Heel erg apart. Ik denk ook niet dat de Nederlandse regering dit geregeld heeft (ook niet ten tijde dat het kabinet nog niet gevallen was).quote:Op woensdag 25 juni 2025 17:54 schreef Jojoke het volgende:
[..]
https://nos.nl/collectie/(...)e-werk-begint-nu-pas
Is dit een oude afspraak van de oude coalitie, of is dit om te zorgen dat Wilders zich netjes gedraagd bij het bezoek van Zelensky?
Lijkt er meer op dat Rutte dit voor elkaar heeft gekregenquote:Op woensdag 25 juni 2025 17:10 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
En toch krijgt hij het voor elkaar dat landen hun defensie-uitgaven naar 5 procent op gaan schroeven. Wat dat betreft is deze analyse wel erg negatief en zwartgallig voor zo'n succesvolle NAVO-top.
Niet netjes om Zijne Trumpigheid zo belachelijk te maken nee.quote:Op woensdag 25 juni 2025 17:38 schreef inslagenreuring het volgende:
"Centraal NAVO top nieuws topic"
"Centraal VS/Trump bash topic" was passender geweest.
Man man man.
Bij de NOS werd gezegd dat het verzoek vanuit Trump/de Amerikanen kwam.quote:Op woensdag 25 juni 2025 17:58 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Heel erg apart. Ik denk ook niet dat de Nederlandse regering dit geregeld heeft (ook niet ten tijde dat het kabinet nog niet gevallen was).
Ben wel benieuwd wie dit bij de Amerikanen heeft opgezet.
100% ditquote:Op woensdag 25 juni 2025 17:14 schreef Jojoke het volgende:
Als we als Europa niet meer willen kruipen voor de VS, dan is de oplossing vrij eenvoudig: Zelf zorgen voor onze defensie en zelf zorgen dat we een fatsoenlijke defensie-industrie hebben.
5 delen achter elkaar inclusief schijtlollige AI foto's en video's.quote:Op woensdag 25 juni 2025 17:59 schreef Perrin het volgende:
[..]
Niet netjes om Zijne Trumpigheid zo belachelijk te maken nee.
We willen show, hij geeft ons show.quote:Op woensdag 25 juni 2025 18:03 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
5 delen achter elkaar inclusief schijtlollige AI foto's en video's.
Niveautje nieuws hoor.
Appartementen die in geval van nood gebruikt kunnen worden om gemobiliseerde troepen te huisvestenquote:Op woensdag 25 juni 2025 17:10 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Kwestie van creatief boekhouden. Uitbreiding van wegennet kun je ook al beschouwen als defensiebudget. “Onze tanks () moeten er toch overheen kunnen rijden”.
Dit is een compliment voor Rutte. Goed gedaan!quote:Iran boos op Rutte om lof voor Amerikaanse aanvallen: ’schandelijk, verachtelijk en onverantwoordelijk
Beetje jammer dat deze show ons straks 30 miljard extra per jaar gaat kostenquote:
Iran had natuurlijk steun verwacht van de knechten van de Grote Satan.quote:Op woensdag 25 juni 2025 18:06 schreef Haags het volgende:
[..]
Dit is een compliment voor Rutte. Goed gedaan!
Gelukkig weet je dat ze dat geld op een goede manier gaan besparen.quote:Op woensdag 25 juni 2025 18:07 schreef sp3c het volgende:
[..]
Beetje jammer dat deze show ons straks 30 miljard extra per jaar gaat kosten
Hopelijk kopen we er veel militaire gear voor. Drones en andere vliegdingen.quote:Op woensdag 25 juni 2025 18:07 schreef sp3c het volgende:
[..]
Beetje jammer dat deze show ons straks 30 miljard extra per jaar gaat kosten
Ja ze zullen er wel geen ijsbanen van gaan bouwenquote:Op woensdag 25 juni 2025 18:09 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hopelijk kopen we er veel militaire gear voor. Drones en andere vliegdingen.
Eigenlijk is het 3,5%. En dat hoeven we niet direct volgend jaar al te halen. En over 4 jaar hopen we van Trump af te zijn en gaan we weer een beetje freeloadenquote:Op woensdag 25 juni 2025 18:11 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ja ze zullen er wel geen ijsbanen van gaan bouwen
Ik vind het een absurd hoog bedrag, snap de feeststemming niet echt hier
Ja, ook dat. Hij eist loyaliteit.quote:Op woensdag 25 juni 2025 17:28 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Volgensmij heeft hij het prima door maar wil die dat die mensen zich zo gedragen, het is het kussen van de ring.
Vloot Nederlandse vliegdekschepenquote:Op woensdag 25 juni 2025 18:09 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hopelijk kopen we er veel militaire gear voor. Drones en andere vliegdingen.
3,5% is ook gewoon heel veel geldquote:Op woensdag 25 juni 2025 18:13 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Eigenlijk is het 3,5%. En dat hoeven we niet direct volgend jaar al te halen. En over 4 jaar hopen we van Trump af te zijn en gaan we weer een beetje freeloaden
Hij wil de volgende president worden. Hij wil dus zoveel mogelijk voor de camera staan. Hij heeft zijn uiterlijk mee, en dat is tegenwoordig toch 1 van de belangrijkste dingen.quote:Op woensdag 25 juni 2025 17:52 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ooit was Marco erg kritisch op Trump.
Zal Marco zich nog wel eens vies voelen, of gelooft hij nu echt dat Trump geweldig is.
Bekijk deze YouTube-video
Bill was ook wel lachen in de jaren '90.quote:Op woensdag 25 juni 2025 16:03 schreef Falco het volgende:
Ergens wel triest dat we op het punt zijn gekomen dat we om de president van de VS moeten lachen.
Eerst een basis en personeel, voordat je allerlei wapensystemen gaat kopen, in plaats van andersom. Testen en opleiden. Het moet allemaal mooi op elkaar aansluiten. Niet meteen beginnen met een berg wapensystemen te kopen. Zeker niet, omdat het vaak politici zijn die de beslissingen nemen.quote:Op woensdag 25 juni 2025 18:11 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ja ze zullen er wel geen ijsbanen van gaan bouwen
Ik vind het een absurd hoog bedrag, snap de feeststemming niet echt hier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |