Dat is dus de toon van links/progressief. Door jou gekarakteriseerd als ‘sociaal’. Door de bomen het bos niet zien, ken je die uitdrukking?quote:Op zaterdag 13 september 2025 07:50 schreef SurpriseGirl het volgende:
Ik heb de afgelopen dagen echt heel veel filmpjes gezien van gewone amerikanen op Instagram. De toon was over het algemeen hij verdiende dit en hij heeft het op zichzelf afgeroepen.
quote:
Het leven draait om keuzes maken waar je achter moet staan.quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Wat Kirk deed heeft alles met vvmu te maken. Dat hij in Nederland 100 man politie nodig heeft is als dat waar is veelzeggend over de ‘tolerantie’ van (in dit geval) links/progressief tav andere meningen.
De kogel kwam verder letterlijk van voor (linksvoor), dus het woord ‘letterlijk’ gaat je kennelijk boven de pet en overdrachtelijk is dat nog niet duidelijk, maar het is wel al te duidelijk dat in linkse echokamers hierover gelogen wordt om het eigen straatje schoon te vegen.
Ik deel zijn denkbeelden niet maar vind het juist leuk om te zien hoe onze huidige vrijheden en denkbeelden vededigd moeten worden tegen meestal goede conservatieve argumentenquote:Op zaterdag 13 september 2025 08:23 schreef Seeburg54 het volgende:
Ik had nog nooit van Charlie Kirk gehoord, dus maar eens even wat opgezocht en bekeken. Zijn mening en de zwaar conservatief christelijke manier waarop hij dat deed verveelde mij al vrij snel. In deze tijd kun je je kop niet te ver boven het maaiveld steken op politiek gebied, als je een lang rustig leven wil leiden. De ene extreme lokt de andere extreme uit blijkbaar.
Zo lang er niet wordt opgeroepen tot geweld (hetgeen strafbaar is en waar jij je nu min of meer schuldig aan maakt) is de term haatzaaier niet meer dan een persoonlijke kwalificatie.quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:24 schreef SurpriseGirl het volgende:
[..]
Luister vriend, Ik ben net zo neutraal als Zwitserland. Ik heb me mening gegeven. De wereld is beter af zonder haatzaaiers.
Ja en “zijn kinderen kunnen nu ook een normaler leven gaan leiden” nadat ze op de eerste rij papa hebben zien doodbloeden.quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:40 schreef SurpriseGirl het volgende:
[..]
[..]
Het leven draait om keuzes maken waar je achter moet staan.
Charlie Kirk had een keuze gemaakt. Hij kende de gevaren van deze keuze. Hij koos ervoor. Hij had dit scenario al diverse keren voorbij zien flitsen. ZUlke dingen gebeuren in deze wereld. Het is over en uit nu.
‘Sociaal’…quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Sodeju zeg.....geen greintje respect.
Prima verwoord.quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:41 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik deel zijn denkbeelden niet maar vind het juist leuk om te zien hoe onze huidige vrijheden en denkbeelden vededigd moeten worden tegen meestal goede conservatieve argumenten
[..]
Zo lang er niet wordt opgeroepen tot geweld (hetgeen strafbaar is en waar jij je nu min of meer schuldig aan maakt) is de term haatzaaier niet meer dan een persoonlijke kwalificatie.
Als in jouw ogen iedereen met een andere mening dan jij een haatzaaier is ga je er nog wel een paar tegenkomen in het leven
Bron?quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:12 schreef SurpriseGirl het volgende:
[..]
Zoals ik net al aangaf het merendeel van de amerikanen is er blij mee
Hoe noem je het als je een indringer die iemand anders met een hamer bewerkte terwijl hij gewoon thuis was tot patriot bestempelt? Het is geen directe oproep tot geweld, maar op zijn minst toch wel een goedkeuring?quote:
Dan heb je kennelijk alleen zwakzinnigen om je heen verzameld.quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:14 schreef SurpriseGirl het volgende:
[..]
Ik sta er om bekend dat ik dingen heel snel begrijp..
Of ze zit in een kliniek.quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:47 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dan heb je kennelijk alleen zwakzinnigen om je heen verzameld.
Instagram staat er barstenvol meequote:
Een domme huismoeder in haar instagrambubbelquote:Op zaterdag 13 september 2025 08:48 schreef SurpriseGirl het volgende:
[..]
Instagram staat er barstenvol mee
Vanwege al die ‘sociale’ linkse mensen…quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:20 schreef SurpriseGirl het volgende:
Die kinderen van hem zouden gewoon gepest gaan worden en gevaar kunnen lopen
Die vent heeft gewoon gestudeerd en begrijpt dat soort dingen heel goed.quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:48 schreef SurpriseGirl het volgende:
[..]
Instagram staat er barstenvol mee
Charlie Kirk begreep ook niet zo goed dat Indianen de eerste bewoners van Amerika waren. Zichzelf verheven voelen terwijl alle amerikanen eigenlijk Immigranten zijn op Indiaans grondgebied
ja.quote:Op zaterdag 13 september 2025 06:53 schreef SurpriseGirl het volgende:
[..]
Nee, hij ging de discussie niet aan op een fatsoenlike manier. Hij beledigde miljoenen mensen in amerika. Maar dit soort mensen denken dat ze overal mee weg komen. Wie zaait die zal oogsten.
Het probleem met rechtse politiek is dat ze altijd andere mensen wegzetten omdat ze denken dat ze zelf beter zijn
"Dat heb op instagram gestaan".quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:48 schreef SurpriseGirl het volgende:
[..]
Instagram staat er barstenvol mee
Charlie Kirk begreep ook niet zo goed dat Indianen de eerste bewoners van Amerika waren. Zichzelf verheven voelen terwijl alle amerikanen eigenlijk Immigranten zijn op Indiaans grondgebied
quote:Op woensdag 10 september 2025 21:22 schreef Twiitch het volgende:
Kogel kwam weer van links. Utah heeft nog de doodstraf dus hoop dat ze de dader levend pakken en hij een spuitje krijgt.
quote:
quote:
quote:Op woensdag 10 september 2025 21:42 schreef William_Papadin het volgende:
We noteren wederom dat de kogel van links kwam.
quote:
quote:Op woensdag 10 september 2025 22:01 schreef FlippingCoin het volgende:
en de kogel komt weer eens van links
goh
De man is nog niet eens gestorven aan deze gruwelijke moord en de users op fok duikelen over elkaar heen om de dader als links af te schilderen. Geen dader, geen motief, geen informatie. Dit is een greep uit het eerste deel van deze reeks. Blijkbaar mag je totaal ongefundeerd je onderbuik delen op dit forum, mits links maar als zo slecht en kwaad mogelijk wordt afgebeeld. Feiten doen er niet toe voor het rechtse electoraat hier.quote:
quote:
Jij stond ook vooraan om te melden dat Lisa niet alleen had moeten fietsen zeker?quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:33 schreef SurpriseGirl het volgende:
[..]
[..]
Charlie Kirk had betere keuzes in zijn leven kunnen maken. Ik heb ze niet voor hem gemaakt. Als je op een motor stapt weet je dat weles kan gaan vallen. hard vallen.
Wat een boel flauwekul.quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:52 schreef InstortendeSter het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
De man is nog niet eens gestorven aan deze gruwelijke moord en de users op fok duikelen over elkaar heen om de dader als links af te schilderen. Geen dader, geen motief, geen informatie. Dit is een greep uit het eerste deel van deze reeks. Blijkbaar mag je totaal ongefundeerd je onderbuik delen op dit forum, mits links maar als zo slecht en kwaad mogelijk wordt afgebeeld. Feiten doen er niet toe voor het rechtse electoraat hier.
Wat blijkt? Dader is een Groyper
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Charlie Kirk is vermoord door een extreemrechtse witte nationalist die vindt dat Kirk niet extreem genoeg was in zijn gedachtengoed. Right wing infighting en dus niet een 'woke/trans/linkse' gek.
bnw is verderopquote:Op zaterdag 13 september 2025 08:52 schreef InstortendeSter het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
De man is nog niet eens gestorven aan deze gruwelijke moord en de users op fok duikelen over elkaar heen om de dader als links af te schilderen. Geen dader, geen motief, geen informatie. Dit is een greep uit het eerste deel van deze reeks. Blijkbaar mag je totaal ongefundeerd je onderbuik delen op dit forum, mits links maar als zo slecht en kwaad mogelijk wordt afgebeeld. Feiten doen er niet toe voor het rechtse electoraat hier.
Wat blijkt? Dader is een Groyper
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Charlie Kirk is vermoord door een extreemrechtse witte nationalist die vindt dat Kirk niet extreem genoeg was in zijn gedachtengoed. Right wing infighting en dus niet een 'woke/trans/linkse' gek.
quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:20 schreef SurpriseGirl het volgende:
Die kinderen zijn nu ook beter af en kunnen nu een normaler leven gaan leiden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die kinderen zouden volgens haar nu beter af zijn
Rijp voor (gedwongen) opname en jeugdzorg als ze zelf kinderen heeft.
Het is juist links/progressief die nu (ongefundeerd) keihard loopt te schreeuwen dat de dader Republikeins is. Dus kennelijk is het links/progressief die vooral in paniek is.quote:Op zaterdag 13 september 2025 08:38 schreef ems. het volgende:
Haha, je ziet de sneeuwvlokjes kant weer helemaal in paniek raken omdat het een blanke christen uit een republikeins nest was. Ze hadden zo graag gehoopt (en alvast geinsinueerd) dat het een trans of in ieder geval een buitenlander was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |