quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 11:28 schreef exode het volgende:
[..]
Was er bij jou iets mis mee? Ik vind het een mooie kleur, mooi afwijkend van alle blauw wat we al hebben.
Home Alone komt er hier ook aanVia Marktplaats.
Ik heb keurig andere blokjes opgestuurd gekregen, maar moet ze nog vervangen. Heb het nu zo staan zodat je het niet ziet.quote:Op vrijdag 22 augustus 2025 13:55 schreef Troel het volgende: Ik heb een half uurtje geleden een mailtje gestuurd naar de LEGO over een andere tint lichtblauw in mijn Tudor-set en zo waar al binnen no time een mailtje terug met de vraag om het batchnummer, foto's en om hoeveel steentjes het gaat. Ik was even vergeten hoe fijn die klantenservice is! Herkennen meer mensen dit trouwens? De 3x1 steentjes en de 2x1 snots die echt een andere tint lichtblauw hebben dan de rest?
Ah ok, nee dat heb ik niet. Ze zijn echt allemaal exact dezelfde kleur licht blauw.quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 13:13 schreef Troel het volgende:
[..]
[..]
Ik heb keurig andere blokjes opgestuurd gekregen, maar moet ze nog vervangen. Heb het nu zo staan zodat je het niet ziet.
Nu even iemand lief aankijken om een schroef in de muur te maken.quote:
geef maar een schroef en een hamer..quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 14:56 schreef Ama het volgende:
[..]
Nu even iemand lief aankijken om een schroef in de muur te maken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 15:03 schreef mschol het volgende:
[..]
geef maar een schroef en een hamer..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo makkelijk gaat dat dus helaas niet, zonder een betonboor kom je niet zo ver. Spijkertje in de muur slaan kan ik ook wel.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 15:05 schreef mschol het volgende:
geen idee wat voor muur je het aan wilt ophangen, maar een gipswandje kan je makkelijk zelf doen met een hollewandplug
Your beauty never ever scared me.
ah, dat is wel onhandig jaquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 15:08 schreef Ama het volgende:
[..]
[..]
Zo makkelijk gaat dat dus helaas niet. Zonder een betonboor kom je niet zo ver.
Jaquote:
dat welquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 15:10 schreef Ama het volgende:
[..]
Jasnel iets ophangen zit er hier niet in maar goed als iets hangt dan hangt ook wel heel stevig.
water schade aan de doos?quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 16:25 schreef exode het volgende:
Ik had voor het eerst een Lego set via Marktplaats gekocht. Home Alone, nieuw in doos, gesealed voor ¤200. Kreeg hem vandaag binnen en de hele set STINKT. Echt buitengooi waardig. Een enorm muffe geur, het lijkt wel schimmel zo heftig. De steentjes stinken ook zelfs na weken in water en azijn.
Morgen ga ik een paar zakjes tegen mijn principes in, in de wasmachine doen.
Balen, ik hoop de geur iig acceptabel te krijgen.
Nee, echt alles ziet er als nieuw uit. Perfecte staat.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |