Eigenlijk is dit voor de ranking wel zo’n beetje het saaiste stuk. Liedjes die niet echt slecht zijn, maar meestal zo weinig aansprekend dat ik ze geen seconde zou missen als ze niet in de lijst zouden staan.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 09:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vermoed dat we over een paar blokjes wel weer een niveautje omhoog gaan. Al is dat saaie stuk zo rond plek 3500 wel ver achter ons als je dit soort blokjes ziet, dat stuk was eigenlijk vervelender dan de onderste 300, daar kon je tenminste nog een beetje om lachen.
quote:3350 Robbie Williams - Morning Sun
3349 JJ Cale - Cajun Moon
3348 Thin Lizzy - Whiskey in the Jar
3347 Billy Joel - The Longest Time
3346 Peter & Gordon - True love ways
3345 José Feliciano - Che Sara
3344 The Monkees - A little bit me, a little bit you
3343 The Cats - Lea
3342 Eagles - I Can't Tell You Why
3341 Wally Tax - Let's dance
3340 Billy J. Kramer with The Dakotas - Bad to Me
3339 Cyndi Lauper - Girls Just Want to Have Fun
3338 Boney M. - Sunny
3337 Jeannie Riley - Harper Valley P.T.A.
3336 Kenny Rogers - The Gambler
3335 Shania Twain - You're Still the One
3334 The Monkees - I'm a Believer
3333 Eric Clapton - Tears in Heaven
3332 Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2 U
3331 Goldie - Making Up Again
3330 Neil Diamond - Song Sung Blue
3329 Blondie - The Tide Is High
3328 Londonbeat - I've Been Thinking About You
3327 Labelle - Lady Marmalade
3326 Harry Klorkestein - O, o, Den Haag
Ja, kan me wel voorstellen dat dit voor de meelezer nog steeds hetzelfde aanvoelt, zeker als het een blokje met weinig klassieke platen is.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 09:50 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Eigenlijk is dit voor de ranking wel zo’n beetje het saaiste stuk. Liedjes die niet echt slecht zijn, maar meestal zo weinig aansprekend dat ik ze geen seconde zou missen als ze niet in de lijst zouden staan.
Precies 1000 plekken lager was het misschien niet beter, maar was er nog weleens ruimte voor wat meer originaliteit en guilty pleasures.
[..]
Remixen spelen daarin een grote rol. Vorig jaar was er nog een behoorlijk succesvolle. Mogelijk is dat sowieso de drijvende kracht achter dat nummer, het is net zo Werchter als het Sensation is.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:23 schreef DarkSonic2 het volgende:
Science of Fear is een FIFA-klassiekerSweet Disposition zat of zit nog in een reclame, ik weet niet meer welke. Maar dat nummer weet nog aardig stand te houden.
Ik denk altijd aan Zooey/Summer bij dat nummerquote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:48 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Remixen spelen daarin een grote rol. Vorig jaar was er nog een behoorlijk succesvolle. Mogelijk is dat sowieso de drijvende kracht achter dat nummer, het is net zo Werchter als het Sensation is.
Ik heb alle 4851 Top 2000-deelnemers gerangschikt als een soort project om ook de oude en minder bekende Top 2000-nummers eens beter te leren kennen en daarna vond ik het leuk om ze te gaan reviewen. En aangezien het Top 2000-gerelateerd is doe ik dat hier, om een beetje leven in het topic te houden.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 14:44 schreef Gunner het volgende:
Welke lijst hebben jullie het over eigenlijk?
Er staat een F te veel.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 20:02 schreef DecoAoreste het volgende:
ik luister toch nog liever een keertje extra naar All For Nothing.
Team St.Helena hier. Dat sporadische als ze een keer wat buiten hun veilige kader kleuren beviel me primaquote:Op zich leuk dat ze toch nog even opduiken in het linkerrijtje, maar ik luister toch nog liever een keertje extra naar All For Nothing.
Oh das wel een goeie. Ik dacht vooral aan artiesten waar er maar eentje van in de Top 2000 staat. Maar Car Radio is ook wel heel aanlokkelijk.quote:Op zondag 8 juni 2025 11:29 schreef Cassa95 het volgende:
Ik ben alleen tevreden als Vessel voorbijkomt (Car Radio + House Of Gold). Vooral die eerste blijf ik één van de grootste omissies vinden
Waar kun je dingen aanvragen? Misschien nog eens een extra poging wagen voor Origin of Symmetry (New Born + Citizen Erased)quote:Op zondag 8 juni 2025 11:22 schreef Tussle266 het volgende:
Album2daagse is best oke tot nu toe. Ben best geneigd wat dingen aan te vragen die ze dan kunnen negeren.
Via de app. Maar op de app moet je dan ook weer inloggen. De Tour de France winnen vergt minder inspanning.quote:Op zondag 8 juni 2025 12:03 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Waar kun je dingen aanvragen? Misschien nog eens een extra poging wagen voor Origin of Symmetry (New Born + Citizen Erased)
Ah ik heb hem al. In maart had ik het via die route ook al eens geprobeerd. De aanhouder wint, hoop ik!quote:Op zondag 8 juni 2025 12:09 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Via de app. Maar op de app moet je dan ook weer inloggen. De Tour de France winnen vergt minder inspanning.
Als je kijkt wat er tot nu toe voorbij is gekomen vind ik jouw keuze best kansrijk.quote:Op zondag 8 juni 2025 12:39 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ah ik heb hem al. In maart had ik het via die route ook al eens geprobeerd. De aanhouder wint, hoop ik!
Aah jammer. Wat was de albumtrack die werd gekozen? Van RAM zijn juist ietwat obscuurdere albumtracks als Touch, Giorgio By Moroder en inderdaad Contact de prijsnummers die het wat mij betreft één van de beste albums ooit maaktquote:Op zondag 8 juni 2025 13:19 schreef DecoAoreste het volgende:
Random Access Memories komt langs, nice. Geen Contact helaas, maar die is misschien ook wel heel apart voor de doorsnee radioluisteraar.
Instant Crush.quote:Op zondag 8 juni 2025 13:27 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Aah jammer. Wat was de albumtrack die werd gekozen? Van RAM zijn juist ietwat obscuurdere albumtracks als Touch, Giorgio By Moroder en inderdaad Contact de prijsnummers die het wat mij betreft één van de beste albums ooit maakt
Ooh nou toch ook een mooie keuze die met een autoreclamebonus, mits opgenomen in de keuzelijst, een miniem kansje zou maken om tot de lijst door te dringenquote:
SPOILER: 2322-2301Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Dit zal NPO2 geruststellen.quote:Op zondag 8 juni 2025 22:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
Van 1999 tot 20215 stond het lied in de lijst
Op zich een prima nummer, maar wel weer een toevoeging van een albumtrack van een artiest die er al veel instaat.quote:Op maandag 9 juni 2025 22:38 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik denk dat qua toevoegingen aan de keuzelijst mbt deze dagen Brain Damage/Eclipse wel een goeie kans maakt.
Die heeft er ook een hoesje bij op de site.
En dat is dan ook een zekere binnenkomer denk ik.
6800 opties op de keuzelijst (het zijn er 12, stukje Soul Night bias), dus dat zal ongetwijfeld nergens toe leiden.quote:Op dinsdag 10 juni 2025 08:17 schreef Ozewiezewozewalla het volgende:
Dan zie ik liever een DAB voor Sly Stone, al zal dat wel weer tegenvallen....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.68 favorieten over. Ik weet niet helemaal of dit nu viel onder 'popliedjes van alt-bandjes'? Anyway..
Nummers die ik hoger zou plaatsen:
2314 Green Day - 21 Guns: Ik ben niet eens de grootste Green Day-fan grappig genoeg, dat zou je misschien wel denken als je ze driemaal in mijn geschoonde top-100 ziet staan. Eigenlijk luister ik vooral de grote hits, en daar valt deze zeker onder, een prachtige melancholieke plaat die in de eerste plaats over oorlog schijnt te gaan, maar ook in algemene zin heel mooi een gevoel van wanhoop weet te verwoorden.
2306 Acda en De Munnik - Het regent zonnestralen: Opnieuw artiesten die ik zeker niet altijd briljant vind, maar niets dan respect voor de Herman-trilogie, een poëtisch verhaal met een heleboel onverwachte wendingen dat zich uitstekend leent voor de stijl van Acda en de Munnik.
Nummers die ik lager zou plaatsen:
2321 Janet Jackson - What Have You Done for Me Lately: Zo’n gesproken intro voelt voor mij vaak een beetje te gimmicky, en daarna is het eigenlijk een vrij standaard popliedje zonder al te veel speciaals.
2320 Hermans Hermits - There's a kind of hush: Niks kwalijks aan, maar wel eentje die je na 5 minuten weer vergeten bent, en we naderen qua positionering wel een beetje de regionen waar dat eigenlijk niet meer goed te praten is.
2315 Swinging Soul Machine - Spooky's Day Off: Tsja, als iets volledig instrumentaal is dan ligt er op het gebruik van die desbetreffende instrumenten wel wat extra druk om vernieuwend en onderscheidend te zijn. En dat is het eigenlijk niet echt.
SPOILER: 2297-2276Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
11, Lichtje Branden op 10.quote:Op woensdag 11 juni 2025 19:12 schreef Tussle266 het volgende:
Van 53 naar 10 is wel haalbaar, zelfs met een paar Freekobstakels.
Teveel (bijna)dabs man. En het is pas juniquote:Op woensdag 11 juni 2025 19:12 schreef Tussle266 het volgende:
Van 53 naar 10 is wel haalbaar, zelfs met een paar Freekobstakels.
We zien jou eind november bij de Evergreen?quote:Op woensdag 11 juni 2025 19:33 schreef peaceman het volgende:
God only knows and good vibrations in de top 10 graag.
Zien? Fokkers laten zich niet zien.quote:Op woensdag 11 juni 2025 19:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
We zien jou eind november bij de Evergreen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |