abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 3 mei 2025 @ 15:45:25 #226
337625 Timwonnacott
Te kritisch
pi_217525891
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:31 schreef Idisrom het volgende:

[..]
Wij (Europa) verweten de Amerikanen steeds dat ze geen strategie hadden m.b.t. Irak en Afghanistan.
Ik heb nooit begrepen wat het nut zou kunnen zijn van een wapenstilstand van 30 dagen. En waarom de Russen daarin zouden moeten meegaan. De landen Rusland en Oekraïne moeten zo snel mogelijk gaan onderhandelen over hun einddoel, met wel of geen tijdelijke wapenstilstand..
Het plan van het Trump team bleek voor Oekraïne onaanvaardbaar. En voor Europa blijkbaar ook. Wat voor zin heeft een wapenstilstand dan?

Je kunt Trump veel verwijten, maar hij is wel degene, die naar beide partijen geluisterd heeft, en op basis daarvan geprobeerd heeft een vredesplan te maken.
Daar heb je ook meteen het nut. Oekraïne heeft al vanaf het begin opengestaan voor onderhandelingen maar het werd al vrij snel duidelijk na de eerste onderhandelingen tijdens de oorlog dat Rusland absoluut niet bereidt was om ook maar op 1 punt in te leveren en er daarom geen mogelijkheid bestond om te onderhandelen.

Rusland roept nu en geeft al een tijdje aan open te staan voor vrede, een 30 dagen wapenstilstand is voor beide partijen een mogelijkheid om te laten zien dat ze ook daadwerkelijk open staan voor vrede en er ruimte is om te onderhandelen. Dat is een methode die al bij tig conflicten/oorlogen is toegepast. Rusland weigert dat omdat het niet open staat voor vrede of onderhandelingen.

De EU wist dat al, Trump besloot het toch te proberen en is er nu ook achter gekomen dat Rusland nog steeds niet openstaat voor onderhandelingen omdat het nog steeds weigert om ook maar op 1 punt in te leveren en je daarom nooit een plan kan maken dat voor beide partijen acceptabel is.
pi_217525893
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:38 schreef LXIV het volgende:

[..]
Dat is niet relevant. Het is niet aan Oekraïne om het staatshoofd van China te ‘verbieden’ maar deze parade te gaan.
En natuurlijk komen er landen die Rusland gunstig gezind zijn, maar er is nog een verschil tussen gunstig gezind zijn en openlijk steun gaan leveren.
Waarom zou je ze over die drempel heen willen duwen?
Ze verbieden helemaal niets.

Maar Rusland heeft Oekraïne aangevallen dus heel Rusland is net zo goed een oorlogsgebied. En zeker gebieden waar heel veel soldaten rondlopen lopen het risico bezoek te krijgen van drones of raketten. Ga je daar naartoe zoek je zelf het gevaar op. En niet iedereen is als Zelenskyy die naar het front durft te gaan, dat snap ik ook wel. Dus als Xi het te gevaarlijk lijkt blijft hij toch thuis. Probleem opgelost.
  zaterdag 3 mei 2025 @ 15:46:51 #228
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_217525900
Maar als Oekraïne echt wilde aanvallen dan hadden ze dit niet telkens in de media geroepen, dus misschien willen ze iets anders bereiken. Misschien idd dat alle luchtafweer rond Moskou komt te staan.
The End Times are wild
pi_217525905
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:45 schreef Ulx het volgende:

[..]

Dit is precies wat ik laatst zei trouwens. Het sentiment is dat de oorlog maar al te graag gewoon door moet gaan, omdat we hier in het Westen dan lekker kunnen genieten.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217525906
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:40 schreef LXIV het volgende:

[..]
Dat is het punt helemaal niet. Je duwt medestanders dichter de armen van Putin in zonder veel positieve effecten. Waarom zou je dit willen doen?
Omdat een paar staatshoofden van wat onbeduidende landjes moeten rennen voor de schuilkelder?
  Moderator zaterdag 3 mei 2025 @ 15:51:17 #231
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_217525933
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:47 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Dit is precies wat ik laatst zei trouwens. Het sentiment is dat de oorlog maar al te graag gewoon door moet gaan, omdat we hier in het Westen dan lekker kunnen genieten.
Ja maar dat sentiment is er niet, iedereen wil dat het stopt alleen willen de Russen niet stoppen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator zaterdag 3 mei 2025 @ 15:51:25 #232
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_217525935
Wat flauw is van ze
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_217525936
Terreur werkt niet, dat zien we ook bij Rusland, dus waarom zou het wel een goede strategie voor Oekraïne zijn? Ze gaan echt geen slachtoffers maken, hooguit wat paniek en naar schuilkelders rennen.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217525943
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:51 schreef sp3c het volgende:

[..]
Ja maar dat sentiment is er niet, iedereen wil dat het stopt alleen willen de Russen niet stoppen
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217525961
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:51 schreef Discombobulate het volgende:
Terreur werkt niet, dat zien we ook bij Rusland, dus waarom zou het wel een goede strategie voor Oekraïne zijn? Ze gaan echt geen slachtoffers maken, hooguit wat paniek en naar schuilkelders rennen.
En daarmee is de reputatie van Poetin als sterke man wel behoorlijk naar de knoppen. Het laat zien dat hij niet eens zijn belangrijke gasten op zijn eigen feestje kan beveiligen. En dat is natuurlijk een enorme PR win.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 03-05-2025 15:57:51 ]
  zaterdag 3 mei 2025 @ 15:55:25 #236
337625 Timwonnacott
Te kritisch
pi_217525964
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:51 schreef Discombobulate het volgende:
Terreur werkt niet, dat zien we ook bij Rusland, dus waarom zou het wel een goede strategie voor Oekraïne zijn? Ze gaan echt geen slachtoffers maken, hooguit wat paniek en naar schuilkelders rennen.
Het is geen terreur het is een militaire parade. En paniek en naar schuilkelders rennen is goed genoeg, Russen krijgen al 3 jaar te horen dat de oorlog hartstikke goed gaat. Hoe meer Russen je laat zien dat het niet het geval is hoe beter. Iedere Rus die weigert naar het front te gaan is een Rus waar je niet tegen hoeft te vechten.
  Moderator zaterdag 3 mei 2025 @ 15:55:29 #237
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_217525965
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:52 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Snap dat jij daar blij mee bent
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_217525998
quote:
https://bsky.app/profile/kyivindependent.com/post/3lobhhjd3bc2a

⚡️Ukraine not responsible for safety of foreign officials traveling to Moscow for May 9 parade, Zelensky says.

Zelensky cautioned that Russia could orchestrate provocations, such as “arsons, explosions,” and then attempt to blame Ukraine.

https://kyivindependent.c(...)y-9-parade-zelensky/
Dat is ook nog een mogelijkheid. Poetin laat wat bommen ontploffen en gebruikt dat als excuus voor eScALaTiE.

En de beveiliging is niet Zelenskyy's verantwoordelijkheid.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 03-05-2025 16:00:50 ]
  zaterdag 3 mei 2025 @ 16:04:12 #239
345631 Scjvb
Genieten op z'n Haarlems!
pi_217526020
LIVE | Zelenski kan veiligheid wereldleiders in Moskou niet garanderen: ’Dat komt door Rusland’
© https://www.telegraaf.nl/(...)at-komt-door-rusland

Mss reeds gepost, maar best ook weer jammer dat dit niet heel even kan voor deze speciale Russische aangelegenheid, ofwel het feest rond 'de Dag van de Overwinning' 9 mei a.s. Uiteraard zal dit door de russen op hun beurt weer niet in dank afgenomen worden.

Zodoende gaan alle vijandigheden over en weer gewoon verder.

quote:
Zelenski kan veiligheid wereldleiders in Moskou niet garanderen: 'Dat komt door Rusland'

De Oekraïense president Volodimir Zelenski heeft het driedaagse bestand afgewezen dat Rusland heeft afgekondigd rond de nationale feestdag op 9 mei. Dan worden internationale leiders verwacht in Moskou. Zelenski maakte volgens persbureau AFP duidelijk dat hij hun veiligheid niet kan garanderen. Daar is Rusland volgens hem verantwoordelijk voor.

De Russische president Vladimir Poetin had opdracht gegeven de strijd te staken in de dagen rond de Dag van de Overwinning. Rusland staat dan stil bij de overwinning op nazi-Duitsland in de Tweede Wereldoorlog. Zelenski zei dat Oekraïne tijdens de festiviteiten "geen spelletjes zal spelen om een aangename sfeer te creëren, zodat Poetin uit zijn isolement kan komen".

Er komen twintig landen naar Moskou

Het Kremlin heeft aangegeven dat leiders van een twintigtal landen naar Moskou komen. Volgens Zelenski hebben sommige van die landen Oekraïne gevraagd om veiligheidsgaranties. "Ons standpunt is heel eenvoudig ten aanzien van alle landen die op 9 mei naar Rusland zijn gereisd of reizen", zei hij. "We kunnen geen verantwoordelijkheid nemen voor wat er op Russisch grondgebied gebeurt."

De president zei dat Rusland iets in scène zou kunnen zetten om daar vervolgens Oekraïne de schuld van te geven. Als voorbeelden noemde hij een explosie of een brand. Het Russische staakt-het-vuren wordt in Oekraïne gezien als een manier om te voorkomen dat tijdens de feestdag een aanval wordt uitgevoerd op Moskou. Daar wordt een grote militaire parade gehouden.

Zelenski omschreef het bestand van Poetin als een "theatrale vertoning". Hij zei tegen een groepje journalisten dat in enkele dagen diplomatiek niets bereikt kan worden.
-Het leven is goed in het beschaafde en welgestelde milieu op Haarlemse bodem, waar wij met volle teugen van het leven genieten! :Y)
  zaterdag 3 mei 2025 @ 16:09:22 #240
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_217526065
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:04 schreef Scjvb het volgende:
Mss reeds gepost, maar best ook weer jammer dat dit niet heel even kan voor deze speciale Russische aangelegenheid, ofwel het feest rond 'de Dag van de Overwinning' 9 mei a.s.
Het is idd heel erg onbegrijpelijk dat ze de agressor, die op beestachtige wijze tekeer gaat in hun land, niet even hun feestje gunnen :')

Idioot |:(
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_217526070
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:04 schreef Scjvb het volgende:
LIVE | Zelenski kan veiligheid wereldleiders in Moskou niet garanderen: ’Dat komt door Rusland’
© https://www.telegraaf.nl/(...)at-komt-door-rusland

Mss reeds gepost, maar best ook weer jammer dat dit niet heel even kan voor deze speciale Russische aangelegenheid, ofwel het feest rond 'de Dag van de Overwinning' 9 mei a.s. Uiteraard zal dit door de russen op hun beurt weer niet in dank afgenomen worden.

Zodoende gaan alle vijandigheden over en weer gewoon verder.
[..]

Waarom zou Oekraïne dat doen nadat de Russen hun burgers met clustermunitie bombarderen?
pi_217526081
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:15 schreef LXIV het volgende:

[..]
Ik zeg dat zo’n actie weinig militair nut heeft en heel veel -diplomatieke- schade berokkend
Wat ook diplomatieke schade veroorzaakt is min of meer zeggen, als Rusland, geen interesse te hebben in vrede en stug doorgaan met het nog elke dag burgerdoelen aan te vallen en burgers te bestoken met fpv drones. Daar hoor ik de vredesbrigade nooit over.
  zaterdag 3 mei 2025 @ 16:13:01 #243
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_217526093
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:09 schreef Ulx het volgende:

[..]
Waarom zou Oekraïne dat doen nadat de Russen hun burgers met clustermunitie bombarderen?
Echt he, hoe krijgt iemand dat uit zijn toetsenbord :r

Weekendroebels zijn gestort, dat is wel duidelijk.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_217526130
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:04 schreef Scjvb het volgende:
best ook weer jammer dat dit niet heel even kan voor deze speciale Russische aangelegenheid
Nou, balen hoor.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  Forum Admin zaterdag 3 mei 2025 @ 16:21:27 #245
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_217526153
Er hoeft niet eens wat te gebeuren, dat de angst reeel is, is al genoeg en zegt ook wat over de veranderde machtsverhouding.

quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:47 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Dit is precies wat ik laatst zei trouwens. Het sentiment is dat de oorlog maar al te graag gewoon door moet gaan, omdat we hier in het Westen dan lekker kunnen genieten.
Ik gok zomaar zo dat een paar beroepstrolletjes in een zwart gat vallen als ze niet meer met ongeinspireerde oneliners de boel op stelten kunnen proberen te zetten. Wat een stropoppenfestijn hier, allemaal verzonnen argumenten brullen dat ze doen. Dit topic is echt in geen enkele manier een afspiegeling van ''het westen'' laat staan de publieke opinie.

:{ stierenmest.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  Moderator zaterdag 3 mei 2025 @ 16:23:57 #246
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_217526176
Zie het ook niet gebeuren hoor, militair totaal zinloos en er staam vooral burgers langs de weg

Zonde van de munitie

Maar de blinde paniek erover is wel grappig :Y
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zaterdag 3 mei 2025 @ 16:27:22 #247
345631 Scjvb
Genieten op z'n Haarlems!
pi_217526199
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:13 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Echt he, hoe krijgt iemand dat uit zijn toetsenbord :r

Weekendroebels zijn gestort, dat is wel duidelijk.
Daar gaat het niet om.

Zeker niet lullig bedoeld. De Russen zelf zijn ook heus geen lieverdjes, maar deze opmerking is in de geest vooral bedoeld tot het zetten van stappen van goodwill om elkaar tegemoet te durven komen.

Iemand moet toch ergens beginnen.
-Het leven is goed in het beschaafde en welgestelde milieu op Haarlemse bodem, waar wij met volle teugen van het leven genieten! :Y)
pi_217526203
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:23 schreef sp3c het volgende:
Zie het ook niet gebeuren hoor, militair totaal zinloos en er staam vooral burgers langs de weg

Zonde van de munitie

Maar de blinde paniek erover is wel grappig :Y
Het heeft gewoon militair nut. Elke soldaat die daar sterft kan geen Oekraïners doodmaken. En die burgers gaan wel rennen zodra de sirenes afgaan. En vergeet de enorme moraalboost voor Oekraïne en de mentale dreun voor de Russen niet. Dat kan effect hebben.
pi_217526228
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:27 schreef Scjvb het volgende:

[..]
Daar gaat het niet om.

Zeker niet lullig bedoeld. De Russen zelf zijn ook heus geen lieverdjes, maar deze opmerking is in de geest vooral bedoeld tot het zetten van stappen van goodwiil om elkaar tegemoet te durven komen.
En in ruil voor het niet verstoren van het feestje van Poetin geeft hij wat precies?
  zaterdag 3 mei 2025 @ 16:34:28 #250
65434 Parafernalia
Leuker als je denkt
pi_217526245
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 14:30 schreef Discombobulate het volgende:
Weet je wat mooi zou zijn? Dat de oorlog een keer ophoudt.
Kapitein Overduidelijk :P
Eindelijk iemand die denkt wat iedereen zegt
  zaterdag 3 mei 2025 @ 16:43:53 #251
65434 Parafernalia
Leuker als je denkt
pi_217526282
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:47 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Dit is precies wat ik laatst zei trouwens. Het sentiment is dat de oorlog maar al te graag gewoon door moet gaan, omdat we hier in het Westen dan lekker kunnen genieten.
hou toch op man }:|
Eindelijk iemand die denkt wat iedereen zegt
  Moderator zaterdag 3 mei 2025 @ 16:47:21 #252
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_217526311
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:27 schreef Ulx het volgende:

[..]
Het heeft gewoon militair nut. Elke soldaat die daar sterft kan geen Oekraïners doodmaken. En die burgers gaan wel rennen zodra de sirenes afgaan. En vergeet de enorme moraalboost voor Oekraïne en de mentale dreun voor de Russen niet. Dat kan effect hebben.
Nah is compleet nutteloos, totale onzin

Grotere kans dat ze de luchtverdeding rond moskou aanvallen, dan gaan de alarmen ook wel af en de kans dat je een een paar weet te doden is een stuk groter
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zaterdag 3 mei 2025 @ 16:50:01 #253
345631 Scjvb
Genieten op z'n Haarlems!
pi_217526326
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:30 schreef Ulx het volgende:

[..]
En in ruil voor het niet verstoren van het feestje van Poetin geeft hij wat precies?
Dit moet u aan hem zelf vragen. Weet dat verder ook niet, maar hoop er dan het beste van.
Iemand moet toch ergens beginnen met de lucht te klaren.

En dat er belangrijke stappen van zoal goodwill gezet moeten worden, itt continu wantrouwen over en weer en oeverloos blijven aanmodderen, is overduidelijk. ;)
-Het leven is goed in het beschaafde en welgestelde milieu op Haarlemse bodem, waar wij met volle teugen van het leven genieten! :Y)
  zaterdag 3 mei 2025 @ 16:54:23 #254
337625 Timwonnacott
Te kritisch
pi_217526356
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:50 schreef Scjvb het volgende:

[..]
Dit moet u aan hem zelf vragen. Weet dat verder ook niet, maar hoop er dan het beste van.
Iemand moet toch ergens beginnen met de lucht te klaren.

En dat er belangrijke stappen van zoal goodwill gezet moeten worden, itt continu wantrouwen over en weer en oeverloos blijven aanmodderen, is overduidelijk. ;)
Ah ja, en het land dat binnengevallen wordt door zijn buurman moet natuurlijk beginnen met het tonen van goodwill.

:')
  Moderator zaterdag 3 mei 2025 @ 16:55:16 #255
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_217526360
Rusland kan beginnen wat troepen terug te trekken

Dat zal best wat goodwill kweken wat denk je?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_217526362
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:47 schreef sp3c het volgende:

[..]
Nah is compleet nutteloos, totale onzin

Grotere kans dat ze de luchtverdeding rond moskou aanvallen, dan gaan de alarmen ook wel af en de kans dat je een een paar weet te doden is een stuk groter
Elke dode Rus is een Rus minder. En dat is goed. Hoe meer dode Russen, hoe minder er zijn om Oekraïners te doden.

En daarbij is er ook een ander nut. De parade aanvallen is vergelijkbaar met de RAF aanval op de Berlijnse radiotorens in 1943. Goebbels was net zijn speech begonnen ter ere van 10 jaar Hitler aan de macht en boem, alles offline terwijl iedere Duitser aan de radio hing. Oeps. Ouch. Vervelend. Beetje voor lul gezet.

Het is gewoon een enorme opsteker voor het thuisfront en de eigen troepen aan het front zullen het ook wel waarderen.
  Moderator zaterdag 3 mei 2025 @ 16:58:06 #257
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_217526376
Haha ok
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_217526414
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:50 schreef Scjvb het volgende:

[..]
Dit moet u aan hem zelf vragen. Weet dat verder ook niet, maar hoop er dan het beste van.
Iemand moet toch ergens beginnen met de lucht te klaren.

En dat er belangrijke stappen van zoal goodwill gezet moeten worden, itt continu wantrouwen over en weer en oeverloos blijven aanmodderen, is overduidelijk. ;)
Dus Rusland moet zijn feestje hebben en in ruil moet Oekraïne hopen dat dat ze daar iets voor krijgen?

Wat dacht je van het omgekeerde: Rusland trekt troepen terug uit alle gebieden behalve uit de Donbas en De Krim en in ruil zal Oekraine die parade misschien met rust laten? Het zou veel goodwill tonen. Is dat niet een veel beter idee?
pi_217526437
Oekraïne is hard op weg een regionale supermacht te worden.

Welk land kan met een raket afgeschoten vanaf een zeedrone een gevechtsvliegtuig uit de lucht schieten?

Oekraïne bij de EU en de NAVO zou de EU zoveel sterker en een stuk onafhankelijker van de VS maken.

Rusland zal dan 2 keer nadenken voordat ze een EU land aanvallen.

Als de EU een militaire supermacht wil worden, dan moet Oekraïne erbij komen.

Slava Ukraini.


https://x.com/clashreport(...)of9b0imX4BF-j8A&s=19

[ Bericht 6% gewijzigd door polderturk op 03-05-2025 17:23:46 ]
pi_217526504
quote:
"putin to participate in the Red Square parade only via video link," Reuters.

https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lobluecsh22z
WHAHAHAAAHAAAAAAAAAAAAAAA

:D :D :D :D _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O-
pi_217526543
Bunkerboy is bang?
De waarheid in iemands hoofd is vaak onbuigzamer dan het sterkste staal.
  Forum Admin zaterdag 3 mei 2025 @ 17:24:38 #262
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_217526549
Wat een afgang _O-
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  Forum Admin zaterdag 3 mei 2025 @ 17:24:49 #263
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_217526552
LOLZ!!
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_217526569
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 17:23 schreef bedachtzaam het volgende:
Bunkerboy is bang?
Uiteraard. Dat was al duidelijk gezien alle dreigementen van het Kremlin.

Als het klopt verwacht ik een griepepidemie onder de uitgenodigde regeringsleiders.
pi_217526584
Ik had body double gedaan, daar zijn er toch twee of drie van?
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217526605
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 17:28 schreef Discombobulate het volgende:
Ik had body double gedaan, daar zijn er toch twee of drie van?
Beetje lastig om die naast Xi te zetten. Dat komt zo laf over.
pi_217526636
quote:
🇮🇳❌ April 30: Modi has cancelled his trip to Moscow for the parade. It has been announced that Indian Defense Minister will come instead.

🚫 May 3: Indian Defense Minister has cancelled his trip to Moscow for the parade….

https://bsky.app/profile/maks23.bsky.social/post/3lobnibw2w22e
  zaterdag 3 mei 2025 @ 17:40:21 #268
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_217526691
Welke south park aflevering is dit?
  zaterdag 3 mei 2025 @ 17:43:28 #269
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_217526725
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 17:40 schreef Immerdebestebob het volgende:
Welke south park aflevering is dit?
Allemaal :')
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_217526757
quote:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lobo74a2r226

India’s Defense Minister canceled Moscow Victory Day parade visit, following the PM — India Today. Rajnath Singh was to replace Narendra Modi, who also declined. India will be represented by Deputy Defense Minister Sanjay Seth.
Iets meer info over de Indiase snub. Ze hebben met de dreigende oorlog met Pakistan natuurlijk wel een prima excuus.
pi_217527032
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:27 schreef Scjvb het volgende:

[..]
Daar gaat het niet om.

Zeker niet lullig bedoeld. De Russen zelf zijn ook heus geen lieverdjes, maar deze opmerking is in de geest vooral bedoeld tot het zetten van stappen van goodwill om elkaar tegemoet te durven komen.

Iemand moet toch ergens beginnen.
Het is teleurstellend dat Rusland de militaire operatie voortzet, zeker nu Oekraïne blijkbaar positief heeft gereageerd op het Amerikaanse vredesvoorstel. Dit roept serieuze vragen op of Rusland wel echt een vreedzame oplossing nastreeft. Goodwill moet immers van beide kanten komen. Als Oekraïne bereid is een stap te zetten, maar Rusland niet, dan wordt het erg moeilijk om de patstelling te doorbreken. Laten we hopen dat Rusland de getoonde goodwill van Oekraïne alsnog erkent en bereid is om de-escalerende maatregelen te nemen. Uiteindelijk is een vreedzame uitkomst voor iedereen het beste.
  zaterdag 3 mei 2025 @ 18:24:35 #272
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_217527161
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 17:16 schreef Ulx het volgende:

[..]
WHAHAHAAAHAAAAAAAAAAAAAAA

:D :D :D :D _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O-
Vernedering avant le lettre :') _O-

Dan denk ik dat we nu kunnen wachten op dat anderen ook gewoon af gaan zeggen. Waarom zou je nog moeite doen, als bunker haat dwerg zelf niet eens de moeite neemt.
I fought the war, but the war won't stop, for the love of god.
I fought the war, but the war won.
pi_217527223
Iedereen is plots ziek, zwak, misselijk of heeft volgende week belangrijkere dingen te doen.
De Russen worden vernederd _O_ B:)B
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_217527339
twitter
  zaterdag 3 mei 2025 @ 18:51:55 #275
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_217527589
Dit topic :')
"Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin
  zaterdag 3 mei 2025 @ 18:55:03 #276
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217527643
Genot.
twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_217527698
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 18:51 schreef phpmystyle het volgende:
Dit topic :')
Vertel............
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_217527722
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 15:22 schreef Ulx het volgende:

[..]
Dan gaat nog steeds het luchtalarm af en is het feestje voorbij.

Het Ministerie van Defensie is ook een prachtig doelwit. Ver genoeg van het Rode Plein om buitenlandse gasten niet te raken.
Inderdaad, het is interessant genoeg om wat papier te zaaien. En dat kan al met wat lokaal opgelaten goedkope drones, zonder dodelijke lading maar met een propagandadoel.
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:02:37 #279
345631 Scjvb
Genieten op z'n Haarlems!
pi_217527784
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 18:13 schreef Joppiez het volgende:

[..]
Het is teleurstellend dat Rusland de militaire operatie voortzet, zeker nu Oekraïne blijkbaar positief heeft gereageerd op het Amerikaanse vredesvoorstel. Dit roept serieuze vragen op of Rusland wel echt een vreedzame oplossing nastreeft. Goodwill moet immers van beide kanten komen. Als Oekraïne bereid is een stap te zetten, maar Rusland niet, dan wordt het erg moeilijk om de patstelling te doorbreken. Laten we hopen dat Rusland de getoonde goodwill van Oekraïne alsnog erkent en bereid is om de-escalerende maatregelen te nemen. Uiteindelijk is een vreedzame uitkomst voor iedereen het beste.
In grote lijnen eens, ware het niet dat de heer Poetin de facto niet zelden aangemerkt is als achterdochtig tot op het paranoïde af. De recentere geschiedenis en verhaallijnen omtrent ontwikkelingen en toenemende invloeden vanuit het Westen spreken voor zich. Deze zijn reeds vaker uitgebreid besproken of hier ergens gepost in één van de vele voorgaande reeksen.

Bepaalde russen, of tenminste strijdkrachten/sujetten welke zich schuldig maken aan de meest schunnige praktijken, zijn immers geen lievertjes te noemen. Het is walgelijk! En dat blijft iets waarvoor absoluut veel te zeggen valt en wat ook zeker niet gebagatelliseerd mag worden.

Maar eventuele goodwill van de Russische federatie en Poetin kan misschien nog beter op de proef gesteld worden als Zelensky aangeeft de parade van Rusland 9 mei a.s. te respecteren, waardoor Poetin de parade hoogstpersoonlijk kan bijwonen, hoe moeilijk het ook zij voor Oekraïne in de hoop op meer wederzijds vertrouwen.
-Het leven is goed in het beschaafde en welgestelde milieu op Haarlemse bodem, waar wij met volle teugen van het leven genieten! :Y)
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:05:42 #280
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_217527838
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:02 schreef Scjvb het volgende:

[..]
In grote lijnen eens, ware het niet dat de heer Poetin de facto niet zelden aangemerkt is als achterdochtig tot op het paranoïde af.
Iedere Dictator in Rusland is knettergek geworden van achterdocht na verloop van tijd

Ze missen de tsaar die stond boven de politiek
maar die deed weer teveel feest vieren terwijl de bevolking honger leed
https://historianet.nl/ma(...)de-ban-van-raspoetin
quote:
Iedereen haat 'het Duitse kreng'
Alexandra werd tsarina op een gevaarlijk moment in de bijna 300-jarige geschiedenis van de tsarendynastie.
Een paar jaar voor het huwelijk in 1894 werd de Russische bevolking getroffen door hongersnood.

De oogst mislukte en duizenden mensen kwamen om van de honger.
De voedseltekorten werden opgevolgd door cholera-uitbraken die meer dan een kwart miljoen Russen het leven kostten.

Terwijl de bevolking worstelde met ziekte en armoede, zwommen de tsarenfamilie en de adel in het geld.

De ongelijkheid tussen de rijke elite en de straatarme bevolking leidde aan het begin van de 20e eeuw tot talloze arbeidersopstanden.


[ Bericht 14% gewijzigd door michaelmoore op 03-05-2025 19:12:43 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  Forum Admin zaterdag 3 mei 2025 @ 19:08:57 #281
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_217527891
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 18:51 schreef phpmystyle het volgende:
Dit topic :')
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_217527928
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:02 schreef Scjvb het volgende:
Maar eventuele goodwill van de Russische federatie en Poetin kan misschien nog beter op de proef gesteld worden als Zelensky aangeeft de parade van Rusland 9 mei a.s. te respecteren, waardoor Poetin de parade hoogstpersoonlijk kan bijwonen, hoe moeilijk het ook zij voor Oekraïne in de hoop op meer wederzijds vertrouwen.
We zouden bijna medelijden me de heer Poetin krijgen.
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:14:12 #283
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_217527942
Misschien nu een goed idee van Oekraïne om met een rode lijn te komen?
pi_217527943
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 17:16 schreef Ulx het volgende:

[..]
WHAHAHAAAHAAAAAAAAAAAAAAA

:D :D :D :D _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O-
GENOT _O-
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217527944
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:02 schreef Scjvb het volgende:

Maar eventuele goodwill van de Russische federatie en Poetin kan misschien nog beter op de proef gesteld worden als Zelensky aangeeft de parade van Rusland 9 mei a.s. te respecteren, waardoor Poetin de parade hoogstpersoonlijk kan bijwonen, hoe moeilijk het ook zij voor Oekraïne in de hoop op meer wederzijds vertrouwen.
Dan moet Poetin dat maar beleefd vragen. Met woorden als alsjeblieft en zo. Want nu is het toch vooral gedreig en geschreeuw en stampvoeten wat de man doet via zijn ondergeschikten. Je vangt meer vliegen met stroop dan met azijn.

Dus niet zo:

quote:
Medvedev threatens: No guarantee for Kyiv's security if Ukraine attacks Moscow May 9. Harsh response to Zelenskiy after ceasefire rejection. Russia-Ukraine tensions skyrocket. #Russia #Ukraine #Medvedev
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lobs675l3c2c


Ook die andere trawanten pakken het helemaal verkeerd aan. Poetin moet even duidelijk maken dat die lui fout zitten door ze even publiekelijk een veeg uit de pan te geven om daarna zelf netjes aan Zelenskyy te vragen of hij naar zijn feestje mag.

Dat schept meer vertrouwen, denk je niet?
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:14:43 #286
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217527949
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:14 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
GENOT _O-
Ja dit is toch lekker man. Bibberend in zijn bunker.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_217527953
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 18:51 schreef phpmystyle het volgende:
Dit topic :')
Deze user :')
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:15:30 #288
110057 AgLarrr
Merck toch hoe sterck!
pi_217527956
quote:
7s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 16:50 schreef Scjvb het volgende:

[..]
Dit moet u aan hem zelf vragen. Weet dat verder ook niet, maar hoop er dan het beste van.
Iemand moet toch ergens beginnen met de lucht te klaren.

En dat er belangrijke stappen van zoal goodwill gezet moeten worden, itt continu wantrouwen over en weer en oeverloos blijven aanmodderen, is overduidelijk. ;)
"Wij weten ook niet waarom Hitler Polen, Denemarken en Noorwegen binnenviel. Dit moet u aan hemzelf vragen, wij hopen er het beste van. Iemand moet toch ergens beginnen de lucht te klaren. Belangrijk om stappen van goodwill te zetten, itt dit wantrouwen en aanmodderen"

:X :N _O-
"Ill fares the land, to hastening ills a prey;
Where wealth accumulates, and men decay"

- Oliver Goldsmith, The Deserted Village
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:16:22 #289
445736 The-BFG
Putin is een klootzak
pi_217527967
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 18:55 schreef Perrin het volgende:
Genot.
[ x ]
Ik vroeg me hier af of Putin al net zo paranoia was als Stalin.

Denk het wel, dat ie dan ook maar uren mag creperen voordat ie dood is. Kunnen we er weer een leuke film over maken.
The name is Putler, Vladimir Putler
pi_217527984
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:16 schreef The-BFG het volgende:

[..]
Ik vroeg me hier af of Putin al net zo paranoia was als Stalin.

Denk het wel, dat ie dan ook maar uren mag creperen voordat ie dood is. Kunnen we er weer een leuke film over maken.
Elke dictator is paranoïde, want dat moet je zijn om je positie te behouden.
pi_217527987
quote:
17s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:14 schreef Perrin het volgende:

[..]
Ja dit is toch lekker man. Bibberend in zijn bunker.
Dit is echt schitterend. Oekraïne heeft nog geen drone op hoeven laten en heeft dit nu al gewonnen. _O-
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217528002
quote:
🇫🇷🇺🇦💣 Production of French AASM Hammer precision bombs supplied to the Ukrainian Armed Forces has quadrupled since 2022, — Le Parisien.



https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lobq6aoyrc2k
C'est bon.
pi_217528007
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:12 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
We zouden bijna medelijden me de heer Poetin krijgen.
Bijna.
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:21:53 #294
445736 The-BFG
Putin is een klootzak
pi_217528014
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:17 schreef Ulx het volgende:

[..]
Elke dictator is paranoïde, want dat moet je zijn om je positie te behouden.
Klopt, maar Stalin was wel heel bizar..

Zijn beveiliging durfde niet in zijn slaapkamer te kijken of het wel goed ging. Want stel je voor je maakt hem wakker. Dan kon doorgeslagen Stalin je zomaar ff ophangen of erger.

Zelfs de dokters durfde hem niet dood te verklaren _O-
The name is Putler, Vladimir Putler
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:24:42 #295
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_217528035
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:19 schreef Ulx het volgende:

[..]
C'est bon.
Wat een lelijke rakettenbommen. Hopelijk doen ze het wel goed.
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:27:02 #296
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_217528051
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 17:16 schreef Ulx het volgende:

[..]
WHAHAHAAAHAAAAAAAAAAAAAAA

:D :D :D :D _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O-
En dan de rest van de wereldleiders die komen zouden dan wel op het plein moeten zitten?
pi_217528065
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:24 schreef Hyperdude het volgende:

[..]
Wat een lelijke rakettenbommen. Hopelijk doen ze het wel goed.
Het zijn modules die op verschillende bommen gezet kan worden. Raketmotoren zijn er ook voor.

  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:28:46 #298
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217528068
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:27 schreef Momo het volgende:

[..]
En dan de rest van de wereldleiders die komen zouden dan wel op het plein moeten zitten?
Iedereen zegt af of is ziek :P
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:28:57 #299
445736 The-BFG
Putin is een klootzak
pi_217528069
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:27 schreef Momo het volgende:

[..]
En dan de rest van de wereldleiders die komen zouden dan wel op het plein moeten zitten?
Die mogen nu vast met Putin kijken. Wel aan de andere kant van die 12 meter tafel
The name is Putler, Vladimir Putler
  zaterdag 3 mei 2025 @ 19:28:58 #300
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_217528070
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 mei 2025 19:12 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
We zouden bijna medelijden me de heer Poetin krijgen.
Ah god, al die 100.000+ doden en gewonden en hun familie. Maar Poetin die is echt arm!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')