https://www.hartvannederl(...)ameling-jeffrey-emmaquote:Op woensdag 21 mei 2025 16:20 schreef Viv het volgende:
[..]
Het is niet eens gezegd dat het geld goed terecht gaat komen.De organisator heeft nergens bewijs geleverd dat ze in contact staat met de familie. En de foto's die erbij staan, komen uit de media.
WABLIEF ?quote:
Ah fijn, dank jequote:Op woensdag 21 mei 2025 16:28 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
https://www.hartvannederl(...)ameling-jeffrey-emma
Vast wel, ga je toch nooit zien en dat moet ook zo blijven.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:34 schreef klaasweetalles het volgende:
Wat ik me afvraag of ze al camerabeelden hebben van de omgeving waar die auto te water is geraakt
Ja.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:34 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
[..]
Bizar
Wat ik me afvraag of ze al camerabeelden hebben van de omgeving waar die auto te water is geraakt
https://www.telegraaf.nl/(...)hijnlijk-verdrinkingquote:We bekijken nu specifiek camerabeelden rond de vindlocatie", geeft ze als inkijkje in het onderzoek.
Als een lichaam al 3-4 dagen in het water ligt ziet het er waarschijnlijk heel wat anders uit. Je kunt wel blijven roeptoeteren, maar gedegen onderzoek is belangrijker dan het van de hoogste toren willen schreeuwen en "de eerste" willen zijn.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:39 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Dat zie je toch meteen. Ik bedoel dat de identificatie al voor de media had gekund toch. Letterlijk de auto met nummerplaat met 3 mensen erin....
Je verwacht t niet.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:28 schreef yvonne het volgende:
Door verdrinking om het leven gekomen. Godverdegodver.
Jequote:Op woensdag 21 mei 2025 16:28 schreef yvonne het volgende:
Door verdrinking om het leven gekomen. Godverdegodver.
Mevrouw woonde tijdelijk bij haar zus, ze leefden samen met Klaas van zijn AOW.quote:
Uitvaart nog tikkie duurder en kinderen zijn gratis meeverzekerd met ouders.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:43 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Mevrouw woonde tijdelijk bij haar zus, ze leefden samen met Klaas van zijn AOW.
Het zal geen vetpot geweest zijn en een uitvaartverzekering is dan duur.
Ja, maar veel mensen denken daar niet over na.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:44 schreef roos94 het volgende:
[..]
Uitvaart nog tikkie duurder en kinderen zijn gratis meeverzekerd met ouders.
Handig.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:45 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja, maar veel mensen denken daar niet over na.
Dat staat er helemaal niet, met je rare conclusies.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:50 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Moet ik hieruit concluderen dat hij tegen zijn vrienden had gezegd dat hij het water in zou rijden????
Daar moet de politie wel onderzoek naar doen vind ik...
Die vrienden hadden zijn banden moeten lek steken......
Klaas is een trol, beter reageer je niet.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:51 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dat staat er helemaal niet, met je rare conclusies.
Oh kijk. We hebben een nieuwe richting om met de vinger naar te wijzen.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:50 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Moet ik hieruit concluderen dat hij tegen zijn vrienden had gezegd dat hij het water in zou rijden????
Daar moet de politie wel onderzoek naar doen vind ik...
Die vrienden hadden zijn banden moeten lek steken......
De politie had vrijdag al actie moeten ondernemen toen ze bij die knaker aan de deur stonden.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:50 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Moet ik hieruit concluderen dat hij tegen zijn vrienden had gezegd dat hij het water in zou rijden????
Daar moet de politie wel onderzoek naar doen vind ik...
Die vrienden hadden zijn banden moeten lek steken......
in dronken situaties komen vaak emoties naar boven die tot een bepaald soort handelen leidt waar men toe in staat isquote:Op woensdag 21 mei 2025 16:55 schreef vencodark het volgende:
Die vrienden hebben vast de sleutel afgenomen omdat Klaas met z’n (zatte?) kop irrationeel deed of verward was.
Ze hadden niet kunnen gokken dat hij snel een reserve ter beschikking had en zover zou gaan die kinderen erin mee te nemen.
Actie ondernemen op wat? We hebben geen flauw idee wat er gaande was toen.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:56 schreef vosss het volgende:
[..]
De politie had vrijdag al actie moeten ondernemen toen ze bij die knaker aan de deur stonden.
Het kan toch nooit dat vrijdag alles pais en vree is en zaterdag iemand zichzelf en zijn kinderen een kopje kleiner wil maken?
Politie heeft hier steken laten vallen lijkt mij.
Je was er bij? Zo niet dan is dit slechts een domme conclusie.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:56 schreef vosss het volgende:
[..]
De politie had vrijdag al actie moeten ondernemen toen ze bij die knaker aan de deur stonden.
Het kan toch nooit dat vrijdag alles pais en vree is en zaterdag iemand zichzelf en zijn kinderen een kopje kleiner wil maken?
Politie heeft hier steken laten vallen lijkt mij.
Het was vrijdag niet pais en vree, anders ging de politie niet langs.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:56 schreef vosss het volgende:
[..]
De politie had vrijdag al actie moeten ondernemen toen ze bij die knaker aan de deur stonden.
Het kan toch nooit dat vrijdag alles pais en vree is en zaterdag iemand zichzelf en zijn kinderen een kopje kleiner wil maken?
Politie heeft hier steken laten vallen lijkt mij.
Bizar jaquote:Op woensdag 21 mei 2025 16:58 schreef Jor_Dii het volgende:
Wat een hersenloos gepost hier, verschrikkelijk.
Politie gaat ergens langs op basis van een melding, niet op basis van de feitelijke situatie. Die zien ze pas ter plekke.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:58 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Het was vrijdag niet pais en vree, anders ging de politie niet langs.
Nee, de moeder van de kinderen, omdat ze (als we de krant mogen geloven) rare app-jes had ontvangen van Klaas.quote:Op woensdag 21 mei 2025 17:01 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
waarom ging die politie daar langs
hadden die vrienden die autosleutels mee hadden genomen die ingeschakeld?
misschien zouden die hersencelletjes na een nachtje cel tot bezinning gekomen kunnen zijnquote:Op woensdag 21 mei 2025 17:04 schreef Sunshine1982 het volgende:
En dan. Dan had de politie hem meegenomen en hem een nachtje op het politiebureau laten brommen. Dan zou hij op zaterdag gewoon weer op vrije voeten zijn.
Dan waren die kinderen in elk geval niet bij hem.quote:Op woensdag 21 mei 2025 17:04 schreef Sunshine1982 het volgende:
En dan. Dan had de politie hem meegenomen en hem een nachtje op het politiebureau laten brommen. Dan zou hij op zaterdag gewoon weer op vrije voeten zijn.
Wat denk je van dat drank erbij? Als hij zoveel drinkt en zelfs met drank op rijd dan horen die kinderen nog minder dan die 2x per maand bij hem te zijn.quote:Op woensdag 21 mei 2025 15:32 schreef The-BFG het volgende:
Trieste afloop... Blijft te vaak gebeuren dat een man tot dit soort acties over gaat. Deze gaf ook nog een signalen in zijn sociale kring.
Mss moet er toch eens gekeken hoe we mannen in dit soort situaties beter in de gaten kunnen houden. Al is het maar zeer regelmatig contact met een psycholoog ofzo. Maar ja wachtlijsten GGZ..
Want schijnbaar is zelfs een aanwezig sociaal vangnet niet (altijd) genoeg..
Zeg dat wel, dit gaat nergens meer over.quote:Op woensdag 21 mei 2025 16:58 schreef Jor_Dii het volgende:
Wat een hersenloos gepost hier, verschrikkelijk.
Dat zou de reden kunnen zijn geweest dat hij niet op pad mocht gaan met de kinderen. Althans niet met de auto.quote:Op woensdag 21 mei 2025 17:12 schreef woxxel2 het volgende:
[..]
Wat denk je van dat drank erbij? Als hij zoveel drinkt en zelfs met drank op rijd dan horen die kinderen nog minder dan die 2x per maand bij hem te zijn.
Me dunktquote:Op woensdag 21 mei 2025 19:08 schreef Pleun2011 het volgende:
Gewoon sluiten dit topic. Nieuwswaarde heeft het niet meer
En terecht. Er waren duidelijk zorgen rond de veiligheid, maar de politie vond een praatje aan de deur kennelijk wel voldoende. Niet alleen moet de inschatting van de agenten in kwestie grondig worden onderzocht, maar het zou ook goed zijn om vooruit te kijken zodat er in de toekomst doortastender kan worden gehandeld.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:12 schreef Evangelion het volgende:
NOS voedt ook lekker de onderbuikgevoelens (ook bij mij) met "POLITIE GING VRIJDAGAVOND LANGS BIJ VADER NA MELDING MOEDER" nu bovenaan de website.
Dat was allang bekend en voegt nu toch ook niks meer toe.
We weten niet hoe dat er uit zag hé. Omdat dit gebeurd is betekend niet dat de politie geen goede inschatting heeft gemaakt, captain hindsight.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:14 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
En terecht. Er waren duidelijk zorgen rond de veiligheid, maar de politie vond een praatje aan de deur kennelijk wel voldoende. Niet alleen moet de inschatting van de agenten in kwestie grondig worden onderzocht, maar het zou ook goed zijn om vooruit te kijken zodat er in de toekomst doortastender kan worden gehandeld.
quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:21 schreef ootjekatootje het volgende:
300 kinderen in de afgelopen 24 jaar vermoord door een van hun ouders in Nederland, best veel.
En altijd zit er een verhaal aan vast van 'bekend bij instanties', 'niet ingegrepen' of 'jeugdzorg'. Hier ook weer.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:21 schreef ootjekatootje het volgende:
300 kinderen in de afgelopen 24 jaar vermoord door een van hun ouders in Nederland, best veel.
Wie zijn er verantwoordelijk dan? Instanties zijn er om te begeleiden (er er zitten veel meer kinderen in begeleiding / toezicht dan die 300).quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:40 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En altijd zit er een verhaal aan vast van 'bekend bij instanties', 'niet ingegrepen' of 'jeugdzorg'. Hier ook weer.
En die instanties leren er geen klote van omdat de verantwoordelijken altijd wijzen naar elkaar of 'het proces', 'verantwoordelijkheden', 'niet de taak van' of ander management gelul.
Qua dit is het echt een zooitje in NL.
Waren er toch wel instanties bij het gezin betrokken?quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:40 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En altijd zit er een verhaal aan vast van 'bekend bij instanties', 'niet ingegrepen' of 'jeugdzorg'. Hier ook weer.
En die instanties leren er geen klote van omdat de verantwoordelijken altijd wijzen naar elkaar of 'het proces', 'verantwoordelijkheden', 'niet de taak van' of ander management gelul.
Qua dit is het echt een zooitje in NL.
Dit dus. Het is een hoop blablabla, en "dit had nooit mogen gebeuren".quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:40 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En altijd zit er een verhaal aan vast van 'bekend bij instanties', 'niet ingegrepen' of 'jeugdzorg'. Hier ook weer.
En die instanties leren er geen klote van omdat de verantwoordelijken altijd wijzen naar elkaar of 'het proces', 'verantwoordelijkheden', 'niet de taak van' of ander management gelul.
Qua dit is het echt een zooitje in NL.
Exact.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:42 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Wie zijn er verantwoordelijk dan? Instanties zijn er om te begeleiden (er er zitten veel meer kinderen in begeleiding / toezicht dan die 300).
Plus is 300 wel heel erg veel
Waar kan ik een 10tje droppen dan?quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:44 schreef roos94 het volgende:
Er is al 76k opgehaald binnen een paar uur. Nederlanders kunnen toch wel gul zijn als het erop aan komt.
Dit raakt iedereen natuurlijk, anders deug je niet als mens. Ik snap het wel dat er al gul gedoneerd is.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:44 schreef roos94 het volgende:
Er is al 76k opgehaald binnen een paar uur. Nederlanders kunnen toch wel gul zijn als het erop aan komt.
Morgen om 12u sluit deze actie. Al het geld gaat naar de uitvaart..quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:44 schreef roos94 het volgende:
Er is al 76k opgehaald binnen een paar uur. Nederlanders kunnen toch wel gul zijn als het erop aan komt.
Wat is dan exact de oplossing (realistisch, dus binnen de nogal beperkende limieten van bijvoorbeeld geld en personeel)?quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:40 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En altijd zit er een verhaal aan vast van 'bekend bij instanties', 'niet ingegrepen' of 'jeugdzorg'. Hier ook weer.
En die instanties leren er geen klote van omdat de verantwoordelijken altijd wijzen naar elkaar of 'het proces', 'verantwoordelijkheden', 'niet de taak van' of ander management gelul.
Qua dit is het echt een zooitje in NL.
Het is helemaal niet bekend of er instanties betrokken waren.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:40 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En altijd zit er een verhaal aan vast van 'bekend bij instanties', 'niet ingegrepen' of 'jeugdzorg'. Hier ook weer.
En die instanties leren er geen klote van omdat de verantwoordelijken altijd wijzen naar elkaar of 'het proces', 'verantwoordelijkheden', 'niet de taak van' of ander management gelul.
Qua dit is het echt een zooitje in NL.
Er is vast wel een instantie die naar elkaar wijst die hier de verantwoording moet pakken.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat is dan exact de oplossing (realistisch, dus binnen de nogal beperkende limieten van bijvoorbeeld geld en personeel)?
Hoewel 'oplossing' natuurlijk suggereert dat dit wekelijks weer gebeurd, dat bedoel ik niet.
Er zijn ook genoeg moeders die hun kinderen meenemen het graf in.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:46 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Exact.
We weten het niet en daardoor kunnen ze zich allemaal achter elkaar verschuilen. Jeugdzorg, gemeenten en weet ik veel wie vaak wel dit soort gezinnen 'in beeld'. Mag er weer een onderzoekje komen en een commissie voor een voorbedeelde hoge ambtenaar.
In de tussen tijd die kinderen dood, moeders' leven verpest, familie naar de klote.
Rijmt niet met elkaar.
In dit geval dan misschien niet. Als uitzondering op de regel.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:53 schreef Kim-Holland het volgende:
Gisteren had iemand een korte video geplaatst van een talkshow [denk ik] en daarin werd gezegd dat deze familie niet bekend was met hulpinstanties voor wat betreft de kinderen.
Klopt. De familie vindt het vreselijk dat er allemaal onzin verhalen rondgaan.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:53 schreef Kim-Holland het volgende:
Gisteren had iemand een korte video geplaatst van een talkshow [denk ik] en daarin werd gezegd dat deze familie niet bekend was met hulpinstanties voor wat betreft de kinderen.
En wetgeving.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat is dan exact de oplossing (realistisch, dus binnen de nogal beperkende limieten van bijvoorbeeld geld en personeel)?
Hoewel 'oplossing' natuurlijk suggereert dat dit wekelijks weer gebeurd, dat bedoel ik niet.
Dus laten we allemaal 'probleem gezinnen' hun kinderen afpakken, toeslagen affaires vergeten....quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:52 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Er is vast wel een instantie die naar elkaar wijst die hier de verantwoording moet pakken.
Binnen de gemeenten zijn de probleemgezinnen bekend. Laat die het complete beeld coordineren met de administatie die ze al hebben. Die kunnen vervolgens allerlei andere zorg, hulpinstanties en desnoods de politie sturen in hoge nood.
Maar nee, een gemeente is er alleen om belasting te heffen, het parkeerbeheer uit te stippelen en handhaving te sturen op reclameborden.
Wordt hier altijd zo cynisch van.
Ga lekker boos zitten zijn op de enige dader: Klaas B.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
In dit geval dan misschien niet. Als uitzondering op de regel.
Sommige dingen kun je gewoon niet voorkomen, hoe vreselijk dat ook is.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
In dit geval dan misschien niet. Als uitzondering op de regel.
Laat maar weer.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:57 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Dus laten we allemaal 'probleem gezinnen' hun kinderen afpakken, toeslagen affaires vergeten....
Wij hebben vrijheid in nederland en eigen autonomie en ook recht om zelf je gezin vorm te geven op jouw manier (dit is altijd het uitgangspunt), of wil je dat de staat eigenaar wordt van alle kinderen?
Hou eens op, dat de tekst geschreven is toen het doel nog ¤ 14.000 was maakt niet dat er nu over gesneerd moet worden, het doel wordt kennelijk automatisch opgehoogd, de tekst wordt niet automatisch aangepast.quote:
Beter grijp je in en voorkom je dit. Spreek je wel weer bij het volgende incident.quote:Op woensdag 21 mei 2025 19:57 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ga lekker boos zitten zijn op de enige dader: Klaas B.
Gezien de nieuwswaardigheid van dit alles wordt het kennelijk en gelukkig ruimschoots vaker wel dan niet voorkomen.quote:Op woensdag 21 mei 2025 20:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Beter grijp je in en voorkom je dit. Spreek je wel weer bij het volgende incident.
Alsof het iets nieuws is wat je zegt.quote:Op woensdag 21 mei 2025 20:01 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Laat maar weer.
Ik kom met een voorstel en dan gelijk weer zo....
Denk dat de politie heel veel meldingen krijgt van ex partners over en weer die zeggen dat hun ex de kinderen iets aan wil doen.quote:Op woensdag 21 mei 2025 20:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Beter grijp je in en voorkom je dit. Spreek je wel weer bij het volgende incident.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |