Ook wel handig om te melden dat AFA niet hetzelfde is als Antifa.quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:23 schreef NoCigar het volgende: Aangaande antifa: https://afautrecht.noblog(...)ber-de-nieuwe-d-day/
Favoriete frame van rechts he. We hebben ook al bijna 50 jaar geen linkse regering gehad, toch is elk probleem in dit land de schuld van links. Hier zullen ook wel weer een hoop mensen met open ogen in trappen.quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:14 schreef TheVulture het volgende: Els probeert het toch nog maar een keer in de schoenen van Antifa te schuiven lees ik net
![]()
Dat is geen antifa, en antifa heeft ook geen 'groepen'. Die website die ze erbij haalde was ook nep, want antifa heeft geen website.quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:23 schreef NoCigar het volgende:
Aangaande antifa:
https://afautrecht.noblog(...)ber-de-nieuwe-d-day/
En niemand kan ze aanwijzen natuurlijk.quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:33 schreef Shotty het volgende:
[..]
Favoriete frame van rechts he. We hebben ook al bijna 50 jaar geen linkse regering gehad, toch is elk probleem in dit land de schuld van links. Hier zullen ook wel weer een hoop mensen met open ogen in trappen.
Zo naïef, zo gullible. Die mensen krijgen de hele dag zooi in hun social media feed en slikken alles zo makkelijk. Te treurig voor woorden. En ze slopen Nederland op deze manier. We hadden het prima, maar nee, alles moest stuk onder de VVD in verschillende samenstellingen, aangemoedigd door extreme partijen als PVV, FVD en straks ook JA 'wij gaan de overheid redden' 21 hossen we de VS achternaquote:Op zaterdag 20 september 2025 23:38 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Dat is geen antifa, en antifa heeft ook geen 'groepen'. Die website die ze erbij haalde was ook nep, want antifa heeft geen website.
en maar boos zijn dat de zorg zo duur is geworden, dat hun kinderen geen huis kunnen vinden, of dat ze nog maar een jaar WW kunnen krijgen bijvoorbeeld. Terwijl het gros dit beleid zelf al 25 jaar faciliteert door rechts te stemmen.quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:39 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
En niemand kan ze aanwijzen natuurlijk.
[..]
Zo naïef, zo gullible. Die mensen krijgen de hele dag zooi in hun social media feed en slikken alles zo makkelijk. Te treurig voor woorden. En ze slopen Nederland op deze manier. We hadden het prima, maar nee, alles moest stuk onder de VVD in verschillende samenstellingen, aangemoedigd door extreme partijen als PVV, FVD en straks ook JA 'wij gaan de overheid redden' 21 hossen we de VS achterna
En linksom horen we al meer dan een jaar over de afbraak van de rechtstaat, de massademonstraties die komen zodra het PVV kabinet er zit. #nietmijnpremier. Ondertussen is het kabinet al 2x gevallen en nog geen massadeportaties gezien. Beide flanken drijven al sinds de laatste verkiezingen de emoties hoog op en niet alleen in de politiek.quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:24 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Hij zegt inderdaad niet dat mensen moeten gaan rellen, maar doet er wel alles aan om de emoties hoog te houden waardoor mensen makkelijker D66 in de fik willen zetten.
Ik ben nog steeds niet geïnteresseerd in Els.quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:54 schreef TLC het volgende:
De grote vraag van vandaag is natuurlijk wie de neuk Els nu weer is, tot voor vandaag had ik nog nooit van dat viswijf gehoord
Ook een hoeveelheid aan Hitlergroeten gezien. Daarnaast zie ik mensen zeggen dat die hooligans het verstierd hebben en alleen om het rellen kwamen. Dat terwijl extreemrechts en hooligans bijzonder goed samengaat en je zag ze ook op die bewonersavonden met AZC's als thema. Ook bekend van de hit: 'Dáár moet een pie-mel in', het strijdlied voor een goed beargumenteerde discussie.quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:39 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
En niemand kan ze aanwijzen natuurlijk.
[..]
Zo naïef, zo gullible. Die mensen krijgen de hele dag zooi in hun social media feed en slikken alles zo makkelijk. Te treurig voor woorden. En ze slopen Nederland op deze manier. We hadden het prima, maar nee, alles moest stuk onder de VVD in verschillende samenstellingen, aangemoedigd door extreme partijen als PVV, FVD en straks ook JA 'wij gaan de overheid redden' 21 hossen we de VS achterna
Dat komt omdat het plan is om het op de Amerika-manier te doen. Een enkele man die alles even gaat beslissen, zich overal mee gaat bemoeien en alle controlerende machten opzij zet. Hij was nog niet eens MP en begon meteen te eisen dat er een crisis zou worden uitgeroepen zodat rechtstaat vanaf dag 1 opzij gezet zou worden.quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:47 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
En linksom horen we al meer dan een jaar over de afbraak van de rechtstaat, de massademonstraties die komen zodra het PVV kabinet er zit. #nietmijnpremier. Ondertussen is het kabinet al 2x gevallen en nog geen massadeportaties gezien.
https://www.pvv.nl/index.(...)lders-geenstijl.htmlquote:Schieten met scherp
Door Geert Wilders
29 mei 2007
Mijn vorige column, waarin ik pleitte voor het herstel van de Nederlandse cultuur, was velen van u uit het hart gegrepen. Opkomen voor onze culturele normen en waarden betekent ook deze beschermen tegen lieden die deze willen beschadigen.
Vorige week dinsdag was er bij de ‘vriendschappelijke’ jeugdinterland Nederland-Marokko in Tilburg weer een fraai staaltje multiculturele minachting te bewonderen. Na afloop van de wedstrijd bestormden honderden jonge Marokkanen het veld, belaagden stewards, sloopten het stadion en vervolgden hun roof- en vernielingstocht elders in de stad. Zie ook de artikelen op depers.nl en nieuws.nl.
Aan het begin van de avond al lieten deze ‘kansenjongeren’ hun afkeer zien van alles wat Nederlands is, middels een oorverdovend fluitconcert tijdens het Nederlandse volkslied. Ook het constant uitjouwen van Oranje-speler Ismaïl Aisati, een jongen van Marokkaanse afkomst die wél voor Nederland koos, was ronduit treurig.
Dit alles was echter geen aanleiding voor de organisatie het oefenduel voortijdig af te gelasten. Dat het vervolgens compleet uit de hand liep had een kind nog kunnen zien aankomen, maar PvdA-burgemeester Vreeman bleef verbijsterd achter tussen de kapotgeslagen stoeltjes en gewonde stewards. Achteraf zei hij tijdens de wedstrijd wel “iets van wrok jegens Nederland” geproefd te hebben.
Onmiddellijk na de veldslag werd de ‘politiek-correcte’ multiculti- propagandamachine in gang gezet. “Het is toch vooral chauvinisme. Een uiting van vreugde of frustratie”, aldus Henk Groenevelt van het Centraal Informatiepunt Voetbalvandalisme, die er ook nog op wees dat Marokkaanse fans nou eenmaal uitbundiger reageren: “Ze reageren heel emotioneel, ook bij voetbal. En als ze de kans krijgen, lopen ze in hun enthousiasme het veld op”.
Dat de jongeren vlijmscherpe stukken kunststof van kapotgeslagen stoeltjes als frisbees naar stewards smeten, is dus gewoon een uiting van vaderlandsliefde, géén poging tot zware mishandeling c.q. doodslag!
Uiteraard probeerde de publieke omroep deze kwestie stilletjes onder het multiculturele tapijt te vegen. Bij het NOS Journaal zijn de multiculturalistische waanideeën nog altijd sterker dan het plichtbesef dat miljoenen euro’s aan belastinggeld een objectieve berichtgeving verdienen. Dus volgde een item met vergoelijkende reacties van ‘deskundigen’, zoals technisch directeur van voetbalclub VVV, Mohammed Allach, ook van Marokkaanse afkomst. Hij meent dat het wangedrag van de relschoppers een “duidelijk politiek statement” was. “Deze jongeren voelen zich niet geaccepteerd, niet vrij, achtergesteld en geïsoleerd in buurten en op scholen.”
Alle geldverslindende vlinderreizen, gesubsidieerde jeugdhonken, en andere knuffelprojecten ten spijt; deze groep is niet te helpen. Dat was voor iedereen met gezond verstand allang duidelijk.
En dan over de rol van de politie. Die besloot op te treden tegen de relschoppers buiten het stadion; de verantwoordelijkheid voor de orde binnen het stadion lag namelijk bij de KNVB. Daarom lieten zij de (ongewapende) stewards aan hun lot over. Ik wil voorstellen dat de politie in stadions voortaan altijd aanwezig is. Een politiewoordvoerder zei dat een aantal agenten tijdens de wedstrijd in Tilburg het stadion uiteindelijk toch was binnengegaan, maar “niet herkenbaar, want dan gooi je olie op het vuur.” Dit soort krankzinnige redeneringen zijn ongetwijfeld het resultaat van belachelijke multiculti-projecten zoals de cultuurstages die Nederlandse agenten volgden in Marokko. Doel hiervan is dat agenten de Marokkaanse reljeugd beter leren begrijpen en daardoor de problemen die deze straatterroristen veroorzaken beter kunnen oplossen.
Nuttiger voor de Nederlandse samenleving was geweest als ze van hun Marokkaanse collega-agenten hadden geleerd hoe men daar in Marokko de orde handhaaft. Hoe de Marokkaanse politie rellen de kop in drukt. Criminele jongeren krijgen daar wat ze verdienen: langdurige gevangenisstraf.
Politieagenten hoeven helemaal geen ‘begrip’ of ontzag te hebben voor deze hondsbrutale Marokkaanse criminelen. Ze hoeven enkel begrip te hebben voor de Nederlandse wet. Agenten moeten weer ‘ordehandhavers’ kunnen zijn in plaats van ingezet te worden als multiculturele welzijnswerkers. Daarom stel ik voor in de wet vast te leggen dat de burgemeester – of desnoods de minister van Binnenlandse Zaken – in het kader van de handhaving van de openbare orde de politie opdracht moet kunnen geven om bij ernstige rellen met scherp te schieten. Hieraan voorafgaand moet er eerst een duidelijke waarschuwing gegeven worden, daarna een waarschuwingsschot en vervolgens dient de politie relschoppers uit te schakelen middels een schot bij voorkeur in het been. Het onomwonden wettelijk vastleggen dat bij het volgen van deze procedure de politie straffeloos is, zal aarzeling bij agenten om relschoppers hard aan te pakken wegnemen en de relschoppers effectief bestrijden. Het maakt overigens geen verschil of de relschoppers bestaan uit voetbalhooligans (Marokkaans of niet), krakers, antiglobalisten of ander verwerpelijk tuig.
Dit is het frame dat die zeer rechtse partijen graag neerzetten ja. Links is ook boos, dus dat is hetzelfde! Als je er langer dan 5 seconden over nadenkt slaat dat nergens op natuurlijk. Wilders zegt: rechters zijn linkse D66 rechters en het is allemaal vreselijk oneerlijk als ik weer eens minder minder heb geroepen. Alles links van de VVD zegt: zo spreek je niet over rechters, doe normaal. Gevaar voor de rechtsstaat deze man. Wie polariseert er dan?quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:47 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
En linksom horen we al meer dan een jaar over de afbraak van de rechtstaat, de massademonstraties die komen zodra het PVV kabinet er zit. #nietmijnpremier. Ondertussen is het kabinet al 2x gevallen en nog geen massadeportaties gezien. Beide flanken drijven al sinds de laatste verkiezingen de emoties hoog op en niet alleen in de politiek.
Maar je hebt wel van haar gehoord.quote:Op zondag 21 september 2025 00:15 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds niet geïnteresseerd in Els.
Ik weet niet of je wel eens in een voetbalstadion bent geweest, maar die gemiddelde ‘voetbalsupporter’ zit vaak in de door jou geliefde rechtste contreien.quote:Op zaterdag 20 september 2025 16:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het wordt ook tijd om voetbalhooligans veel harder aan te pakken, veel te vaak zijn daar ongeregeldheden mee. Wat die hier überhaupt komen doen blijft onduidelijk.
Je kan veel negatieve dingen over Howard zeggen, het is echt een gekkie met weinig achting voor andermans leven, maar deze "sieg heil" menigte tegen de "kankerjoden" zal hij niet achter staan.quote:Op zondag 21 september 2025 07:07 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ik weet niet of je wel eens in een voetbalstadion bent geweest, maar die gemiddelde ‘voetbalsupporter’ zit vaak in de door jou geliefde rechtste contreien.
Ik durf wel te stellen dat 90+% van de hooligans naar de rechterkant van het politieke spectrum neigt.
Dat geloof ik zeker, maar normaal als er iets gebeurt weet hij altijd feilloos te duiden dat dit vaker voorkomt in ‘linkse contreien’. Nu doet hij alsof zijn neus bloedt en wordt de koppeling met rechts niet gemaakt.quote:Op zondag 21 september 2025 07:14 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je kan veel negatieve dingen over Howard zeggen, het is echt een gekkie met weinig achting voor andermans leven, maar deze "sieg heil" menigte tegen de "kankerjoden" zal hij niet achter staan.
Ja eens.quote:Op zondag 21 september 2025 07:16 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Dat geloof ik zeker, maar normaal als er iets gebeurt weet hij altijd feilloos te duiden dat dit vaker voorkomt in ‘linkse contreien’. Nu doet hij alsof zijn neus bloedt en wordt de koppeling met rechts niet gemaakt.
Natuurlijk niet. Maar het is wel een user met een ongezonde obsessie voor alles wat 'links progressief' is. Misschien kan dit een beetje een realitycheck zijn, dat mensen niet slecht omdat ze links zijn (of rechts), maar dat je gewoon een hoop debielen hebt die links of rechts kunnen zijn.quote:Op zondag 21 september 2025 07:14 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je kan veel negatieve dingen over Howard zeggen, het is echt een gekkie met weinig achting voor andermans leven, maar deze "sieg heil" menigte tegen de "kankerjoden" zal hij niet achter staan.
De desinformatie campagne is gisteren al begonnen. Over een week is het vooral antifa dat hier gereld heeft hoor jongens. Echt waar!quote:Op zondag 21 september 2025 07:21 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Maar het is wel een user met een ongezonde obsessie voor alles wat 'links progressief' is. Misschien kan dit een beetje een realitycheck zijn, dat mensen niet slecht omdat ze links zijn (of rechts), maar dat je gewoon een hoop debielen hebt die links of rechts kunnen zijn.
Maar ik ben bang dat dit niet gaat gebeuren, in zijn ogen hoort het geweld van gisteren bij links en gebeurt het slechts bij zeer hoge uitzondering een keer bij rechts.
Maar de programmas van de PVV en JA21 staan dan ook vol met ideeën om de rechtstaat te verzwakkenquote:Op zaterdag 20 september 2025 23:47 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
En linksom horen we al meer dan een jaar over de afbraak van de rechtstaat, de massademonstraties die komen zodra het PVV kabinet er zit. #nietmijnpremier. Ondertussen is het kabinet al 2x gevallen en nog geen massadeportaties gezien. Beide flanken drijven al sinds de laatste verkiezingen de emoties hoog op en niet alleen in de politiek.
Maar goed, niets voor niets dat de koning, namens het kabinet, heeft gezegd dat men in de politiek ook maar wat minder moeten polariseren want het is inderdaad wachten tot de eerste randdebiel iets ergers doet dan rellen. Desondanks denk ik dat de hooligans zonder Wilders of de verkiezingen ook waren gaan rellen.
quote:Op zondag 21 september 2025 07:29 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
De desinformatie campagne is gisteren al begonnen. Over een week is het vooral antifa dat hier gereld heeft hoor jongens. Echt waar!
Ik ben bedreven in de oude kunst van fysionomie en tussen al die net iets te verlopen Schultenbräu koppies heb ik weinig linkse vegan jongens kunnen ontwaren. Maar twijfel zaaien voor niet zo slimme mensen die daar graag voor open staan is voldoende.
https://nos.nl/artikel/25(...)d-geweld-in-den-haagquote:Ook initiatiefneemster Els Rechts zegt het geweld af te keuren. "Wat hier is gebeurd, is niet te begrijpen", schreef ze na afloop op X. Ze zei dat ze het protest "nooit had georganiseerd" als ze had geweten dat het zo uit de hand zou lopen.
Later stelde ze in een livestream op X dat de extreemlinkse organisatie Antifa mogelijk een rol heeft gespeeld bij het geweld. Volgens politiechef Krukkert zijn daar geen aanwijzingen voor.
Ah het Antifa van Churchill;quote:Op zondag 21 september 2025 08:20 schreef mcmlxiv het volgende:
Even wat foto’s van Antifa leden van een aantal jaren geleden. Toen het nog wel een echte organisatie was.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat is je punt? Wat is voorop gezet plan in deze?quote:Op zondag 21 september 2025 08:19 schreef Viesdik het volgende:
Ik wist wel dat het een voorop gezet plan was. Fijn zo'n corrupte overheid.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik begrijp dat je zwaar teleurgesteld bent in de uitkomst indertijd. Gelukkig voor jou lijkt ronde twee nú aangebroken. Doe je best kerel.quote:Op zondag 21 september 2025 08:28 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ah het Antifa van Churchill;
Churchill was wary of communist Jews and strongly supported Zionism. He described Jews as "the most formidable and the most remarkable race", whose "first loyalty will always be towards [Jews]".[23][15]
Churchill described the Arabs as a "lower manifestation" than the Jews, whom he viewed as a "higher grade race" compared to the "great hordes of Islam".[60] He referred to Palestinians as "barbaric hordes who ate little but camel dung".[61]
Claims were made that during World War II, Churchill prioritised the stockpiling of food for Britain over feeding Indian subjects during the Bengal famine of 1943,[34][35] against the pleas made by Secretary of State for India, Leo Amery and the Viceroy of India, Lord Linlithgow, but eventually eased the famine by directing shipments of grains to India from Australia.[36][37] The famine resulted in the death of up to three million Indians, which Shashi Tharoor and Madhusree Mukerjee have blamed on Churchill's response.[38]
He was angered in autumn 1930 by the Labour government's decision to grant dominion status to India.[18] He argued that it would hasten calls for full independence from the British Empire.[19]
Churchill advocated against native self-rule in Africa, America, Australia and India, believing that the British Empire promoted and maintained the welfare of those who lived in the colonies; he insisted that "our responsibility to the native races remains a real one".[8][9]
"I do not admit ... for instance, that a great wrong has been done to the Red Indians of America or the black people of Australia. I do not admit that a wrong has been done to these people by the fact that a stronger race, a higher-grade race, a more worldly wise race to put it that way, has come in and taken their place."[2]
Ik ben vooral teleurgesteld in een user die wil doen alsof Antifa de nazi's heeft verslagen, terwijl we racistische nationalisten dankbaar moeten zijn.quote:Op zondag 21 september 2025 08:32 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Ik begrijp dat je zwaar teleurgesteld bent in de uitkomst indertijd. Gelukkig voor jou lijkt ronde twee nú aangebroken. Doe je best kerel.
Mensen die geen Roddelpraat kijken missen een hoop.quote:Op zaterdag 20 september 2025 23:54 schreef TLC het volgende:
De grote vraag van vandaag is natuurlijk wie de neuk Els nu weer is, tot voor vandaag had ik nog nooit van dat viswijf gehoord
Nee, zat ook in het complot van NOS, Politie en D'66.quote:Op zondag 21 september 2025 08:28 schreef SebbeSwensje het volgende:
Ik heb behoorlijk wat gemist zie ik. Staat Mevr. Rechts al op de terreurlijst?
Ik denk dat de meeste mensen van gisteren (en ook de agressieve pro pallie's) voornamelijk vrij simpel zijn en zich vervelen.quote:Op zondag 21 september 2025 07:21 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Maar het is wel een user met een ongezonde obsessie voor alles wat 'links progressief' is. Misschien kan dit een beetje een realitycheck zijn, dat mensen niet slecht omdat ze links zijn (of rechts), maar dat je gewoon een hoop debielen hebt die links of rechts kunnen zijn.
Maar ik ben bang dat dit niet gaat gebeuren, in zijn ogen hoort het geweld van gisteren bij links en gebeurt het slechts bij zeer hoge uitzondering een keer bij rechts.
Jouw “realiteit” is jouw bedenksel. Ga eens een paar goede geschiedenisboeken lezen.quote:Op zondag 21 september 2025 08:28 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ah het Antifa van Churchill;
De realiteit is dat de mensen die tegen de nazis hebben gevochten vele malen racistischer en nationalistischer waren dan de 'extremistische' rechtsgeaarden op dit moment zijn.
quote:Op zondag 21 september 2025 09:08 schreef la_perle_rouge het volgende:
Jouw “realiteit” is jouw bedenksel. Ga eens een paar goede geschiedenisboeken lezen.
Tot ongeveer 1950 was iedereen in Europa racistisch, rechts, links en in het midden. In jeugdboeken wordt ongegeneerd en liefhebbend gesproken van “zwartjes”. Europeanen kregen het racisme met de kinderboeken ingegoten. Niet met haat overigens, maar met het idee dat blanken van nature superieur waren. Lees “De Katjangs” van Schuijl maar eens, of “De strijd om het goudschip” van Willy van der Heide. Vooral die laatste is achteloos hyper racistisch.
De “rechtsgeaarden” van dit moment moet je vergelijken met de andere mensen van dit moment. En die zijn niet per definitie links omdat ze niet 100% rechts zijn. Als je niet al te intelligent bent wil je graag een simpel wereldbeeld: links of rechts, hoog of laag, wit of zwart, maar muziek kent vele noten en akkoorden, en de wereld miljarden kleurschakeringen..
Ik zie niet waar ík het reduceer tot links versus rechts. Dat doe ik namelijk niet met de vergelijking tussen het gangbare denken van toen, en het denken van wat mensen nu als extremistisch rechts omschrijven. Volgens mij bevestig je vooral mijn kanttekening en zou je met je beklag over zwart-wit-denken vooral moeten inhaken op het simplisme van degene die Churchill aan Antifa poogt gelijk te schakelen (dat is immers waar ik op inhaak) terwijl er voor Churchill, en ieder andere partij in die tijd heel andere motieven waren om het gevecht aan te gaan met de nazi's, dan een al dan niet gedeelde weerzin jegens fascisme.quote:Op zondag 21 september 2025 09:08 schreef la_perle_rouge het volgende:
En die zijn niet per definitie links omdat ze niet 100% rechts zijn.
Ben benieuwd of het volgende week nog in de aflevering benoemd wordt. Ze moest ook een keer keihard janken. Wat een shock moet het zijn om ineens je demonstratie gekaapt zien worden door hooligans.quote:Op zondag 21 september 2025 08:39 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Mensen die geen Roddelpraat kijken missen een hoop.
Dit was wel enigszins te verwachten. Althans, dat er hooligans aanwezig zouden zijn was wel bekend. Daar was geen inside information uit dat wereldje voor nodig. Op social media werd al opgeroepen om de onderlinge strijdbijl voor een dagje te begraven. Nogmaals, dat is behoorlijk uniek in Nederland en zegt in mijn ogen ook wel iets over hoe erg het broeit.quote:Op zondag 21 september 2025 09:20 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ben benieuwd of het volgende week nog in de aflevering benoemd wordt. Ze moest ook een keer keihard janken. Wat een shock moet het zijn om ineens je demonstratie gekaapt zien worden door hooligans.![]()
Klein arm meisje.
Jammer joh, maar de geallieerden waren geen antifascisten, daar zaten ook behoorlijk twijfelachtige landen en leiders bij.quote:Op zondag 21 september 2025 08:20 schreef mcmlxiv het volgende:
Even wat foto’s van Antifa leden van een aantal jaren geleden. Toen het nog wel een echte organisatie was.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dan zul je eerst een concrete naam en beweging moeten aanwijzen. Als we de berichten moeten geloven bestonden deze relschoppers uit hooligans van verscheidene voetbalclubs. Moeten we nu die voetbalclubs als terreurbewegingen gaan wegzetten of hoe zie je dat voor je?quote:Op zondag 21 september 2025 09:59 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja dom rechts dus
Overigens komt deze club nu ook op de terreurlijst ?
Bij Antifa is dat toch ook vrij onduidelijk, wie hoort daar bij?quote:Op zondag 21 september 2025 10:01 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dan zul je eerst een concrete naam en beweging moeten aanwijzen. Als we de berichten moeten geloven bestonden deze relschoppers uit hooligans van verscheidene voetbalclubs. Moeten we nu die voetbalclubs als terreurbewegingen gaan wegzetten of hoe zie je dat voor je?
terwijl links juist zou moeten opkomen voor de gewone werkmenschquote:Op zondag 21 september 2025 10:06 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Die groep overlapt natuurlijk wel volledig met uiterst rechts.
Dat laatste kan sowieso geen kwaad. Zeker als het keer op keer een broeinest blijkt van uiterst rechts geweld.quote:Op zondag 21 september 2025 10:01 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dan zul je eerst een concrete naam en beweging moeten aanwijzen. Als we de berichten moeten geloven bestonden deze relschoppers uit hooligans van verscheidene voetbalclubs. Moeten we nu die voetbalclubs als terreurbewegingen gaan wegzetten of hoe zie je dat voor je?
Ik las alweer een burgemeester die 'Nederland onwaardig' en dat soort obligate teksten bezigde. Allemaal slap gelul voor de bühne vooral weer.quote:Op zondag 21 september 2025 10:08 schreef thedeedster het volgende:
Uiteindelijk is handhaving gewoon het belangrijkste; pak overtreders op en pak ze aan.
Zolang de mensen met hun misdragingen wegkomen zoeken ze steeds verder de grens op.
En dan maakt die vermoeiende Links-Rechts discussie uiteindelijk geen reet meer uit.
Die groep is al veel langer succesvol gekaapt door uiterst rechts. Dat ze daarmee direct tegen hun eigen belang ingaan dringt echter niet zo doorquote:Op zondag 21 september 2025 10:08 schreef zeetheefje het volgende:
[..]
terwijl links juist zou moeten opkomen voor de gewone werkmensch
Wat we vooral kunnen zien uit de materialen van vroeger is dat men het niet schuwde om allerlei stereotypes op te tuigen, soms zeker racistisch, maar vaak genoeg ook niet maar slechts een hyperbool over een cultuur.quote:Op zondag 21 september 2025 09:08 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Jouw “realiteit” is jouw bedenksel. Ga eens een paar goede geschiedenisboeken lezen.
Tot ongeveer 1950 was iedereen in Europa racistisch, rechts, links en in het midden. In jeugdboeken wordt ongegeneerd en liefhebbend gesproken van “zwartjes”. Europeanen kregen het racisme met de kinderboeken ingegoten. Niet met haat overigens, maar met het idee dat blanken van nature superieur waren. Lees “De Katjangs” van Schuijl maar eens, of “De strijd om het goudschip” van Willy van der Heide. Vooral die laatste is achteloos hyper racistisch.
De “rechtsgeaarden” van dit moment moet je vergelijken met de andere mensen van dit moment. En die zijn niet per definitie links omdat ze niet 100% rechts zijn. Als je niet al te intelligent bent wil je graag een simpel wereldbeeld: links of rechts, hoog of laag, wit of zwart, maar muziek kent vele noten en akkoorden, en de wereld miljarden kleurschakeringen..
Inderdaad. Dit soort demonstraties van fascisten moet je gewoon veel harder uit elkaar knuppelen.quote:Op zondag 21 september 2025 10:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik las alweer een burgemeester die 'Nederland onwaardig' en dat soort obligate teksten bezigde. Allemaal slap gelul voor de bühne vooral weer.
dus beiden falen?quote:Op zondag 21 september 2025 10:10 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Die groep is al veel langer succesvol gekaapt door uiterst rechts. Dat ze daarmee direct tegen hun eigen belang ingaan dringt echter niet zo door
Helaas veracht men deze groep tegenwoordig en komt liever op voor moslims, migranten en mensen met genderdysforie.quote:Op zondag 21 september 2025 10:08 schreef zeetheefje het volgende:
[..]
terwijl links juist zou moeten opkomen voor de gewone werkmensch
Jij bewondert relschoppers wel?quote:Op zondag 21 september 2025 10:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Helaas veracht men deze groep tegenwoordig en komt liever op voor moslims, migranten en mensen met genderdysforie.
Dat gaan ze ook doen, er zijn 30 mensen gearresteerd en er zullen er meer volgen.quote:Op zondag 21 september 2025 10:08 schreef thedeedster het volgende:
Uiteindelijk is handhaving gewoon het belangrijkste; pak overtreders op en pak ze aan.
Zolang de mensen met hun misdragingen wegkomen zoeken ze steeds verder de grens op.
En dan maakt die vermoeiende Links-Rechts discussie uiteindelijk geen reet meer uit.
Het is onwaarschijnlijk dat deze groep is gebaat bij meer migratie, meer ruimte voor de Islam, meer aanpassingen aan de Nederlandse cultuur en voorrang in de sociale huur voor statushouders (om maar even een paar dingen op te noemen).quote:Op zondag 21 september 2025 10:10 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Die groep is al veel langer succesvol gekaapt door uiterst rechts. Dat ze daarmee direct tegen hun eigen belang ingaan dringt echter niet zo door
Bijzonder dat je dit uit die post weet te halen, dat staat er namelijk niet. Wellicht deze nog eens rustig lezen, het is nota bene slechts één zin. Het is knap dat je daar dan vervolgens iets heel anders uit weet te halen.quote:Op zondag 21 september 2025 10:14 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Jij bewondert relschoppers wel?
Wie is ‘men’? Hou op met in hokjes te denken en alleen maar online ‘meningen’ te lezen. Dat is niet de echte wereld.quote:Op zondag 21 september 2025 10:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Helaas veracht men deze groep tegenwoordig en komt liever op voor moslims, migranten en mensen met genderdysforie.
Draai er vooral lekker weer omheen…quote:Op zondag 21 september 2025 10:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is onwaarschijnlijk dat deze groep is gebaat bij meer migratie, meer ruimte voor de Islam, meer aanpassingen aan de Nederlandse cultuur en voorrang in de sociale huur voor statushouders (om maar even een paar dingen op te noemen).
Deze groep haalt juist veel identiteit uit de eigen cultuur en ziet veel van wat links wil als een aanval op die cultuur, dit weegt voor hen zwaarder dan financieel-economische aspecten tijdens het stemmen.
[..]
Bijzonder dat je dit uit die post weet te halen, dat staat er namelijk niet. Wellicht deze nog eens rustig lezen, het is nota bene slechts één zin. Het is knap dat je daar dan vervolgens iets heel anders uit weet te halen.
Ik heb het geweld vanaf moment één veroordeeld. Dus dit argument gaat al meteen niet op.quote:Op zondag 21 september 2025 10:20 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Draai er vooral lekker weer omheen…
Uiterst rechts koos gister gewoon heel bewust voor geweld. Dat is waar het om gaat en wat je steeds probeert goed te praten of af te zwakken.
Dat was natuurlijk vooral een groep rotte appels en lang niet iedereen, maar het is duidelijk dat men niet onder controle had wat de demonstranten allemaal deden.quote:Op zondag 21 september 2025 10:20 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Draai er vooral lekker weer omheen…
Uiterst rechts koos gister gewoon heel bewust voor geweld. Dat is waar het om gaat en wat je steeds probeert goed te praten of af te zwakken.
Hmm.quote:Op zondag 21 september 2025 10:19 schreef mcmlxiv het volgende:
Het is best bizar om op nogal wat plaatsen te lezen hoe "Romeos" en "Antifa" toch echt de echte schuldige is aan het dom-rechtse geweld van gisteren. Alles om te voorkomen dat Hans/Howard en Ingrid eens een keer in de spiegel gaan kijken naar wat er nou echt gebeurd.
Hooligans, soevereinen, MC's, radicale boeren. Dom/Extreem-rechts heeft stormtroepen genoeg om onder de juiste leiding er een teringzooi van te maken. Tienduizenden extremisten staan klaar om wanneer het even uitkomt geweld te plegen. Eigenlijk wisten we dat al, gisteren was slechts de zoveelste bevestiging.
Maar XR dan? Tja, geen enkele XR demonstratie is in geweld uitgelopen, geen enkele XR demonstrant is gewelddadig tot op de dag van vandaag. Volstrekte bullshit om daar wat voor vergelijking dan ook mee te maken. Ook de Palestina/Gaza-protesten van het afgelopen jaar gaan te vaak over de schreef wat mij betreft, maar de extreme gewelddadigheid van de dom-rechtse stormtroepers blijft toch echt het exclusieve terein van de dom-rechtse stormtroepers.
Is hier een oplossing voor? Lastig denk ik. Er zijn nogal wat geradicaliseerde mislukkelingen die niet kunnen meekomen in de maatschappij en die daarvoor een schuldige, een vijand nodig hebben. Zoveel eenvoudiger om een asielzoeker de schuld te geven van de eigen shit dan te kijken naar jezelf. Dus de onrust zal nog wel een poosje blijven.
Dat Elstinction Rechtsbellion heeft toch veel sympathie bij radicaal rechts.quote:Op zondag 21 september 2025 10:20 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Draai er vooral lekker weer omheen…
Uiterst rechts koos gister gewoon heel bewust voor geweld. Dat is waar het om gaat en wat je steeds probeert goed te praten of af te zwakken.
Ik denk PVV en FvD.quote:Op zondag 21 september 2025 10:24 schreef recursief het volgende:
Die relschoppers he, wat zouden die eigenlijk stemmen?
Nouououou... bij de geïnterviewde 'vreedzame' demonstranten dook opvallend vaak het citaat op: "...maar ik begrijp het wel"quote:Op zondag 21 september 2025 10:23 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat was natuurlijk vooral een groep rotte appels en lang niet iedereen, maar het is duidelijk dat men niet onder controle had wat de demonstranten allemaal deden.
De organisatie had dit natuurlijk ook niet gewild hè.
Ik heb die interviews niet gezien.quote:Op zondag 21 september 2025 10:26 schreef V. het volgende:
[..]
Nouououou... bij de geïnterviewde 'vreedzame' demonstranten dook opvallend vaak het citaat op: "...maar ik begrijp het wel"
ik denk dat er gewoon een copingsmechanisme gaande is omwille van de moord op charlie kirkquote:Op zondag 21 september 2025 10:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is onwaarschijnlijk dat deze groep is gebaat bij meer migratie, meer ruimte voor de Islam, meer aanpassingen aan de Nederlandse cultuur en voorrang in de sociale huur voor statushouders (om maar even een paar dingen op te noemen).
Deze groep haalt juist veel identiteit uit de eigen cultuur en ziet veel van wat links wil als een aanval op die cultuur, dit weegt voor hen zwaarder dan financieel-economische aspecten tijdens het stemmen.
[..]
Bijzonder dat je dit uit die post weet te halen, dat staat er namelijk niet. Wellicht deze nog eens rustig lezen, het is nota bene slechts één zin. Het is knap dat je daar dan vervolgens iets heel anders uit weet te halen.
Je weet als organisatie gewoon prima dat een fors deel van de aanhang van uiterst rechts zeer gewelddadig is.quote:Op zondag 21 september 2025 10:23 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat was natuurlijk vooral een groep rotte appels en lang niet iedereen, maar het is duidelijk dat men niet onder controle had wat de demonstranten allemaal deden.
De organisatie had dit natuurlijk ook niet gewild hè.
Nee hoor, hier was pasgeleden nog een vreedzame demonstratie tegen een AZC.quote:Op zondag 21 september 2025 10:27 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Je weet als organisatie gewoon prima dat een fors deel van de aanhang van uiterst rechts zeer gewelddadig is.
Als je zoiets organiseert is gewelddadig gedrag gewoon gegarandeerd.
Links probeert dit inderdaad flink uit te melken, maar dat mag hoor. Er was ook genoeg reden tot ophef natuurlijk want wat er gisteren is gebeurd is ook gewoon schandalig en had veel eerder hard met de wapenstok moeten worden bestreden.quote:Op zondag 21 september 2025 10:27 schreef zeetheefje het volgende:
[..]
ik denk dat er gewoon een copingsmechanisme gaande is omwille van de moord op charlie kirk
'zie je wel, rechts is even erg!'
Dit is natuurlijk gewoon projectie.quote:Op zondag 21 september 2025 10:27 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Je weet als organisatie gewoon prima dat een fors deel van de aanhang van uiterst rechts zeer gewelddadig is.
Als je zoiets organiseert is gewelddadig gedrag gewoon gegarandeerd.
2 zetels in totaal?quote:
Valt wel mee.quote:Op zondag 21 september 2025 10:27 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Je weet als organisatie gewoon prima dat een fors deel van de aanhang van uiterst rechts zeer gewelddadig is.
Als je zoiets organiseert is gewelddadig gedrag gewoon gegarandeerd.
Nou ja, denk dat wanneer je de draadjes van de UvA rellen erbij zou pakken dat je voldoende bewondering zult tegenkomen.quote:Op zondag 21 september 2025 10:14 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Jij bewondert relschoppers wel?
Als ze al weten hoe ze een potlood moeten vasthouden.quote:
Precies. Hoe halen ze het in hun hoofd om het te hebben over interne aangelegenheden als er aan de andere kant van de wereld ook iets is waar we ons boos over kunnen maken?quote:Op zondag 21 september 2025 10:27 schreef zeetheefje het volgende:
[..]
ik denk dat er gewoon een copingsmechanisme gaande is omwille van de moord op charlie kirk
'zie je wel, rechts is even erg!'
Dat kan ook. En ik durf ook nog wel te zeggen dat afgaande op de videos er ook figuren aanwezig waren die waarschijnlijk geen problemen zouden hebben met de NVU. Er zat helaas echt onguur uitschot tussen.quote:
Is wel imago schade voor de PVV.quote:
Wel grappig dat alleen XR er steeds bij gehaald word.quote:Op zondag 21 september 2025 10:19 schreef mcmlxiv het volgende:
Het is best bizar om op nogal wat plaatsen te lezen hoe "Romeos" en "Antifa" toch echt de echte schuldige is aan het dom-rechtse geweld van gisteren. Alles om te voorkomen dat Hans/Howard en Ingrid eens een keer in de spiegel gaan kijken naar wat er nou echt gebeurd.
Hooligans, soevereinen, MC's, radicale boeren. Dom/Extreem-rechts heeft stormtroepen genoeg om onder de juiste leiding er een teringzooi van te maken. Tienduizenden extremisten staan klaar om wanneer het even uitkomt geweld te plegen. Eigenlijk wisten we dat al, gisteren was slechts de zoveelste bevestiging.
Maar XR dan? Tja, geen enkele XR demonstratie is in geweld uitgelopen, geen enkele XR demonstrant is gewelddadig tot op de dag van vandaag. Volstrekte bullshit om daar wat voor vergelijking dan ook mee te maken. Ook de Palestina/Gaza-protesten van het afgelopen jaar gaan te vaak over de schreef wat mij betreft, maar de extreme gewelddadigheid van de dom-rechtse stormtroepers blijft toch echt het exclusieve terein van de dom-rechtse stormtroepers.
Is hier een oplossing voor? Lastig denk ik. Er zijn nogal wat geradicaliseerde mislukkelingen die niet kunnen meekomen in de maatschappij en die daarvoor een schuldige, een vijand nodig hebben. Zoveel eenvoudiger om een asielzoeker de schuld te geven van de eigen shit dan te kijken naar jezelf. Dus de onrust zal nog wel een poosje blijven.
RIP Kirk, vrede zij met hem.quote:Op zondag 21 september 2025 10:34 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Precies. Hoe halen ze het in hun hoofd on het te hebben over interne aangelegenheden als er aan de andere kant van de wereld ook iets is waar we ons boos over kunnen maken?
Altijd vervelend als een kleine groep het verpest voor de rest. Je zou bijna denken dat je zo ook naar de problematiek met allochtone jongeren en asielzoekers moet kijken.quote:Op zondag 21 september 2025 10:23 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat was natuurlijk vooral een groep rotte appels en lang niet iedereen, maar het is duidelijk dat men niet onder controle had wat de demonstranten allemaal deden.
De organisatie had dit natuurlijk ook niet gewild hè.
Neuh, het is gewoon het benoemen van de feiten.quote:Op zondag 21 september 2025 10:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk gewoon projectie.
Tja, links zal altijd proberen te doen alsof iedereen aan hun kant heilig is en min of meer iedereen aan de rechterkant zoals het groepje voetbalhooligans dat we gisteren hebben gezien. Dat is ook zo mooi aan rechts, daar heeft men geen probleem om te erkennen dat er ook aan hun kant tuig zit. Links zal dat echter nooit doen.quote:Op zondag 21 september 2025 10:37 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Wel grappig dat alleen XR er steeds bij gehaald word.
Zo onschuldig zijn ze overigens niet. Ze veroorzaken genoeg ellende met hun actes en vallen wel degelijk mensen aan met o.a. hun boterzuur.
Maar de agressieve Pro Pali en Antifa troepen noem je niet, dat komt niet zo goed uit he.
Hele groepen mensen Joden te grazen willen nemen, ach ja dat is zo vredelievend.
Links heeft er rotvolk tussen zitten die meerdere keren per week ellende veroorzaken, maar dat blijven jullie maar ontkennen.
Bij rechts is het nu een x fout gegaan en oooowwww dat is zoooooveeel erger.
Nou om mij pakken ze al het tuig van gisteren aan, en ik hoop dat ze dat bij links dan ook gaan doen.
Helaas is het statistisch aantoonbaar dat problemen met die groep veel breder zitten en niet slechts en klein deel betreffen. Als een kleine 25% van de bevolking schuldig is voor meer dan de helft van alle criminaliteit, gaat er iets mis. En als we die groep gaan doorselecteren op mensen met specifiek een niet-Westerse migratieachtergrond wordt het contrast nog zorgwekkender.quote:Op zondag 21 september 2025 10:40 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Altijd vervelend als een kleine groep het verpest voor de rest. Je zou bijna denken dat je zo ook naar de problematiek met allochtone jongeren en asielzoekers moet kijken.
Met dat verschil dat de ene problematiek wat meer recent is en vooral voor normale burgers verkeerd kan aflopen.quote:Op zondag 21 september 2025 10:40 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Altijd vervelend als een kleine groep het verpest voor de rest. Je zou bijna denken dat je zo ook naar de problematiek met allochtone jongeren en asielzoekers moet kijken.
Ik associeer me gewoon niet met dergelijk volk, net als dat jij weinig op zult hebben met die raddraaiers van gisteren.quote:Op zondag 21 september 2025 10:44 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, links zal altijd proberen te doen alsof iedereen aan hun kant heilig is en min of meer iedereen aan de rechterkant zoals het groepje voetbalhooligans dat we gisteren hebben gezien. Dat is ook zo mooi aan rechts, daar heeft men geen probleem om te erkennen dat er ook aan hun kant tuig zit. Links zal dat echter nooit doen.
[..]
Helaas is het statistisch aantoonbaar dat problemen met die groep veel breder zitten en niet slechts en klein deel betreffen. Als een kleine 25% van de bevolking schuldig is voor meer dan de helft van alle criminaliteit, gaat er iets mis. En als we die groep gaan doorselecteren op mensen met specifiek een niet-Westerse migratieachtergrond wordt het contrast nog zorgwekkender.
Precies.quote:Op zondag 21 september 2025 10:44 schreef HowardRoark het volgende:
Tja, links zal altijd proberen te doen alsof iedereen aan hun kant heilig is en min of meer iedereen aan de rechterkant zoals het groepje voetbalhooligans dat we gisteren hebben gezien. Dat is ook zo mooi aan rechts, daar heeft men geen probleem om te erkennen dat er ook aan hun kant tuig zit. Links zal dat echter nooit doen.
Hmm. En hoe verklaar jij uitkomsten als deze dan? Als rechts volgens jou hartstikke gewelddadig is, zijn deze cijfers op zijn minst vreemd te noemen, vind je ook niet?quote:Op zondag 21 september 2025 10:43 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Neuh, het is gewoon het benoemen van de feiten.
1.500 hooligans noem jij een paar rotte appels haha.quote:Op zondag 21 september 2025 10:48 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Precies.
Met grote groepen zitten er altijd wel een paar rotte appels tussen daar kan je niet omheen.
Omdat er elders ook zat tuig is, is dit geen probleem?quote:Op zondag 21 september 2025 10:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm. En hoe verklaar jij uitkomsten als deze dan? Als rechts volgens jou hartstikke gewelddadig is, zijn deze cijfers op zijn minst vreemd te noemen, vind je ook niet?
[ afbeelding ]
Bron
Dit doen jullie toch ook altijd als er weer eens wat 'jongeren' met broccolikapsel en fatbike ergens voor problemen zorgen?quote:Op zondag 21 september 2025 10:51 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
1.500 hooligans noem jij een paar rotte appels haha.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |