk getalenteerde beeldhouwer, schilder, architect en dichter – en toch kent zijn oeuvre nauwelijks realistisch afgebeelde vrouwen. De vaak gehoorde verklaring: Michelangelo zou simpelweg ‘te homo’ zijn geweest om vrouwen goed te kunnen verbeelden. En ja, Michelangelo viel op mannen – of beter: op heel jonge mannen, de zogeheten efeben. Deze vorm van seksualiteit was in zijn tijd doodnormaal, soms zelfs geaccepteerder dan relaties tussen volwassen mannen, zo horen we renaissance-expert Michael Rocke in Florence vertellen aan Vonk.

Toch leert ze dat Michelangelo’s homoseksualiteit nooit de volledige verklaring kan zijn voor het feit dat de kunstenaar zulke onwaarschijnlijk ‘mannelijke’ vrouwen tekende. Daar moet meer achter zitten; een artistieke keuze, een ideaalbeeld of misschien wel onze eigen blik die ertussen komt. Want wie bepaalt eigenlijk wanneer een lichaam ‘vrouwelijk’ is? Waarom vindt zij die gespierde figuren zelf zo moeilijk als vrouwen te lezen? Terwijl Vonk zich over die vragen buigt, sluipt er een nieuwe laag de podcast in: niet alleen de mannen en vrouwen van Michelangelo worden onderzocht, maar ook haar eigen ideeën over gendernormen.

Zo leert de luisteraar over religie, liefde, seksualiteit en gendernormen in de renaissance, maar ook over hoe we vandaag de dag tegen die thema’s aankijken. Michelangelo’s kunst en leven vormen de rode draad, maar de podcast gaat ondertussen over veel meer. Dankzij de gerenommeerde makers Vonk en Simon Heijmans (Brand in het landhuis), die dramaturgie en eindredactie deed, is het geen verrassing dat De mannen van Michelangelo een ijzersterke kunstpodcast is.

En voor wie na het luisteren nog langer wil blijven dwalen door Michelangelo’s wereld: tot en met 25 januari is de bijbehorende tentoonstelling te zien in het Teylers Museum in Haarlem.
De Sekte van Aaldert

quote:
Hij beloofde wonderbaarlijke genezingen, maar verwoestte decennialang vele levens: hoe kon Aaldert van E. steeds opnieuw slachtoffers maken? Podcastmakers Maaike Timmerman en Sandra van den Heuvel onderzoeken een duistere wereld van duiveluitdrijvingen die al snel ontaarden in manipulatie en misbruik. Veel oud-volgelingen en slachtoffers doen voor het eerst hun verhaal.
De ware Jacob.

quote:
Dagblad van het Noorden lanceert nieuwe true crime podcast over mysterieuze meesteroplichter Dagblad van het Noorden (DVHN) presenteert een nieuwe true crime podcast: De Ware Jacob. In deze spannende serie duiken we diep in een van de grootste – en toch meest onbekende – oplichters uit de Nederlandse misdaadgeschiedenis. Stel je voor: een man die leeft alsof hij steenrijk is. Iemand die zich zonder moeite voordoet als baron, criminoloog of hoge militair. Die vrienden, familie en zelfs bankiers en Quote 500-leden weet te misleiden. Dat is Rob Jacob – misschien wel de grootste onbekende oplichter van Nederland, met wortels in Emmen en internationale ambities. In de podcast De Ware Jacob ontrafelen DVHN-verslaggever Jan Westera en podcastmaker Colin Mooijman het web van leugens dat Jacob heeft gesponnen. Wie is deze man werkelijk? Hoe wist hij zoveel mensen in zijn greep te krijgen? En waar is hij nu? De zoektocht naar antwoorden voert langs slachtoffers, verdwenen dossiers en internationale speurtochten. Terwijl Interpol en gedupeerden hem jarenlang zochten, lijkt Rob Jacob spoorloos verdwenen.
Zeg Paus, waar is mijn kunst

quote:
Op een dag hoorde Olga Majeau over een sprookjesachtig kasteel dat had toebehoord aan haar Hongaarse voorouders. Een kasteel boven op een berg, met twee torens en een toegangspoort. En in dat kasteel bevond zich de grootste schat: een immense Renaissance-collectie met werk van kunstenaars die in wereldmusea hangen: Correggio, Bernini, Tiepolo, Rafael, Brueghel... Het kasteel is inmiddels een hotel, maar de kunstcollectie is verdwenen. Waarom is het kasteel niet meer in de familie? En wat is er met de kunstcollectie gebeurd? Valt er nog iets van terug te vinden? Olga's zoektocht naar antwoorden blijkt al snel een heus true crime verhaal over internationaal kunstrecht, over duistere belangen, en over de perfide trekjes van de kunsthandel.


[ Bericht 8% gewijzigd door Blues op 29-11-2025 14:07:11 ]
pi_219377687
Waar is Aapie is ook wel aardig. Knuffel van een schaap wat in een tas zat die gestolen werd in de trein, kind kon de sch nog niet uitspreken.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_219401775
Stalkers van Verena Verhoeven en van Thijs Zeeman, die al een tijdje programma's over stalkers maakt op TV.

quote:
Wat doet het met je als iemand zó geobsedeerd met je raakt, dat diegene in een complete waanwereld belandt?

In Stalkers duikt journalist Verena Verhoeven samen met stalkingsexpert Thijs Zeeman wekelijks in een verontrustende en ongelofelijke stalkingszaak. Wat drijft stalkers tot bizarre uitspraken, maandenlange achtervolgingen, het schrijven van tientallen dreigbrieven of soms zelfs gewelddadige aanvallen?

Door middel van bekende én minder bekende stalkingszaken, verteld aan de hand van origineel bronmateriaal, leer je welke ingrijpende en complexe vormen stalking kan aannemen en wat de gevolgen zijn als je het slachtoffer wordt van een ongezonde fixatie.
Ben er zelf nog niet aan toegekomen, maar denk dat kijkers van zijn programma's dit ook wel interessant zouden kunnen vinden. :)
“Surrounded by losers, misfits and boozers”
pi_219403047
Stukje jeugdsentiment:

quote:
De Dik Voormekaar Show is terug! Luister naar compilaties van de vele hilarische hoogtepunten uit het rijke archief van deze legendarische radio show (1973 - 2003) door André van Duin en Ferry de Groot.Natuurlijk een 'must' voor de echte fans, daarnaast hopen de makers op een nieuwe generatie liefhebbers.
pi_219406288
Ik ben nu bezig (laatste loodjes) van één van de podcasts van Klara, de Zonnekoning, verteld door Johan Op de Beeck.



Met 10 afleveringen van gemiddeld 1,5 uur is het wel een tour de force, en af en toe mag het wel iets minder met de uitweidingen van Op de Beeck, maar het blijven fantastische verhalen die Op de Beeck vertelt. Ik weet nu ook het verhaal achter het schilderij dat gebruikt wordt voor de afbeelding die je hierboven ziet.
pi_219406530
quote:
0s.gif Op donderdag 4 december 2025 10:53 schreef Jester65 het volgende:
Ik ben nu bezig (laatste loodjes) van één van de podcasts van Klara, de Zonnekoning, verteld door Johan Op de Beeck.

[ afbeelding ]

Met 10 afleveringen van gemiddeld 1,5 uur is het wel een tour de force, en af en toe mag het wel iets minder met de uitweidingen van Op de Beeck, maar het blijven fantastische verhalen die Op de Beeck vertelt. Ik weet nu ook het verhaal achter het schilderij dat gebruikt wordt voor de afbeelding die je hierboven ziet.
Klinkt goed! Ik zet 'm erop.
pi_219406728
quote:
0s.gif Op donderdag 4 december 2025 10:53 schreef Jester65 het volgende:
Ik ben nu bezig (laatste loodjes) van één van de podcasts van Klara, de Zonnekoning, verteld door Johan Op de Beeck.

[ afbeelding ]

Met 10 afleveringen van gemiddeld 1,5 uur is het wel een tour de force, en af en toe mag het wel iets minder met de uitweidingen van Op de Beeck, maar het blijven fantastische verhalen die Op de Beeck vertelt. Ik weet nu ook het verhaal achter het schilderij dat gebruikt wordt voor de afbeelding die je hierboven ziet.
Al zijn podcast zijn van hetzelfde niveau en goed beluisterbaar.
anonieme razernist
pi_219407408
Klopt, ik heb die over Leopold II al eerder beluisterd. Je committeert je alleen wel als je aan zo'n podcast begint, vanwege de lengte.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')