abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_217780026
Afzien @Blues Hopelijk kunnen jullie er wel van genieten ;)

Vandaag ook opgeruimd (keuken, hard nodig) en schoongemaakt (diverse ruimtes). Net gezogen en morgen dweilen met het nieuwe dweil apparaat. Hopelijk is het ding net zo handig als de reviews.

Ook nog restjes kaas geraspt voor in de vriezer. Kon al flink wat doorstrepen op mijn to-do lijst.
We have far more in common than that which devides us..
pi_217780131
quote:
1s.gif Op woensdag 28 mei 2025 17:02 schreef Blues het volgende:
:W vanaf ons balkon bij ons app met akelig uitzicht en biertje bij zwembad onder de appartementen met nog meer akelig uitzicht :s)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Erg rustig O+
Geniet ervan O+


Hier stond onze eerste home made mede koud om van te genieten nu in een warm bad. Breekt net de hals als ik hem open maak -O- Nouja dan maar eentje op kamertemperatuur, vast ook oké.
pi_217780151
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 17:37 schreef Sarabi het volgende:

[..]
Geniet ervan O+

Hier stond onze eerste home made mede koud om van te genieten nu in een warm bad. Breekt net de hals als ik hem open maak -O- Nouja dan maar eentje op kamertemperatuur, vast ook oké.
Da's zonde
We have far more in common than that which devides us..
pi_217780178
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 17:39 schreef Kaatje1 het volgende:

[..]
Da's zonde
Yep, ben wel blij dat ik na even twijfelen toch het hele flesje weggegooid heb. Een groot stuk glas kon ik er zo uit halen maar je weet nooit of er nog andere kleinere stukjes in zitten.
pi_217780425
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 17:44 schreef Sarabi het volgende:

[..]
Yep, ben wel blij dat ik na even twijfelen toch het hele flesje weggegooid heb. Een groot stuk glas kon ik er zo uit halen maar je weet nooit of er nog andere kleinere stukjes in zitten.
Oh! NEE NOOIT DOEN!!!

Het is een hele nare dood.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_217780442
@Blues hoe lang moeten jullie nog?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_217780868
Aan de beestjeskenners onder ons, incl @LeeHarveyOswald:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het zijn niet echt de aller duidelijkste foto's :+ maar dit vloog gisteravond binnen en mepte ik uit de lucht, en omdat het me deed denken aan een motje en nav de meelmottenpraat van Tele dit weekend, vroeg ik me af of ik mn hele voorraadkast weg moet gooien of dat een meelmot er heel anders uit ziet :D . Google lens hielp me niet echt verder, die kwam met tig soorten motten (waaronder wel ook een soort meelmot). Ik heb meeste voorraad in plastic bakken zitten en deel in plastic ziplock zakjes met knijper op de zak die erin zit, of in dichte verpakking, en heb net wel even de la leeggehaald en gestofzuigd (kan nooit kwaad) en zag niet per se iets in mn couscous bakje en tarwezemelen bakje bv, maar alsnog benieuwd.

[ Bericht 3% gewijzigd door vlindertje89 op 28-05-2025 19:18:48 ]
pi_217780901
quote:
11s.gif Op woensdag 28 mei 2025 18:15 schreef sigme het volgende:
@:blues hoe lang moeten jullie nog?
Tot woensdagochtend :(
  woensdag 28 mei 2025 @ 19:23:14 #165
84152 fietsie
Don't Panic.
pi_217780943
Weekend!
Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
pi_217780981
quote:
10s.gif Op woensdag 28 mei 2025 19:18 schreef Blues het volgende:

[..]
Tot woensdagochtend :(
Ach en wee. Nu ja, dan maar hopen dat het weer niet al te hard tegenvalt.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  woensdag 28 mei 2025 @ 20:05:17 #167
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_217781371
Nou, echt heel vervelend hoor Blues en g, sterkte! We zullen aan jullie denken :D
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_217781387
Dit artikel illustreert wel mooi een van mijn grotere frustraties binnen mijn werk. Gelukkig nooit een student gehad die naar de rechter is gestapt, maar die mentaliteit van ik heb alles goed gedaan maar hullie gunnen het mij niet ;( ;( .. ik vind het heel goed dat er mogelijkheden zijn voor beroep etc en het zal ongetwijfeld af en toe daadwerkelijk gebeuren dat iemand tekort wordt gedaan en dan vind ik het top dat een onafhankelijk iemand (binnen uni dan wel rechter) hiernaar kan kijken. Maar wat hier staat vind ik wel echt huilie huilie. Dat een eerste beoordelaar een 8 geeft, een tweede een range van 6.5-7.5 en dat je argument dan is ja als tweede het een 7.5 vond dan zou dat toch afgerond een 7.75=8 moeten zijn. Nou, ten eerste vindt de tweede het geen 7.5, want daar werkt het formulier zo dat de range altijd 1 punt is, dus iedereen geeft altijd een range rondom het cijfer dat je het vindt. Als je het een 7.5 vindt, geef je dus geen range van 6.5-7.5, maar van 7.0-8.0. Daarnaast is dat afronden dus niet hoe het werkt, als cijfer van de eerste buiten de range van de tweede ligt dan volgt overleg, komen ze daar niet uit dan wordt een derde ingeschakeld, komen ze er wel uit dan is het cijfer waar ze samen op komen je eindcijfer. Dus precies wat ze hebben gedaan en hoe ze op een 7.5 zijn gekomen. En dan ook nog zeggen dat de tweede vond dat er teveel woorden nodig waren voor de scriptie, maar dat dat wel je eigen woorden waren en geen plagiaat en dat je daar niks van begrijpt. Dat heeft echt helemaal niks met elkaar te maken.. als je teveel woorden nodig hebt gehad om te zeggen wat je wilde zeggen, dan had het dus korter en bondiger gekund. Dat is gewoon een belangrijk onderdeel van wetenschappelijk schrijven. Moest er nog eens bij komen dat het niet je eigen woorden zijn :D

/Frustratie
  woensdag 28 mei 2025 @ 20:10:03 #169
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_217781411
Naar de rechter stappen om een 7 of een 8? 8)7 Boejje je bent toch geslaagd.

De rechterlijke macht heeft wel wat beters te doen zeg donder op met je cum laude verwaande gek.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_217781484
quote:
15s.gif Op woensdag 28 mei 2025 20:10 schreef Dr_Flash het volgende:
Naar de rechter stappen om een 7 of een 8? 8)7 Boejje je bent toch geslaagd.

De rechterlijke macht heeft wel wat beters te doen zeg donder op met je cum laude verwaande gek.
Een 7.5 of een 8.0 want bij een 8.0 was hij cum laude geslaagd. Dus nou ja. Als je dan inhoudelijk nog echt sterke argumenten hebt, dan vind ik ook wel dat ze wat beters te doen hebben, maar okay. Maar als dit nou de argumenten zijn..
pi_217781524
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 20:07 schreef vlindertje89 het volgende:
Dit artikel illustreert wel mooi een van mijn grotere frustraties binnen mijn werk. Gelukkig nooit een student gehad die naar de rechter is gestapt, maar die mentaliteit van ik heb alles goed gedaan maar hullie gunnen het mij niet ;( ;( .. ik vind het heel goed dat er mogelijkheden zijn voor beroep etc en het zal ongetwijfeld af en toe daadwerkelijk gebeuren dat iemand tekort wordt gedaan en dan vind ik het top dat een onafhankelijk iemand (binnen uni dan wel rechter) hiernaar kan kijken. Maar wat hier staat vind ik wel echt huilie huilie.
Je mist nog dat er staat dat ie tijdens zijn studie al veel in herbeoordeling vroeg en in bezwaar/beroep ging.
Wat een jankbal. Die zou ik sowieso niet meer serieus nemen en al bij de naam afwijzen als ie bij me kwam solliciteren :D

Zijn bijnacumlaude had ie dus ook alleen maar voor elkaar door veel drammen en jammeren.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_217781597
quote:
1s.gif Op woensdag 28 mei 2025 20:23 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Je mist nog dat er staat dat ie tijdens zijn studie al veel in herbeoordeling vroeg en in bezwaar/beroep ging.
Wat een jankbal. Die zou ik sowieso niet meer serieus nemen en al bij de naam afwijzen als ie bij me kwam solliciteren :D

Zijn bijnacumlaude had ie dus ook alleen maar voor elkaar door veel drammen en jammeren.
Ja, nou ja, dat vind ik wel los staan van de inhoud van dit verzoek - als je goede argumenten hebt dan heb je goede argumenten, of je nou wel of niet al vaker het niet eens bent geweest met dingen. Maar als er dan geen goede argumenten zijn, ja, dan draagt het natuurlijk wel bij aan de beeldvorming. Zoals hier dus ja.

Ik was zelf ook een student die regelmatig het niet eens was met een antwoordsleutel van een tentamen, en heb daar altijd dan ook vragen over gesteld (overigens dan wel om te begrijpen waarom mijn antwoord dan fout was, niet omdat ik kwam zeuren om een hoger cijfer) en daar zijn vrijwel altijd ook wel sleutels door aangepast. Dus ik zou het nergens op vinden slaan als dan bv een onenigheid over een scriptiecijfer anders beoordeeld zou worden omdat ik al eerder vragen gesteld had. Maargoed, zoals gezegd, ik kwam ook niet met een vraag om sleutel aanpassing, dat deed docent dan zelf na ons gesprek over waarom antwoord x goed was en niet mijn antwoord y want ik dacht dat.. als docent concludeerde dat ofwel de vraag ambigue gesteld was waardoor antwoord y inderdaad bij op andere manier lezen ook correct was of dat er een fout zat in de sleutel oid. Ik was daar natuurlijk altijd wel blij mee, maar heb er nooit om gevraagd.
pi_217781606
Dag 1 is weer gemaakt.
golferenBlues.nl maar dan de eckte namen |:)
pi_217781699
quote:
18s.gif Op woensdag 28 mei 2025 18:14 schreef sigme het volgende:

[..]
Oh! NEE NOOIT DOEN!!!

Het is een hele nare dood.
Ik zal het onthouden.

Ik heb geen geluk met glaswerk vandaag. AH kwam net boodschappen brengen en 1 wijnfles was kennelijk kapot gegaan dus alles onder de scherven -O-
  woensdag 28 mei 2025 @ 20:52:30 #175
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_217781803
quote:
1s.gif Op woensdag 28 mei 2025 20:33 schreef Blues het volgende:
Dag 1 is weer gemaakt.
golferenBlues.nl maar dan de eckte namen |:)
Geweldig, als ik die foto´s zo zie krijg ik ook weer zin in een relax-vakantie. Is al een tijdje geleden. Ik zal vrouwlief weer eens wat foto´s van dat Grieks eiland met witte huisjes en blauwe daken sturen, daar wil ze per se nog eens heen :D Santorini? Mykonos?
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_217781819
Ik las het artikel ook net en vond het ook een irritante jankbal oO<
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_217782093
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 20:52 schreef flipsen het volgende:

[..]
Geweldig, als ik die foto´s zo zie krijg ik ook weer zin in een relax-vakantie. Is al een tijdje geleden. Ik zal vrouwlief weer eens wat foto´s van dat Grieks eiland met witte huisjes en blauwe daken sturen, daar wil ze per se nog eens heen :D Santorini? Mykonos?
Ja Santorini lijkt me ook geweldig.
Maar duuuurrrrrr
  woensdag 28 mei 2025 @ 21:10:56 #178
63722 z80
I fink you freaky
pi_217782098
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 12:08 schreef fietsie het volgende:

[..]
Ik ga nu niet terug naar Diesel nee

En ik heb / krijg geen zonnepanelen dus geen e-auto.
En nul snelladers (snelwegladers negerend want prijs) in de regio.
Waarbij ik nl ook op de plaats van wekelijkse bestemming niets kan, want ook daar geen laadpunt opties.
Waarom geen Diesel? 1.6L of groter en geregeld warm rijden, dan gaan die motoren lang mee. En hoe groter de motor hoe langer deze mee gaat.
Grootste probleem bij een Diesel is het niet op temperatuur laten komen om te regenereren. Hierdoor vervuild het systeem en loopt het roetfilter dicht.

En een Otto met riem in de olie geeft nog grotere problemen als je die niet warm rijd. Of verkeerde olie gebruikt.
De brandstof die langs de zuigers lekt (voornamelijk als de motor koud is) komt in de olie en lost de riem op. Komt de olie wel op temperatuur dan verdampt de benzine.
En een geknapte riem is veel motor schade. En bij een wat oudere motor einde motor.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
pi_217782184
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 20:07 schreef vlindertje89 het volgende:
Dit artikel illustreert wel mooi een van mijn grotere frustraties binnen mijn werk. Gelukkig nooit een student gehad die naar de rechter is gestapt, maar die mentaliteit van ik heb alles goed gedaan maar hullie gunnen het mij niet ;( ;( .. ik vind het heel goed dat er mogelijkheden zijn voor beroep etc en het zal ongetwijfeld af en toe daadwerkelijk gebeuren dat iemand tekort wordt gedaan en dan vind ik het top dat een onafhankelijk iemand (binnen uni dan wel rechter) hiernaar kan kijken. Maar wat hier staat vind ik wel echt huilie huilie. Dat een eerste beoordelaar een 8 geeft, een tweede een range van 6.5-7.5 en dat je argument dan is ja als tweede het een 7.5 vond dan zou dat toch afgerond een 7.75=8 moeten zijn. Nou, ten eerste vindt de tweede het geen 7.5, want daar werkt het formulier zo dat de range altijd 1 punt is, dus iedereen geeft altijd een range rondom het cijfer dat je het vindt. Als je het een 7.5 vindt, geef je dus geen range van 6.5-7.5, maar van 7.0-8.0. Daarnaast is dat afronden dus niet hoe het werkt, als cijfer van de eerste buiten de range van de tweede ligt dan volgt overleg, komen ze daar niet uit dan wordt een derde ingeschakeld, komen ze er wel uit dan is het cijfer waar ze samen op komen je eindcijfer. Dus precies wat ze hebben gedaan en hoe ze op een 7.5 zijn gekomen. En dan ook nog zeggen dat de tweede vond dat er teveel woorden nodig waren voor de scriptie, maar dat dat wel je eigen woorden waren en geen plagiaat en dat je daar niks van begrijpt. Dat heeft echt helemaal niks met elkaar te maken.. als je teveel woorden nodig hebt gehad om te zeggen wat je wilde zeggen, dan had het dus korter en bondiger gekund. Dat is gewoon een belangrijk onderdeel van wetenschappelijk schrijven. Moest er nog eens bij komen dat het niet je eigen woorden zijn :D

/Frustratie
Dan maak je bezwaar omdat je cum laude wilt want dat zou zoveel beter op je CV staan... kom je vervolgens wel met dat bezwaar in het nieuws en sta je voor lul met je kulargumenten _O-

Misschien is het afhankelijk van werkveld maar ik heb niks teruggehoord van m'n cum laude master. Het onderwerp van m'n masterscriptie was veel belangrijker, én of ik daar vervolgens zelf een beetje een samenhangend verhaal over kon vertellen :P
pi_217782194
Ik las het net ook en net als @Syrena vind ik het een jankbal.
Hij moet eerst nog maar eens bewijzen dat hij in een werkomgeving goed werk levert.
Zou m ook niet als collega of leidinggevende willen hebben.

Volgende week donderdag uiteten. Rondom vluchtelingen is er al anderhalf jaar een project Connection café. Samen eten, iedere keer een ander thema/land. Nieuwe Arnhemmers koken dan vaak. Soms is er een lezing, mini workshop of een spel. Meestal was het in een buurthuis.
Maar vorig jaar is een vrij groot restaurant (zat onder de bibliotheek) gestopt en de ruimte is van de gemeente. En nu gaat de organisatie “a beautiful mess” (zitten ook in Amsterdam en Utrecht) er een restaurant beginnen met heel veel leerwerk plekken. En connection cafe krijgt daar een eigen plek.
We have far more in common than that which devides us..
  woensdag 28 mei 2025 @ 21:18:32 #181
84152 fietsie
Don't Panic.
pi_217782200
En dan ga je solliciteren en zeg je in 1 gesprek meer dan twee keer "cum laude" en vind je het vreemd dat je daarna wordt afgebeld.

Want niemand wil een zichzelf overschattende bitch als startende junior trainee hulpje beginner.

disclaimer: ik heb er 2 die cum laude de boel afrondden in mijn team. maar geen woord daarover van hun kant tot ze hun plek in het team hadden verworven en bewezen.

[ Bericht 26% gewijzigd door fietsie op 28-05-2025 21:36:51 ]
Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
  Moderator woensdag 28 mei 2025 @ 21:20:11 #182
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_217782218
100cc minder mag ook @z80 nog nooit wat gehad met m'n 1.5dCi. Gewoon elke 20.000 olie vervangen en regelmatig het brandstoffilter (ik laat het elke 2 jaar doen) en nog nooit wat met de motor gehad.

Genoeg van die blokken met 400.000 op de klok.
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_217782229
quote:
1s.gif Op woensdag 28 mei 2025 20:33 schreef vlindertje89 het volgende:

[..]
Ja, nou ja, dat vind ik wel los staan van de inhoud van dit verzoek - als je goede argumenten hebt dan heb je goede argumenten, of je nou wel of niet al vaker het niet eens bent geweest met dingen. Maar als er dan geen goede argumenten zijn, ja, dan draagt het natuurlijk wel bij aan de beeldvorming. Zoals hier dus ja.

Ik was zelf ook een student die regelmatig het niet eens was met een antwoordsleutel van een tentamen, en heb daar altijd dan ook vragen over gesteld (overigens dan wel om te begrijpen waarom mijn antwoord dan fout was, niet omdat ik kwam zeuren om een hoger cijfer) en daar zijn vrijwel altijd ook wel sleutels door aangepast. Dus ik zou het nergens op vinden slaan als dan bv een onenigheid over een scriptiecijfer anders beoordeeld zou worden omdat ik al eerder vragen gesteld had. Maargoed, zoals gezegd, ik kwam ook niet met een vraag om sleutel aanpassing, dat deed docent dan zelf na ons gesprek over waarom antwoord x goed was en niet mijn antwoord y want ik dacht dat.. als docent concludeerde dat ofwel de vraag ambigue gesteld was waardoor antwoord y inderdaad bij op andere manier lezen ook correct was of dat er een fout zat in de sleutel oid. Ik was daar natuurlijk altijd wel blij mee, maar heb er nooit om gevraagd.
Ik vind de reden voor bezwaar ook wel belangrijk.

M'n collega's op huidige werk gaan graag in gesprek met studenten over hoe tentamens beoordeeld zijn en indien nodig wordt er een vraag geschrapt. Dat is heel leerzaam en het is fijn dat de studenten op de inhoud in willen gaan!
Maar er was er laatst ook eentje die kwam met "ik moet een 7 staan om naar het buitenland te kunnen, maar heb een 4, kunt u echt niks doen voor me" Ja HALLO :?

Zo'n studiegenootje had ik in de bachelor ook. Ze stond een 6,5 gemiddeld en om mee te mogen doen aan het Honoursprogramma van onze faculteit moest je minstens een 7,5 staan. Die heeft toen haar ouders en de studieadviseur erbij gesleept om met de honourscoördinator te praten over kansenongelijkheid :')
En het is haar toen wel gelukt. Vervolgens zakte ze wel voor allerlei vakken, want dat honoursprogramma kostte vet veel tijd, maar hé, gelijke kansen *G*
  Moderator woensdag 28 mei 2025 @ 21:25:04 #184
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_217782283
Wat is sowieso het nut om 7-8 ipv 7,5 te geven @vlindertje89 ?
Kranplätze müssen verdichtet sein
  woensdag 28 mei 2025 @ 21:38:07 #185
69724 Lucky_Strike
Hello Sweetie
pi_217782421
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 19:23 schreef fietsie het volgende:
Weekend!
Ja *O*

@Lonaa, wat lekt er?

Ik dacht hetzelfde als @Tele6, door in de media te komen als die sneuneus zonder cum laude, blijft hij voor altijd een sneuneus zonder cum laude :D

[ Bericht 0% gewijzigd door Lucky_Strike op 28-05-2025 21:47:50 ]
Spoilers!
pi_217782453
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 21:38 schreef Lucky_Strike het volgende:

[..]
Ja *O*

@:lonaa, wat lekt er?

Ik dacht hetzelfde als @:tele6, door in de media te komen als die sneuneus zonder cum laude, voor altijd een sneuneus zonder cum laude :D
Carrière technisch niet echt slim
We have far more in common than that which devides us..
pi_217782740
quote:
1s.gif Op woensdag 28 mei 2025 21:25 schreef derLudolf het volgende:
Wat is sowieso het nut om 7-8 ipv 7,5 te geven @:vlindertje89 ?
In Leiden werken ze met een systeem waarbij dat zo is - ik denk om tijd te besparen. Als het niet met range werkt en ik als eerste een 7.5 geef en tweede beoordelaar een 8.0 (of ik een 8.0 en tweede een 7.5), dan moet ik met tweede beoordelaar in overleg om te bepalen wat het eindcijfer wordt (zo is het in elk geval bij huidige uni en was het eerder ook bij Leiden). Als tweede beoordelaar een range geeft van een punt, zoals nu bij Leiden (dus in eerste voorbeeld 7.5-8.5, of bij andersom 7.0-8.0), hoef je niet in overleg maar mag eerste beoordelaar gewoon het cijfer kiezen omdat dat cijfer binnen de range viel. Dat wil overigens niet zeggen dat ik dan niks met die tweede beoordeling deed als dat gebeurde - ik las de toelichtingen bij de onderdelen dan wel altijd even door, en paste soms mijn cijfer dan naar beneden of naar boven aan binnen de range als ik het eens was met dingen van tweede beoordelaar die ik nog niet had meegewogen. Maar je kan dan dus wel gewoon cijfer aanklikken en ter akkoord naar tweede sturen zonder nog te moeten mailen ofzo en die gaat dan dus ook altijd akkoord.

Bij huidige uni wordt wel door beide een specifiek cijfer gegeven, en moet dus wel altijd overlegd worden als niet beide op zelfde afgeronde eindcijfer komen. Dat gebeurt erg regelmatig, dus hoewel we er meestal vrij snel uit komen, kost dat toch bij elkaar wel best wat tijd.
  woensdag 28 mei 2025 @ 22:17:44 #188
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_217782771
De kolderieke Cum Laude student zit al in de gemeenteraad las ik, voor de VVD. Die wil gewoon de landelijke politiek in en dan maakt het niet dat werkgevers je kunnen googlen gok ik.
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_217783171
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 21:16 schreef Tele6 het volgende:

[..]
Dan maak je bezwaar omdat je cum laude wilt want dat zou zoveel beter op je CV staan... kom je vervolgens wel met dat bezwaar in het nieuws en sta je voor lul met je kulargumenten _O-

Misschien is het afhankelijk van werkveld maar ik heb niks teruggehoord van m'n cum laude master. Het onderwerp van m'n masterscriptie was veel belangrijker, én of ik daar vervolgens zelf een beetje een samenhangend verhaal over kon vertellen :P
Ik had geen cum laude bachelor, want ik had voor één vak (keuzevak nota bene) een 6.5. Voor cum laude was destijds nog niet zo dat je geen herkansingen mocht hebben, maar wel voor alle vakken minstens een 7, dus ik wilde dat vak herkansen. Maar dat mocht niet, want het was niet onvoldoende. Vond ik belachelijk, want dan had ik dus wel nog cum laude kunnen afstuderen als ik een 4.5 had gehaald, maar niet met een 6.5 in eerste instantie. Maar ik had geen idee dat er zoiets als een examencommissie bestond en niemand tegen wie ik hierover geklaagd heb heeft me dat verteld, tot een werkgroepdocent een week voor de herkansing zei dat ik dat gewoon kon aanvragen bij examencommissie. Maar ja, toen was het al te laat, en in mn laatste jaar. Maar vak wegstrepen mocht ook niet omdat er al een cijfer geregistreerd was, ondanks dat ik veel meer keuzevakken had gedaan dan nodig. Uiteindelijk ben ik in de nominale 3 jaar afgestudeerd met 3.5 jaar aan studiepunten, en een 8.4 als gemiddelde cijfer (waar een 8.0 nodig was). Ik baalde er ontiegelijk van en vind het nog steeds oneerlijk, maar er heeft inderdaad helemaal niemand naar gevraagd of iets over gezegd. Mijn 8.9 voor B-these en 8.4 en 8.3 ofzo voor onderzoeksstages in de master vonden ze veel relevanter.

quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 21:21 schreef Tele6 het volgende:

[..]
Ik vind de reden voor bezwaar ook wel belangrijk.

M'n collega's op huidige werk gaan graag in gesprek met studenten over hoe tentamens beoordeeld zijn en indien nodig wordt er een vraag geschrapt. Dat is heel leerzaam en het is fijn dat de studenten op de inhoud in willen gaan!
Maar er was er laatst ook eentje die kwam met "ik moet een 7 staan om naar het buitenland te kunnen, maar heb een 4, kunt u echt niks doen voor me" Ja HALLO :?

Zo'n studiegenootje had ik in de bachelor ook. Ze stond een 6,5 gemiddeld en om mee te mogen doen aan het Honoursprogramma van onze faculteit moest je minstens een 7,5 staan. Die heeft toen haar ouders en de studieadviseur erbij gesleept om met de honourscoördinator te praten over kansenongelijkheid :')
En het is haar toen wel gelukt. Vervolgens zakte ze wel voor allerlei vakken, want dat honoursprogramma kostte vet veel tijd, maar hé, gelijke kansen *G*
Haha, ja, leuk die studenten. Ik heb een 4 gehaald maar een 7 nodig. Tja, veel succes met leren voor de herkansing dan maar he.. ik wil je met liefde uitleggen waar het mis is gegaan bij de inzage indien open vragen, of laten zien waar het antwoord in het boek/op de slides staat indien meerkeuze, maar daar houdt het ook wel bij op. Het leren moet je écht zelf doen.

Ik heb zelf ook echt wel een heel vervelende casus gehad met een stagestudent, die uiteindelijk met een sisser is afgelopen omdat ze is gestopt met de opleiding en daarmee de zaak bij het college van beroep voor examens die ze had aangespannen ook is stopgezet, maar die me wel veel tijd heeft gekost en veel stress heeft opgeleverd, ondanks dat ik wist dat ik alles 'goed gedaan' had. Naast dat het me emotioneel ook raakte omdat ik écht mijn best voor haar had gedaan en had geprobeerd haar zo goed mogelijk te ondersteunen, veel meer had gedaan dan ik had hoeven doen ook, en ze in haar bezwaarschrift erg nare dingen over mij en aantoonbare onwaarheden over dingen die ik gedaan/gezegd zou hebben heeft geschreven. Overigens een bezwaar over een beoordeling terwijl er helemaal nog geen officiële beoordeling plaatsgevonden had, wat achterlijk was dat ze dat niet eerst hadden gecheckt en op basis daarvan afgewezen.

Verder gelukkig ook heel veel studenten die wel heel blij met me zijn en me complimenten mailen etc, maar dit soort dingen blijven wel hangen.
pi_217783233
Over werk gesproken, het viel me vandaag op dat ik het echt een beetje jammer vind dat ik de komende 1,5 week vrij ben :o
Werk schiet zo enorm op de laatste tijd, ik heb een paar interessante dingen gevonden en we zijn begonnen aan een opzet voor een artikel. Ik word er steeds beter in om de monologen van m'n begeleider binnen de perken te houden en met die assertiviteit + dat ik steeds meer weet, behandelt hij me steeds meer als een gelijke.
Heb ook echt geboft met m'n kantoorgenoot. We gaan samen baantjes zwemmen in de lunchpauze. Ze geeft goede tips voor als ik met werk dingen over het hoofd zie. En ik kan haar goede tips geven over algemene kennis zoals dat het honing-raat is en niet honin-graat, en dat kalfjes niet opgroeien bij mama koe maar dat ze weggehaald worden en de melk is voor ons.
Maar nu 1,5 week ertussenuit. En dan de dag dat ik terugkom meteen een grote presentatie geven op een andere uni dan mijne. Oef :D
pi_217783307
quote:
1s.gif Op woensdag 28 mei 2025 22:43 schreef vlindertje89 het volgende:

[..]
Ik had geen cum laude bachelor, want ik had voor één vak (keuzevak nota bene) een 6.5. Voor cum laude was destijds nog niet zo dat je geen herkansingen mocht hebben, maar wel voor alle vakken minstens een 7, dus ik wilde dat vak herkansen. Maar dat mocht niet, want het was niet onvoldoende. Vond ik belachelijk, want dan had ik dus wel nog cum laude kunnen afstuderen als ik een 4.5 had gehaald, maar niet met een 6.5 in eerste instantie. Maar ik had geen idee dat er zoiets als een examencommissie bestond en niemand tegen wie ik hierover geklaagd heb heeft me dat verteld, tot een werkgroepdocent een week voor de herkansing zei dat ik dat gewoon kon aanvragen bij examencommissie. Maar ja, toen was het al te laat, en in mn laatste jaar. Maar vak wegstrepen mocht ook niet omdat er al een cijfer geregistreerd was, ondanks dat ik veel meer keuzevakken had gedaan dan nodig. Uiteindelijk ben ik in de nominale 3 jaar afgestudeerd met 3.5 jaar aan studiepunten, en een 8.4 als gemiddelde cijfer (waar een 8.0 nodig was). Ik baalde er ontiegelijk van en vind het nog steeds oneerlijk, maar er heeft inderdaad helemaal niemand naar gevraagd of iets over gezegd. Mijn 8.9 voor B-these en 8.4 en 8.3 ofzo voor onderzoeksstages in de master vonden ze veel relevanter.
Wat ik ook zo maf vind, is dat de richtlijnen voor judicia zo verschillen per universiteit en soms zelfs per opleiding. Voor mijn cum laude moest ik gemiddeld 8+ hebben maar verder maakte het niks uit. Als ik een 6 had gehad voor m'n scriptie en tienen voor de rest, ook prima. Je kon ook met mega studievertraging nog cum laude zijn. Er was een kerel op onze studie die er echt al 12 jaar of zo zat, want die was al z'n vakken aan het herkansen tot het summa cum laude was. (Oprecht een steekje los zou ik zeggen, manmanman)

quote:
Haha, ja, leuk die studenten. Ik heb een 4 gehaald maar een 7 nodig. Tja, veel succes met leren voor de herkansing dan maar he.. ik wil je met liefde uitleggen waar het mis is gegaan bij de inzage indien open vragen, of laten zien waar het antwoord in het boek/op de slides staat indien meerkeuze, maar daar houdt het ook wel bij op. Het leren moet je écht zelf doen.

Ik heb zelf ook echt wel een heel vervelende casus gehad met een stagestudent, die uiteindelijk met een sisser is afgelopen omdat ze is gestopt met de opleiding en daarmee de zaak bij het college van beroep voor examens die ze had aangespannen ook is stopgezet, maar die me wel veel tijd heeft gekost en veel stress heeft opgeleverd, ondanks dat ik wist dat ik alles 'goed gedaan' had. Naast dat het me emotioneel ook raakte omdat ik écht mijn best voor haar had gedaan en had geprobeerd haar zo goed mogelijk te ondersteunen, veel meer had gedaan dan ik had hoeven doen ook, en ze in haar bezwaarschrift erg nare dingen over mij en aantoonbare onwaarheden over dingen die ik gedaan/gezegd zou hebben heeft geschreven. Overigens een bezwaar over een beoordeling terwijl er helemaal nog geen officiële beoordeling plaatsgevonden had, wat achterlijk was dat ze dat niet eerst hadden gecheckt en op basis daarvan afgewezen.

Verder gelukkig ook heel veel studenten die wel heel blij met me zijn en me complimenten mailen etc, maar dit soort dingen blijven wel hangen.
Dat was redelijk recent gebeurd toch? Echt stom. Ik heb het idee dat sommige studenten vergeten dat hun docent ook een mens is. Je komt zo veel verder als je gewoon redelijk en aardig bent tegen je medemens.

Die 4-maar-moet-7-student was bij het programmeervak dat we geven en dat is écht een kwestie van oefenen. 10 werkcolleges van elk een halve dag en dan nog huiswerk. Als je dat niet doet of je schrijft de antwoorden over uit het antwoordmodel of je laat Chat-GPT het doen...
  Moderator woensdag 28 mei 2025 @ 23:03:22 #192
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_217783415
48m2 isolatieplaten: ¤250
30m2 klimaatfolie: ¤108
Ik vind het niet in verhouding staan tot elkaar :')

Tevens, cadeaubonnen, grrr. Code werd niet geaccepteerd, na 2x invullen "er is wat misgegaan met je betaalmethode, we versturen nu een rekening die je kunt overmaken. Als je order wilt annuleren, doe dan niets" De tweede keer dat ik die mail kreeg, toch maar gewoon overgemaakt :') Op de website van Kluscadeau was het saldo gewoon zichtbaar, dus heb code en pin wel goed ingevuld.
Kranplätze müssen verdichtet sein
  Moderator woensdag 28 mei 2025 @ 23:38:07 #193
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_217783772
Morgen Normaal, het lijkt droog te blijven. 's ochtends nog even wat draden spannen in de tuin bij de kruisbesstruiken, die hangen goed vol.
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_217784701
Oei, is de cadeaubon wel/niet “verbruikt” nu?

Wakker worden thuis:
pi_217784736
Goedemorgen!

Gister hebben we ons Mooitje kennis laten maken met de hond van de andere helft van het erf. Ze was door het dolle. Een HOND :o _O_ :B *O*
Ze heeft een half uur rondjes om 'm heen gerend, steeds driester af en toe een hapje in z'n achterpoten gevend. Anderehelfthond heeft het zo goed en kwaad als 'ie kon genegeerd.

Daarna heeft Mooitje vrijwel zonder onderbreking keihard geslapen tot vanochtend 5u.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_217784786
Er is toch ergens een vegan-topic?
Anyway, heeft iemand dit wel eens gemaakt:
quote:
120g aquafaba (ie, from a 400g can of chickpeas)
¼ tsp cream of tartar or 1 tsp lemon juice (optional, and only if the aquafaba is struggling to form firm peaks)
100g dark chocolate, plus a little extra for grating on top

In a clean, grease-free bowl, use an electric whisk to beat the aquafaba to stiff peaks, then keep whisking for at least five more minutes, to ensure the aquafaba is firmly set (unlike egg whites, it is hard to over-whisk). If the aquafaba struggles to form stiff peaks, add the cream of tartar or lemon juice, although that shouldn’t be necessary.

Gently melt the chocolate in a heatproof bowl set over a pot of hot but not boiling water, stirring occasionally until smooth. Take off the heat and leave to cool slightly – this prevents it seizing up when mixed with the whipped aquafaba. Gently fold a third of the whipped aquafaba into the chocolate to loosen it, then carefully fold in the rest, keeping as much air in the mix as possible.

Spoon into four small serving glasses or ramekins and chill for at least eight hours, or overnight. Before serving, top with grated chocolate, if you like. The mousse will keep in the fridge for three to five days.
'Dark chocolate' zegt mij niet zoveel, zo mag het heten vanaf 35% cacao ( :') )

Ik heb wel een chocoladereep liggen, maar die is 99% cacao. Zou dat werken voor zulke mousse?
Zou het ook gemaakt kunnen worden met cacaopoeder?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  donderdag 29 mei 2025 @ 07:11:26 #197
500473 Morgane89
Omnomnomnivoor
pi_217784825
quote:
7s.gif Op donderdag 29 mei 2025 06:45 schreef sigme het volgende:
Er is toch ergens een vegan-topic?
Anyway, heeft iemand dit wel eens gemaakt:
[..]
'Dark chocolate' zegt mij niet zoveel, zo mag het heten vanaf 35% cacao ( :') )

Ik heb wel een chocoladereep liggen, maar die is 99% cacao. Zou dat werken voor zulke mousse?
Zou het ook gemaakt kunnen worden met cacaopoeder?
Jazeker, wij maken dit recept regelmatig: https://www.dehippevegeta(...)kvocht-peulvruchten/
Hoe puurder de chocola, hoe steviger (en minder luchtig) de mousse. 99 procent zou ik niet doen, dan krijg je waarschijnlijk een blok beton.
Cacaopoeder heb ik nog nooit geprobeerd.

Meestal gebruiken wij gewone pure chocola, of maximaal 72 procent. En dan laten we bij ons recept de agavesiroop weg.
Of karamel zeezout chocola :9
Het maakt ons sowieso niet uit of het vegan chocola is :D

En hier is het vegan topic:
CUL / [VEGAN] Vrij van dierlijke producten - deel 3
pi_217784834
Thanx, @Morgane89!
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_217784890
quote:
1s.gif Op woensdag 28 mei 2025 19:13 schreef vlindertje89 het volgende:
Aan de beestjeskenners onder ons, incl @:LeeHarveyOswald:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het zijn niet echt de aller duidelijkste foto's :+ maar dit vloog gisteravond binnen en mepte ik uit de lucht, en omdat het me deed denken aan een motje en nav de meelmottenpraat van Tele dit weekend, vroeg ik me af of ik mn hele voorraadkast weg moet gooien of dat een meelmot er heel anders uit ziet :D . Google lens hielp me niet echt verder, die kwam met tig soorten motten (waaronder wel ook een soort meelmot). Ik heb meeste voorraad in plastic bakken zitten en deel in plastic ziplock zakjes met knijper op de zak die erin zit, of in dichte verpakking, en heb net wel even de la leeggehaald en gestofzuigd (kan nooit kwaad) en zag niet per se iets in mn couscous bakje en tarwezemelen bakje bv, maar alsnog benieuwd.
Geen meelmot :)
La derecha oprime, la izquierda libera
pi_217784945
quote:
7s.gif Op donderdag 29 mei 2025 06:10 schreef sigme het volgende:
Goedemorgen!

Gister hebben we ons Mooitje kennis laten maken met de hond van de andere helft van het erf. Ze was door het dolle. Een HOND :o _O_ :B *O*
Ze heeft een half uur rondjes om 'm heen gerend, steeds driester af en toe een hapje in z'n achterpoten gevend. Anderehelfthond heeft het zo goed en kwaad als 'ie kon genegeerd.

Daarna heeft Mooitje vrijwel zonder onderbreking keihard geslapen tot vanochtend 5u.
:D O+
pi_217784947
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 22:48 schreef Tele6 het volgende:
Over werk gesproken, het viel me vandaag op dat ik het echt een beetje jammer vind dat ik de komende 1,5 week vrij ben :o
Werk schiet zo enorm op de laatste tijd, ik heb een paar interessante dingen gevonden en we zijn begonnen aan een opzet voor een artikel. Ik word er steeds beter in om de monologen van m'n begeleider binnen de perken te houden en met die assertiviteit + dat ik steeds meer weet, behandelt hij me steeds meer als een gelijke.
Heb ook echt geboft met m'n kantoorgenoot. We gaan samen baantjes zwemmen in de lunchpauze. Ze geeft goede tips voor als ik met werk dingen over het hoofd zie. En ik kan haar goede tips geven over algemene kennis zoals dat het honing-raat is en niet honin-graat, en dat kalfjes niet opgroeien bij mama koe maar dat ze weggehaald worden en de melk is voor ons.
Maar nu 1,5 week ertussenuit. En dan de dag dat ik terugkom meteen een grote presentatie geven op een andere uni dan mijne. Oef :D
Wat tof en een goed gevoel *G* ^O^
pi_217784951
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 05:33 schreef AnneX het volgende:
Oei, is de cadeaubon wel/niet “verbruikt” nu?

Wakker worden thuis: [ link | afbeelding ]
Mooiii O+
Hoe gaat t nu?

En voor t eerst naar dit 'thuis' voelde het goed?
  donderdag 29 mei 2025 @ 08:17:46 #203
337640 Barreltje
Produceert gas
pi_217784962
Morguh!

Gister was een laaaaange dag :P

Peugeotje (208 1.6 diesel) volgepakt en richting het zuiden gereden. Gevreesde file bij Hamburg ( deden we toch aan hamburg dag :+ ) bleef uit,maar nu stonden we rond Bremen vast..

en UTRECHT.
Omg. Is dat altijd zo file gevoelig daar? Wat irritant voor woon-werk verkeer!

Bij huis aangekomen en toen moesten we nog 10000 stappen zetten, dus maar de haven daar gegeten (maar een haring vergeten!! :o ) en wat door de haven en op het strand gewandeld.

Daarna last minute (23.55) nog de sollicitatie van chef voor een job in Groenland verstuurd.. en daarna op zoek maar kussens, want dat waren mn ouders vergeten klaar te leggen.. :+


Overigens wel gesloopt door de reis, en ik overweeg serieus om een andere grotere auto aan te schaffen, maar struikel nogal over het verbruik..de 208 doet 22km/l en dat scheelt nogal met comfortabele auto's .. maar misschien moet ik niet zo'n zunige 'ollander zijn


Over cumlaude.. ik wist pas dat dat bestond tijdens de diploma uitreiking waar allerlei studiegenoten dat bleken te hebben..ghehe.. ach, ik geloof dat dat überhaupt niet zo veel waarde heeft in de Scandinavische landen.. daar moet je VOORAL niet met je hoofd boven het maaiveld uitsteken, en gaat het krijgen van een baan 9 vd 10 keer over netwerken..
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
pi_217784963
Ik lig nog lekker in bed, w88 op dat g klaar is.
Tis hier nu 9.17
Vdg bootje varen. O+
  donderdag 29 mei 2025 @ 08:19:10 #205
337640 Barreltje
Produceert gas
pi_217784973
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 08:17 schreef Blues het volgende:
Ik lig nog lekker in bed, w88 op dat g klaar is.
Tis hier nu 9.17
Vdg bootje varen. O+
W88?


Veel plezier op vakantie beiden!
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
pi_217784975
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 08:17 schreef Barreltje het volgende:
Morguh!

Gister was een laaaaange dag :P

Peugeotje (208 1.6 diesel) volgepakt en richting het zuiden gereden. Gevreesde file bij Hamburg ( deden we toch aan hamburg dag :+ ) bleef uit,maar nu stonden we rond Bremen vast..

en UTRECHT.
Omg. Is dat altijd zo file gevoelig daar? Wat irritant voor woon-werk verkeer!

Bij huis aangekomen en toen moesten we nog 10000 stappen zetten, dus maar de haven daar gegeten (maar een haring vergeten!! :o ) en wat door de haven en op het strand gewandeld.

Daarna last minute (23.55) nog de sollicitatie van chef voor een job in Groenland verstuurd.. en daarna op zoek maar kussens, want dat waren mn ouders vergeten klaar te leggen.. :+


Overigens wel gesloopt door de reis, en ik overweeg serieus om een andere grotere auto aan te schaffen, maar struikel nogal over het verbruik..de 208 doet 22km/l en dat scheelt nogal met comfortabele auto's .. maar misschien moet ik niet zo'n zunige 'ollander zijn


Over cumlaude.. ik wist pas dat dat bestond tijdens de diploma uitreiking waar allerlei studiegenoten dat bleken te hebben..ghehe.. ach, ik geloof dat dat überhaupt niet zo veel waarde heeft in de Scandinavische landen.. daar moet je VOORAL niet met je hoofd boven het maaiveld uitsteken, en gaat het krijgen van een baan 9 vd 10 keer over netwerken..
Ferkansie in NL?
Veel plezier!
  donderdag 29 mei 2025 @ 08:19:54 #207
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_217784977
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 08:19 schreef Barreltje het volgende:

[..]
W88?


Veel plezier op vakantie beiden!
Wachten ;)
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_217784979
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 08:19 schreef Barreltje het volgende:

[..]
W88?


Veel plezier op vakantie beiden!
Wachten 8)7 _O-
  donderdag 29 mei 2025 @ 08:25:46 #209
337640 Barreltje
Produceert gas
pi_217784993
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 08:19 schreef Blues het volgende:

[..]
Ferkansie in NL?
Veel plezier!
Sociale verplichtingen in NL :+
Altijd als we naar huis gaan.. bij chef precies hetzelfde.. 1000 mensen ontmoeten in 2 dagen.. :X
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
pi_217785441
Mogge!

Wat fijn te lezen @Tele6 dat je op zo’n lekkere plek zit, is je zo gegund.

Veel plezier met bootje varen @Blues eigen bootje huren of met een excursie mee?

Lekker in eigen bed geslapen @AnneX ? Hoe gaat het nu met je?

Mooie foto @sigme en wat fijn dat mooitje zo goed slaapt en dat het goed ging met de erfdeler.

Ik ga niet meer blij zijn met een paar nachten zonder pijn, heb ondertussen wel door dat het driedubbel terugkomt.
We have far more in common than that which devides us..
pi_217785466
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 21:38 schreef Lucky_Strike het volgende:

[..]
Ja *O*

@:lonaa, wat lekt er?

Ik dacht hetzelfde als @:tele6, door in de media te komen als die sneuneus zonder cum laude, blijft hij voor altijd een sneuneus zonder cum laude :D
De kelder op 3 plekken. En ander de garagedeur door. En het garagedak maar we weten niet waarom.
Sterkheidsbaas van alles.
pi_217785543
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 09:30 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik ga niet meer blij zijn met een paar nachten zonder pijn, heb ondertussen wel door dat het driedubbel terugkomt.
Dat klinkt toch echt niet goed, Kaatje :N

Moet je daar niet (weer? meer?) mee dokteren?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  donderdag 29 mei 2025 @ 09:45:54 #213
63722 z80
I fink you freaky
pi_217785623
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 22:53 schreef Tele6 het volgende:

[..]
Wat ik ook zo maf vind, is dat de richtlijnen voor judicia zo verschillen per universiteit en soms zelfs per opleiding. Voor mijn cum laude moest ik gemiddeld 8+ hebben maar verder maakte het niks uit. Als ik een 6 had gehad voor m'n scriptie en tienen voor de rest, ook prima. Je kon ook met mega studievertraging nog cum laude zijn. Er was een kerel op onze studie die er echt al 12 jaar of zo zat, want die was al z'n vakken aan het herkansen tot het summa cum laude was. (Oprecht een steekje los zou ik zeggen, manmanman)
[..]

Op eigen kracht een doel bereiken. Wat het dan ook mag zijn. ^O^ Je kunt iets van dat doel vinden. Maar die persoon doet er wel moeite voor.
In tegenstelling tot personen die het systeem misbruiken om zelf zo min mogelijk te hoeven doen.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
pi_217785696
quote:
15s.gif Op donderdag 29 mei 2025 09:39 schreef sigme het volgende:

[..]
Dat klinkt toch echt niet goed, Kaatje :N

Moet je daar niet (weer? meer?) mee dokteren?
Gedaan, kom je uit op prednison en dat wil ik (nog) niet. Wanneer het daarna weg zou zijn wel, maar dat is niet zo.
We have far more in common than that which devides us..
pi_217785751
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 09:52 schreef Kaatje1 het volgende:

[..]
Gedaan, kom je uit op prednison en dat wil ik (nog) niet. Wanneer het daarna weg zou zijn wel, maar dat is niet zo.
Begrijpelijk dat je dat nog niet wil -O- Maar wel klote zo....
pi_217785753
Ondertussen zijn wij de auto aan het inladen. Normaal zou dit een van de drukste festivals van het jaar zijn maar ik ben benieuwd nu met dit weer -O-
pi_217786081
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 09:59 schreef Sarabi het volgende:
Ondertussen zijn wij de auto aan het inladen. Normaal zou dit een van de drukste festivals van het jaar zijn maar ik ben benieuwd nu met dit weer -O-
Waar staan jullie vandaag? Hier lijkt het nu droog
We have far more in common than that which devides us..
pi_217786349
Lekkages zijn from hell @Lonaa Misschien maar 1 plek waarvandaan (aan elkaar ?) het water op 3 plekken doorsiepelt.

Bulletin: aan de beterende hand wat betreft nachten en hoesten en kuchen.
Thuiskomen is ‘vertrouwd’ toch. Wel geschrokken van het dozenpaleis, ook omdat iemand mee was, die alleen het filmpje kende en nog niet de werkelijkheid 😎

@Kaatje1 wat naar zeg! dat het zo gaat. Kan het zijn, dat je na een goeie nacht alsnog de volgende dag dan té veel doet?
Zou cbd olie iets zijn voor de nacht? Ietwat alternatief - I know - sch.zus is daar wel blij mee.
Info: https://www.cbdolie.nl/ in overleg met arts/ specialist.
Disclaimer: mensuh willen ‘altijd’ hellupen. 😘
pi_217786372
@Barreltje stonden wij in dezelfde file? rond Utrecht.
Volgend X voor jullie: tussen 16 en 19 uur van de weg af, een diner en dan weer aansluiten.
Plus je trof de uittocht van Hemelvaart, vermoed ik.
pi_217786418
Bij de bieb heb ik mij afgemeld tot de Zomervakantie met de reden.
En kreeg op haar níet-werkdag van de nieuwe coörd. een aardig berichtje terug. Blijkbaar heeft zij zelf ook de lange nasleep ondervonden.
Ook met andere zaken wordt gehandeld en is het al een positief verschil met degene, die is weggepromoveerd.
  donderdag 29 mei 2025 @ 11:40:21 #221
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_217786546
Hm, mogen mensen die niet cum laude zijn afgestudeerd hier nog wel posten? Ik vraag dit voor een vriend.
Gisteravond wegens Hamburgerdag naar Hamburgo gegaan, onze favoriete hamburgertent. We gingen vroeg (die opent om 19:00, dat is in Argentinië écht vroeg) en waren niet eens de eerste. Daarna liep het heel snel heel vol en het is echt een flinke tent.
Vandaag naar de dermatoloog met een bultje dat ik al maanden heb en ook maar eens naar een ander dingetje laten kijken. En dan dinsdag alsnog naar de tandarts voor het verwijderen van de kies. En de donderdag erna naar de gastroenteroloog, eerste stap is gezet :P

/lief dagboek
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_217786578
Verstandig @AnneX Herstellen kost tijd en die moet je nemen. En fijn van die nieuwe coordinator. Bij ons is ook eea aan de gang waar de vaste werknemers last van hebben. Ik luister, geef mening maar ik hoef er niets mee en dat is wel heel fijn.

Zal bij de volgende afspraak een praten over cbd. En ja, iets te veel gedaan gisteren, maar had ook een rare onrust in mijn lijf. En NiB was ook niet makkelijk, vandaag maar overgeslagen. T weer werkt ook niet lekker op de gewrichten, moest net iets opschrijven kon niet eens de pen goed vasthouden, moest eerst even soepel maken.

Maar goed, t is lastig, ga er niet dood aan. Even een stapje minder hard
We have far more in common than that which devides us..
pi_217786593
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 11:21 schreef AnneX het volgende:
Bij de bieb heb ik mij afgemeld tot de Zomervakantie met de reden.
En kreeg op haar níet-werkdag van de nieuwe coörd. een aardig berichtje terug. Blijkbaar heeft zij zelf ook de lange nasleep ondervonden.
Ook met andere zaken wordt gehandeld en is het al een positief verschil met degene, die is weggepromoveerd.
Fijn dat er nu een betere coördinator zit. Als vrijwillers heb je dat nodig, anders wordt vrijwillig een moetje en dat werkt niet.

Ik hoop dat je sneller opknapt dan de aanbevelingen suggereren, maar ik vind het verstandig om je af te melden. Meevallen / invallen kan altijd nog.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_217786600
quote:
0s.gif Op woensdag 28 mei 2025 22:48 schreef Tele6 het volgende:
Over werk gesproken, het viel me vandaag op dat ik het echt een beetje jammer vind dat ik de komende 1,5 week vrij ben :o
Werk schiet zo enorm op de laatste tijd, ik heb een paar interessante dingen gevonden en we zijn begonnen aan een opzet voor een artikel. Ik word er steeds beter in om de monologen van m'n begeleider binnen de perken te houden en met die assertiviteit + dat ik steeds meer weet, behandelt hij me steeds meer als een gelijke.
Heb ook echt geboft met m'n kantoorgenoot. We gaan samen baantjes zwemmen in de lunchpauze. Ze geeft goede tips voor als ik met werk dingen over het hoofd zie. En ik kan haar goede tips geven over algemene kennis zoals dat het honing-raat is en niet honin-graat, en dat kalfjes niet opgroeien bij mama koe maar dat ze weggehaald worden en de melk is voor ons.
Maar nu 1,5 week ertussenuit. En dan de dag dat ik terugkom meteen een grote presentatie geven op een andere uni dan mijne. Oef :D
O+
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_217786618
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 11:40 schreef flipsen het volgende:
Hm, mogen mensen die niet cum laude zijn afgestudeerd hier nog wel posten?
Lastiglastig. Ik mag hier vast nog wel posten want ik ben gewoon een totale flunker :D
Ben gewoon nooit afgestudeerd (ik hield het aan de universiteit net twee maanden vol, nét genoeg om de studiebeurs niet te hoeven terugbetalen :') ).
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_217786713
Ik heb niet eens gestudeerd, geen mbo (hield dat nog geen half jaar vol) en geen hbo. Al is mijn Schoevers opleiding nu wel een hbo maar toen echt niet
We have far more in common than that which devides us..
  donderdag 29 mei 2025 @ 12:06:40 #227
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_217786763
Ik ook niet, totaal geen zin in :)
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_217786783
Algemene ontwikkeling *O*
pi_217786843
Ik ben ook zeker niet cum laude afgestudeerd, ik ben al mijn hele leven een zeventjes-jager geloof ik :+ Ik kom in het leven geloof ik vooruit om niet te veel nadenken en een stevige dosis koppigheid, niet op mijn geweldige cijferlijsten :+
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_217786881
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 12:16 schreef Clubsoda het volgende:
Ik ben ook zeker niet cum laude afgestudeerd, ik ben al mijn hele leven een zeventjes-jager geloof ik :+ Ik kom in het leven geloof ik vooruit om niet te veel nadenken en een stevige dosis koppigheid, niet op mijn geweldige cijferlijsten :+
Van jou heb ik wel de indruk, dat je ambitieus bent en al vroeg een ‘doel’ hebt gesteld qua studie en specialisatie en dat inmiddels hebt bereikt én daarvan geniet.

Net genoten van even terugkijken naar Lubach en ‘guilty pleasures’ 😂
Bekijk deze YouTube-video
pi_217786897
Ja, @AnneX het water komt wel soort van uit 1 issue. Maar die issue is niet zo makkelijk op te lossen. ;(
Sterkheidsbaas van alles.
  donderdag 29 mei 2025 @ 12:45:56 #232
84152 fietsie
Don't Panic.
pi_217787107
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 08:17 schreef Barreltje het volgende:
Morguh!

Gister was een laaaaange dag :P

Peugeotje (208 1.6 diesel) volgepakt en richting het zuiden gereden. Gevreesde file bij Hamburg ( deden we toch aan hamburg dag :+ ) bleef uit,maar nu stonden we rond Bremen vast..

en UTRECHT.
Omg. Is dat altijd zo file gevoelig daar? Wat irritant voor woon-werk verkeer!

Bij huis aangekomen en toen moesten we nog 10000 stappen zetten, dus maar de haven daar gegeten (maar een haring vergeten!! :o ) en wat door de haven en op het strand gewandeld.

Daarna last minute (23.55) nog de sollicitatie van chef voor een job in Groenland verstuurd.. en daarna op zoek maar kussens, want dat waren mn ouders vergeten klaar te leggen.. :+

Overigens wel gesloopt door de reis, en ik overweeg serieus om een andere grotere auto aan te schaffen, maar struikel nogal over het verbruik..de 208 doet 22km/l en dat scheelt nogal met comfortabele auto's .. maar misschien moet ik niet zo'n zunige 'ollander zijn

Over cumlaude.. ik wist pas dat dat bestond tijdens de diploma uitreiking waar allerlei studiegenoten dat bleken te hebben..ghehe.. ach, ik geloof dat dat überhaupt niet zo veel waarde heeft in de Scandinavische landen.. daar moet je VOORAL niet met je hoofd boven het maaiveld uitsteken, en gaat het krijgen van een baan 9 vd 10 keer over netwerken..
Joh dat kippe-eindje ;) Niet zo miepen, jij had 4 wielen :P
Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
  donderdag 29 mei 2025 @ 12:46:53 #233
84152 fietsie
Don't Panic.
pi_217787118
quote:
2s.gif Op donderdag 29 mei 2025 09:33 schreef Lonaa het volgende:

[..]
De kelder op 3 plekken. En ander de garagedeur door. En het garagedak maar we weten niet waarom.
Zoiets had ik ook, 8 jaar.

En toen ontdekte ik dat de -voegen- lekten: als in, waren aan 1 kant niet gehecht aan de steen ernaast.
Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
  donderdag 29 mei 2025 @ 12:48:03 #234
84152 fietsie
Don't Panic.
pi_217787134
quote:
2s.gif Op donderdag 29 mei 2025 12:23 schreef Lonaa het volgende:
Ja, @:AnneX het water komt wel soort van uit 1 issue. Maar die issue is niet zo makkelijk op te lossen. ;(
De lucht?
Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
pi_217787157
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 12:21 schreef AnneX het volgende:

[..]
Van jou heb ik wel de indruk, dat je ambitieus bent en al vroeg een ‘doel’ hebt gesteld qua studie en specialisatie en dat inmiddels hebt bereikt én daarvan geniet.

Net genoten van even terugkijken naar Lubach en ‘guilty pleasures’ 😂
Bekijk deze YouTube-video
Klopt ook wel :Y Ik heb het geluk dat ik makkelijk zulke keuzes kan maken en weinig twijfel. En dan ga ik door op koppigheid. Ik geniet inderdaad erg van mijn werk maar ben binnen mijn vakgebied ook heus geen hoogvlieger of iemamd die heel bijzondere dingen kan. Dat is prima hoor, daarvoor had ik andere keuze moeten maken.
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_217787162
Oooooh…geweldig! https://rotterdamsedakendagen.nl/

Wie gaat?
pi_217787218
Ik was er al :D
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  donderdag 29 mei 2025 @ 12:58:33 #238
84152 fietsie
Don't Panic.
pi_217787221
Heeft iemand ervaring hiermee? @derLudolf ?

Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
  donderdag 29 mei 2025 @ 13:01:00 #239
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_217787239
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 12:58 schreef fietsie het volgende:
Heeft iemand ervaring hiermee? @:derLudolf ?

[ afbeelding ]
Wat is dat?
Een auto paraplu?
  donderdag 29 mei 2025 @ 13:04:27 #240
84152 fietsie
Don't Panic.
pi_217787268
quote:
7s.gif Op donderdag 29 mei 2025 13:01 schreef MadMaster het volgende:

[..]
Wat is dat?
Een auto paraplu?
Uhu tegen poepjes en stofjes :P

Met afstandsbediening en een accuutje zodat je armen niet moe worden ;)
Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
  donderdag 29 mei 2025 @ 13:05:48 #241
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_217787276
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 13:04 schreef fietsie het volgende:

[..]
Uhu tegen poepjes en stofjes :P

Met afstandsbediening en een accuutje zodat je armen niet moe worden ;)
Euh… OK. :D
  Moderator donderdag 29 mei 2025 @ 13:08:04 #242
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_217787294
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 12:58 schreef fietsie het volgende:
Heeft iemand ervaring hiermee? @:derLudolf ?

[ afbeelding ]
nee
Kranplätze müssen verdichtet sein
  donderdag 29 mei 2025 @ 13:09:22 #243
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_217787302
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 13:04 schreef fietsie het volgende:

[..]
Uhu tegen poepjes en stofjes :P

Met afstandsbediening en een accuutje zodat je armen niet moe worden ;)
Voor mietjes dus. Een auto is een gebruiksvoorwerp.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  donderdag 29 mei 2025 @ 13:49:22 #244
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_217787549
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 12:50 schreef AnneX het volgende:
Oooooh…geweldig! https://rotterdamsedakendagen.nl/

Wie gaat?
Zojuist doorgestuurd naar wat vrienden en bekenden ^O^
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
  Moderator donderdag 29 mei 2025 @ 14:04:38 #245
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_217787657
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 13:09 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Voor mietjes dus. Een auto is een gebruiksvoorwerp.
Kranplätze müssen verdichtet sein
  donderdag 29 mei 2025 @ 14:05:32 #246
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_217787662
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 14:04 schreef derLudolf het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Mooiste auto is eentje die goed onder de prut zit iig *O* :9
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  donderdag 29 mei 2025 @ 14:09:14 #247
69724 Lucky_Strike
Hello Sweetie
pi_217787693
Mijn auto staat onder een vlierbloesem. Ik kon nauwelijks nog veilig rijden, zo veel zooi zat er aan vastgeplakt. Ben toch wel blij dat hij weer glimt, voor zover hij dat nog kan.

Supergezellige dag hier. Spullen voor de inkomstenbelasting opzoeken en daarna een paar uur kitten :r

Inmiddels is de kit op en de klus 98% klaar :')
Spoilers!
  donderdag 29 mei 2025 @ 14:11:46 #248
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_217787715
Ik ben de hele dag driehoekjes aan het rennen.

Fok! > Facebook > Youtube > repeat

Straks als het beter weer wordt, misschien nog even naar buiten.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_217787789
quote:
81s.gif Op donderdag 29 mei 2025 14:11 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik ben de hele dag driehoekjes aan het rennen.

Fok! > Facebook > Youtube > repeat

Straks als het beter weer wordt, misschien nog even naar buiten.
Mooitje aaien/fok <droog buiten> → buiten met het bessennet vechten <regen> → Mooitje /fok<droog> → bessennet <regen> →

oh. het is weer droog. Ik ga even naar het bessennet :W
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_217787794
Hmpf. Niet droog genoeg.
Ik ga wel Mooitje aaien en kantoorwerken. Moet nog wat uren inhalen wegens Mooitje ;)
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  Moderator donderdag 29 mei 2025 @ 14:23:56 #251
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_217787802
quote:
7s.gif Op donderdag 29 mei 2025 14:21 schreef sigme het volgende:

[..]
Mooitje aaien/fok <droog buiten> → buiten met het bessennet vechten <regen> → Mooitje /fok<droog> → bessennet <regen> →

oh. het is weer droog. Ik ga even naar het bessennet :W
Welke bessen tracht je te beschermen? Mijn kruisbessen hangen al mooi vol voor een eerste jaar. Kersen in de grote kersenbomen worden al rood :9
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_217787838
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 14:23 schreef derLudolf het volgende:

[..]
Welke bessen tracht je te beschermen? Mijn kruisbessen hangen al mooi vol voor een eerste jaar. Kersen in de grote kersenbomen worden al rood :9
Ik heb een flinke rij bessen staan, vooral aalbes en twee grote blauwe bessen. De struiken van zwarte bes en kruisbes zijn gesneefd, daar moet ik nog eens wat nieuws van aanplanten maar dat heb ik nog niet gedaan.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  donderdag 29 mei 2025 @ 14:45:08 #253
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_217787982
Lekker dagje zo inderdaad wel :+
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_217788032
Nuttig bezig geweest. Gisteren een elektrische dweil binnengekregen. Het gaat een suk makkelijker dan de mop. Plus dat het ding steeds schoon water gebruikt, en ik hoef niet met een emmer water te sjouwen.
Gezien het zo niet heldere water wat eraf komt werkt het goed. Minder kracht nodig en toch goed schoon, ik ben tevreden
We have far more in common than that which devides us..
  donderdag 29 mei 2025 @ 15:00:14 #255
63722 z80
I fink you freaky
pi_217788089
Router/firewall gepugrade. Ging weer eens niet soepel. En Netgate vereist nu een internet verbinding voor een verse install. Maar dat gaat niet, want de router/firewall naar internet kreeg de verse install.

En de bessen struiken hangen ook dit jaar weer helemaal vol. Als de vogels die allemaal opeten dan komen ze niet meer van de grond los door overgewicht.
De fruitbomen hebben er dit jaar ook zin in. Mocht alles aan fruit lukken dit jaar dan moet ik het nodige gaan weggeven. Het is te veel voor 1 persoon.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
pi_217788112
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 12:58 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik was er al :D
Bedoel jij, dat je “al” naar beneden bent geroetsjd?
https://rotterdamsedakendagen.nl/

Hoe was dat? Kun je om je heen kijken dan?

Oh vandaag: selluf ontbijt gemaakt. Rust. Fok. = rust.
Reisrommeltjes in traag tempo ruimen. Rust. Ondertussen moed verzamelen voor douchen en haren wassen.
En dat ging verbazingwekkend goed. Nu rust op bed.

MnX is uitzoeken bij / met iemand met welke software digitale foto’s op een stickie gebeamerd kunnen worden.

[ Bericht 18% gewijzigd door AnneX op 29-05-2025 15:09:18 ]
pi_217788143
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 15:03 schreef AnneX het volgende:

[..]
Bedoel jij, dat je “al” naar beneden bent geroetsjd?
https://rotterdamsedakendagen.nl/

Hoe was dat? Kun je om je heen kijken dan?
Het om je heen kijken is leuker op het dak, het glijden leidt nogal af :D Grappig dat het allemaal zo bekend is, maar dat het er op zo'n hoogte toch allemaal weer anders en nieuw uitziet O+
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_217788155
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 15:07 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]
Het om je heen kijken is leuker op het dak, het glijden leidt nogal af :D Grappig dat het allemaal zo bekend is, maar dat het er op zo'n hoogte toch allemaal weer anders en nieuw uitziet O+
Geweldig 👍🏼lijkt mij.
pi_217788161
Het is echt een leuk festival, ze komen elke keer met iets nieuws op de proppen dat heul indrukwekkend is. Een loopbrug boven de stad, een megatrap aan de buitenkant van een heul hoog gebouw. En de gebruikelijke openstelling van allerlei daken in de stad, van bijzondere gebouwen of juist met bijzondere daken, waar je normaal nooit komt.
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  donderdag 29 mei 2025 @ 15:22:36 #260
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_217788222
Wh00psiejoepsie :+



:~ :9
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_217788314
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 12:50 schreef AnneX het volgende:
Oooooh…geweldig! https://rotterdamsedakendagen.nl/

Wie gaat?
Kind en ik gaan morgen roetsjen!

Fijn dat het beter met je gaat, Anne! Rustig aan en beterschap!
  Moderator / Redactie Sport donderdag 29 mei 2025 @ 15:37:54 #262
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_217788318
De spanning stijgt een beetje. Nog 4,5 uur tot Telstar - Willem II :P
Nog wel gewandeld van Langbroek naar Amerongen.

Aantal jaar geleden een dakentour gedaan in Rotterdam. :Y
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_217788333
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 15:37 schreef Yinny het volgende:

[..]
Kind en ik gaan morgen roetsjen!

Fijn dat het beter met je gaat, Anne! Rustig aan en beterschap!
Hou het weer in de gaten. Je koopt een kaartje voor het dak en bij regen gaat de Roetsj dicht! Dan kun je dus geen geld terugkrijgen omdat je wel gewoon het dak op kunt.
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_217788335
Hoi @Yinny :W hoe gaat het met je?

Ga er naar de wedstrijd @borisz of liever niet na het gedoe de vorige keer?
We have far more in common than that which devides us..
  Moderator / Redactie Sport donderdag 29 mei 2025 @ 15:43:06 #265
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_217788350
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 15:40 schreef Kaatje1 het volgende:
Ga er naar de wedstrijd @:borisz of liever niet na het gedoe de vorige keer?
Ja ik ga wel :).
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_217788462
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 09:30 schreef Kaatje1 het volgende:
Mogge!


Veel plezier met bootje varen @:blues eigen bootje huren of met een excursie mee?


Ik ga niet meer blij zijn met een paar nachten zonder pijn, heb ondertussen wel door dat het driedubbel terugkomt.
Kleine excursie boot met glazen bodem O+
Dit was nog nét te doen voor g ( door 't water waden met je tassen zonder goed evenwicht naar zo'n paar treetjes boottrappetje... )paar keer op en af 🙈🙈 maar het 'ging'
We hadden een heerlijke middag!

[ Bericht 11% gewijzigd door Blues op 29-05-2025 16:10:40 ]
pi_217788471
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 09:52 schreef Kaatje1 het volgende:

[..]
Gedaan, kom je uit op prednison en dat wil ik (nog) niet. Wanneer het daarna weg zou zijn wel, maar dat is niet zo.
-O- :*
pi_217788502
O+ bootjes met glazen bodi O+
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_217788631
Ik was gister zo blij over hoe werk gaat enz.
Nou op andere plakken maak ik er gewoon nog steeds hetzelfde zooitje van.

Ik moest vandaag
- Huis opruimen (afwas, was afhalen, enz)
- Afval naar de grote container brengen
- Planten water geven en klaar zetten voor degene die op ze past
- Inpakken
- Sporten (rondje hardlopen en oefeningen van de fysio)
- Boeken kiezen en op de e-reader zetten

En dan rond 16:00 de deur uit en naar B toe zodat ik daar met het avondeten ben.

Nu is het 16:00 geweest en ik heb nog niet gesport en het afval staat voor de deur klaar om naar de grote kliko te brengen. :')

Ik moet schakelen. Niet meer sporten, gewone kleren aan ipv sportkleding, afval vlug weg en dan vlug naar station.

Eventueel kan ik vanavond bij B nog m'n rondje hardlopen en de oefeningen doen. Of ik doe ze niet - ik heb nog spierpijn van de oefeningen van gister.

Ik heb ook nog geen lunch op. Dat zal vast niet helpen. Maar ik wilde na het sporten, in de trein op weg naar B lunchen.
pi_217788808
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 16:26 schreef Tele6 het volgende:
Ik was gister zo blij over hoe werk gaat enz.
Nou op andere plakken maak ik er gewoon nog steeds hetzelfde zooitje van.

Ik moest vandaag
- Huis opruimen (afwas, was afhalen, enz)
- Afval naar de grote container brengen
- Planten water geven en klaar zetten voor degene die op ze past
- Inpakken
- Sporten (rondje hardlopen en oefeningen van de fysio)
- Boeken kiezen en op de e-reader zetten

En dan rond 16:00 de deur uit en naar B toe zodat ik daar met het avondeten ben.

Nu is het 16:00 geweest en ik heb nog niet gesport en het afval staat voor de deur klaar om naar de grote kliko te brengen. :')

Ik moet schakelen. Niet meer sporten, gewone kleren aan ipv sportkleding, afval vlug weg en dan vlug naar station.

Eventueel kan ik vanavond bij B nog m'n rondje hardlopen en de oefeningen doen. Of ik doe ze niet - ik heb nog spierpijn van de oefeningen van gister.

Ik heb ook nog geen lunch op. Dat zal vast niet helpen. Maar ik wilde na het sporten, in de trein op weg naar B lunchen.
:( :( :( Zeg, kuttekop. Misschien moet jij eens niet zoveel moeten van jezelf? :( :( :(
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  donderdag 29 mei 2025 @ 16:59:26 #271
63722 z80
I fink you freaky
pi_217788883
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 16:26 schreef Tele6 het volgende:
Ik was gister zo blij over hoe werk gaat enz.
Nou op andere plakken maak ik er gewoon nog steeds hetzelfde zooitje van.

Ik moest vandaag
- Huis opruimen (afwas, was afhalen, enz)
- Afval naar de grote container brengen
- Planten water geven en klaar zetten voor degene die op ze past
- Inpakken
- Sporten (rondje hardlopen en oefeningen van de fysio)
- Boeken kiezen en op de e-reader zetten

En dan rond 16:00 de deur uit en naar B toe zodat ik daar met het avondeten ben.

Nu is het 16:00 geweest en ik heb nog niet gesport en het afval staat voor de deur klaar om naar de grote kliko te brengen. :')

Ik moet schakelen. Niet meer sporten, gewone kleren aan ipv sportkleding, afval vlug weg en dan vlug naar station.

Eventueel kan ik vanavond bij B nog m'n rondje hardlopen en de oefeningen doen. Of ik doe ze niet - ik heb nog spierpijn van de oefeningen van gister.

Ik heb ook nog geen lunch op. Dat zal vast niet helpen. Maar ik wilde na het sporten, in de trein op weg naar B lunchen.
De moetjes: Vuil wegbrengen en planten water geven/klaarzetten. En op tijd de deur uit naar B.
Al het andere is extra, en loopt helaas niet weg.

En je kunt de oefeningen ook samen met B doen. Muziekje er bij en rustig aan lettend op de techniek.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  donderdag 29 mei 2025 @ 17:02:04 #272
63722 z80
I fink you freaky
pi_217788907
Inmiddels warme hap ook op. De vriezer wat leger gemaakt en een grote pan saus gemaakt. Bord rijst en saus voor vandaag. De rest van de saus gaat straks in afgemeten porties de vriezer in.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  donderdag 29 mei 2025 @ 17:25:16 #273
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_217789052
Wandeltje liep toch een beetje uit :+ Naja, weer genoeg stapjes voor een pizzaatje dan :+
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_217789241
Helemaal eens met @DancingPhoebe en @z80

Lijstje maken met to do is leuk, maar zolang er niemand aan doodgaat wanneer het niet binnen een paar uur af is is het goed. Gebruik het lijstje gewoon als “dit moet een keer” ipv “dit moet nu”
We have far more in common than that which devides us..
pi_217789415
Het regent hier 8)7
pi_217789503
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 17:50 schreef Kaatje1 het volgende:
Helemaal eens met @:dancingphoebe en @:z80

Lijstje maken met to do is leuk, maar zolang er niemand aan doodgaat wanneer het niet binnen een paar uur af is is het goed. Gebruik het lijstje gewoon als “dit moet een keer” ipv “dit moet nu”
En al helemaal om jezelf wijs te maken dat je er "een potje van maakt" :( :( :(
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_217789649
Oh en @Tele6, ik kan je uit ervaring vertellen dat je er later op je 52ste nog steeds een potje van maakt. Ook altijd op dezelfde punten. Mensen zijn zulke onnozele oenen :Y
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_217789677
quote:
80s.gif Op donderdag 29 mei 2025 18:31 schreef sigme het volgende:
Oh en @:tele6, ik kan je uit ervaring vertellen dat je er later op je 52ste nog steeds een potje van maakt. Ook altijd op dezelfde punten. Mensen zijn zulke onnozele oenen :Y
En de 10 jaar daarna blijf je dat ook doen. En ik heb de hoop dat er structuur komt in mijn doen en laten ook maar opgegeven.
We have far more in common than that which devides us..
pi_217789686
En hopelijk leer je dan onderweg (SNEL) ergens, dat dat helemaal ok is en dat niemand perfect is en dat jij dat ook niet hoeft te zijn.
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  Moderator donderdag 29 mei 2025 @ 18:58:20 #280
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_217789880
BZB zong het net "Ik heb er een ding van geleerd: ik leer het nooit"
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_217790702
Ik lurk zo af en toe even in dit topic, omdat ik het soms zo’n lief en prettig topic vind. Zoals nu. O+

Wilde ik even kwijt. :*
Is dat zo?
  donderdag 29 mei 2025 @ 20:19:05 #282
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_217790748
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 20:16 schreef Smallish het volgende:
Ik lurk zo af en toe even in dit topic, omdat ik het soms zo’n lief en prettig topic vind. Zoals nu. O+

Wilde ik even kwijt. :*
oh hallo :W
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_217790816
quote:
7s.gif Op donderdag 29 mei 2025 20:19 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
oh hallo :W
:D Hoi Fles. Jouw reissnacks volg ik. Fijn zijn die. :)
Is dat zo?
pi_217790847
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 20:16 schreef Smallish het volgende:
Ik lurk zo af en toe even in dit topic, omdat ik het soms zo’n lief en prettig topic vind. Zoals nu. O+

Wilde ik even kwijt. :*
Eensch O+ en hoii
  donderdag 29 mei 2025 @ 20:36:58 #285
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_217791008
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 20:22 schreef Smallish het volgende:

[..]
:D Hoi Fles. Jouw reissnacks volg ik. Fijn zijn die. :)
*O*
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_217792072
Pics of the day *O*
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_217792135
Zeeschildpad ❤️

Da’s best lastig waden naar die boot
We have far more in common than that which devides us..
pi_217792298
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 21:45 schreef Kaatje1 het volgende:
Zeeschildpad ❤️

Da’s best lastig waden naar die boot
Ja en de zeebodem zakte je ook wat weg in het zand met lopen :B
  Moderator / Redactie Sport donderdag 29 mei 2025 @ 22:33:32 #289
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_217792693
2-2. FT. Sowieso trots op Telstar.
Zondag in Tilburg valt de beslissing.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  Moderator donderdag 29 mei 2025 @ 22:54:14 #290
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_217792960
Bennie was niet altijd helemaal zuiver
Wimke heeft meeste tijd gezeten.
Oud drumster Tessa Boomkamp was ook van de partij en zag je genieten. Bennie ook, je ziet hem echt genieten O+

Laatste set was hoop oud gedienden extra, zoals dus Tessa en Fokke de Jong. Was een extra gitarist, extra drummer, percussie (Tessa afwisselend met Timo, de vaste drummer)


Al met al geslaagd, volgend jaar weer zei Bennie.
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_217793625
Je hebt je vermaakt, Ludolf 👍🏼

@Kaatje1 die elektrische dweil ding van jou…wat is het verschil met deze van Philips?
https://www.vergelijkeven(...)8EAQYDiABEgJzQfD_BwE
behalve de prijs. Het lijkt mij écht handig hier op 100 m2 !

Edit: oh, ik zie het al.
Bij bol kun je kiezen tussen 50 (¤109,-) en 70 (159,-) batterijduur 😇
Nou, met 50 min. is het wel klaar hier.

[ Bericht 7% gewijzigd door AnneX op 29-05-2025 23:38:56 ]
pi_217793719
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 23:32 schreef AnneX het volgende:
Je hebt je vermaakt, Ludolf 👍🏼

@:Kaatje1 die elektrische dweil ding van jou…wat is het verschil met deze van Philips?
https://www.vergelijkeven(...)8EAQYDiABEgJzQfD_BwE
behalve de prijs. Het lijkt mij écht handig hier op 100 m2 !
Geen verschil, het is deze. Alleen heb ik er een van 124,99 want dan zit er een extra dweil bij voor 16 euro ipv (normaal) 20 euro
We have far more in common than that which devides us..
pi_217793729
Wanneer je dichterbij woonde zou je m kunnen komen lenen
We have far more in common than that which devides us..
pi_217793734
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 23:38 schreef Kaatje1 het volgende:

[..]
Geen verschil, het is deze. Alleen heb ik er een van 124,99 want dan zit er een extra dweil bij voor 16 euro ipv (normaal) 20 euro
Geef mij jouw link, please.
Nog geen 00:00 dan zou die er zelfs morgen kunnen zijn. Hulp blij!
pi_217793737
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 23:39 schreef Kaatje1 het volgende:
Wanneer je dichterbij woonde zou je m kunnen komen lenen
Hoeft niet. Zag al filmpje. Verkocht.
En besteld. Deze heeft ook ( maar) één stand.
Nou, zò smerig is de vloer hier nou ook weer niet. w/
pi_217793767
quote:
1s.gif Op donderdag 29 mei 2025 23:40 schreef AnneX het volgende:

[..]
Hoeft niet. Zag al filmpje. Verkocht.
En besteld. Deze heeft ook ( maar) één stand.
Nou, zò smerig is de vloer hier nou ook weer niet. w/
Ja, 2e stand is voor nattere vloer, da’s echt niet nodig.
Ik vond ook vooral het niet sjouwen met emmer erg fijn, en constant schoon water. Ik dweilde zelf zelden, deed de hulp, maar 1x per maar was echt te weinig
We have far more in common than that which devides us..
pi_217793814
Grappig…in de vergelijking- deed ik pas na bestellen 😂 - komt de 3000 serie er beter uit dan 5000 qua schoon en vuil water reservoir!
https://www.bol.com/nl/nl(...)097,9300000224618614

O.04 liter verschil 😂

Hebben wij net een andere keukenkraan met hogere uitloop geïnstalleerd! zodat er een emmer onder kan. 😎
pi_217793826
_O- Voor de ramenwas emmer
We have far more in common than that which devides us..
pi_217793869
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 23:58 schreef Kaatje1 het volgende:
_O- Voor de ramenwas emmer
Oh, geloof dat de hulp daarvoor geen emmer gebruikt.
Die is van handige wonderdoekjes enzo.😇
Morgenmiddag komt zij weer.

En ook rode sneakers besteld van Gabor. Eens kijken of dat net zo goed bevalt als sketchers in veilige senioren kleuren.
pi_217793875
Nou, vooruit dan. Gooi ik hem dicht?
pi_217793877
Ja zeg, is het nou #300 of #301 . Hoppa
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')