SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI Buienradar
• KNMI Pluim
---
• Klimaateffectatlas
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree om erop toegevoegd te worden of meld je aan in dit topic:
GC / FOK!users kaart (Google Maps) Nieuwe kaart, nieuwe kansen (update) #7
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel![]()
Yeah. Laat die shit maar komen. Kamertemperatuur is op dit moment 20.8 graden met een luchtvochtigheid van 39%.quote:
quote:Op zaterdag 21 juni 2025 01:29 schreef Twieki het volgende:
[..]
Yeah. Laat die shit maar komen. Kamertemperatuur is op dit moment 20.8 graden met een luchtvochtigheid van 39%.
Lang leve een split airco en een woningbreed zonnescherm. Hitte komt er bij mij niet in. Zelfs geen zonnestraaltje.
En voor degenen die het zich afvragen: Ja, de airco blijft de komende dagen 24/7 aan. En nee, dat kost geen vermogen, integendeel. Ruimschoots goedgemaakt door geen gas te gebruiken afgelopen 'lente'.
Dat dat nog maar heel lang mag duren voor we daar zijn. Wat minder daglicht mag best, maar december/januari mag best wat meer. Helaas geen guldenmiddenweg en dat hebben we ook niet in de hand om te veranderen.quote:
Potverdorie zeg. Ben je helemaal gek worden?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
Dit soort idioten zouden een WKN ban moeten krijgen.quote:
Inherent aan ons klimaat, dus onvermijdelijk. Voor iets minder dan 80%, hč. Volgens jouw berekening. Maar dat komt natuurlijk mede door de ligging van ons land.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:30 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Op naar de intens trieste grijze treurnis, of nie dan @:invictus
quote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:35 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Potverdorie zeg. Ben je helemaal gek worden?![]()
Check deze fluitketel. @:onlogischIk wordt het liefst wakker wanneer het buiten nog donker isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Wanneer ik nu om 04u naar het toilet moet wordt het al licht![]()
Mocht de wintertijd ooit standaard worden dan zou het al om 03u licht worden![]()
Verder heb ik niets tegen de zomer hoor![]()
*ijsje eet met airco aan
Ik stap om 06:45 in de auto en op sommige dagen heb ik die zon in m’n gezicht ook wel gehad.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:46 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Ik wordt het liefst wakker wanneer het buiten nog donker is![]()
![]()
Wanneer ik nu om 04u naar het toilet moet wordt het al licht![]()
Mocht de wintertijd ooit standaard worden dan zou het al om 03u licht worden![]()
Verder heb ik niets tegen de zomer hoor![]()
*ijsje eet met airco aan
Heb gelukkig in de ochtend de zon in de rug en in de middag dus ookquote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:54 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik stap om 06:45 in de auto en op sommige dagen heb ik die zon in m’n gezicht ook wel gehad.Blij met de afwisselende seizoenen.
Alles heeft z’n charme.
Ik heb hem na 1 minuut ook weer in de rug, de snelweg is geen rechte lijn.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 11:10 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Heb gelukkig in de ochtend de zon in de rug en in de middag dus ook. Elk seizoen heeft wel zo zijn charmes, maar de winter is weinig winter meer en de herfst duurt daarom eigenlijk te lang.
Alleen de uren daglicht zal nooit veranderen want dat is gewoon zoals het is. Als de zon 20:30 onder zou gaan en 6:30 op zou komen, dan zou ik dat prima vinden. Nu is dat later onder en veel eerder op. Maar in de winter ist op de piek ook net niet. Donker van huis en bijna donker naar huis. Maar slaap er niet minder van
Ohne Ende!quote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:30 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Op naar de intens trieste grijze treurnis, of nie dan @:invictus
quote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:35 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Potverdorie zeg. Ben je helemaal gek worden?![]()
Check deze fluitketel. @:onlogischNa vandaag worden de dagen weer korter maatje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Alpen glühen is eigenlijk altijd mooi.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 12:36 schreef Geschiedkundige het volgende:
Lang licht in de bergen vind ik wel fijn. Op een gegeven moment zit de zon toch achter de berg als je in het dal bent
En anders mooie zonsondergang/opkomst op de berg
Eigenlijk boeit me het daglicht helemaal niet zoveel. Als is december/januari wel vrij karig altijd.
Doe dan maar een seizoensbanquote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit soort idioten zouden een WKN ban moeten krijgen.
Gelukkig is de langste avond over 4 dagen pas, en de ochtenden kunnen me voorlopig toch gestolen worden. Veel te vroeg licht.
Moest lachen.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:46 schreef kibo het volgende:
Het is wachten op een paar fikse onweersbuien
Idd, lekker voorspellen met code geel. Komt er geen druppel.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:56 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Moest lachen.
Tuurlijk gaan we die niet krijgen.
Morgen staat er toch iets in de modellen?quote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:56 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Moest lachen.
Tuurlijk gaan we die niet krijgen.
Sterkte vandaagquote:Op zondag 22 juni 2025 04:46 schreef heywoodu het volgende:
Zo, hele boel open, hopelijk heeft dat nog een beetje effect voor vandaag
Zo lang ik gewoon thuis kan blijven en geen verplichtingen buiten de deur heb kom ik zulke dagen wel door, de 24 graden in de woonkamer overleef ik nog welquote:
Hier iets minder aan de kust is het nu al bijna even warm als gisteren rond het middaguur.quote:Op zondag 22 juni 2025 08:09 schreef Haags het volgende:
Het is hier aan de kust al stukken koeler dan gister op dit tijdstip.
Groot lichtgrijs vlak over het land, ook hier, maar de zon schijnt toch echt en er valt geen druppelquote:Op zondag 22 juni 2025 09:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Bedankt voor de waarschuwing
Buienradar is stuk
Dan is het toch wel weer zo lullig als dat ene vlekje toch wel regen schijnt te zijn.quote:Op zondag 22 juni 2025 09:42 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Groot lichtgrijs vlak over het land, ook hier, maar de zon schijnt toch echt en er valt geen druppel
Loafertjes aan?quote:Op zondag 22 juni 2025 10:15 schreef RamboDirk het volgende:
Al bijna 30 graden
Heerlijk capucinno & krantje in de tuin
Als dit nou gewoon een paar uur later was gekomen... maar nee, wij horen geen onweer te krijgen in het westen.quote:
Dit kan ik beamen.quote:Op zondag 22 juni 2025 10:53 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Gerommel en heel donkere lucht richting het Westen in Den Haag.
Ik (nog) niet, al beginnen er nu wat donkerdere wolken over het centrum te trekken.quote:
Waarom moet het persé in de middag?quote:Op zondag 22 juni 2025 10:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als dit nou gewoon een paar uur later was gekomen... maar nee, wij horen geen onweer te krijgen in het westen.
Vorige keer te laat, nu te vroeg, het kan nooit eens in de middag komen. Nu is dit sowieso wel een ongeorganiseerd kutlijntje, maar het gaat om het principe.
Onweer piekt meestal in intensiteit aan het einde van de middag/begin van de avond. Het allerslechtste moment is vroeg in de ochtend.quote:Op zondag 22 juni 2025 11:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Waarom moet het persé in de middag?
Ah, helder!quote:Op zondag 22 juni 2025 11:27 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Onweer piekt meestal in intensiteit aan het einde van de middag/begin van de avond. Het allerslechtste moment is vroeg in de ochtend.
Noordoost Brabant hetzelfde en we tikken de 30 graden al aan.quote:Op zondag 22 juni 2025 11:11 schreef d.k. het volgende:
Hier in Zuidoost Brabant is het vies warm, de lucht is niet meer strakblauw maar grijzig en de zon komt er nog wel ongeveer door. Echt Nederlands plakweer, ranzig gewoon.
Pff blaas dat van de kust ff landinwaarts danquote:Op zondag 22 juni 2025 11:30 schreef RamboDirk het volgende:
[ afbeelding ]
Einde zomer kustgebied, tot volgend jaar.
quote:Op zondag 22 juni 2025 11:35 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Deze moest ook voor jou te horen zijn.
Kloptquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 22 juni 2025 11:48 schreef RamboDirk het volgende:
Mensen die klagen over deze prachtige zomer van 2025, gun ik een enkeltje Bergen-Belsen
[ afbeelding ]Boh, wat zou ik dat graag inruilen met wat we hier hebbenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Jeumig wat een verschillen.quote:Op zondag 22 juni 2025 12:20 schreef DemonRage het volgende:
[ afbeelding ]
Begint weer een spekkoekkaart te worden.
Je kan ook daarheen, hčquote:Op zondag 22 juni 2025 12:27 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Boh, wat zou ik dat graag inruilen met wat we hier hebben
Ging dat allemaal maar zo makkelijkquote:
25 graden, doe er hier nog maar een paar graden bijquote:Op zondag 22 juni 2025 12:43 schreef heywoodu het volgende:
Het dichtstbijzijnde getalletje op de KNMI-kaart ging bij de 10-minutenupdate van 25.2 naar 25.6, dat is niet de bedoeling he
Ik wacht er met smart opquote:Op zondag 22 juni 2025 13:38 schreef Starhopper het volgende:
In NH is het heerlijk hoor! 20 graden en een windje! Alle bloedhitte het huis uit
28,8 graden hierquote:Op zondag 22 juni 2025 13:25 schreef heywoodu het volgende:
Thermostaat: 24.5
KNMI-station het dichtst in de buurt: 24.0
Deur open: alsof ik de oven in loop
Nunspeet ligt toch nog in een iets roder lijntje
[ afbeelding ]
Binnen?quote:
Oke man....quote:Op zondag 22 juni 2025 12:27 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Boh, wat zou ik dat graag inruilen met wat we hier hebben
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 22 juni 2025 14:11 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Oke man....Dat het niet voor iedereen geldt snap ik ook wel heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |