Wellicht.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:21 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Bij zo’n huis zou ik het eerder als een meevaller zien als er geen tegenvaller blijkt te zijn.
ik ook niet, mijn dochter heeft haar 30 jaren huis, 4 jaar terug voor het dubbele verkochtquote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:18 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Nee, ik begreep dat ze dat bewust hebben gedaan, omdat dat je kansen vergroot. Ik begrijp de adoratie voor een jaren 30 woning sowieso niet zo, maar dat terzijde.
Je hebt het net over huizen in de bouw dan ga ik uit van nieuwbouw, dat is een kwestie van loten, niet van bieden.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 16:11 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Met twee keer modaal kom je ongeveer net aan een hypotheek van 450k. Dan moet je ook nog overbieden en alle andere bijkomende kosten dragen. Blijkbaar zijn er nog meer dan genoeg mensen met veel geld.
Dat is het voordeel: als er toch iets opduikt , kan je de onderzoeksinstantie verantwoordelijk stellen. Even aangenomen dat ze niet-toegankelijke delen van de onderzochte woning (quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:18 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Of het direct iets toevoegt weet ik niet, maar je hebt in ieder geval iets van onderzoek gedaan.
Wat moeten ze dan, uit protest in een doos gaan wonen of blijven huren? Misschien hebben die mensen ook wel een overwaarde op een of twee appartementen (als ze bijv samen gaan wonen).quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 15:25 schreef PzKpfw het volgende:
Toch bijzonder hoe mensen aan de ene kant klagen over de huizenprijzen en dat ze onbetaalbaar zijn etc. Aan de andere kant zie ik dat huizen in de bouw al snel 5,6 en 7 ton kosten maar wel als warme broodjes verkocht worden.
Geen fundering? Een woonboot dus??quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 19:55 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik ook niet, mijn dochter heeft haar 30 jaren huis, 4 jaar terug voor het dubbele verkocht
oude bedrading, ouwe riolering , geen fundering , niet geïsoleerd![]()
ik dacht nou jij mazzelt er weer doorheen met die hoop brandhout
Misschien heeft het met de ligging te maken? Op de betere locaties, dicht bij voorzieningen?? De sfeer, de buren, de omgeving. Het groen?quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:18 schreef JopieKlaassen het volgende:
Ik begrijp de adoratie voor een jaren 30 woning sowieso niet zo, maar dat terzijde.
geen heipalen bedoelde ik, fundering zal ook niet van beton geweest , maar gemetseld vermoed ikquote:
Prima fundering dus, kan eeuwen mee.quote:Op zondag 3 augustus 2025 08:58 schreef michaelmoore het volgende:
geen heipalen bedoelde ik, fundering zal ook niet van beton geweest , maar gemetseld vermoed ik
maar zakt , heel utrecht zakt, mijn schuur ook, door de droogtequote:Op zondag 3 augustus 2025 09:17 schreef blomke het volgende:
[..]
Prima fundering dus, kan eeuwen mee.
Gelul.quote:
mijn buiten riolering is nu vervangen door flexibele pijpen die mee zakken, want ze breken overalquote:Op zondag 3 augustus 2025 09:21 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Gelul.
Er is bodemdaling in veengebieden in het westen van de provincie, maar "heel Utrecht zakt" is gewoon klinkklare onzin.
Ja en? Als alles meezakt, is er netto geen verschil.quote:Op zondag 3 augustus 2025 09:19 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
maar zakt , heel utrecht zakt, mijn schuur ook, door de droogte
Dus kan je beter een fundering op staal hebben.quote:Op zondag 3 augustus 2025 09:29 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
mijn riolering is vervangen door flexibele pijpen die mee zakken want ze breken overal
Hoofd riolering in de straat zakt en mijn huis blijft staan door de heipalen, schuur zakt ook , die staat op een betonplaatje
gaat niks boven heipalen en dik beton, lekker koel en stabielquote:Op zondag 3 augustus 2025 09:39 schreef blomke het volgende:
[..]
Dus kan je beter een fundering op staal hebben.
Alles is zeiknat hierquote:Op zondag 3 augustus 2025 09:19 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
maar zakt , heel utrecht zakt, mijn schuur ook, door de droogte
Hier = Utrecht?quote:
Nederland.quote:
quote:* Uit de beschikbare gegevens blijkt dat de provincie Utrecht een van de natste provincies van Nederland was, vooral in de natte jaren 2023 en 2024.
* In januari 2024 viel er in Benschop 129 mm en in Woudenberg 123 mm regen, wat aanzienlijk hoger is dan het landelijk gemiddelde.
* In april 2024 was Utrecht met 141 mm in Woudenberg de natste provincie.
quote:
Nederland zakt en de zeespiegel stijgtquote:AI-overzicht
Ja, grote delen van Nederland kampen met bodemdaling, ook wel verzakking genoemd.
Dit houdt in dat de bodem langzaam maar zeker zakt, vooral in het westen en noorden van het land.
De oorzaken zijn divers, maar voornamelijk gerelateerd aan menselijke activiteiten zoals het verlagen van het grondwaterpeil,
Oorzaken:
Ontwatering van slappe bodems:
Veen- en kleigronden zijn gevoelig voor bodemdaling wanneer het grondwaterpeil wordt verlaagd.
Dit gebeurt om landbouwgrond droog te houden en ruimte te creëren voor bebouwing.
ja mijn tuin ook gelukkig , scheelt sproeienquote:
nou wat daar staat klopt wel , maar de uitvoeringquote:Op maandag 4 augustus 2025 07:21 schreef ludovico het volgende:
https://vastgoedinsider.n(...)ngnood-op-te-lossen/
Kan zo een artikel iets minder cryptisch? Ligt dat aan news insider en ligt er ergens een rapport?
Of weten deze professoren gewoon niet waar ze over praten dat ze vaag blijven (Boelhouwer is een inhoudsloze langspeelplaat).
quote:Op maandag 4 augustus 2025 07:21 schreef ludovico het volgende:
https://vastgoedinsider.n(...)ngnood-op-te-lossen/
Kan zo een artikel iets minder cryptisch? Ligt dat aan news insider en ligt er ergens een rapport?
Of weten deze professoren gewoon niet waar ze over praten dat ze vaag blijven (Boelhouwer is een inhoudsloze langspeelplaat).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |