Ja Sjerrelquote:
Nee dank je, ik volg die andere poppenkast, vanuit het Witte Huis ..quote:Op maandag 18 augustus 2025 20:19 schreef greysbones het volgende:
@:Kinkijan
je kan terug komen hoor
Demi heeft de hoofdrol
Nou dat Kim zei dat Roma misschien aan zwakbegaafden lesgaf.quote:Op maandag 18 augustus 2025 21:18 schreef Soury het volgende:
Wat was er nou zo heftig aan deze aflevering wat in een spoiler moest
Oh datquote:Op maandag 18 augustus 2025 21:33 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Nou dat Kim zei dat Roma misschien aan zwakbegaafden lesgaf.
Schandaaaaalig!![]()
Ja dat is een complimentquote:Op maandag 18 augustus 2025 21:55 schreef chufi het volgende:
das nog moeilijker dan aan gewone kindjens
?quote:Op maandag 18 augustus 2025 20:55 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat kan je beter tegen een paar users hier zeggen.Btw ik mis er ééntje
El Che werd tijdens een van zijn eerste cyclussen ook boos op o.a. de originele Demi (waar hij zogenaamd verliefd op was) die van zijn naam ook iets anders maakte, dus hij zou beter moeten weten dat Erik het niet fijn vindt.quote:Op maandag 18 augustus 2025 22:11 schreef ChildoftheStars het volgende:
Snap Erik wel met zijn gedoe over zijn naam (van El Che).
De gene die altijd zeggen dat het script is en dat ze acteurs zijn. Nou het tegendeel is weer eens bewezen.quote:
Deze aflevering waren er 8 wel acteurs met een script!quote:Op maandag 18 augustus 2025 22:55 schreef Soury het volgende:
[..]
De gene die altijd zeggen dat het script is en dat ze acteurs zijn. Nou het tegendeel is weer eens bewezen.
Ja poehoe eindelijk.quote:Op maandag 18 augustus 2025 23:02 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Deze aflevering waren er 8 wel acteurs met een script!
Ik stoorde me vooral ook aan, volgens mij was het Tom, die van tevoren had besloten Roma te negeren en het raar vond dat zij niet naar hem toe gekomen was voor een gesprek! Ze is gewoon niet geïnteresseerd in hem. Kan toch! Zo boeiend is ie ook niet.quote:Op maandag 18 augustus 2025 20:15 schreef greysbones het volgende:
[..]
voor iemand die mantelzorgster is en verder niks
vind ik het een ietwat misplaatste opmerking
plus allemaal zaniken ik heb geen gesprekken met roma
wat mankeert hen dan, dat ze zelf geen gesprek aan kunnen knopen ?
Ik vind het wel apart, ik ben helemaal eens met wat je zegt over Tom. Van te voren besluiten dat je niks met iemand hebt en dan het haar verwijten. Grappig wel ik heb een soort haat/liefde gevoel bij Roma. Soms vind ik haar een naar stook wijf en soms zegt ze weer dingen waarvan ik denk ja je hebt helemaal gelijk en smelt mijn hart een beetje.quote:Op maandag 18 augustus 2025 23:54 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik stoorde me vooral ook aan, volgens mij was het Tom, die van tevoren had besloten Roma te negeren en het raar vond dat zij niet naar hem toe gekomen was voor een gesprek! Ze is gewoon niet geïnteresseerd in hem. Kan toch! Zo boeiend is ie ook niet.
En Kim, kom op, achterlijke opmerking. Misschien spreekt ze uit ervaring als oud leerlinge van een dergelijke school, want veel inhoud heeft zij niet!
Lijkt me nu al geweldig!! Go Faat!quote:Op maandag 18 augustus 2025 21:11 schreef greysbones het volgende:
Fabio Fatima fittie
had dat niet vandaag gekund
Het wegzetten van een hele klas kinderen als zwakbegaafd! Leuk voor die kids.quote:Op maandag 18 augustus 2025 21:18 schreef Soury het volgende:
Wat was er nou zo heftig aan deze aflevering wat in een spoiler moest
Haha die promo zag ik ja en ze heeft nog gelijk ook!quote:Op maandag 18 augustus 2025 21:33 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Nou dat Kim zei dat Roma misschien aan zwakbegaafden lesgaf.
Schandaaaaalig!![]()
Die dacht dat ze de opdracht glansrijk zouden winnen...helaas Fleuris, die tijd is voorbij...quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 08:37 schreef Gia het volgende:
[..]
Floris zat opgewonden te wippen op zijn stoel bij elke tongzoen. Komt duidelijk wat te kort!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een losse opmerking
glijdt als schaduw door het draad —
stilte wordt onrust
Daar zijn ze ook zo enorm goed in die "teksten" oplezen, dat hebben we gister gezienquote:Op dinsdag 19 augustus 2025 17:21 schreef freaky40 het volgende:
Ze hebben dezelfde tekstschrijver voor hun 'relletje' die dezelfde tekstkeuze heeft...En haar tegenspeler heeft ook geen tekst en blijft verbouwereerd achter.
quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 18:44 schreef greysbones het volgende:
Ehhh wat ik nu zag op tiktok![]()
Niet op de spoiler klikken als je geen spoilers wiltSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zijn ze wel aan te klikken na de uitzending?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
Zelfs de ‘ eckte ‘ acteur( Alexander ) bakte er weinig vanquote:Op dinsdag 19 augustus 2025 19:53 schreef Soury het volgende:
[..]
Daar zijn ze ook zo enorm goed in die "teksten" oplezen, dat hebben we gister gezien
Nee duurt nog langer volgens mijquote:Op dinsdag 19 augustus 2025 19:53 schreef Soury het volgende:
[..]
Zijn ze wel aan te klikken na de uitzending?
Nee, dit lijken spoilers voor volgende week te zijnquote:Op dinsdag 19 augustus 2025 19:53 schreef Soury het volgende:
[..]
Zijn ze wel aan te klikken na de uitzending?
quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 18:44 schreef greysbones het volgende:
Ehhh wat ik nu zag op tiktok![]()
Niet op de spoiler klikken als je geen spoilers wiltSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik kreeg nog een volgende, weer een spoiler voor over een week of zo..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 19:58 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Ik kreeg nog een volgende, weer een spoiler voor over een week of zo..Jep ook gezienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een losse opmerking
glijdt als schaduw door het draad —
stilte wordt onrust![]()
Oh, dan klik ik nietquote:Op dinsdag 19 augustus 2025 19:58 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Nee, dit lijken spoilers voor volgende week te zijnIedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
Nou, gaan we dan! Helemaal klaar voor Ghettimarellen!'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.![]()
Pas op hoor, hij pakt je zo op je bekquote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:07 schreef Li0nHeart het volgende:
Naar jochie die Fabio, altijd zeuren
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.![]()
Als Floris die speelt ..quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:10 schreef Chanel5 het volgende:
de spiraal bewaren ze voor Floris, logisch ja
vind het een rare redeneringEen losse opmerking
glijdt als schaduw door het draad —
stilte wordt onrust
Forum Opties Forumhop: Hop naar: