Hij komt juist niet op voor die mensen. Nogmaals, hij wil staatswinkels in NYC openen. Dat betekent dat kleine ondernemers hun zaak kunnen sluiten. Daar komt nog bij dat hij het minimumloon drastisch wil ophogen met als gevolg dat er talloze banen zullen verdwijnen.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:05 schreef xpompompomx het volgende:
Het mooie is; als die Mamdani plannen zou hebben om miljardairs rijker te maken had er geen haan naar gekraaid, maar waag het niet om op te willen komen voor mensen die al niet veel hebben.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 2 juli 2025 09:07 schreef xpompompomx het volgende:
Oeh, het "End Wokeness" account weer met de zorgvuldig geselecteerde en geknipte filmpjes.
Ben jij een kloon van @torentje? Je praat precies hetzelfde.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:09 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Hij komt juist niet op voor die mensen. Nogmaals, hij wil staatswinkels in NYC openen. Dat betekent dat kleine ondernemers hun zaak kunnen sluiten. Daar komt nog bij dat hij het minimumloon drastisch wil ophogen met als gevolg dat er talloze banen zullen verdwijnen.
De arme mensen weten dit en kozen juist niet voor Mamdani.
Socialisme is een luxe die arme mensen niet kunnen veroorloven, als het fout gaat kunnen de rijke progressieven makkelijk verhuizen en de arme mensen blijven daar zitten met de ellende.
Tja, kennelijk had Cuomo geen beter verhaal en wist Mamdani de kiezer beter aan te spreken.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:09 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Hij komt juist niet op voor die mensen. Nogmaals, hij wil staatswinkels in NYC openen. Dat betekent dat kleine ondernemers hun zaak kunnen sluiten. Daar komt nog bij dat hij het minimumloon drastisch wil ophogen met als gevolg dat er talloze banen zullen verdwijnen.
De arme mensen weten dit en kozen juist niet voor Mamdani.
Socialisme is een luxe die arme mensen niet kunnen veroorloven, als het fout gaat kunnen de rijke progressieven makkelijk verhuizen en de arme mensen blijven daar zitten met de ellende.
Gelukkig is er nu de BBB die de levens van de doorsnee Amerikaan stukken beter zal maken. Oh wacht.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:14 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Het word er echt niet beter op hoor.
Cuomo is een covidfascist met een enorme rugzak.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:20 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Tja, kennelijk had Cuomo geen beter verhaal en wist Mamdani de kiezer beter aan te spreken.
De totale paniek waarin rechtsconservatief Amerika verkeerd als het gaat om Mamdani is overigens wel veelzeggend.
Waar moeten de “arme mensen” dan op stemmen? Republikeinen, die hun uiterste best doen de bodem onder hun magere bestaan weg te hakken door Medicaid de nek om te draaien en vaste lasten met 30% te laten stijgen, ziekenhuizen op het platteland en 1 op de 4 bejaardenhuizen te sluiten? En dat gezwam over staatswinkels klopt ook niet. Hij wil juist buurtwinkels ondersteunen zodat ze kunnen blijven bestaan tegenover de grote supermarkten.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:09 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Hij komt juist niet op voor die mensen. Nogmaals, hij wil staatswinkels in NYC openen. Dat betekent dat kleine ondernemers hun zaak kunnen sluiten. Daar komt nog bij dat hij het minimumloon drastisch wil ophogen met als gevolg dat er talloze banen zullen verdwijnen.
De arme mensen weten dit en kozen juist niet voor Mamdani.
Socialisme is een luxe die arme mensen niet kunnen veroorloven, als het fout gaat kunnen de rijke progressieven makkelijk verhuizen en de arme mensen blijven daar zitten met de ellende.
Jammer deze whataboutism, er zijn weinig mensen blij met de BBB. Moet dat dan betekenen dat een socialist de beste optie is voor de belangrijkste stad van de VS? Waar wil je heen met deze whataboutism?quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:21 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Gelukkig is er nu de BBB die de levens van de doorsnee Amerikaan stukken beter zal maken. Oh wacht.
quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:25 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Waar moeten de “arme mensen” dan op stemmen? Republikeinen, die hun uiterste best doen de bodem onder hun magere bestaan weg te hakken door Medicaid de nek om te draaien en vaste lasten met 30% te laten stijgen, ziekenhuizen op het platteland en 1 op de 4 bejaardenhuizen te sluiten? En dat gezwam over staatswinkels klopt ook niet. Hij wil juist buurtwinkels ondersteunen zodat ze kunnen blijven bestaan tegenover de grote supermarkten.
Mooi geframed.quote:Op woensdag 2 juli 2025 08:55 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Uit de periode onder Biden waar men er alles aan deed om Trump tevergeefs achter de tralies te krijgen.
[ x ]
Straks gaat Caroline nog naast haar schoenen lopen 😱quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:32 schreef Basp1 het volgende:
De BBB moet toch de kers op de taart zijn voor MAGA dit is waar ze voor gestemd hebben. En nu gaan deze zelf benoemde kritische denkers zeuren dat de meesten er niet blij mee zijn dan heb je echt niet opgelet en zien we de kracht der propaganda weer duidelijk terug. Propaganda waar sommig maga mensen zich hier ook zichtbaar schuldig aan blijven maken door xjes van zulke kanalen als normaal nieuws te kunnen blijven presenteren.
De ironie is dat miljardairs domweg kunnen verhuizen. Hoe zit dat met die arme mensen die straks vastzitten in hun appartementen met een bevroren huur?quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:43 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Potentieel miljardair Chivaz ziet het gevaar voor zich.
De keuze voor een Mamdani is een tegenbeweging voor wat er nu speelt in de speelt in de VS, waaronder de BBB. Maak een harde beweging naar hard autoritair nepchristelijk rechts en je krijgt vanzelf een tegenbeweging een hele andere kant uit.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:26 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Jammer deze whataboutism, er zijn weinig mensen blij met de BBB. Moet dat dan betekenen dat een socialist de beste optie is voor de belangrijkste stad van de VS? Waar wil je heen met deze whataboutism?
Molly Geertsema has risen again!quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:46 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De ironie is dat miljardairs domweg kunnen verhuizen. Hoe zit dat met die arme mensen die straks vastzitten in hun appartementen met een bevroren huur?
Nogmaals socialisme is een luxe die arme mensen niet kunnen veroorloven.
Waarom zouden die verhuizen als Trump een supersize Me miljardairsparadijs uit de grond trekt ten koste van alles tot de middenklasse. Bovendien profiteren ze op permanente vakantie in Nieuw Zeeland nog steeds van de BBBquote:Op woensdag 2 juli 2025 09:46 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De ironie is dat miljardairs domweg kunnen verhuizen.
Even deze post voor je nageslacht bewaren. De eerste en enige keer in je leven dat uitgerekend jij je zogenaamd bezighoudt met armen is wanneer het socialisme het kapitalisme om wil keren.quote:Hoe zit dat met die arme mensen die straks vastzitten in hun appartementen met een bevroren huur?
Nogmaals socialisme is een luxe die arme mensen niet kunnen veroorloven.
Maar zou, bijvoorbeeld, de AH winkels gaan openen in NY en kleine zaakjes daarmee kapot maken, dan zou geen haan er naar kraaien.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:43 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Potentieel miljardair Chivaz ziet het gevaar voor zich.
Net zoals met een coalitieonderhandeling weet je helemaal niet wat je gaat krijgen. Een keuze voor een president betekent niet dat de gehele volksvertegenwoordiging van dezelfde partij de ideeën van de president onderschrijft.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:48 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De keuze voor een Mamdani is een tegenbeweging voor wat er nu speelt in de speelt in de VS, waaronder de BBB. Maak een harde beweging naar hard autoritair nepchristelijk rechts en je krijgt vanzelf een tegenbeweging een hele andere kant uit.
Vind het overigens vreemd dat er weinig mensen blij zijn met de BBB, want dat is immers waar de meerderheid voor heeft gekozen met hun stem op Trump. Je wist van tevoren wat je ging krijgen.
Waarom gebeurt dat nu niet dan? Waarom zijn er geen ketens in de VS die alle bodega’s wegconcurreren? En waarom vind je het wel goed als de overheid het doet en heb je er pas problemen mee als een grote keten het doet?quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:52 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Maar zou, bijvoorbeeld, de AH winkels gaan openen in NY en kleine zaakjes daarmee kapot maken, dan zou geen haan er naar kraaien.
Maar we hebben het nu niet over een democratie. We hebben het over Amerika onder wannabe koning Trump.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Net zoals met een coalitieonderhandeling weet je helemaal niet wat je gaat krijgen. Een keuze voor een president betekent niet dat de gehele volksvertegenwoordiging van dezelfde partij de ideeën van de president onderschrijft.
Probeer maar een sluitende begroting te maken met alle wensen van alle volksvertegenwoordigers erin. Het is een schier onmogelijke taak dus moeten er compromissen gesloten worden.
Welkom in de wondere wereld van democratie.
Dat Mamdani een tegenbeweging vertegenwoordigt begrijp ik heel goed, alleen heeft de onderklasse die hij pretendeert te vertegenwoordigen daar helemaal niets aan.
Ik ben hier niet degene die zich druk maakt om supermarkten in NY, dat ben je toch echt zelf.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:55 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Waarom gebeurt dat nu niet dan? Waarom zijn er geen ketens in de VS die alle bodega’s wegconcurreren? En waarom vind je het wel goed als de overheid het doet en heb je er pas problemen mee als een grote keten het doet?
Omdat het "kapitalisme in de VS" geen enkele zorg voor gezonde producten voor een betaalbare prijs draagt en de tax cuts (reversed Robin Hood) niet in het voordeel zijn voor een houdbare maatschappelijke wisselwerking.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:55 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Waarom gebeurt dat nu niet dan? Waarom zijn er geen ketens in de VS die alle bodega’s wegconcurreren? En waarom vind je het wel goed als de overheid het doet en heb je er pas problemen mee als een grote keten het doet?
Nee hoor, ik draag armlastige mensen een warm hart toe. Daarom juich ik het ook toe dat er miljoenen illegalen worden gedeporteerd zodat ze zelf weer in leefbare buurten kunnen wonen en ze weer een goedbetaalde baan kunnen krijgen ipv te concurreren met een illegaal die het voor veel minder doet.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:51 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Even deze post voor je nageslacht bewaren. De eerste en enige keer in je leven dat uitgerekend jij je zogenaamd bezighoudt met armen is wanneer het socialisme het kapitalisme om wil keren.
Lolbertarische humor. Mooi man!quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:59 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nee hoor, ik draag armlastige mensen een warm hart toe. Daarom juich ik het ook toe dat er miljoenen illegalen worden gedeporteerd zodat ze zelf weer in leefbare buurten kunnen wonen en ze weer een goedbetaalde baan kunnen krijgen ipv te concurreren met een illegaal die het voor veel minder doet.
Ik geloof er niet in dat de overheid maar zoveel mogelijk geld moet gooien tegen een probleem om het zo op te lossen.
Ik vind dat de overheid de voorwaarden moet creëren zodat mensen zelfstandig iets aan hun penibele situatie kunnen doen. Dat betekent dus zo laag mogelijke lasten in combinatie met een zeer kleine overheid.
Miljardairs mogen in mijn optiek zeker bestaan, hoe meer ze investeren in het land hoe meer werkgelegenheid hoe minder armoede.
Niemand heeft op Trump gestemd vanwege zijn diepgewortelde democratische principes. In tegendeel juist. Men wist van te voren dat je iemand zou krijgen die lomp tekeer zou gaan zonder zich om ook maar één principe te bekommeren.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Net zoals met een coalitieonderhandeling weet je helemaal niet wat je gaat krijgen. Een keuze voor een president betekent niet dat de gehele volksvertegenwoordiging van dezelfde partij de ideeën van de president onderschrijft.
Probeer maar een sluitende begroting te maken met alle wensen van alle volksvertegenwoordigers erin. Het is een schier onmogelijke taak dus moeten er compromissen gesloten worden.
Welkom in de wondere wereld van democratie.
Dat Mamdani een tegenbeweging vertegenwoordigt begrijp ik heel goed, alleen heeft de onderklasse die hij pretendeert te vertegenwoordigen daar helemaal niets aan.
Nu ga je er vanuit dat de staatswinkels van Mamdani uitsluitend gezonde producten gaan aanbieden. Ik zou daar niet zo zeker van zijn, ik denk dat ze vooral zo goedkoop mogelijk willen zijn zodat er een keuze is om goedkoop boodschappen te doen.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:59 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Omdat het "kapitalisme in de VS" geen enkele zorg voor gezonde producten voor een betaalbare prijs draagt en de tax cuts (reversed Robin Hood) niet in het voordeel zijn voor een houdbare maatschappelijke wisselwerking.
De rommel die ze erin mogen stoppen is niet voor niets niet toegestaan in Europa en men wil ook de mogelijkheden tot meer rommel toestaan. Niets mis met een lokale overheid die gecontroleerder betaalbare en waar het kan veiligere producten wil aanbieden en tegen de destructieve doodscultus van Maga ingaat die meer leefruimte creeert voor de happy few.
Vooral die laatste zinnen over miljardairs. Ik verslikte me in mijn havermelk toen ik dat las.quote:
Ooit gehoord van transitie?quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:03 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nu ga je er vanuit dat de staatswinkels van Mamdani uitsluitend gezonde producten gaan aanbieden.
Nee, RFK is bezig om de bevolking nog meer te vergiftigen. Hij zwom ter demonstratie in een open riool en moedigde anderen aan dit ook te doen. Hopend dat men zo gek is om een hap water binnen te krijgen (wat hij wel zal vermijden).quote:Ik zou daar niet zo zeker van zijn, ik denk dat ze vooral zo goedkoop mogelijk willen zijn zodat er een keuze is om goedkoop boodschappen te doen.
Dat het voedsel in de VS vergif is ben ik met je eens, maar dat betekent nog niet dat staatswinkels de oplossing is voor dat probleem.
RFK jr is hier overigens toch mee bezig om er voor te zorgen dat het voedsel dat in de winkels gezonder worden.
zoals een andere user zou opmerken: Wat... Een... Eindbaas. Go Mamdaniquote:Op woensdag 2 juli 2025 09:30 schreef Chivaz het volgende:
[..]
[ x ]
Hij zegt hier toch echt duidelijk dat hij staatswinkels wil introduceren in NYC.
Er zijn meer keuzes dan de republikeinen. Ze kunnen stemmen op Eric Adams bijvoorbeeld of misschien dat Cuomo alsnog meedoet als een onafhankelijke kandidaat.
Ga je nog uitleggen waarom een socialistische kandidaat een goed iets is en waarom het socialisme te prefereren valt boven het kapitalisme?quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:02 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Niemand heeft op Trump gestemd vanwege zijn diepgewortelde democratische principes. In tegendeel juist. Men wist van te voren dat je iemand zou krijgen die lomp tekeer zou gaan zonder zich om ook maar één principe te bekommeren.
En Republikeinse volksvertegenwoordigers die normaal nog de stront uit Trump's kont eten als de kans hebben moeten al helemaal niet janken. Ze hebben dit mede mogelijk gemaakt.
Woon jij inmiddels al in de VS?quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:11 schreef Chivaz het volgende:
Het wachten is nu op @:koosvogels die mij gaat vertellen dat het niet erg is dat hij burgermeester word want zijn plannen zullen wel afgezwakt worden door de gemeenteraad.
Alleen de toekomst weet hoe het in NY gaat aflopen. En dan gaan we vanzelf zien of Mamdani succesvol zal worden of niet.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:09 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ga je nog uitleggen waarom een socialistische kandidaat een goed iets is en waarom het socialisme te prefereren valt boven het kapitalisme?
Trump heeft al aangekondigd hem te willen oppakken en uitzetten.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:15 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Alleen de toekomst weet hoe het in NY gaat aflopen. En dan gaan we vanzelf zien of Mamdani succesvol zal worden of niet.
Trump zelf ondertussen ook ja? Wist wel dat er wat MAGA-fascistjes voor pleitten, maar dat Trump het nu zelf ook wel ziet zitten is nieuw voor me.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:25 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Trump heeft al aangekondigd hem te willen oppakken en uitzetten.
Over frusties die maar wat schrijven bij hitte.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:09 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ga je nog uitleggen waarom een socialistische kandidaat een goed iets is en waarom het socialisme te prefereren valt boven het kapitalisme?
Dat is zeker waar maar natuurlijk geen antwoord op mijn vraag.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:15 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Alleen de toekomst weet hoe het in NY gaat aflopen. En dan gaan we vanzelf zien of Mamdani succesvol zal worden of niet.
https://nymag.com/intelli(...)-arrest-mamdani.htmlquote:Op woensdag 2 juli 2025 10:26 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Trump zelf ondertussen ook ja? Wist wel dat er wat MAGA-fascistjes voor pleitten, maar dat Trump het nu zelf ook wel ziet zitten is nieuw voor me.
Trump heeft gezegd dat hij gearresteerd zou worden als hij ICE zou tegenwerken wat gewoon een misdaad is.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:25 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Trump heeft al aangekondigd hem te willen oppakken en uitzetten.
Ah de lügenpresse!!!!quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:31 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Trump heeft gezegd dat hij gearresteerd zou worden als hij ICE zou tegenwerken wat gewoon een misdaad is.
Dat laatste over uitzetten is gewoon een leugen, Trump refereerde aan geruchten dat hij illegaal zou zijn. Hij vertelde dat hij het zou onderzoeken.
Dan kan hij beter dichter bij huis beginnen en de status van zijn eigen kinderen bij zijn eerste vrouw onderzoeken. Of die van Mario Cuomo.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:31 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Trump heeft gezegd dat hij gearresteerd zou worden als hij ICE zou tegenwerken wat gewoon een misdaad is.
Dat laatste over uitzetten is gewoon een leugen, Trump refereerde aan geruchten dat hij illegaal zou zijn. Hij vertelde dat hij het zou onderzoeken.
Ene Melanija Knavss schijnt ook niet helemaal zuiver te zijn als het gaat om immigratie. Ben benieuwd wanneer het onderzoek begint.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:35 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dan kan hij beter dichter bij huis beginnen en de status van zijn eigen kinderen bij zijn eerste vrouw onderzoeken. Of die van Mario Cuomo.
Volgens mij snap jij niet zo goed hoe economie werkt ofzo. Weet je waar minimumlonen hoog zijn? In West-europa. Weet jij waar arme mensen het het allerbeste in de hele wereld hebben en de middenstand het enorm goed voor elkaar heeft?quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:09 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Hij komt juist niet op voor die mensen. Nogmaals, hij wil staatswinkels in NYC openen. Dat betekent dat kleine ondernemers hun zaak kunnen sluiten. Daar komt nog bij dat hij het minimumloon drastisch wil ophogen met als gevolg dat er talloze banen zullen verdwijnen.
De arme mensen weten dit en kozen juist niet voor Mamdani.
Socialisme is een luxe die arme mensen niet kunnen veroorloven, als het fout gaat kunnen de rijke progressieven makkelijk verhuizen en de arme mensen blijven daar zitten met de ellende.
quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:36 schreef Chivaz het volgende:
[..]
The fake News media is the enemy of the people!!!
Je kan ook gewoon toegeven dat je er naast zat ipv weer met walgelijke nazi vergelijkingen te strooien.quote:
Hey onze Chivaz is naar Borgerhout gevlucht omdat hij met zijn schoonmaakactiviteiten in Nederland niet meer aan de bak kwam hè. Daar zit ook de zwakzinnige trickle down theorie van onze vriend. Miljonairs hebben nog wel eens een schoonmaker nodig tenslotte.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:52 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Volgens mij snap jij niet zo goed hoe economie werkt ofzo. Weet je waar minimumlonen hoog zijn? In West-europa. Weet jij waar arme mensen het het allerbeste in de hele wereld hebben en de middenstand het enorm goed voor elkaar heeft?
Ook West-europa.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |