Doe dat.quote:Op woensdag 18 juni 2025 18:27 schreef halfway het volgende:
[..]
Oh morgen toch maar eens vragen aan wie ik leiding geef dan
Best een betrouwbare bron, iets met wij vanquote:
Of ze gaan of überhaupt kunnen werken is nog maar de vraag. En och dan krijgen ze wat meer subsidie. Nog meer ellende bij het korten.quote:Op woensdag 18 juni 2025 15:38 schreef LXIV het volgende:
Met bezuinigen op bijstand snijdt het mes wel aan twee kanten. Het levert niet alleen geld op omdat je minder betaalt, maar ook omdat mensen in de bijstand gaan werken en belasting betalen b
Ze zou mensen die weinig/niks opleveren eigenlijk het liefst massaal verzuipen, maar dat kan ze natuurlijk niet zeggen.quote:Op woensdag 18 juni 2025 17:08 schreef Nexum het volgende:
Als je nog meer gaat bezuinigen op zaken zoals dit en de zorg kun je net zo goed elke oudere boven de 67 meteen een spuitje geven. Veel snellere oplossing en bespaart een hoop ellende. Chapeau hoor VVD!
Dan weet ik dus ook donders goed hoe ik daar op moet reageren.quote:Op woensdag 18 juni 2025 18:32 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Je hebt zelf in de politiek gezeten, dus je weet donders goed dat dit de normale gang van zaken is.
Sommige denken nog steeds dat er veel weldoorvoede individuen met geen lichamelijk gebrek in de bijstand zitten.quote:
Schoolpleinpolitiek in het groot.quote:Op woensdag 18 juni 2025 19:51 schreef Tomatenboer het volgende:
Lekker mensen met een arbeidsbeperking pesten en het leven nog meer onmogelijk maken.
Hadden ze maar niet ziek of gehandicapt moeten zijn.
Met enig fatsoen in je lijf kun je al jaren niet meer terecht bij de VVD.
Met mensen een rad voor de ogen draaien? Hier lijkt mij dat niet de juiste manier.quote:Op woensdag 18 juni 2025 19:25 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dan weet ik dus ook donders goed hoe ik daar op moet reageren.
Die mensen moet je uiteraard ontzien maar een aanzienlijk deel van de bijstandsgerechtigden is nep-vluchteling.quote:Op woensdag 18 juni 2025 19:51 schreef Tomatenboer het volgende:
Lekker mensen met een arbeidsbeperking pesten en het leven nog meer onmogelijk maken.
Hadden ze maar niet ziek of gehandicapt moeten zijn.
Met enig fatsoen in je lijf kun je al jaren niet meer terecht bij de VVD.
Daarom horen arbeidsongeschikten niet in de bijstand wat mij betreft, maar in een andere (lees: hogere) uitkeringen. Bijstand hoort een minimaal vangnet te zijn voor hen die wel kunnen werken, maar dat niet doen.quote:Op woensdag 18 juni 2025 19:51 schreef Tomatenboer het volgende:
Lekker mensen met een arbeidsbeperking pesten en het leven nog meer onmogelijk maken.
Hadden ze maar niet ziek of gehandicapt moeten zijn.
Met enig fatsoen in je lijf kun je al jaren niet meer terecht bij de VVD.
Mee eens, maar de PvdA en de VVD hebben tijdens kabinet Rutte II juist gezorgd dat talloze mensen die voorheen recht hadden op Wajong of WIA tegenwoordig in de bijstand terecht komen.quote:Op woensdag 18 juni 2025 21:16 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Daarom horen arbeidsongeschikten niet in de bijstand wat mij betreft, maar in een andere (lees: hogere) uitkeringen. Bijstand hoort een minimaal vangnet te zijn voor hen die wel kunnen werken, maar dat niet doen.
Liever bejaarden dan.quote:Op woensdag 18 juni 2025 16:02 schreef BlaZ het volgende:
Is het niet iets om mensen in de bijstand verplicht het leger in de sturen, prima kanonnenvlees voor de frontlinie.
Ofwel, werken OF vechten voor je geld.quote:Op woensdag 18 juni 2025 16:02 schreef BlaZ het volgende:
Is het niet iets om mensen in de bijstand verplicht het leger in de sturen, prima kanonnenvlees voor de frontlinie.
Dilan mag tot de verkiezingen aan een stuk door zo hard mogelijk roeptoeteren, zodat de aandacht afgeleid wordt van het feit dat de VVD al 15 jaar in de regering zit en dus van alles had kunnen doen aan de problemen waar nu over geroeptoeterd wordt.quote:
gehandicapten naar het front sturen, daar schiet je wat mee op jaquote:Op woensdag 18 juni 2025 15:51 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Drie kanten. Kun je ze niet naar het front sturen?
'Ik ben Sophie' wordt nooit fractievoorzitter.quote:Op donderdag 19 juni 2025 07:06 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Dilan mag tot de verkiezingen aan een stuk door zo hard mogelijk roeptoeteren, zodat de aandacht afgeleid wordt van het feit dat de VVD al 15 jaar in de regering zit en dus van alles had kunnen doen aan de problemen waar nu over geroeptoeterd wordt.
Na de verkiezingen gaan de VVD en Pvda-GL samen in de coalitie (waarschijnlijk met het CDA) en stapt Dilan op (waarschijnlijk opgevolgd door Sophie Hermans) en gaat het bedrijfsleven in.
McNamara's Morons 2.0quote:Op donderdag 19 juni 2025 07:12 schreef mschol het volgende:
[..]
gehandicapten naar het front sturen, daar schiet je wat mee op ja
Euh… dat is ze al geweest…quote:Op donderdag 19 juni 2025 07:30 schreef nostra het volgende:
[..]
'Ik ben Sophie' wordt nooit fractievoorzitter.
Voor even en niet bepaald een doorslaand succes, om het stokje snel aan Dilan over te dragen. Ik zie het omgekeerde echt niet gebeuren, noch vanuit bestuur, boch vanuit leden.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |