Niet eens dat direct. Trump maakte een indirectere vergelijking met die twee landen als kinderen. Toen vulde Rutte aan dat 'daddy' even streng moest toespreken.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 19:40 schreef beefkeek het volgende:
[..]
“Daddy” ging over dat Trump Israel en Iran als een vader aan tafel riep, meer niet.
Ik weet dat ik hier spijt van ga krijgen, maar welke personen doen er echt toe
Iedereen weet inmiddels dat je Trump niet serieus moet nemen, maar moet prijzen als een klein kind, door hem een lolly te geven.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 19:26 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Iedereen die een beetje wat voorstelt in de NATO was dolblij met Trump zn acties. Rutte noemde hem zelfs “daddy” en zei dat dankzij Trump zn doelgerichte genadeloze aanvallen de NATO weer angst bij tegenstanders heeft veroorzaakt. Maar ook Duitsland en Engeland hadden lovende woorden voor Trump. Vooral tegen Rusland maar ook tegen China oa helpt dit enorm. Dat de media amper een dag na de aanval al conclusies trekken over eventuele resultaten is zwaar activistisch gestuurd en Hegseth had tijdens de persco in Den Haag daar dan ook hele harde woorden voor. Een schande. Maar geloof maar wat je wilt geloven, de personen die er echt toe doen eten allemaal uit Trumps hand.
Personen waarvan hij denkt dat ze aan Trump zijn kant staan...quote:Op vrijdag 27 juni 2025 19:40 schreef beefkeek het volgende:
[..
Ik weet dat ik hier spijt van ga krijgen, maar welke personen doen er echt toe
Ja, inderdaad. En eerlijk gezegd erg storend als nieuwsmedia dan meteen berichten dat hij Trump nog verder de hemel inprees / zijn kont kuste. Mijn hemel zeg, het was een grapje, in context.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 19:46 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Niet eens dat direct. Trump maakte een indirectere vergelijking met die twee landen als kinderen. Toen vulde Rutte aan dat 'daddy' even streng moest toespreken.
Rutte bedoelde met de aanvulling letterlijk de vaderfiguur in het verhaal. En als Nederlander had hij beter 'their father' of 'their dad' kunnen gebruiken. Het werd wel heel ongelukkig gekunseld naar een nieuwsitem.
Maga zelf heeft nu shirts in de geest van Rutte's opmerking laten bedrukken. Trump als mafiosi.
[ afbeelding ]
Dat wel. Dat Sms-je was ook de reden dat men de 'daddy' opmerking erna maar al te graag uit de context trok.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 19:55 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. En eerlijk gezegd erg storend als nieuwsmedia dan meteen berichten dat hij Trump nog verder de hemel inprees / zijn kont kuste. Mijn hemel zeg, het was een grapje, in context.
Die SMS-jes gingen echter wel vrij ver... dat op zich wel.
Daddy is Dan wel weer heel gay...quote:Op vrijdag 27 juni 2025 19:46 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Niet eens dat direct. Trump maakte een indirectere vergelijking met die twee landen als kinderen. Toen vulde Rutte aan dat 'daddy' even streng moest toespreken.
Rutte bedoelde met de aanvulling letterlijk de vaderfiguur in het verhaal. En als Nederlander had hij beter 'their father' of 'their dad' kunnen gebruiken. Het werd wel heel ongelukkig gekunseld naar een nieuwsitem.
Maga zelf heeft nu shirts in de geest van Rutte's opmerking laten bedrukken. Trump als mafiosi.
[ afbeelding ]
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 27 juni 2025 20:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Daddy is Dan wel weer heel gay...
[ afbeelding ]
quote:The lawsuit claims that these statements were "knowingly false and intended to harm Mr. Trump’s reputation and influence," particularly during a period when Trump is actively campaigning for a 2028 reelection.
Maw: die rechtszaak is al gezonken voordat 'ie goed en wel begonnen isquote:Op vrijdag 27 juni 2025 21:42 schreef opgebaarde het volgende:
Ik denk dat niemand er meer van staat te kijken dat de president van Amerika Bruce Springsteen gaat aanklagen om onzin. Ik niet in ieder geval, het nieuwe normaal.
Artikel https://m.economictimes.c(...)leshow/122116950.cms
Donald Trump sues Bruce Springsteen for defamation over explosive onstage comments
Maar een opmerkelijke passage. Of nou, het is wat de niet-MAGA mensen al langer denke, maar nu staat het eindelijk zwart op wit.
[..]
Gewoon, iedereen naar El Salvador of Gitmo sturen die we niet mogen, en de mensen die bieten staan te rooien op het land van onze geldschieters laten blijven. Zo moeilijk is het toch niet?quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:55 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Dus wat gaan we met het birth right doen?
Heb je wel eens natte dromen over 4547?quote:Op vrijdag 27 juni 2025 18:22 schreef Eagles89 het volgende:
Trump is here to stay mensen. Zijn invloed zal nog decennia lang gevoeld worden. Boss én Daddy:
“We are going to win so much that people will say, please stop all the winning, we are tired of winning”. D J Trump. POTUS.
https://edition.cnn.com/p(...)t-decisions-06-27-25
Waarom zo moeilijk is het toch niet om uitzonderingen te maken voor hooggeplaatste MAGA's.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:55 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Dus wat gaan we met het birth right doen?
Dit klinkt als proper beleid van den overheid.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 23:41 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Gewoon, iedereen naar El Salvador of Gitmo sturen die we niet mogen, en de mensen die bieten staan te rooien op het land van onze geldschieters laten blijven. Zo moeilijk is het toch niet?
Stephen Miller belt je morgen even, dit is als muziek in z'n oren.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 23:41 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Gewoon, iedereen naar El Salvador of Gitmo sturen die we niet mogen, en de mensen die bieten staan te rooien op het land van onze geldschieters laten blijven. Zo moeilijk is het toch niet?
Maar een verwijderde Twitterbericht is pas écht censuur!quote:Op vrijdag 27 juni 2025 14:26 schreef Gunner het volgende:
[..]
M.a.w je mag je vooral niet negatief hebben uitgelaten over The Donald.
Wel knap dat men dus zelfs jou in de mailing heeft genomen.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 19:26 schreef Eagles89 het volgende:
Iedereen die een beetje wat voorstelt in de NATO was dolblij met Trump zn acties.
Het is dan ook gewoon niets anders dan 'alle mensen die er uitzien als buitenlanders moeten eruit'.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:55 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Dus wat gaan we met het birth right doen?
Die gast probeert gewoon echt om Goebbels te evenaren met z'n buitenlander haatquote:Op vrijdag 27 juni 2025 23:54 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Stephen Miller belt je morgen even, dit is als muziek in z'n oren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |