Vliegtuigen, die vliegen nu om de bevrijding van Nederland in de tweede wereldoorlog te vieren.quote:
Als hij nog in de buurt is, even contact opnemen met een egelopvang. Je hoort egeltjes niet/nauwelijks te zien overdag, en zeker als ze sloom zijn, zijn ze waarschijnlijk ernstig verzwakt.quote:Op vrijdag 19 september 2025 14:08 schreef Tuindier het volgende:
Ik heb nog een egel gevonden in de tuin! Deze leeft maar doet niet veel. Heb hem laten liggen maar een krat half op een emmer boven hem gezet voor wat schaduw en zodat ie minder in het zicht ligt.
Oh! Hij kruipt heel langzaam weg.
[ afbeelding ]
Aha okquote:Op vrijdag 19 september 2025 12:58 schreef Tuindier het volgende:
[..]
Vliegtuigen, die vliegen nu om de bevrijding van Nederland in de tweede wereldoorlog te vieren.
Dank voor jullie meeleven. Het is klein leed, maar toch is het fijn om daar begrip in te vinden.
Inmiddels wordt er volop gescharreld en gegraven. Ze zijn ook niet heel klein, daarom vond de dierenambulance het niet nodig om te komen of iets te doen. Ik belde toen ik alleen de eerste had gezien, en ze zei dat ik hem kon oppakken met een handdoek en uitzetten ergens in een bos, maar nu zijn het er twee en misschien wel nog meer? De tuin hier is goed rommelig, veel struiken en beschutting dus dat ergens anders uitzetten lijkt me dan ook niet heel handig.quote:Op vrijdag 19 september 2025 15:26 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Als hij nog in de buurt is, even contact opnemen met een egelopvang. Je hoort egeltjes niet/nauwelijks te zien overdag, en zeker als ze sloom zijn, zijn ze waarschijnlijk ernstig verzwakt.
SPOILER: niet lezen vlinder!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
quote:Op vrijdag 19 september 2025 17:29 schreef sigme het volgende:
In onze casa troffen we op de benedenverdieping een zwaluwnestje dat er in mei nog niet zat. In het trapgat een dode zwaluw. Die zal licht gezien hebben en niet weer omgekeerd zijn?
In de woonkamer twee dode vleermuisjes. Hier liggen ze buiten op een rots.
[ afbeelding ]Je beestenboel breidt zich internationaal aardig uit…SPOILER: niet lezen vlinder!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: niet lezen vlinder!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Als je ze hebt, dan weet je dat. Echt. Dus wat jij beschrijft lijkt mij een incident, en geen reden voor zorg.quote:Op vrijdag 19 september 2025 20:05 schreef vlindertje89 het volgende:
Oeeh, ziet er uit als heel goed ijsje!
En idd ook leuk jasje.
[ link | afbeelding ]
Is dit een meelmot?
Lijkt wel verdomd op t Google plaatje. Het was er vanavond eentje, en vanochtend en gister 2x heb ik ook keer motje zien vliegen in de woonkamer (foto is op koelkast), maar weet niet of zelfde soort. Gisteren heb ik ze ze naar buiten gedirigeerd, vandaag vermoord. Geen idee of het nou van buiten komt - wel even raam open gehad en deur achter, maar dat was wel al tijdje dicht toen ik m vanavond zag, al kan ie natuurlijk even rondgevlogen hebben voor ik hem zag. Als niet van buiten komt zou ik niet weten hoe dan wel, ik heb alles in van die Ikea plastic voorraaddozen met deksel met rubberen ring erin, of in originele dichte verpakking (quinoa in karton, rest in plastic), of de aangebroken havermout/suiker/cacao enzo in originele papieren verpakking met afsluitclip en dan ook nog in plastic ziplock zakje. Alleen mn open plastic notenzakjes hebben alleen een afsluitclip en niet ook nog in bak/zakje (amandelen, walnoten, cashewnoten). Oh, en ik heb nog kruidenpotjes, maar ook allemaal met dekseltje dicht enzo. Ik zie in de voorraaddozen in elk geval helemaal niks afwijkends.
In Amerika is advies als je een vleermuis in je huis vindt, ga rabiës shots halen, want je kan zomaar gebeten zijn (als je m binnen ziet vliegen en weer naar buiten ziet vliegen dan denk ik niet, maar als je r eentje vindt en niet weet hoe lang al zit dan wel, want kan je ongemerkt in je slaap gebeten hebben). Nou kan het wel zijn dat de prevalentie van rabiës daar anders is, dat weet ik niet, en in Amerika zijn ze ook wel wat voorzichtiger natuurlijk. Ik volg een Amerikaanse kinderarts op insta en daar kwam het toevallig redelijk recent voorbij.quote:Op vrijdag 19 september 2025 20:42 schreef sigme het volgende:
@:vlindertje89 de vleermuisjes waren al dood. Later die middag vloog er een levende (duh) een kwartiertje door het huis voordat ‘ie de uitgang gevonden had.
Niet op te merken vleermuisbeten ken ik niet, maar bij mijn weten is rabiës zo zeldzaam dat ik er geen aandacht aan schenk totdat een beest mij actief aanvalt.
Alleen als het héél warm is.quote:Op vrijdag 19 september 2025 21:00 schreef AnneX het volgende:
@:vlindertje89 kan het geen avond/ nacht vlindertje op de foto zijn met opgevouwen vleugels?
@:Vanyel wat een giga ijsje. Dat is werk om op te krijgen voordat het gesmolten is.!?
Wanneer komt de kat eigenaar terug? Heb je contact met hun?quote:Op vrijdag 19 september 2025 22:15 schreef Kaatje1 het volgende:
Heb je geen zorgen meer over je eigen kat, komt de oppas kat om de hoek om zorgen over te maken. Een van de katten waar ik voor zorg heeft al 3 dagen nauwelijks gegeten en overal ligt viezigheid
Meelmot lijkt me zo verschrikkelijk, laatst vloog hier ook wat onbestemds maar leek totaal niet op een meelmot (toch voor de zekerheid maar afscheid van genomen)
Maandag gelukkig en ik heb contact met ze. Probleem is dat deze kat zich niet op laat pakken, ook niet door hen. Dus wanneer ze naar de DA moer zal ze eerst iets in haar eten moeten krijgen (moet ze wel eten natuurlijk) om haar heel kalm te krijgen. Bij de DA weten ze dit ookquote:Op zaterdag 20 september 2025 00:31 schreef AnneX het volgende:
[..]
Wanneer komt de kat eigenaar terug? Heb je contact met hun?
Lijkt mij serieus lastig om te beslissen wel/ niet dierenarts te consulteren…
Misschien heeft Katz ‘gewoon’ heimwee naar zijn/haar baasjes…quote:Op zaterdag 20 september 2025 07:38 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Maandag gelukkig en ik heb contact met ze. Probleem is dat deze kat zich niet op laat pakken, ook niet door hen. Dus wanneer ze naar de DA moer zal ze eerst iets in haar eten moeten krijgen (moet ze wel eten natuurlijk) om haar heel kalm te krijgen. Bij de DA weten ze dit ook
Dat sowieso, een van de andere heeft na 1,5 een kantelpunt, dan voldoe ik niet meer. Maar deze is ook wat aan het dementeren, het gaat gewoon niet lekker met haarquote:Op zaterdag 20 september 2025 09:25 schreef AnneX het volgende:
[..]
Misschien heeft Katz ‘gewoon’ heimwee naar zijn/haar baasjes…
Afgeschaft…😎 Op diverse vliegvelden zijn de systemen gehackt.quote:Op zaterdag 20 september 2025 09:48 schreef borisz het volgende:
Verplicht nog op het terras. Mn geplande trein is afgeschaft om de Vlaamse term te gebruiken. Over een uurtje nieuwe kans.
Zit je?quote:Op zaterdag 20 september 2025 09:48 schreef borisz het volgende:
Verplicht nog op het terras. Mn geplande trein is afgeschaft om de Vlaamse term te gebruiken. Over een uurtje nieuwe kans.
Wat hackers kunnen doen hequote:Op zaterdag 20 september 2025 10:16 schreef AnneX het volgende:
[..]
Afgeschaft…😎 Op diverse vliegvelden zijn de systemen gehackt.![]()
Hopelijk zijn de treinen gevrijwaard van hackers.
Oh no alweerquote:Op zaterdag 20 september 2025 11:20 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[ link | afbeelding ]
Nogal wat rook hier.
Oeh, hoe dicht bij is dat?quote:Op zaterdag 20 september 2025 11:20 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[ link | afbeelding ]
Nogal wat rook hier.
Hemelsbreed een kilometer of twaalf. 25 minuten met de auto.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |