Poging tot serieus antwoord: ik denk, aangezien de kist net was opgestegen, dat het ongebruikelijk is in/rondom deze plek om dusdanig laagvliegend verkeer te zien. In elk geval in deze richting.quote:Op donderdag 12 juni 2025 14:55 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Jij komt uit een ei gekropen vandaag en hebt het filmpje nog niet gezien? Spotten doe je meestal niet vanuit een huis. En zeker niet op die manier.
Dus ga lekker iemand anders vervelen, spuit11. Anderen hebben het al keurig beantwoord en dan kom jij een paar uur later (!!!) om de hoek kijken met een afzeikantwoord erbij.
Echt, !@#$#!$ een eind op.
Kan ook van niet.quote:Op donderdag 12 juni 2025 14:23 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Feit dat landing gear uit is, kan er op duiden dat ze aan het voorbereiden waren op noodlanding.
Ik kan mij best voorstellen dat zoiets opvalt (zoals al aangegeven). Maar dan nog vind ik dat diegene er vlot bij is; zoveel tijd heb je niet voordat je het hoort en dat vliegtuig neerstort. Lijkt mij.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:03 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Poging tot serieus antwoord: ik denk, aangezien de kist net was opgestegen, dat het ongebruikelijk is in/rondom deze plek om dusdanig laagvliegend verkeer te zien. In elk geval in deze richting.
Wat is volgens jou dan wel een logische verklaring?quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:04 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Ik kan mij best voorstellen dat zoiets opvalt (zoals al aangegeven). Maar dan nog vind ik dat diegene er vlot bij is; zoveel tijd heb je niet voordat je het hoort en dat vliegtuig neerstort. Lijkt mij.
Die heb ik niet. Ik vind (vond) het alleen opvallend.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:05 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wat is volgens jou dan wel een logische verklaring?
Kan ook zijn dat hij net z'n parkiet aan het filmen was, wat hoorde en daarom dit ging filmen.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:04 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Ik kan mij best voorstellen dat zoiets opvalt (zoals al aangegeven). Maar dan nog vind ik dat diegene er vlot bij is; zoveel tijd heb je niet voordat je het hoort en dat vliegtuig neerstort. Lijkt mij.
Had een doorstart moeten zijn, maar vliegtuig stond in landing config.quote:Op donderdag 12 juni 2025 14:37 schreef Hyperdude het volgende:
Lijkt een beetje op die Airbus die ooit bij een vliegshow in Frankrijk in de bomen belandde.
Bekijk deze YouTube-video
Alleen was dat een doorstart.![]()
quote:Twee overlevenden gevonden, één was aan boord van vlucht
De politie heeft een overlevende gevonden in het neergestorte vliegtuig. Ook is een overlevende gevonden in het doktersverblijf waar het toestel is gecrasht. Over de identiteit van deze personen is nog niets bekendgemaakt.
Daar kunnen ze een hoop info van vergarenquote:Op donderdag 12 juni 2025 15:51 schreef KinKiJan het volgende:
Twee overlevenden gevonden, één was aan boord van vlucht (Liveblog nu.nl)
[..]
Wat een chaos altijd in dat landquote:Op donderdag 12 juni 2025 16:00 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Ik zou de overlevende uit het vliegtuig zijn
Dan heb je geen engeltje maar de hele evangelie op je schouder zittenquote:Op donderdag 12 juni 2025 16:00 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Ik zou de overlevende uit het vliegtuig zijn
Jezus, hoe dan..quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:51 schreef KinKiJan het volgende:
Twee overlevenden gevonden, één was aan boord van vlucht (Liveblog nu.nl)
[..]
Het lijkt wel of de motoren zijn uitgevallen.quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:19 schreef Frutsel het volgende:
https://x.com/BNODesk/status/1933165120072388995
Andere video vanuit de 'rug'... hij stijgt op en dan lijkt het dus alsof de motoren weigeren of het vliegtuig geen hoogte meer krijgt
Meerdere reacties over "taking off with no flaps" ???
Ja dat dus... engine stalled... no flaps...quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:24 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Het lijkt wel of de motoren zijn uitgevallen.
Ik kan het op dit filmpje niet goed zien, op de andere leken er wel flaps en slats uitgeschoven, alleen niet in welke configuratie.quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:19 schreef Frutsel het volgende:
https://x.com/BNODesk/status/1933165120072388995
Andere video vanuit de 'rug'... hij stijgt op en dan lijkt het dus alsof de motoren weigeren of het vliegtuig geen hoogte meer krijgt
Meerdere reacties over "taking off with no flaps" ???
Meld je aan om voor de FP nieuws te schrijven zou ik zeggenquote:Op donderdag 12 juni 2025 16:27 schreef LethalNinja het volgende:
nog steeds niet belangrijk genoeg voor de FP?
Bedoel je het moment dat de neus omhoog gaat vlak voor de crash? Dat lijkt me bewust gedaan zijnde een noodlanding-achtig scenario.quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:26 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik kan het op dit filmpje niet goed zien, op de andere leken er wel flaps en slats uitgeschoven, alleen niet in welke configuratie.
In het eerste filmpje zie je ook dat iets of iemand er voor zorgt dat het toestel pitched. Een dubbele catastrofale motorstoring is extreem zeldzaam en als dat al komt door bijvoorbeeld een birdstrike was dat waarschijnlijk wel te zien geweest.
@Evangelionquote:Op donderdag 12 juni 2025 16:02 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dan heb je geen engeltje maar de hele evangelie op je schouder zitten
Het kan ook een probleem zijn in de (elektronische) aansturing. Dat er een verkeerde opdracht wordt gegeven buiten de macht van de piloten om.quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:26 schreef Straatcommando. het volgende:
Een dubbele catastrofale motorstoring is extreem zeldzaam
Ook wel benieuwd, misschien het staartdeel dat ergens anders terecht kwam?quote:
Onmogelijk niet, maar als het al gebeurt is het waarschijnlijk door iets van buitenaf ipv twee keer een complete failure van een motor. Niet uitgesloten hoor, maar daar lijkt het niet op.quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:37 schreef Jedi_Pimp het volgende:
[..]
Bedoel je het moment dat de neus omhoog gaat vlak voor de crash? Dat lijkt me bewust gedaan zijnde een noodlanding-achtig scenario.
Dat het toestel niet omhoog komt en zo snel daarna lift verliest in combinatie met/veroorzaakt door lage snelheid, is raadselachtig. Als er sprake was geweest van een defect, zou je verwachten dat de take-off gestopt zou worden bij V1 snelheid. En wat je zegt, direct na take-off beide motoren verliezen is vrijwel onmogelijk, me dunkt?
Ja daar is Boeing bekend mee (MCAS)quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:37 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Het kan ook een probleem zijn in de (elektronische) aansturing. Dat er een verkeerde opdracht wordt gegeven buiten de macht van de piloten om.
Schijnbaar is er vlak na het opstijgen wel een "mayday" verstuurd naar de verkeerstoren. Maar het is niet duidelijk hoe of waarom. Of althans nog niet bekend gemaakt.quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:41 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Onmogelijk niet, maar als het al gebeurt is het waarschijnlijk door iets van buitenaf ipv twee keer een complete failure van een motor. Niet uitgesloten hoor, maar daar lijkt het niet op.
Het lijkt inderdaad wel alsof beide motoren stoppen met thrust af te geven. Heel raar..
[..]
Ja daar is Boeing bekend mee (MCAS)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |