Extra aanwijzingen voor dit topic:quote:Het project, opgezet in 2022, heeft tot doel tienduizenden conservatieven te rekruteren om huidige federale ambtenaren te vervangen – die sommige Republikeinen karakteriseren als onderdeel van de 'deep state' – en om de doelstellingen van de volgende Republikeinse president te bevorderen. Het gaat uit van een vergaande interpretatie van de theorie van de unitaire uitvoerende macht, een omstreden interpretatie van artikel II van de grondwet van de Verenigde Staten die ervan uitgaat dat de president bij zijn inauguratie absolute zeggenschap over de uitvoerende macht verkrijgt.
Project 2025 beoogt diepgaande veranderingen binnen de overheid, met name het economisch en sociaal beleid en de rol van de federale overheid en haar agentschappen. In het plan wordt voorgesteld de financiering voor het ministerie van Justitie te verlagen, de FBI en het ministerie van Binnenlandse Veiligheid (DHS) te ontmantelen, de regelgeving op het gebied van milieu en klimaatverandering sterk te verminderen ten gunste van de winning van fossiele brandstoffen, het ministerie van Handel op te heffen en de onafhankelijkheid van federale agentschappen zoals de Federal Communications Commission (FCC) en de Federal Trade Commission (FTC) te beëindigen.
Jouw comment zegt veel meer over jouw manier van denken, dan dat het wat zegt over mijn comment.quote:Op woensdag 18 juni 2025 16:39 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Als vluchtelingen uit Iran komen dan zijn ze meerdere veilige landen doorkruist voor dat ze Nederland aandoen.
Jij en je fellow travelers zijn altijd vol van internationale verdragen behalve het Dublin akkoord blijkbaar.
Ja we weten waarom: Westerse hypocrisie.quote:Op woensdag 18 juni 2025 17:56 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Maar dat is niet gebeurd en we weten hopelijk allemaal waarom. Israel strijdt voor zn voortbestaan terwijl de misdaden die ik eerder noemde gebeurden toen de geallileerden eigenlijk allang de oorlog hadden gewonnen alleen nog niet op papier. Uit Gaza komt zelfs nu nog steeds dreiging, uit Dresden kwam geen dreiging, en ook niet uit Hiroshima en Nagasaki. En de delen van Tokyo.
Bedoelen ze daarmee niet gewoon regime change. Die wens uit Israel ook openlijk over Iran.quote:Op woensdag 18 juni 2025 17:24 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Israel geeft op zich niet op gezette tijden te kennen Iran van de wereldkaart te willen vegen.
Dan drukken ze zich wel heel ongelukkig uit.quote:Op woensdag 18 juni 2025 19:12 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Bedoelen ze daarmee niet gewoon regime change. Die wens uit Israel ook openlijk over Iran.
Heeft Iran het dan over nieuwe verkiezingen in Israel als die weer eens brullen dat de Zionistische Tumor vernietigd moet worden?quote:Op woensdag 18 juni 2025 19:12 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Bedoelen ze daarmee niet gewoon regime change. Die wens uit Israel ook openlijk over Iran.
Heeft Israel het over etnische zuivering van Gaza? Waar Iran het over heeft weet ik niet, ze maken geen enkele voortgang met dat vernietigen van Israel wat ze al 50 jaar zouden willen. Dat toont echt niet de noodzaak om nu helemaal leip te gaan en te doen alsof het een acuut probleem is. Ja het zou beter zijn als beide partijen wat liever over elkaar spraken en wat minder elkaar met wapens bestoken.quote:Op woensdag 18 juni 2025 21:21 schreef Ulx het volgende:
[..]
Heeft Iran het dan over nieuwe verkiezingen in Israel als die weer eens brullen dat de Zionistische Tumor vernietigd moet worden?
Even overleggen met een joint erbij. Helaas is Netanyahu alles behalve leuk en relaxed in zn acties. Dus die opmerking kan wel worden begraven.quote:Op woensdag 18 juni 2025 21:25 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Heeft Israel het over etnische zuivering van Gaza? Waar Iran het over heeft weet ik niet, ze maken geen enkele voortgang met dat vernietigen van Israel wat ze al 50 jaar zouden willen. Dat toont echt niet de noodzaak om nu helemaal leip te gaan en te doen alsof het een acuut probleem is. Ja het zou beter zijn als beide partijen wat liever over elkaar spraken en wat minder elkaar met wapens bestoken.
Het zegt vooral veel over jou manier van denken. Wetten en verdragen doen er niet toe als het jou toevallig goed uitkomt.quote:Op woensdag 18 juni 2025 18:07 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Jouw comment zegt veel meer over jouw manier van denken, dan dat het wat zegt over mijn comment.
quote:Op woensdag 18 juni 2025 22:26 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het zegt vooral veel over jou manier van denken. Wetten en verdragen doen er niet toe als het jou toevallig goed uitkomt.
Dat heb je de afgelopen weken wel duidelijk laten merken met de rellen in LA en nu weer met je verkapte sneer omtrent vluchtelingen.
Cruz is gewoon lui als het om feitenkennis gaat. Als Iran zó verschrikkelijk strategisch belangrijk voor hem is en de man zit al zó lang in de politiek, dan heb je zo'n land wel degelijk goed bestudeert en ken je de aantallen, de regio's, de demografie, de dynamieken etc. Je wilt immers een vervangend regime ook.quote:
De persoon aanvallen ipv het argument betekent dat je eigen argument nogal zwak is.quote:Op woensdag 18 juni 2025 16:39 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Als vluchtelingen uit Iran komen dan zijn ze meerdere veilige landen doorkruist voor dat ze Nederland aandoen.
Jij en je fellow travelers zijn altijd vol van internationale verdragen behalve het Dublin akkoord blijkbaar.
Het is maar goed dat Luke daar niet bij betrokken was, zo’n goede boerenjongen moet je niet bewust maken van het feit dat hij met behulp van de force 2,5 miljoen mensen over de kling heeft gejaagd.quote:
Chivaz vindt het concept "vliegtuig" gewoon een beetje moeilijk.quote:Op woensdag 18 juni 2025 22:50 schreef beefkeek het volgende:
[..]
De persoon aanvallen ipv het argument betekent dat je eigen argument nogal zwak is.
Bijzonder dat je dat niet zegt tegen hem toen hij mij zonder enige aanleiding schaarde onder de misfits.quote:Op woensdag 18 juni 2025 22:50 schreef beefkeek het volgende:
[..]
De persoon aanvallen ipv het argument betekent dat je eigen argument nogal zwak is.
Hahaha ja ze komen met het vliegtuig…….quote:Op woensdag 18 juni 2025 23:01 schreef Monolith het volgende:
[..]
Chivaz vindt het concept "vliegtuig" gewoon een beetje moeilijk.
Er zijn gewoon rechtstreekse vluchten vanuit Teheran naar Schiphol hoor. Als je dan door de Trumpjes van deze wereld wordt gesommeerd om als de sodemieter uit Teheran te verdwijnen, waarom zou je dan niet voor pakweg 150 euro het vliegtuig naar Nederland pakken en daar asiel aanvragen? Alles voor de oranje leider toch?quote:Op woensdag 18 juni 2025 23:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Hahaha ja ze komen met het vliegtuig…….
Zo in een streep door naar Nederland vanuit alle windhoeken van de wereld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |