Met acht man in een cel en staand slapen.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 08:47 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dat zie je verkeerd. Dat probleem lossen we op door meer mensen te concentreren in elke cel.
Jep. En daarnaast als het sociale huurhuis van een statushouder afbrandt, dan mag diegene naar het Leger des Heils.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:14 schreef Bluesdude het volgende:
Een kop soep geven aan iemand zonder verblijfsrecht is wettelijk verboden, maar deze regering gedoogt dat?
En iemand onderdak geven? Is verboden. Of iemand ziek/gewond in een ziekenhuis verzorgen ? Is verboden en wordt niet gedoogd ?
Prutsers zijn het, die rechtse kamerleden
Was alleen leuker geweest als die posts vol hadden gestaan met blinde adoratie voor Frans Timmermans.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 06:00 schreef Raw85 het volgende:
Moet ook altijd lachen om iemand die hier de moeite voor heeft genomen:
[ x ]
Dat gaat nog niet helemaal genoeg zijn. Naar schatting zijn er ongeveer 100.000 illegalen in Nederland en 13.500 cellen, meestal dubbel bezet en is al een wachtlijst.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:40 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Met acht man in een cel en staand slapen.
We hebben nog wel zandbanken in de Waddenzee die regelmatig overstromen. Dat bevordert de capaciteit en doorstroming wel.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 11:06 schreef miss_sly het volgende:
Of we maken onze eigen aligator alcatraz ergens. Stukje IJsselmeer inpolderen. Of net uit de kust van Noord- of Zuid-Holland.
Beetje creatief zijn, mensen.
Zie je, als je maar even creatief denkt, zijn er nog genoeg oplossingen!quote:Op zaterdag 5 juli 2025 11:08 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
We hebben nog wel zandbanken in de Waddenzee die regelmatig overstromen. Dat bevordert de capaciteit en doorstroming wel.
Stukje VOC-mentaliteit.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 11:45 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zie je, als je maar even creatief denkt, zijn er nog genoeg oplossingen!
Niet denken in problemen, maar in oplossingen.
Tjakka!
De radicaalrechtse doos van Pandora is echt volledig opengegooid…quote:Op zaterdag 5 juli 2025 12:17 schreef -XOR- het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Toch wel grappig hoe hier op rechts naar wordt gekeken. "Henri Bontenbal hamert altijd zo fatsoen enzo, maar hij gunt de coalitie ook niks"
Het blijft toch een apart soort mensen.
Hoezo? We zijn zo'n beetje het enige land in West-Europa waar illegaliteit niet strafbaar is. Er wordt maar gedaan alsof dit een of ander extreem standpunt is, maar zolang je de scherpe randjes ervan afhaalt (met betrekking tot hulp aan illegalen) is het doodnormaal in Europa om illegaliteit strafbaar te stellen.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 12:27 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
De radicaalrechtse doos van Pandora is echt volledig opengegooid…
In welke landen is illegaliteit strafbaar?quote:Op zaterdag 5 juli 2025 12:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Hoezo? We zijn zo'n beetje het enige land in West-Europa waar illegaliteit niet strafbaar is. Er wordt maar gedaan alsof dit een of ander extreem standpunt is, maar zolang je de scherpe randjes ervan afhaalt (met betrekking tot hulp aan illegalen) is het doodnormaal in Europa om illegaliteit strafbaar te stellen.
Mwah, in Belgie en Duitsland is illegaliteit wel strafbaar. Hulp aan illegalen is dat echter niet en het CDA had duidelijk aangegeven tegen de wet te zullen stellen als het amendement om hulp aan illegalen strafbaar te stellen zou worden aangenomen. Desondanks moest dat amendement er toch nog even doorheen gedrukt worden.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 12:45 schreef miss_sly het volgende:
[..]
In welke landen is illegaliteit strafbaar?
Wat ik zo lees worden daar voornamelijk geldboetes gegeven en worden illegalen uitgezet. Dat laatste is nu precies het probleem met een groot deel van de illegalen waar het in NL om gaat. Dat zijn veelal uitgeprocedeerde asielzoekers die niet terug kunnen.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 12:59 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mwah, in Belgie en Duitsland is illegaliteit wel strafbaar. Hulp aan illegalen is dat echter niet en het CDA had duidelijk aangegeven tegen de wet te zullen stellen als het amendement om hulp aan illegalen strafbaar te stellen zou worden aangenomen. Desondanks moest dat amendement er toch nog even doorheen gedrukt worden.
Als Duk serieus meent dat Bontenbal hiermee traineert is hij net zo dom als zijn achterban.
En Duk is niet zo dom als zijn achterban, maar wel een heel slimme ophitser.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 12:59 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mwah, in Belgie en Duitsland is illegaliteit wel strafbaar. Hulp aan illegalen is dat echter niet en het CDA had duidelijk aangegeven tegen de wet te zullen stellen als het amendement om hulp aan illegalen strafbaar te stellen zou worden aangenomen. Desondanks moest dat amendement er toch nog even doorheen gedrukt worden.
Als Duk serieus meent dat Bontenbal hiermee traineert is hij net zo dom als zijn achterban.
Overzicht uit 2014quote:Op zaterdag 5 juli 2025 12:45 schreef miss_sly het volgende:
[..]
In welke landen is illegaliteit strafbaar?
In 11 jaar kan veel veranderen.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 13:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Overzicht uit 2014
https://fra.europa.eu/sites/default/files/fra-2014-criminalisation-of-migrants_en.pdf
https://fra.europa.eu/sit(...)igrants-annex_en.pdf
Ik vraag me altijd af waarom een oppositie partij een regering iets moet gunnen alleen omdat ze in hetzelfde politieke spectrum zitten.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 12:17 schreef -XOR- het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Toch wel grappig hoe hier op rechts naar wordt gekeken. "Henri Bontenbal hamert altijd zo fatsoen enzo, maar hij gunt de coalitie ook niks"
Het blijft toch een apart soort mensen.
Maar dat is er dus nietquote:Op zaterdag 5 juli 2025 13:20 schreef miss_sly het volgende:
[..]
In 11 jaar kan veel veranderen.
Dus iets recenters zegt meer.
We hebben een media probleem met Wierd Duk voorop en spindoctors in redacties.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 13:21 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af waarom een oppositie partij een regering iets moet gunnen alleen omdat ze in hetzelfde politieke spectrum zitten.
Maar Nederland is ook een van de weinige landen waar je niet actief oppositie mag voeren omdat je dan wordt weggezet als niet constructief om daarna om die reden gefileerd te worden in de media.
Bizar aan veel kiezers is dat ze niet in de gaten hebben dat ze als idioten worden gebruikt.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 13:05 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En Duk is niet zo dom als zijn achterban, maar wel een heel slimme ophitser.
Er is dan ook een overdaad aan rechtse media. Telegraaf, Powned, WNL, Ongehoord, Talpa. Een tsunami aan desinformatie waarbij Twitter en Facebook ook nog wordt gebruikt om desinformatie te pushen (met een zak geld)quote:Op zaterdag 5 juli 2025 13:30 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Bizar aan veel kiezers is dat ze niet in de gaten hebben dat ze als idioten worden gebruikt.
Inderdaad en ook ik, die zulke troep niet kijkt, krijg het in aanbevolen videos. Heel hardnekkig. Zou toch meer andere dingen voorgeschoteld moeten krijgen.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 13:33 schreef Rijksambtenaar het volgende:
[..]
Er is dan ook een overdaad aan rechtse media. Telegraaf, Powned, WNL, Ongehoord, Talpa. Een tsunami aan desinformatie waarbij Twitter en Facebook ook nog wordt gebruikt om desinformatie te pushen (met een zak geld)
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zaterdag 5 juli 2025 13:35 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Inderdaad en ook ik, die zulke troep niet kijkt, krijg het in aanbevolen videos. Heel hardnekkig. Zou toch meer andere dingen voorgeschoteld moeten krijgen.
Dit is dus niet waar, dat heb ik al meerdere keren uitgegeld maar dat lijk je niet in te willen zien. Jammer maar helaasquote:Op vrijdag 4 juli 2025 22:27 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Jij reageert op deze post van mij:
[..]
Als jij die post quote is het toch niet zo raar dat ik daar op verder reageer? De woonwet zonder asielbeperkende maatregelen gaat meer AZC’s opleveren,
lol ja. Ik heb deze van Lubach wel eens gezien. Die aflevering over migranten is ook goud trouwens.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 13:44 schreef Rijksambtenaar het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Lubach legde het 5 jaar geleden heel goed uit. Het jammerlijke is dat grote media bedrijven ook steeds meer de search functie eruit slopen of commercialiseren.
Mwah, Wilders voert al sinds zijn eerste dag niet constructieve oppositie en werd gewoon de grootse. Dat is alleen een andere stijlfiguur, bij het CDA probeert men het constructief zijn te benadrukken en ja dan kun je het verwijt krijgen niet constructief te zijn.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 13:21 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af waarom een oppositie partij een regering iets moet gunnen alleen omdat ze in hetzelfde politieke spectrum zitten.
Maar Nederland is ook een van de weinige landen waar je niet actief oppositie mag voeren omdat je dan wordt weggezet als niet constructief om daarna om die reden gefileerd te worden in de media.
Omtzigt was een tijd lang de grootste. Tot De Mol kwam met de Milders act van Wilders. En de "ik ben chronisch ziek meneer Timmermans" en "we moeten nu nu nu de eigen risico afschaffen" in het debat van Nederland.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 14:11 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
Mwah, Wilders voert al sinds zijn eerste dag niet constructieve oppositie en werd gewoon de grootse. Dat is alleen een andere stijlfiguur, bij het CDA probeert men het constructief zijn te benadrukken en ja dan kun je het verwijt krijgen niet constructief te zijn.
Als het CDA niet het constructief zijn had benadrukt maar gewoon zegt "dit steunen we niet wat het is op deze punten allemaal broddelwerk" gaat het helemaal niet over dat constructief zijn.
Komt dan ook nog eens een stukje AI bij kijken.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 13:33 schreef Rijksambtenaar het volgende:
[..]
Er is dan ook een overdaad aan rechtse media. Telegraaf, Powned, WNL, Ongehoord, Talpa. Een tsunami aan desinformatie waarbij Twitter en Facebook ook nog wordt gebruikt om desinformatie te pushen (met een zak geld)
quote:Op zaterdag 5 juli 2025 14:27 schreef Rijksambtenaar het volgende:
[..]
Omtzigt was een tijd lang de grootste. Tot De Mol kwam met de Milders act van Wilders. En de "ik ben chronisch ziek meneer Timmermans" en "we moeten nu nu nu de het eigen risico afschaffen" in het debat van Nederland.
Ben benieuwd wat de spindoctors dit najaar gaan verzinnen.
Balkenede was erg blij met zijn spindoctorquote:Op zaterdag 5 juli 2025 19:39 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Die spindoctors hebben de politiek compleet verpest. Sneu, als je zo je geld moet verdienen.
https://www.bnnvara.nl/jo(...)er-van-jack-de-vriesquote:Jacob Gabe (Jack) de Vries (Drachten, 25 juli 1968) is een Nederlands politiek bestuurder en voormalig communicatieadviseur.
Sinds 5 juni 2024 is hij burgemeester van Maassluis.
De Vries maakte naam als invloedrijk spindoctor van verschillende CDA-kopstukken, waaronder premier Jan Peter Balkenende.
En een jonge vriendin. Jack zat op defensie, maar als hij al marcheerde, dan was dat vooral schuin.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 19:58 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Balkenede was erg blij met zijn spindoctor
En ook die heeft er een mooie baan aan overgehouden
Of De Hond hypet ze in ruil voor een betaald onderzoekjequote:Op zondag 6 juli 2025 09:34 schreef Tomatenboer het volgende:
Zo te zien springt rechts nu weer op de JA21 hypetrain.
Al 23 jaar van de ene verlosser naar de andere verlosser.
We zitten ook al een tijdje op de echte Messias te wachten, dus we kunnen wel even vooruit. Verder was dit natuurlijk te verwachten met Coenradie, oliedom van de VVD om die te laten liggen, godzijdank is Hermans er vandoor.quote:Op zondag 6 juli 2025 09:34 schreef Tomatenboer het volgende:
Zo te zien springt rechts nu weer op de JA21 hypetrain.
Al 23 jaar van de ene verlosser naar de andere verlosser.
Je zou toch denken dat na Pim, Rita, Baudet, NSC, BBB mensen wel een keer wakker zouden zijn geworden dat zo'n populist niks oplost. Maar helaas.quote:Op zondag 6 juli 2025 09:34 schreef Tomatenboer het volgende:
Zo te zien springt rechts nu weer op de JA21 hypetrain.
Al 23 jaar van de ene verlosser naar de andere verlosser.
Dat lijkt me stug. Of je moet het in de hele breedte van Yesilgoz' optreden trekken.quote:Op zondag 6 juli 2025 09:42 schreef Bluesdude het volgende:
Zou de 2 zetels verlies voor de VVD sinds 21 juni komen door het demoniseren van Douwe Bob ?
extreem links en extreem rechts boven aanquote:
JA21 kan een goede duidelijke bijdrage leverenquote:Op zondag 6 juli 2025 09:34 schreef Tomatenboer het volgende:
Zo te zien springt rechts nu weer op de JA21 hypetrain.
Al 23 jaar van de ene verlosser naar de andere verlosser.
inderdaadquote:Op zondag 6 juli 2025 09:43 schreef nostra het volgende:
Verder was dit natuurlijk te verwachten met Coenradie, oliedom van de VVD om die te laten liggen,
GL/PvdA is niet extreem.quote:Op zondag 6 juli 2025 09:48 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
extreem links en extreem rechts boven aan
raar
GL is net zo extreem links als PVV extreem rechts isquote:Op zondag 6 juli 2025 09:56 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
GL/PvdA is niet extreem.
Dat is de frame van donker rechtse hoek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |